Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Timotei, Precious Oils, Odżywka do włosów `Drogocenne olejki`

Timotei, Precious Oils, Odżywka do włosów `Drogocenne olejki`

Cena już od 5,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

0% parabenów. 0% barwników. Do włosów normalnych lub suchych.
W delikatny sposób nawilża włosy. Bogata, upiększająca formuła z organicznym ekstraktem z jaśminu, drogocennym olejem arganowym oraz olejem migdałowym, która intensywnie nawilży nawet suche włosy aby uszlachetnić ich piękno. Delikatnie rozplątuje Twoje włosy, napełnia je żywym blaskiem i nadaje subtelny zapach. Pomaga uzyskać jedwabiste w dotyku i lśniące włosy każdego dnia.

Suchym włosom bardzo pasuje

W tym przypadku rozumiem fenomen tylu zachwytów, ale i negatywnych recenzji. Odżywka jest doskonała dla włosów wybitnie suchych, ale kiedy odwiedziła mnie na dłużej moja mama, zrozumiałam, co robi ze zdrowymi ;)

Działanie: Ciężka odżywka emolientowa z silikonami i naturalnymi olejkami. Doskonale dociąża. Ogółem wcale nie polecam stosować po myciu osobom o zdrowych włosach - włosy będą wyglądać na tłuste. Można próbować przed, jak maskę. Za to takim wysokoporowatym sucharkom jak moje, od razu wizualnie zmniejsza porowatość i choć zmniejsza też objętość, to i tak oceniam ją bardzo pozytywnie. Ułatwia rozczesywanie, nadaje ładny połysk, włosy są gładkie, a suche końce nie przesuszają się drugiego dnia po myciu. Mogłabym miziać je po użyciu tej odżywki w nieskończoność, takie są mięciutkie i przyjemne. Ujarzmia także puch. Problem zaczyna się, kiedy stosować ją co mycie - strąki, matowość, gumowatość - klasyczne obciążenie. Lubię ją na przemian z lżejszym balsamem lub przynajmniej kosmetykiem bez silikonu. Dodam jeszcze tylko, że niekoniecznie przepadam za stosowaniem jej w zestawie z szamponem - jest już za ciężko, a włosy zaczynają szybko wyglądać nieświeżo. Duet ten jest jednak niezastąpiony, kiedy np. rozjaśnianie włosów poszło nie tak, ciągną się jak guma i nie da się w żaden sposób ich rozczesać, bo grzebień tkwi we włosach i ani drgnie.

Na plus:
-dociąża puszące się i fruwające końcówki
-ułatwia rozczesywanie plączących się włosów i zmniejsza skłonność do tworzenia się supełków
-nadaje połysk, gładkość i miękkość
-świetna dostępność i dobra cena
-bardzo wydajna, rozprowadza się leciutko i starczy odrobina

Na minus:
-zabiera trochę objętości
-stosowana regularnie potrafi bardzo obciążyć i przyspieszyć przetłuszczanie
-nie lubię jej mdłego, sztucznego zapachu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500246].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie na nie

nie rozumiem tak wysokich recenzji tego produktu, jak dla mnie okazał się okropnym bublem.
odżywka po nałożeniu w ogóle nie współpracowała z włosami - plątały się, były szorstkie i sprawiały wrażenie, jakbym nic na nie nie nałożyła. niebyt ciekawe doświadczenie, nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1320616].usefull || 0 }}% pomocna.

Porażka

Zakupiłam odżywkę z ciekawości, fajna butelka, taka "czysta" biała, zamknięcie wygodne, na klik, emolientowa, a moje wlosy przecież kochaja emolienty.....w trakcie używania okazało się,że tak jak kochają emolienty, tak nie tolerują parafiny...nie zauważyłam przy zakupie w składzie tego dziadostwa, dopiero jak moje włosy po zastosowaniu tak żałośnie zostały obciążone, że sama byłam w szoku, że po wysuszeniu wyglądały, jakbym dopiero wyszła spod prysznica, przyjrzałam się dokładnie składowi...a tu paraffinum jak byk! wiedziałam, że parafina to zło,ale zawsze wystrzegałam się produktów z tym składnikiem, bo przez długi okres od kiedy "włosomaniaczę"naczytałam się o TYCH ZŁYCH składnikach, zdążyłam również nauczyć się czytania wszelkich składów, a tu przekonałam się na własnych włosach, że tak jest, że rzeczywiście parafina robi totalny przyklap nawet na tak wysokoporowatych włosach jak moje. Nigdy więcej! Kosz!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315876].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dbać o włosy zimą?

