Dermesa, Płyn na pękającą skórę stóp i rąk

Dermesa, Płyn na pękającą skórę stóp i rąk

Kosmetyk ziołowy o delikatnym, roślinnym zapachu - prawie nie wyczuwalnym, bez konserwantów, barwników, zagęszczaczy i sztucznych aromatów. Doskonale nawilża, regeneruje i chroni skórę: suchą, szorstką, zniszczoną, zrogowaciałą, przemrożoną (przywraca normalny, zdrowy wygląd), pękającą (nawet głębokie pęknięcia skóry regeneruje od 3 do 7 dni sprawiając, że skóra staje się gładka i miękka).

z defektami, sucha, popękana
regenerujące, na popękaną skórę, nawilżające, wygładzające
kremy do rąk, kremy do stóp
zapachowa
lekkie

Błogosławieństwo dla trudnych pięt

Od ciąży pęka mi pięta. Jedna, ale za to za dwie, głęboko i krawawo. Czemu? Nie wiem, lekarz twierdzi, że prawdopodobnie mam tendencję do przenoszenia ciężaru na tą nogę i piętę. Kosmetyczka próbowała mi wpierać, że nie ścieram naskórka. Podolog zaś, że ścieram za bardzo, ale ogólnie że to dziwne. Od 7 lat borykam się, czy to zima, czy to lato.
Testowałam wszystkie scholle, ghwole, nivelazione, eko, nie eko, na noc, w skarpetki, w silikonowe zapiętki. Przy regularności minimum raz dziennie i stosowaniu silikonowych zapiętek, było jako tako, ale jak zrobiłam tydzień przerwy, a bo dziecko chore, a bo praca, wszystko brało w łeb i znowu chodziłam jak mała syrenka.

Dermesa ratuje. Zapsikuje piętę, pomasuję chwilę, lub nie, skarpetka i myk lulu. A kremy się mazały, lepiły, zasychał, a i tak w większości miałam poczucie że zostają na wierzchu.
Skóra jest mięciutka. Pęknięcia malutkie i do opanowania. Niestety nie daje się odstawić, problem wraca. Ale to i tak mała cena za taką zmianę w życiu. Butelka starcza mi na miesiąc z hakiem, to i tak taniej niż regularny podolog.
Będę kupować wiadrami.

Dobry produkt

Posiadam płyn 65 ml z atomizerem, pomógł mi na popękane pięty które sprawiały ból i duży dyskomfort chodzenia. Użyłam kilka razy do popękanych dłoni ale szczypało i swędziało to darowałam sobie. Stopy okropnie wysuszają mi się i pękają nad morzem i wtedy Dermesa musi być pod ręką. W chwili obecnej to mój must have do stóp. Faktycznie trochę się wchłania oraz jest tłustawy i lepki. W razie potrzeby używam 3-4 razy dziennie. A zapobiegawczo to 1 raz w tygodniu. Ciężko go dostać stacjonarnie w sklepie czy aptece.

Ilość zużytych opakowań: 1, 65 ml

Niesamowite działanie

Gdy go kupowałam ucieszyło mnie to, że jest niedrogi i naturalny. Poprawę kondycji skóry zauważyłam przede wszytskim na stopach. Moje pięty to już nie te same pięty, co przed 2 miesiącami. Kiedyś męczyłam się z pękającymi piętami, a dzisiaj aż miło jest mi na nie patrzeć. Są gładziuteńkie i miłe w dotyku. Gorąco polecam ten produkt, bo u mnie zdział cuda. Jedynym minusem jest to, że skóra się szybko przyzwyczaja i po zaprzestaniu stosowania można powoli zauważyć, że skóra znowu wraca do poprzedniej kondycji.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Super działanie!!!

Ten płyn jest super! Moje przesuszone pięty doprowadził do stanu idealnego w 3 dni!

Mam skłonność do przesuszania się skóry na piętach, która robi się taka szorstka, zgrubiała i jaśniejsza. Płyn ten świetnie nawilża, wygładza i goi nawet pęknięte pięty (moja mama miała ten problem, po regularnym używaniu tego produktu pięty już jej nie pękają). Robi to co powienien.

Odejmuję pół gwiazdki za lepkość, słabą wydajność. Kolejne pół za to, że efekty się nie utrzymują nawet kilka dni. Przestanę używać, pięty wracają do stanu przesuszenia :(

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

MASAKRA

Skuszona pozytywnymi opiniami kupiłam kiedyś w zielarni. Pomyślałam sobie będzie super - spryskam sobie stopy i już. A tu masakra jakaś. Niby nie tłusty a zostawia lepiącą się, ciężko wchłanialną warstwę a do tego jak dla mnie ma obrzydliwy zapach. Działania wybitnego też nie zauważyłam, zdecydowanie wolę inne produkty i po ten nie sięgnę już nigdy przenigdy

Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie skończyć pierwszego

Trochę brakuje do bycia KWC

Produkt kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami innych użytkowniczek. Zimą moim największym problemem są wysuszone i zaczerwienione dłonie. Żaden krem, maska, okłady itp. nie pomagają. Ale Dermesa pomogła.

