Lancome, Mousse Clarte (Pianka do demakijażu)

Lancome, Mousse Clarte (Pianka do demakijażu)

Zgłaszająca osoba: Ela Anioł

Pianka do demakijażu i oczyszczania twarzy, przeznaczona do użycia z wodą. Ślicznie pachnie - ten zapach czuć bardzo długo. Wspaniale oczyszcza twarz i jest bardzo wydajna.

Skład: Water, Sorbitol, Glycerin, Sodium Cocoyl Glycinate, PEG-8, Hiexylene Glycol, Potassium Laurate, Potassium Myristate, Ananas Satimis Fruit Extract/Ananas Sativus, Phenoxyethanol, PEG-32, Triethanolamine, Propylene Glycol, Carica Papaya Fruit Extract/Carica Papaya, Disodium EDTA, Methylparaben, Fragrance.

Rewelacja

Plusy:
-niesamowicie wydajna pianka, wystarczy malutka ilość, żeby zmyć makijaż
-piękny zapach
-szybko zmywa tusz, cienie, brud, wszystko

Minusy:
-narazie nie zauważyłam

FAJNY KOSMETYK

Wydajna az do znudzenia. Myje dobrze, ale nie wysusza twarz. Zapach odswiezajacy. Moja butelka wyglada inaczej tu na zdj. jest chyba poprzednia wersja. Mysle , ze odpowiedni do skory normalnej i mieszanej. Sciaga twarz po uzyciu i ja np musze natychmiast nalozyc tonik.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Odświeża koloryt cery

Plusy
+ odświeża koloryt cery
+ ma przyjemny zapach
+ jest bardzo wydajna

Minusy
- po dostaniu się pianki do oczu bardzo szczypią
- po umyciu skóra jest napięta i ściągnięta jak po mydle

Podsumowanie :

Jednak wolę produkty z apteki, ze względu na ich skład i działanie na moją wrażliwą cerę.
Pianka Lancome za bardzo ściągała moją skórę, a przy tym mam wrażenie, że nigdy nie oczyściła jej dokładnie.

Używałam tego produktu od: lata do jesieni

Manicure - klasyczny

Wydajny, ale nic specjalnego

Z plusow jakie mi przychodza do glowy to chyba tylko wydajnosc i poreczne opakowanie. Ogolnie pianka oczyszcza srednio jak kazde zwykle mydlo do twarzy a moze nawet gorzej bo po umyciu gdy przecieram tonikiem skore wacik jest zanieczyszczony. Wiec nie polecam lepiej zainwestowac w Kanebo Wash and Mask bo oczyszcza rewelacyjnie.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

bez zarzutu

Dla mnie rewelacja.
Po pierwsze -bardzo wydajny .Uzywam go dwa razy dziennie a mimo to starcza na ok 5-6 miesiecy. Jest to najbardziej wydatny produkt jaki przetestowalam.Wiec cena nie jest za wysoka biorac pod uwage dlugosc stosowania.
Po drugie-bardzo skuteczny.Zmywa calkowicie makijaz i naprawde czuje ze skora jest oczyszczona, moze troche twarz po umyciu jest sciagnieta ale jeszcze nie natrafilam na produkt do mycia buzki po ktorym nie miealabym efektu sciagniecia.Ale to akurat mi nie przeszkadza bo zaraz nakladam kremik.
Po trzecie-ladny lagodny zapach
Po czwarte-Super praktyczny pojemniczek. Bardzo dobry w podrozy, nie ma szans aby sie cos wylalo czy otworzylo, w domku nic latwiejszego wystarczy nacisnac pompke i mamy delikatna pianke na dloni.
Po piate- pianka troche rozni sie konsystencja od innych piankowych zmywaczy , jest chyba gestsza,moze to smieszne ale mnie strasznie irytowalo w oligo vichy ze piana mi wlazi do nosa. Co jest nieprzyjemne dla mnie osobiscie.
Po szoste- nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych stosowania . Czyli pogorszenia sie stanu cery, swiecenia,nieladnych wypryskow, czy przesuszonych partii twarzy.
Dla mnie the best!

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:4-5, stosuje na przemian z innymi

kiepska

Opakowanie estetyczne i bardzo poręczne, jednak cena i właściwości - kiepskie.Pianka ta przeznaczona jest do cery mieszanej i tłustej, zawiera jednak ALKOHOL, co wydaje mi się chore, ponieważ strasznie przesusza cerę i powoduje jeszcze większe wydzielanie sebum!Na pewno już nigdy jej nie kupię.Ilość zużytych opakowań: 1.