Ziaja, HerbikaPlant, Bio - żel pod oczy ze świetlikiem

Ziaja, HerbikaPlant, Bio - żel pod oczy ze świetlikiem

Lekki, nieperfumowany bio - żel do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Wpływa kojąco na podrażnienia, zmniejsza nadwrażliwość oczu na światło, łagodzi oznaki zmęczenia, doskonale nawilża i wygładza skórę,

Nie przypadł mi do gustu.

Kupiłam ten żel ze względu na zawartość świetlika.
Nie mogłam nigdzie w okolicy dostać kremów FlosLek ze świetlikiem, więc skusiłam się na Ziaję.
Niestety żel mnie rozczarował.
Nie robi kompletnie nic, przynajmniej nic dobrego.
Nie zmniejszą opuchlizny, nie robi nic z cieniami, raczej też nie nawilża.
Za to szczypie przeokrutnie, aż czasem łzy lecą po nałożeniu.
Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Porażka...!

Nie polecam! Nic nie robi! Szkoda tych 5 złotych na ten produkt!
Plusy:
niska cena
Minusy:
nie redukuje żadnych obrzęków itp!
jeśli dostanie się do oczu to strasznie piecze, oczy łzawią! Po prostu masakra!
długo sie wchłania

ISTNY KOSZMAR!!!!

Daję pół gwiazdki, bo nie ma w skali zera!

Nigdy nie kupowałam kremów ani żeli pod oczy. Pomyślałam, że raz warto spróbować. Kupiłam właśnie ten żel. Tyle osób kupuje, chwali "ziajkę", więc i ja się skusiłam. I to był mój ogromny błąd! Zaraz po aplikacji bardzo podrażniał mi okolice oczu. Każda aplikacja kończyła się wielkim potokiem łez! :( Po 3 - cim razie złożyłam broń i przestałam go używać. Poczytałam o nim tu i ówdzie i okazało się, że nie jestem jedyną osobą z takimi dolegliwościami po użyciu tego żelu. Jednym słowiem - stata pieniędzy! Moim zdaniem używanie tego żeli to idealna droga aby nabawić się zapalenia spojówek i innych dolegliwości okulistycznych! Teraz mam żel z FLOS _ LEKU też ze świetlikiem i jest super a tego nie będzie mi żal wyrzucić do kosza!!!
WIELKI BUBEL W MAŁEJ TUBCE I OGROMNY MINUS DLA PRODUCENTA!!!!

Plusy:
- cena

Minusy:
- podrażnia (czerwona skóra po aplikacji)
- nie nawilża
- powoduje pieczenie i łzawienie oczu
- konsystencja

Używam tego produktu od: Kilka razy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego i kategoryczne NIE dla reszty w tubce

Konturowanie Smashbox

nie działa

Żel nie obciąża skóry wokół oczu, nie nawilża. Nie zauważyłam aby zmniejszył obrzęk, co najwyżej minimalnie. Wystarcza na tak długo, że trzeba go wyrzucić, gdy opakowanie jest nie skończone.

fajny

Nie oczekiwałam cudów, zbliżam się do 25 więc postanowiłam kupić coś lekkiego, nawilżającego, co powoli chroniłoby skórę przed starzeniem. Żel jest bardzo delikatny, nie podrażnia, miły w stosowaniu, odrobinkę koi podrażnienia, wydaje mi się że troszkę nawilża i w moim przypadku, naprawdę redukuje cienie. Za taką cenę jestem zadowolona, tym bardziej, że spektakularnych efektów będę szukać po 25 :) Mega wydajny!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

adekwatnie do ceny

Produkt nie przynosi ulgi po zastosowaniu, ot taki wodnisty żel. Jest wydajny, używam go drugi miesiąc i nic nie wskazuje na to, żeby się kończył. Jakichś spektakularnych efektów nie daje, fakt, zredukował cienie pod oczami i opuchliznę, ale efekt nie przyprawia o zawrót głowy. Moje oczy nadal wyglądają na nieco zmęczone. Jest łatwo dostępny i tani. Ma małe, poręczne opakowanie. Nie jest tłusty, nadaje się także do używania na dzień :) Jeśli nie znajdę nic lepszego - wrócę do niego, ale na razie go wykończę i przetestuję coś innego :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Świetny!

Bardzo fajny lekki żel pod oczy , po regularnym stosowaniu okolo miesiaca moge stwierdzic ze moje cienie pod oczami się zmniejszyły, cudów nie oczekiwalam ale jestem bardzo zadowolona , za taką cene - efekt fajny ;)

Używam tego produktu od: Miesiąca

Średni.

Jestem wielką fanką kosmetyków Ziai. Tak więc z przyjemnością kupiłam kosmetyk pod oczy. Wybrałam żel ze świetlikiem. Używam go już regularnie od 4 miesięcy i niestety nie widzę żadnych efektów :(
Żel nie podrażnił, nie uczulił, ale nie zauwżzyłam żadengo nawilżenia. Nie czułam, żeby skóra była ukojona, czy wygładzona. To obiecywał producent i na tym bardzo mi zależało.

Kosmetyk bardzo wydajny.
Bezzapachowy, co dla mnie, jest ogromnym plusem.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 2/3 pierwszego opakowania

Dobry

Kupiłam ten żel całkiem przypadkiem za jakieś śmieszne pieniądze w Super-Pharm.

* odświeża
* nawilża
* ekspresowo się wchłania
* nie podrażnia skóry
* wydajny

Na początku nie byłam do niego przekonana, bo oprócz nawilżenia nie robił nic z moją skórą. Niedawno minęły dwa miesiące odkąd go używam i teraz widzę efekty. Ładnie usuwa oznaki zmęczenia - nawet jeśli jestem niewyspana moje oczy tego nie zdradzają. Żelik sotsuję w taki sposób, że nakładam na skórę jego średnią warstwę i nie wklepuję, ale czekam aż sam się wchłonie - wydaje mi się, że to zwiększa jego skuteczność :)

Ogólnie jestem zadowolona. Żel za 4 złote, a działa lepiej albo tak samo jak te po 20 zł.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Dla mnie używanie tego żelu jest bezsensowne, ponieważ nie daje ŻADNYCH efektów!
Nie koi moich oczy, nie nawilża, nie zmniejsza sińców.
Jest niewydajny. Na szczęście mnie nie podrażnił, jednak żałuję,że go kupiłam (pomimo niskiej ceny).

Jako plus mogę podać dobre opakowanie i lekkość w rozprowadzaniu.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w całości)

Całkiem dobry

Całkiem dobry, ale przez 2 tyg. stosowania, trzeba przeplatać z innymi kosmetykami do skóry wokół oczu, wtedy widać, że działa, nawet troszkę rozjaśnia cienie pod oczami :P Żelowa konsystencja daje uczucie przyjemnego chłodu i szybko się wchłania. Trzeba bardzo się postarać, żeby dostał się do oczu.

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Strzeżcie się

Gdyby się tak dało-nie przyznałabym ani jednej gwiazdki. To jest coś koszmarnego! Oczy po tym wynalazku mi spuchły, były czerwone a obszar pod oczami przesuszony, podrażniony i okropnie czerwony. Bardzo się zawiodłam, gdyż używam również z tej serii kremu bionawilżającego i jestem z niego zadowolona, jednak ten okropny kosmetyk totalnie mnie rozczarował. Nie polecam, zwłaszcza osobą skłonnym do alergii, podatnym na zaczerwienienia i podrażnienia.

************************************-
pozdrawiam! aksenia85

Używam tego produktu od: kupiłam rok temu- po 2 tygodniach wylądował w koszu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie