Cerruti, Image EDT (Woda toaletowa)

Cerruti, Image EDT (Woda toaletowa)

Odświeżający zapach dla mężczyzn wprowadzony na rynek w 1998 roku, szybko zyskał miano klasyki. Typ korzenno - owocowy. W nucie głowy zawiera akordy świeżych owoców (m.in. świeża gruszka), czarny pieprz oraz jaśmin i lawendę - w nucie serca, zaś w głębszych nutach dominują aromaty leśne (m.in. wetiwer, ambra i piżmo). Powstała harmonijna kompozycja pełna energii, dynamiki i świeżości. Nowoczesna butelka z mrożonego szkła z ciekawym koreczkiem idealnie dopełnia ideę młodego i pełnego pozytywnych wibracji zapachu.

Nuty
owocowe
50 - 100ml

ładny ale

I pojawia sie problem, zapach bardzo ladny jednak kupilem go w polskiej perfumerii internetowej i ...po 30 min nic nie czuc. Nie wiem czy jest on po prostu taki nietrwaly czy trafilem na podrobke (z doswaidczenia wiem, ze bardzo czesto w polsce jestesmy raczeni produktami gorszymi jakosciowo niz klienci na Zachodzie) dlatego mam mieszane uczucia.

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:1-100ml

Świeżość ziół i traw

Kupiłam go mojemu mężowi. Na początku tylko wyczuwa się owoce, ale nie słodkie, potem więcej ziół- trawy, lawenda i jakby anyż (coś ziołowego świeżego, a może to ten pieprz z jaśminem- dość ostra nuta), koniec bardziej delikatny, ale też z zielonym akcentem.
Jeśli wersja kobieca Image kojarzy się z lasem, to męska- z przestrzenią pól i łąk.

Używam tego produktu od:2 tygodni-mąż
Ilość zużytych opakowań:początek 1

pozytywne wibracje

Od paru lat jest to zapach mojego meżczyzny, więc będzie to opinia chociażby z tego względu uzasadniona.
Flakon: piękny i poręczny.
* zmienia się wraz z upływającym czasem,
poczatkowo rześki, pobudzający, potem lekko pachnący trawą(?), bardzo subtelnie ale wyczuwalnie, na koniec pozostawia ciepły akcent;
* wprawia w dobry nastój;
* mimo wyczuwalnego zapachu nie męczy otoczenia;
* dość trwały;
* dla mnie, jako kobiety jest na"6".
Mąż ciągle do niego wraca, pomimo doświadczeń "pośrodku".

Ostatnio skusiłam się i kupiłam mężowi wodę toaletową D&G. No niestety w porównaniu z Cerutti wypada blado, taki nijaki, mydlany. Ale to już sprawa gustu.Używam tego produktu od: nie pamiętam dokładnie
Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte niestety doszczętnie

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Uniwersalny ale wyjątkowy

Trudno jest stworzyć coś świeżego, ale zarazem niepospolitego. Ten zapach jest pomimo swojej świeżości niebanalny i bardzo ciepły.Jest zaskakujący, biorąc pod uwagę, iż wiekszość odświeżających zapachów chłodzi.
Cerruti jest pomimo swej świeżości cieplutki i taki blisko skóry. Orginalny, ale uniwersalny, zarówno na wieczór jak i na codzień.
Nie znam mężczyzny, któremu by się nie spodobał, ale nie każdy go używa. Przez to jest wyjątkowy.

Miłe zaskoczenie

Spodziewałem sie jakiejś świerzutkiej cytrusowej wody, a tu prosze jakie zaskoczenie. Zapach jest naprawde wyjątkowy. Jak pisały panie odnośnie kobiecej wersji faktycznie czuje się w nim mokre liście. Mieszanka nut jest naprawde ciekawa, świerza ale nie cytrusowa. Bardziej ciepła, słodka i jesienna. Niebanalny i oryginalny zapach - gwarantuje, że ciężko trafić kogoś pachnącego Image'm

Flakon - bardzo mi się podobaja te literki w dolnej części, ale jeszcze bardziej podoba mi się metalowe psikadełko ktore działa bardzo sprawnie.

Naturalny seksapil

Oczywiście te 5 gwiazdek nie do końca oznacza "stworzony dla mnie":), choć kocham ten zapach w każdej postaci, wymuszam jego używanie na tacie i kolejnych absztyfikantach, facet pachnący Image na pewno zwróci moją uwagę. Z ogromną radością powitałam też wersję damską tego zapachu, choć męska wydaje mi się ciągle oryginalniejsza - niewymuszony naturalny seksapil wysportowanego chłopaka na tle nieskażonych cywilizacją północnych lasów w słoneczny dzień...;)