Świetna drogeryjna odżywka

Byłam bardzo zadowolona z wersji z awokado tej odżywki, jednak chciałam przetestować też tę z olejkami i stwierdzam, że precious oils jest... ciut lepsza, ale mniej wydajna (chociaż, z drugiej strony, moje włosy są coraz dłuższe, trudno mieć więc o to pretensje...) :)
Odżywka pięknie zmiękcza włosy, nadaje im poślizg i ułatwia rozczesywanie. Nie sprawia, że pasma się strączkują, przeciwnie - po jej użyciu mam bardzo bujną fryzurę. Stosuję ją po każdym myciu włosów (zamiennie z maseczką biovax) i jestem naprawdę zadowolona. Zero problemów z rozczesywaniem lub przesuszem :) Zapach uroczy, kojarzy mi się z piernikami, o składzie nie będę powtarzać za innymi - trzy oleje i wyciąg z jaśminu :)
Jest dobrze :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222406].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłe zaskoczenie:)

Nie spodziewałam się jakiegoś super-dobrego produktu, także odrobinę się zdziwiłam po jego użyciu. Odżywkę oceniam na dobrą. Nabłyszcza i dyscyplinuje włosy, Łanie też według mnie pachnie. Nie jest to mój faworyt, ale być może jeszcze się na nią skuszę. Cena w przypadku do jakości jest wręcz bardzo dobra.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222013].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemniaczek

To chyba jedyny drogeryjny kosmetyk do włosów, który posiadam.
Sprawdza się świetnie, nawilża włosy, nie obciąża, ma dobry skład i kosztuje grosze.
Korzystam z niego zawsze kiedy nie mam czasu na nakładanie maski, lub podczas weekendowych wypadów, a także do OMO.

Przepięknie pachnie, a zapch długo utrzymuje się na włosach. Wydajność w moim przyapdku jest słaba, bo nakładam go dosyć sporo, ale biorąc pod uwagę, że nie korzystam z niego codziennie wystarcza mi na około miesiąc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145011].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna odżywka

Kupiłam ten produkt zachęcona pozytywnymi opiniami i na całe szczęście nie zawiodłam się na nim.

Plusy:
- dobra dostępność (Timotei można dostać w prawie każdej drogerii) oraz niska cena
- ładny, choć trochę męski zapach
- całkiem przyjemny skład - ekstrakt z Jaśminu i sporo olei wysoko wysoko w składzie
- włosy są wygładzone, słabiej się puszą (mimo obecności oleju kokosowego), mniej się strączkują

Minusy:
- dość rzadka konsystencja
- nie najlepsza wydajność

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142981].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia

Całą serią "Precious oils" jestem bardzo rozczarowana. Szampon mocno podrażniał mi skórę głowy a odżywka nie robi na włosach niczego specjalnego, stąd dziwią mnie jej pozytywne recenzje. Mam włosy suche i cienkie a ta odżywka nawet z nimi nie potrafi sobie poradzić, jakiekolwiek odżywienie jest niedostrzegalne. Dałam jej kilka szans i w końcu zużyłam jako pierwsze O w metodzie OMO.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno 300 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1137366].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

Mam suche i cienkie wlosy. Kupujac odzywke liczylam na dobre nawilzenie i nie.zawiodlam sie. Moje wlosy po uzyciu sa miekkie, nie placza sie, sa bardzo dobrze nawilzone i sa "sypkie"(jezeli rozumiecie o co mi chodzi). Zapach jest specyficzny i dosc intensywny ale przyjemny. Odzywka jest bardzo wydajna,a butelka bardzo wygodna w uzyciu. Cena produktu to bajka. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1137326].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra odżywka

Odżywkę kupiłam razem z szamponem z tej samej serii. I przyznaję, że duet dobrze nawilża włosy. Odżywka dodatkowo je zmiękcza. Jest niestety niewydajna-za to minus oraz trochę rzadka. Jednak mimo wszystko ją lubię, bo nie ma problemów z rozczesaniem moich blond farbowanych rozjaśniaczem włosów. Nie każda odżywka sobie z nimi radzi... Odpowiada mi zapach. Cena jest jak najbardziej na plus. Pożyteczny produkt.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1109406].usefull || 0 }}% pomocna.