Lirene, Krem-emulsja ultranawilżająca

Lirene, Krem-emulsja ultranawilżająca

Delikatny emulsyjny preparat o działaniu głęboko nawilżającym. Kompleks nawilżający 24h pochodzenia roślinnego intensyfikuje przenikanie wody w głąb skóry i utrzymuje efekt nawilżenia przez 24 godziny. Emulsja chroni przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń środowiska oraz neutralizuje wpływ wolnych rodników. Zawiera filtr UVB. Zmniejsza uczucie napięcia skóry i pozostawia długotrwałe uczucie świeżości. Skóra odzyskuje swoją naturalną elastyczność i gładkość.

Cena: 13 zł / 50 ml

Przecietniak

Dostalam ten krem od kolezanki bo jej nie podszedl;)krem jak dla mnie jest za zadki,ale nie wchlania sie szybko -w stosunku do jego konsystencji.Ogolnie badziewie,nie polecamUżywam tego produktu od:jakiegos czsu
Ilość zużytych opakowań:niecale pol

Wreszcie znalazłam

Nareszcie znalazłam krem dla mojej suchej jak wiór buźki! Jestem studentka i postanowiłam znaleźć dobry krem wśród polskich marek. Wypróbowałam Ziaje, AA, Soraya'e i tym podobne rzeczy, ale Lirene był strzałem w 10!!! Kremik jest niesamowity, ma lekka konsystencje, szybko sie wchłania, lekko rozswietla twarz ale nie sprawia, że robi sie tłusta. Buźka cały dzien wygląda pieknie i świeżo. I co najważniejsze nie zatyka porów i nie powoduje powastawania wyprysków, a zawsze miałam z tym problem przy innych kremach. Uwielbiam Erisa i to jest puki co najlepszy krem dla mojej twarzy.

Nawilża

Wreszcie krem który nawilza moją skórę twarzy . Delikatny szybko się wchłania pozostawia na twarzy "maseczkę kremową" , która utrzymuje się przez cały dzień. Wieczorem skóra jest świeza, elastyczna i jeszcze nawilżona. Dobry pod makijaż.

Używam tego kosmetyku / ilość zużytych opakowań: ...2 i będą następne
Recenzja: ...

depilacja zalety

A miało być tak pięknie

W zasadzie nic szczególnego, zwykły kremik, raczej z tych gorszych. Konsystencja bardzo lekka, wręcz wodnista. Gdy się ten specyfik rozprowadza na twarzy, na początku (jakieś 10 sekund) ma się wrażenie, że ten krem wcale się nie wchłania, tak jakby miało się mokrą twarz posmarowaną np. żelem do włosów. Jest to bardzo nieprzyjemne uczucie. Po chwili jednak preparat się wchłania pozostawiając o dziwo dość wyraźną, lepką i świecącą warstwę na twarzy, raz większą raz mniejszą, ale zawsze obecną. Nawilżenie nie jest jakieś rewelacyjne, spodziewałam się czegoś znacznie efektywniejszego. Niestety, na upały się nie nadaje, bo się nie wchłania, a na zimę jest stanowczo zbyt mało treściwy. Może okres jesienny będzie ok. dla tego kremu.
Plusami tego kosmetyku jest: zapach (lekko konwaliowy), cena 12 zł i opakowanie. Ogólnie jednak sam produkt nie podoba mi się, nie zauważyłam pozytywnych zmian na mojej skórze, nie mam przyjemności z jego stosowania. Wielka szkoda.