Purederm, Botanical Choice, Tea Tree Nose Pore Strips (Oczyszczające plastry na nos)

Purederm Botanical Choice Tea Tree Nose Pore Strips plastry nas nos z ekstraktem z drzewa herbacianego to skuteczna terapia oczyszczająca przeznaczona do odtykania porów i usuwania wągrów.
Aktywna warstwa wnika głęboko w pory, dokładnie oczyszczając skórę z tłuszczu i zanieczyszczeń pozostawiając skórę czystą i gładką. Olejek z drzewa herbacianego wspomaga leczenie stanów zapalnych, łatwo przenika przez skórę i działa bakteriobójczo. Już po pierwszym użyciu plastrów oczyszczających Purederm Botanical Choice widoczna będzie poprawa stanu skóry, pory są szczelniejsze, czystsze i mniej widoczne.

peel – off
mieszana, tłusta
antybakteryjne, matujące
oil – free / nietłusta
w saszetce
materiałowa / w płatach

Są naprawdę dobre!

Plastry na nos "Tea Tree" od Purederm znam i kupuję od lat.
Są bardzo dobre.
Świetnie usuwają zaskórniki otwarte.
W pudełeczku mamy 6 plasterków, każdy dobrze zamknięty w swojej srebrnej saszetce.
Na oczyszczoną skórę twarzy i na wilgotny od wody nos nakładam sobie jeden plasterek, dbając by dobrze przylegał do nosa.
Z tak nałożonym produktem czekam 15 minut (staram się wtedy, by nie robić różnych min w tym czasie, bo to zepsułoby cały proces).
Po tym czasie odrywam plasterek od noska i mam pięknie oczyszczoną skórę.
Wągry (choć niewielkie) widać nastroszone na produkcie.
To jedne z lepszych tego typu plastrów na naszym rynku - wiem co piszę, ponieważ stosowałam już wiele różnych tego rodzaju kosmetyków.
Jestem zadowolona i bardzo polecam.
Są skuteczne, bezpieczne, niedrogie.
Super!

przeciętne

Każdy plaster zapakowany jest jest oddzielnie pojedynczo a całość w kartonik.Aplikacja tych plastrów przebiega szybko, łatwo i bez problemów, wystarczy odkleić od przezroczystej taśmy i nakleić na nos. Potem odczekać aż plasterek wyschnie i oderwać. Standardowo trzeba uważać jak ktoś ma delikatną skórę i płytko unaczynioną, ponieważ plasterki dość mocno się przyklejają . Co do działania to jest mocno średnio, co prawda ze względu na ekstrakt z drzewa herbacianego pojawia się mniej wągrów ale ze starymi radzi sobie bardzo przeciętnie. Niby coś tam wyciągają, oczyszczają, bo widać te wągry na plasterku, ale jak się patrzy na nos i skrzydełka to nic nie widać. Na pewno nie zdziałają na te większe, starsze wągry.

Plastry do oczyszczania nosa kupuje w Hebe, każdy plaster zapakowany jest jest oddzielnie pojedynczo a całość w kartonik.

Plastry mają jasną i prostą instrukcję obsługi, charakteryzują się lekkim zapachem. Po zastosowaniu widać skuteczność że działają. Łatwo się odklejają.

Nie uczula.

działa !

Chciałam sie pozbyć brzydkich wągrów na nosie, jako na regularne chodzenie do kosmetyczki mnie nie stać stwierdziłam, że to będzie świetne rozwiązanie. Na początku musiałam nauczyć sie z nich korzystać ponieważ nie usuwały wągrów. Dlatego trzeba pamiętać aby oczyścić buzie i zwilżyć bardzo dobrze nos. Następnie nakładamy plaster i czekamy aż zeschnie. ok.10 min później delikatnie zdejmuje i aż czuje jak mi to wszytko wychodzi :) stosuje raz w tygodniu czasem częściej

Jak dla mnie BOMBA

Zawsze borykam się problemem z zanieczyszczanym nosem. Różne maski nic nie pomagały. Sceptycznie podeszłam do zakupu tych plastrów. Jednak wielkie zdziwienie i naprawdę działa. Bez podrażnień i czerwonej skóry.

Rewelacyjna moc herbacianych plastrów

Bardzo lubię tę formę walki z niedoskonałościami. Plastry szybko i mega skutecznie oczyszczają nos z drobnych- niechcianych- kropeczek. 15 minut wystarczyło, by mój nos za sprawą świetnie przylegającego plastra, zrobił się czyściutki. Po 4 użyciach zauważyłam, że zaskórniki i pory nie pojawiają się już w takiej ilości, jak wcześniej. Sadzę, że to za sprawą ekstraktu z drzewa herbacianego, którym plastry są nasączone. Dodam jeszcze, że plastry są koloru jasnozielonego, pięknie pachną, nie ma żadnych problemów z ich usunięciem, a efekty widać gołym okiem. Moja cera jest wrażliwa, a nie zauważyłam nic niepokojącego. Mi pomogły.

Nie działają!

Już się chyba na stałe wyleczyłam z wiary, że jakiekolwiek plastry są w stanie odblokować pory na nosie i wyciągną siedzące tam zaskórniki.

Przetestowałam sporo, żadne nie przyniosły zadowalających efektów i te w sumie nie różnią się niczym od produktów konkurencji.

Plus za dodatek olejku z drzewa herbacianego, bo pomaga leczyć i wysuszać zmiany na skórze. Działa mocno antybakteryjnie. Jeśli zaś chodzi o wyciąganie wągrów to nie ma co liczyć na cuda. Nie zauważyłam żadnej różnicy!

Nie zachwycają

Kupiłam je kiedyś w Biedronce, bo były chyba jakąś limitowaną wersją, a ja miałam miłe wspomnienia z inną firmą, która oferuje plastry służące pozbyciu się wągrów. Niestety, te są już gorsze, mimo, że bardzo ładnie pachną, to ich działanie jest minimalne. Coś tam niby wyciągają z tej skóry, ale wydaje mi się, że nie tego oczekujemy, borykając się z wągrami. Choć nie kosztowały dużo, to o wiele bardziej wolałabym wydać te pieniądze na plasterki z np. firmy Revitale, które są lepsze. Frajdę przy ich zdejmowaniu miałam, ale z efektu zadowolona nie byłam.

Nie polecam

Zdecydowanie mam pecha w aspekcie poszukiwania oczyszczających plastów na nos. Skusiłam się na nie poprzez promocję w Hebe i jednak dużo nie zdziałały w swoim zakresie.

PLUSY:
+ Zawartość ekstratu z drzewa herbacianego, dzięki czemu lekko oczyszczają skórę i w sposób naturalny na nią oddziałują,
+ Dostępność w wielu mniejszych i większych drogeriach.
+ Łagodzi podrażnienia,
+ Nie uczula,
+ Wydajność (w opakowaniu 6 sztuk),
+ Normalizuje pracę gruczołów łojowych,
+ Niska cena.

MINUSY:
- Nie zmniejsza produkcji sebum,
- Również nie redukuje zaskórników - chce, ale jakby nie mogły,
- Chemiczny zapach.

PODSUMOWUJĄC:
W tym przedziale cenowym można znaleźć produkty o lepszej skuteczności.

Nie powalają

Kupiłam je w biedronce, zachęciła mnie do nich cena. Plastry niby wyciągają wągry lecz nie wszystkie, no ale jedno jest pewne: działają, lecz słabo. Są dobre ale można znaleźć lepsze w podobnej cenie.

i tak i nie

Plastry te kupiłam w Biedronce przy okazji jakiejś promocji na kosmetyki.
Używam ich po dokładnym oczyszczeniu twarzy peelingiem.
Plastry są wygodne w użyciu,dość dobrze dopasowują się do nosa,naklejenie ich nie sprawia trudności,szybko zasychają na nosie,wyciągają część wągrów(tylko te duże), wygładzają skórę na nosie.Opakowanie zawiera aż 6 sztuk.

Jeśli chodzi o wady to na pewno zapach i to,że po odklejeniu plastra skóra przez jakiś czas piecze i czasem nawet lekko swędzi. Nie wiem czy to normalne niemniej jednak nie kupię ich więcej z tego powodu.

okropny zapach

Działają chociaż nie tak dobrze jak te z Beauty Formulas, wyciągają około połowę zanieczyszczeń z nosa. Niestety nie jestem w stanie znieść zapachu...