Alverde, Beauty & Fruity, Mattierende Pflegecreme Limette Apfel (Krem matujacy do cery niormalnej i mieszanej)

Krem do cery normalnej i mieszanej z organicznym ekstraktem z limonki, jabłka oraz masłem shea. Zapobiega błyszczeniu się skóry. Utrzymuje w skórze wilgoć. Cera jest promienna.

matujące, nawilżające, rozświetlające
bez parabenów
w tubce
lekkie
normalna, mieszana
na dzień

Matuje, lekki, nie zapycha

Bardzo zaprzyjaźniłam się z tym kremem, chociaż kupiłam go na chybił trafił. Nie stosowałam go wcześniej, ani też nic o nim nie wiedziałam. Zależało mi przede wszystkim na tym, żeby krem matował skórę twarzy. Jak miło się zaskoczyłam, kiedy okazało się, że oprócz matowienia, krem idealnie nawilżał przez cały dzień, bardzo szybko się wchłaniał, nie zatykał porów i nie pozostawiał tłustej warstwy - czego osobiście najbardziej nie lubię. Po nałożeniu nawet nie czułam, że mam go na buzi! Jest bardzo lekki i ma prześliczny jabłkowy zapach.

przyjemny

Krem ma uroczą tubkę. Zapach jest bardzo ładny: jabłkowo-limonkowy.Aż przyjemnie nakłada się go z rana.
Konsystencja nie za rzadka,nie za gesta. Wystarczy niewielka ilosc na pokrycie całej twarzy. Szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustej,czy lepkiej warstwy ani smug,jak to byłow przypadku aloesowego kremu z Alverde,który szybko zastygał na twarzy i robił smugi.Idealnie sprawdza się pod makijaż. Podkład nie waży ani nie roluje się na nim.
Krem nawilża i matuje cerę. Po jego użyciu czuc przyjemne nawilżenie,ale pozostawia skórę matową. Nie jest to więc typowe i hmm drastyczne matowienie jak np. Siarkowa Moc.
Mam cerę mieszaną i używam podkładów matujących oraz pudru i w sumie od kremu wymagam w porach innych niż lato tyle,by nie wzmażał błyszczenia sie cery i nie pozostawiał na niej tłustej ,lepkiej warstwy. ..
Poza tym krem nie zapycha porów,jest niedrogi, wydajny. Szkoda tylko,ze nie dostępny w Polsce.

Używam tego produktu od: ponad mies.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie