Semilac, Gel Nail Lacquer (Lakier hybrydowy)

Semilac, Gel Nail Lacquer (Lakier hybrydowy)

Manicure hybrydowy jest wykonywany specjalnymi lakierami, utwardzanymi w lampie UV. Główną zaletą takiego manicure jest trwałość. Lakier utrzymuje się na paznokciach 2-3 tygodnie. Paznokcie wyglądają bardzo naturalnie, tak jak pomalowane tradycyjnym lakierem do paznokci.
Nie czekasz aż lakier wyschnie. Od razu po wyjęciu z lampy UV możesz w pełni cieszyć się pięknymi paznokciami, bez obawy, że zniszczysz swój świeży manicure np. sięgając do torebki po klucze.
Trwałość lakierów hybrydowych SEMILAC jest zbliżona do paznokci utwardzanych żelem, dlatego nie odpryskują one już po dwóch trzech dniach, jak w przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci. Już teraz możesz się cieszyć trwałym manicure nawet do trzech tygodni.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Urethane Acrylate Oligomer Hydroxyethyl methacrylate Hydroxycyclohexyl Phenylketone Phenyl Bis (2,4,6-trimethylbenzoyl)-Phosphine oxide Skład koloru Semilac: Urethane Acrylate Oligomer Hydroxyethyl methacrylate Hydroxycyclohexyl Phenylketone Phenyl Bis (2,4,6-trimethylbenzoyl)-Phosphine oxide May contain (+/-) CI 77891 CI 77491 CI 77510 CI 77289 CI 77492 CI 77266 CI 77742 Mica (CI 77019) CI 77861) Skład topu Semilac: Urethane Acrylate Oligomer Hydroxyethyl methacrylate Hydroxycyclohexyl Phenylketone Phenyl Bis (2,4,6-trimethylbenzoyl)-Phosphine oxide

112 Ruby Charm

Dzięki temu lakierowi przekonałam się do intensywnych barw maniciure hybrydowego. Dwie warstwy całkowicie pokrywają płytkę paznokcia, jedna też by nie wyglądała źle. Dobrze wyprofilowany pędzelek- nie miałam problemu z nakładaniem produktu. Hybrydą nim wykonaną cieszę się już półtora tygodnia w nienaruszonym stanie. Jestem bardzo zadowolona i polecam jak najbardziej :).

Super!

Mam około 10 lakierów semialca i wciąż dokupuję nowe. Gama kolorystyczna jest ogromna, każdy znajdzie coś dla siebie, a w dodatku jest ich coraz więcej. Pędzelek jest dość szeroki, ale dobrze się nim pracuje. Kolory starczają na wiele aplikacji, są bardzo wydajne. Wszystkie są świetnie napigmentowane i dobrze się je utrwala pod lampą. Nie miałam problemu z żadnym jaki kupiłam

Najlepsze lakiery!

Swoją przygodę z domowym manicure hybrydowym rozpoczęłam właśnie z marką Semilac. Od samego początku zakochałam się w tych lakierach, ponieważ spełniają wszystkie moje oczekiwania. Buteleczka jest poręczna, pędzelek dopasowany do płytki paznokcia. Kolory intensywne i ładnie kryją nawet za pierwszym razem. Lakiery są bardzo trwałe i malowanie to sama przyjemność.

Bardzo lubię

Kiedy tylko zaczęłam robić mani hybrydowe, te lakiery szybko zawitały do mojej kolekcji. Bardzo duży wybór kolorów, przyjemne w nakładaniu. Jeśli chodzi o ich trwałość na paznokciach, to nie można im nic zarzucić. Trzymają się dopóki ich sama nie zdejmę. Wystarczą dwie warstwy do uzyskania jednolitego koloru, bez żadnych smug. Cenowo wychodzą dosyć drogo, ale czasami można spotkać je na promocji. Nie podrażniają mojej płytki, nie uczuliły mnie. Opakowanie jest klasyczne, czarne, do pędzelka także nie mam żadnych zastrzeżeń.

