Pour L'Homme, Pianka do golenia

Pour L'Homme, Pianka do golenia

Laboratoria Yves Rocher opracowały na podstawie badań botanicznych w dorzeczu Amazonki kompletną serię produktów dla mężczyzn. Linia ta przeznaczona jest do codziennego użytku, opracowana z wykorzystaniem roślinnych substancji aktywnych o powszechnie uznanej skuteczności, dobranych pod kątem ich specyficznych właściwości.
Pianka do golenia działa zmiękczająco na skórę, zapobiega podrażnieniom podczas golenia.
Zawiera wyciągi z roślin Quinoa i Copaiba.

Cena: 22 zł / 150 ml

moj maz ja lubi

wiem ze nie powinno sie oceniac kosmetykow ktorych sie nie uzywa. Ale nie ma szans zeby moja polowica sie tutaj wypowiedziala, wiec robie to jako pelnomocnik :-D.
Pianka ladnie pachnie, ma delikatna konsystencje, nie wysusza skory i nie drazni jej. Jest dosc wydajna.
Mozliwe, ze zasluguje na 5*, gdyz polowica - generalnie kosmetyczny abnegat - domaga sie jej jak tylko sie dowie ze zamierzam cos zamowic u YR.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: wydaje mi sie ze czwarte ...

przepraszam za literowke w zgloszeniu, roslinka nazywa sie Copaiva!

24.04.2004 uzylam, pianki do golenia nog i jest naprawde godna polecenia - zapach co prawda bardzo "meski" ale szybko ulatuje, konsystencja kremowa, no i co dla mnie najwazniejsze - pianka <b> nie podraznia skory </b>.