Fleur de Sephora EDT

Fleur de Sephora EDT

Siedem flakonów. Siedem wód toaletowych. Bukiet zapachów. Każda oparta na innym kwiatowym duecie :

- magnolia ( z paczulą )

- hibiskus ( z cedrem )

- orchidea ( z kardamonem )

- lotus ( z wodną trawą )

- jaśmin ( z zieloną herbatą )

- piwonia ( z maliną )

- róża ( z piżmem )

Można używać jednego zapachu lub tworzyć z nich dowolne kompozycje - wystarczy odrobina fantazji i wyczucie - można z tych siedmiu wód toaletowych stworzyć podobno aż 84 kompozycje zapachowe.

Cena: 89 zł / 50 ml

Słabe jak barowa kawa

Zapachy w porządku. Rozumiałabym zachwyt i wysoką ocenę, gdyby miały trwałość, albo gdyby ich nietrwałość przekładała się na cenę. A tu jest średnio.
Taka np. piwonia była na moich rękach niecałe dwie godziny.

Nuty lekkie świeże, dla młodzieży moim zdaniem. Takie codzienne, do szkoły, na spacer czy randkę. Mogą się podobać.
Mnie rozczarowały kompletnym brakiem trwałości.

Używam tego produktu od: kilka testów
Ilość zużytych opakowań:

Doskonałość

Ja osobiści nie jestem posiadaczką dużych flakonów, ale zestawu 7 miniaturek wód toaletowych.
Warto kiedyś się skusić na taki zestawik ponieważ z dostarcza wiele radości:
1. Ładnie pachniesz i do tego wiesz, że prawdopodobieństwo spotkania kobiety pachnącej dziś tak samo jest zerowe.
2.Wstajesz rano i od razu twożysz piękne rzeczy. ;D
3. Tyle kombinacji, tyle możliwości...
4. Jeśli ktoś pyta czym tak ładnie pachniesz, doskonale wiesz co powiedzieć (np. lotos i jaśmin), a na ludziach robi to o wiele większe wrażenie niż coś tam diora
5. Jeśli akurat nie pamiętasz mówisz, że sama sobie skomponowałaś, to tez robi wrażenie.

Do trwałości nie mam zastrzeżeń, tylko opakowanie mojego zestawiku nie było takie ładne jak tych dużych flakonów. Same buteleczki są bardzo zgrabnie zrobione. Kupowałam to 4 lata temu, nie wiem jak to wygląda teraz.

Używam tego produktu od:4 lata, z przerwami na gotowce
Ilość zużytych opakowań: jestem gdzieś w połowie

nice

Podczas pobytu w wawie sprawilam sobie maly prezent :) u mnie w miescie niestety sephory nie ma :P Bardzo podoba mi sie zapach ! A zwlaszcza ten rozany :] ja mam zapach w wersji mgiełki 200 ml. za 30 zł moglby byc troche tanszy ale coz :P

Salon fryzjerski

lato w zimie :)

Proste, codzienne, kwiatowe ale nie nudne zapachy. Mnie najbardziej przypadla do gustu orchidea. W slicznych, nie przesadzonych buteleczkach Sephora "zamknela" kwiaty z rozgrzanego sloncem ogrodu. Troszke lata w srodku zimy...

Uwielbiam je!

Proste, ładne opakowanie i równie proste, co cudowne zapachy! Oczywiście dla zwolenniczek kwiatowych wód toaletowych! Uwielbiam być "ubrana" w któryś z tych zapachów i miałam już wszystkie w wersji mini. Jeżeli lubicie takie niewyszukane zapachy - polecam!

Kwiaciarnia!

Oczarowała mnie "piwonia", którą pobiegłam wąchać natychmiast po wprowadzeniu tej linii, choć uznawszy, że nijak ma się do żywej piwonii, nie kupiłam wtedy. Dopiero niedawno dostałam próbkę, którą z ciekawości zużyłam i zapragnęłam natychmiast stać się posiadaczką pełnej flaszki :)

Woda jest prościutka, pachnie optymistycznie, kwiatowo-świeżo, ja tam w ogóle nie wyczuwam w niej piwonii (a jest to jeden z moich ulubionych kwiatów i na pewno bym poznała), może odrobina maliny faktycznie jest, pomieszana raczej z lilią, fiołkiem, może frezją czy różą?... No wiecie, to jest zapach kwiaciarni, po prostu! Liściasto-miodowy, lekko wilgotny, raczej chłodny, choć tyle tam kwiatków. A że jako dziecko marzyłam o posadzie kwiaciarki, zapach chwycił mnie za serce ;)

Nie rozwija sie w wyrafinowane nuty, ale cudownie poprawia mi nastrój w szaro-bury dzień jak dziś :)

Inne wody z serii też są bardzo sympatyczne, a wszystkie do siebie podobne. Rozważałam zakup pakietu z wersjami mini, do samodzielnych kompozycji, ale co tu komponwać z paru niemal jednakowo pachnących kwiatków?...
Może po prostu w następnej kolejności kupię inna z nich.