Plusy:
+tani
+działa szybko
+mała ilość dobrze się wchłania
+odżywia i nawilża skórę
+prosty skład

Minusy:
-produkt ten jest skuteczny o ile się go używa. Kiedy się zaprzestaje kuracji na 2-3 dni niestety problem wraca-produkt daje działanie krótkoterminowe
-tłusty i klejący
-brudzi,więc najlepiej używać go w komplecie z bawełnianymi rękawiczkami
-niewydajny-cała butelka starczyła na niecały miesiąc stosowania
-specyficzny zapach
-trudno dostępny

Z racji tego,że jest to jeden z niewielu preparatów,które pomogły mi uporać się z problemem wysuszonych i zaczerwienionych dłoni wrócę do niego ponownie, chociaż nie jest to produkt,który stosuje się z przyjemnością z uwagi na zapach i lepkość.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Mimo wszystko jestem na tak

Mam problem z oceną,a to dlatego:
nic lepiej nie działa na szorstką,popękaną skórę na piętach,efekty widać już po pierwszym użyciu,w pierwszym momencie zakrawało mi to na cud ;-).
Niestety są i wady:
1)klei się,wiec nie za bardzo nadaje się na dłonie,a i na stopy to najlepiej tylko na noc.
2)bardzo,bardzo trudno dostępny-trzeba zamawiać w aptece,bo tak-od ręki-nigdzie nie mają.
3)zapach-jak dla mnie fatalny
4)denerwujący rozpylacz-zawsze rozpyli się za dużo
Mimo wszystko nie wyobrażam sobie już swoich stóp bez Dermesy.

bardzo bardzo dobry

świetna cena, idealny do rąk jak i do stóp:)
nawilża, wygładza, skóra jest po nim miękka i przyjemna w dotyku. Szybko się wchłania.Wydajny. Szkoda, że tak rzadko dostępny.

Używam tego produktu od:1 rok

Polecam go wszystkim :)

Najlepszy!!!
Stosuję ten płyn od dobrych parę lat non stop. Moje stopy mają tendencje di ciągłego narastania brzydkiego i sychego naskórka. Wczesniej musiałam regularnie peelingowac stopy co zajmowalo mi zawsze ponad godzinę. Od kiedy używam dermesy nie muszę sie już o to martwić. Robie jedynie od czasu do czasu niezbedny szybki peeling podczas kapieli. Stopy są gładkie, dobrze nawilżone. Konsynstencja też jak najbardziej na tak. Po nałożeniu plynu nie ma uczucia jak po kremie gdyż sie wchłania expresowo i można od razu załozyc skarpetke, rajstopy albo buty. Ja uzywam buteleczki ze sprayem i jest to super sposób aplikacji. jedno opakowanie starcza mi na 3-4 miesiące, także cena jak najbardziej odpowiednia.Polecam go wszystkim :)

Ilość zużytych opakowań: duuuuuuużoooooo ;)

Rewelacja

Pierwszy kosmetyk do stóp, który daje tak rewelacyjne efekty. Przy regularnym stosowaniu (ja stosuję tylko 1 raz na dobę) skóra stóp staje się gładka, miękka, dobrze nawilżona. Koniec problemów z "zadziorami na piętach" i pozaciąganych rajstop. Mój KWC jeśli chodzi o pielęgnację stóp.

Ilość zużytych opakowań: w sumie 2

KWC

Idealny! Zapach leczniczy, pachnie jak najzwyklejszy lek, ale działa ponad wszystkie kremy, jakie miałam w swoim życiu. Rano już budzisz się z naprawdę gładszymi dłoniami! :) Wielkim plusem jest niewielka cena, dostępność? nie wiem, zamawiałam ją na stronie DOZU. WydajnyUżywam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

tak

Świetna rzecz, na prawdę warto mieć ten płyn jeśli ma się problemy z suchą skórą. Ja mam bardzo problematyczne stopy i tutaj Dermesa może cudów nie czyni, ale przy regularnym używaniu na pewno daje sporą poprawę. Super sobie radzi za to z dłońmi, które zimą robią się brzydkie, szorstkie i nieestetyczne. Żaden krem nie dał takiego efektu.
Co jest minusem- największym trudna dostępność, stacjonarnie w żadnym sklepie zielarskim/aptece się z tym produktem nie spotkałam; dalej mała pojemność- cena niby nie jest wygórowana, ale buteleczka mała i szybko schodzi, bo żeby były efekty warto smarować się kilka razy na dzień. Płynna konsystencja za to w ogóle mi nie przeszkadza. Trochę śmiedzi;)