NYX Professional Makeup, Bohemian Chic, Nude Matte Collection (Paleta do makijażu)

Dzięki palecie Bohemian Chic wykreujesz cudownie naturalny makijaż! Jest niezbędnym zestawem w każdej podróży: 24 matowe cienie do powiek e delikatnych odcieniach ziemi, 2 róże i 2 dwustronne pędzelki, dzięki którym bez problemu wykonasz upragniony makijaż.

Jestem kompletnie zakochana

Paletkę kupiłam po dłuższych poszukiwaniach matowej palety (jestem dość początkująca jeśli chodzi o używanie cieni więc nie chciałam wydawać nie wiadomo ile). Wahałam się między tą a paletą One Night In Morocco (także matowa, tego samego producenta). Zdecydowałam się na tą przez fakt, że zawiera roże oraz dodatkowe 6 cieni na dolnej szufladce w chłodnych kolorach, które są moimi ulubionymi.
Napigmentowanie cieni jest przyzwoite, bez szaleństw, ale wystarczające. Nie ma co porównywać z pigmentacją np. Meet Matt(e) theBalm ale jest wystarczająca, aby stworzyć ładny makijaż.
Nie testowałam cieni sama, jako że mój makijaż MUSI wytrzymać cały dzień - ale w połączeniu z bazą pod cienie NYXa HD Eyeshadow base makijaż oczy wygląda rewelacyjnie 12-15 godzin po nałożeniu.
Cienie są typowymi \'nude\' ale w różnych tonacjach - neutralnej, ciepłej i chłodnej, pozwalając na uzyskanie różnych efektów za jej pomocą. Jako posiadaczka opadających powiek, cienie nie matowe wyglądają na mnie po prostu źle i tylko podkreślają to w moim kształcie oka co makijaż powinien ukrywać. Dla osób z podobnymi problemami polecam tę paletę z czystym sercem. Co do róży - oba mają bardzo ładne kolory, i raczej uniwersalne co powoduje, że będą pasować prawie każdej. Są również bardzo dobrze napigmentowane. Aplikatory to typowe gąbeczki i nawet ich ani razu nie wyjęłam z ich przegródki.
Cienie na dolnej szufladce są nieco bardziej satynowe niż te naturalne ale nadal dają piękne kolory.
+cena (80 zł za taką paletę to wg mnie naprawdę nie jest dużo)
+ilość kolorów
+nude\'y + cienie bardziej kolorowe pozwalające na dodanie ciekawego akcentu do makijażu
+duże lusterko
+ładne, dobrze napigmentowane róże
+cienie ślicznie się blendują
+wielkość paletki, jest naprawdę mała jak na taką ilość cieni jaką w sobie zawiera, bez problemu będzie moim typem na wszelkie wyjazdy
+stabilne solidne opakowanie

+/- pigmentacja cieni - zależy czego kto się spodziewa, średnia pigmentacja daje łatwiejsze kontrolowanie ilości koloru, ale trzeba się bardziej \'namachać\'

minusów na razie nie znalazłam