Lubię, dokupuję nowe kolory

Hybrydy robię już od dłuższego czasu, mam sentyment do Semilac bo to był mój pierwszy zestaw co za tym idzie pierwszy lakier. Lubię te lakiery wybór kolorów jest olbrzymi. Lakiery mają dobry pędzelek chyba jeden z lepszych, łatwo się nakłada, bardzo fajna konsystencja, nie spływa nie za gęsty i nie za rzadki, łatwo go zaaplikować. Nie pozostawia "bąbelków", nie kurczy się, nie ucieka. Trwały, u mnie na rękach zawsze ok 10 dni i usuwam hybrydy bo mam odrost, na stopach 2, 3 tyg bez problemu. Ładne czarno srebrne opakowanie. Używam go z bazo-topem Semilac i z lampą Semilac do domowego użytku.

Żałuję, że nie poznałam Cię Semilaczku szybciej <3

Semilac- nasłuchałam się jaki to be, paskudny, uczulający produkt.
Dotychczas byłam przeczulona na ta markę, bo nasłuchałam sie i naczytałam jak uczula itp.
Postanowiłam zaryzykować i jestem zadowolona z tego lakieru.
Zamknięty w czarnej, prostej buteleczce z srebrnymi napisami.
Buteleczka ma 7ml, także więcej o 1ml od lakierów NeoNail.
Ma fajny, prosty pędzelek- w sumie nie wyróżniający się niczym specjalnym, ale dobrze się nim maluje płytkę paznokcia.
Lakier nie jest za rzadki, ale też nie za gęsty - nie spływa z paznokcia przed włożeniem do lampy.
Co do krycia- jedna warstwa nadaje mocnego efektu - także myślę, ze to jak najbardziej na plus.
Lakier dobrze trzyma się paznokcia po utwardzeniu, nie ściera się, nie odpryskuje i współgra z bazą i topem NeoNail.
Także nie wywołał u mnie reakcji alergicznej- czego się bałam (po tylu opiniach).
Jest trwały, nie zdziera się nie rozwarstwia nie kruszy.
Trwałość jak najbardziej na plus- to samo z wydajnością - jak wspomniałam jedna warstwa zdecydowanie starcza.
Jak najbardziej lakier na plus i chętnie sprawdzę też inne warianty kolorystyczne

Bardzo fajny produkt!

Jestem jedną z szczęśliwych osób wylosowanych do testowania nowej bazy samopoziomującej marki Semilac a wraz z nią otrzymałam top no wipe oraz lakier hybrydowy dający kompletny zestaw do manicure hybrydowego. Semilac to kultowa marka o której aż huczy w Internecie. Nie ma chyba osoby, która choć raz o niej nie słyszała. Miałam kilka akcesoriów tej marki, ale na lakiery jeszcze się nie skusiłam. Dzięki akcji testowania miałam okazję wypróbować je na swoich paznokciach. Myślę, że wszystkie dobre opinie nie są ani trochę przesadzone. Podzielam je, na moich paznokciach sprawdza się bardzo dobrze.

OPAKOWANIE

Jest typowe dla produktów marki Semilac. Klasyczne, eleganckie w kolorze czerni i bieli, o połyskliwym wykończeniu – bardzo mi się podoba wykonanie i kolorystyka. Buteleczka ma na górze naklejkę z wizualizacją koloru oraz jego numerem, które doskonale odwzorowują to, co jest w środku. Kolor jest wiernie odwzorowany, co bardzo ważne przy zakupie produktu kiedy stojąc przed drogeryjną półką nie wiemy na jaki odcień się zdecydować. Pędzelek jest dość zbity i gęsty, pozwala na dokładne, szybkie nałożenie produktu. Nie ma problemu z dotarciem do skórek, choć ze względu na konsystencję należy być ostrożnym, aby ich nie zalać. Bardzo dobrze się z nim pracuje, nie wyślizguje się z dłoni i pozwala na precyzyjne manewry.

LAKIER

Posiadam kolor 112 Ruby Charm – myślę, że to idealny kolor na lato. Jest to ciemny róż o lekko neonowym wykończeniu, który doskonale komponuje się z opalenizną. Kolor jest odważny, ale nadaje się do noszenia na co dzień, szczególnie o tej porze roku. Mnie przypadł do gustu. Lakier ma dosyć rzadką konsystencję, ale większość lakierów hybrydowych z jakimi pracowałam ma podobną, nie jest ona lejąca. Dobrze się z nią pracuje, choć przy aplikacji trzeba być ostrożnym, newralgicznym obszarem są zawsze u mnie skórki, ale na szczęście dzięki precyzyjnemu pędzelkowi udało mi się uniknąć ich zalania. Pędzelek pozwala na rozłożenie w literkę U dzięki czemu dotarcie do skórek nie jest problemem. Lakier jest świetnie napigmentowany i idealnie kryje – już po nałożeniu 1 warstwy mamy wyrazisty, głęboki kolor, ja nie widzę potrzeby dokładania kolejnej, bo nic nie prześwituje. Utwardzam go w lampie LED/UV 10W przez 1x60sec. i 1 x 45 sec. i to w zupełności wystarcza. Nie ma żadnych problemów z utwardzaniem, lakier nie kurczy się, idealnie trzyma się paznokcia. Jeśli chodzi o trwałość to miałam go na paznokciach 11 dni i nic się z nim nie stało mimo tego, że nie oszczędzam rąk. Po tym czasie z powodu odrostu usunęłam lakier – idzie to sprawnie i szybko. Lakier wyglądał przez cały okres noszenia idealnie, tak jakbym go przed chwilą nałożyła dzięki zabezpieczeniu w postaci topu i bazy. Jakość produktu jest współmierna z ceną . Pojemność 7 ml pozwala na używanie produktu przez dłuższy czas. Jestem w pełni zadowolona z tego produktu I w przyszłości planuję zakup kolejnych kolorów.

PLUSY:
+ dobry pędzelek
+ eleganckie opakowanie
+ duża gama kolorystyczna
+ świetne krycie
+ bardzo dobra pigmentacja
+ bezproblemowe utwardzanie
+ trwałość
+ spora pojemność
+ cena współmierna z wysoką jakością produktu

Kolorowy zawrót głowy

Lakier hybrydowy Semilac ma wygodny pędzelek i odpowiednią konsystencję nie jest za rzadki a odpowiednio gęsty dzięki czemu nic nie spływa na skórki. Łatwo się go aplikuje i wystarczą 2 warstwy. Kolor jaki testowałam to 121 RUBY CHARM piękny, intensywny, po prostu boski zakochałam się :) W duecie z bazą i topem SEMILAC wszystko trzyma się idealnie aż do ściągnięcia. Bez wątpienia powiększę swoją kolekcję o kolejne kolorki a jest w czym wybierać.

Bardzo dobry

+ Wygodny pędzelek! Dla mnie to bardzo ważna kwestia, bo nie jestem super precyzyjna niestety, a hybryda musi być jak najlepiej namalowana, bo jak się utrwali, to nie ma już mowy o poprawkach.
+ Dobra konsystencja. Nie jest ani za rzadki, ani za gęsty.
+ Szeroka gama kolorów i wykończeń do wyboru.

Fajny.

Zalety -Bardzo dobry lakier hybrydowy - pierwszy jaki zaczęłam używać i robię to do tej pory.
Świetnie się nakłada - jego konsystencja jest bardzo zadowalająca.
Posiada dobre opakowanie i wygodny pędzelek, który ułatwia łatwe malowanie paznokci.
Dużo, ładnych kolorów do wyboru.

Wada- Cena wysoka.

Bardzo dobry

Gama kolorystyczna lakierów urzeka, a do tego dobrze się sprawdzają w praktyce - są wytrzymałe i łatwe w aplikacji nawet dla osób zaczynających z hybrydami.
Krycie jest wystarczające po 2-3 warstwach, lakier równomiernie się rozprowadza, nie odpryskuje i nie mięknie. Jeżeli chodzi o wytrzymałość to jest bardzo dobra, ale używałam trwalszych lakierów innych marek.

Mój ulubiony!

Absolutnie cudowny lakier hybrydowy! Nie jestem profesjonalistką a potrafiłam wykonać hybrydę bez problemu :) Cudy wybór kolorów i stylizacji, łatwość nakładania (bardzo fajna konsystencja - nie spływa, łatwo go aplikować). Bardzo, bardzo trwały. Cena dobra jak na jakość produktu. Wydajne (oczywiście zależy jak często używamy danego koloru). Nie zostawia "bąbelków" na warstwie. Polecam szczególnie kobietkom, które rozpoczynają przygodę z hybrydą.

Pracuję z nim od kilku miesięcy i jestem z niego zadowolona.Bardzo łatwo się rozprowadza, długo utrzymuje się na paznokciach - nie odpryskuje, nie podchodzi powietrzem.Lakiery mają idealną gęstość,wystarczą 2 warstwy aby dobrze pokryć paznokieć.Utrzymują się ponad dwa tygodnie.Mają szeroką paletę kolorów,ale według mnie są za drogie.Jeden lakier to koszt ok 30 zł.