Semilac, Gel Nail Lacquer (Lakier hybrydowy)

Semilac, Gel Nail Lacquer (Lakier hybrydowy)

Manicure hybrydowy jest wykonywany specjalnymi lakierami, utwardzanymi w lampie UV. Główną zaletą takiego manicure jest trwałość. Lakier utrzymuje się na paznokciach 2-3 tygodnie. Paznokcie wyglądają bardzo naturalnie, tak jak pomalowane tradycyjnym lakierem do paznokci.
Nie czekasz aż lakier wyschnie. Od razu po wyjęciu z lampy UV możesz w pełni cieszyć się pięknymi paznokciami, bez obawy, że zniszczysz swój świeży manicure np. sięgając do torebki po klucze.
Trwałość lakierów hybrydowych SEMILAC jest zbliżona do paznokci utwardzanych żelem, dlatego nie odpryskują one już po dwóch trzech dniach, jak w przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci. Już teraz możesz się cieszyć trwałym manicure nawet do trzech tygodni.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Urethane Acrylate Oligomer Hydroxyethyl methacrylate Hydroxycyclohexyl Phenylketone Phenyl Bis (2,4,6-trimethylbenzoyl)-Phosphine oxide Skład koloru Semilac: Urethane Acrylate Oligomer Hydroxyethyl methacrylate Hydroxycyclohexyl Phenylketone Phenyl Bis (2,4,6-trimethylbenzoyl)-Phosphine oxide May contain (+/-) CI 77891 CI 77491 CI 77510 CI 77289 CI 77492 CI 77266 CI 77742 Mica (CI 77019) CI 77861) Skład topu Semilac: Urethane Acrylate Oligomer Hydroxyethyl methacrylate Hydroxycyclohexyl Phenylketone Phenyl Bis (2,4,6-trimethylbenzoyl)-Phosphine oxide

najlepsze.

swoją przygodę z lakierami hybrydowymi zaczęłam ponad dwa lata temu. semilac był pierwszą marką po jaką sięgnęłam i od razu się zakochałam. łatwe w użyciu, malowanie nimi to sama przyjemność, gęsta konsystencja a w dodatku są mega trwałe. na moich paznokciach wytrzymują 3 tygodnie i gdyby nie to, że szybko rosną mi paznokcie wytrzymałyby jeszcze raz tyle. w dodatku semilac co chwile zachwyca nas nowymi kolorami. próbowałam w międzyczasie też innych producentów lakierów hybrydowych jednak nie są zbyt dobre.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie,Nie i jeszcze raz Nie

Testuje od kilku miesięcy wiele firm i Semilac jako jedyna totalnie mi się nie sprawdza , jeśli lakier hybrydowy trzyma mi sie ok 5-6 dni to jedynie wtedy jak nic nie robię i jestem na wakacjach, w innym przypadku zawsze mi odpada, nie wiem czy cos maja w składzie co moja płytka nie toleruje,ale nie polecam i nie kupie ponownie

Jedne z najlepszych na rynku

Od dawna używam lakierów hybrydowych i jednymi z najczęściej wybieranych są właśnie te od Semilaca
Marka zaopatrza konsumentów w ogromną ilość odcieni i zapewne każdy znajdzie wśród nich kolor a siebie. Lakiery są bardzo wydajne i dobrze napigmentowane , dzięki czemu można przy niektórych barwach nałożyć tylko jedną warstwę. Przy słabszych lampach zdarzają się marszczenia tuż po utwardzeniu i miejscami lakier nie twardnieje, jednak wystarczy dłużej trzymać paznokcie w lampie by rozwiązać ten problem. Serdecznie polecam produkty tej marki.

Kultowe hybrydy

Domowy manicure hybrydowy stosuję od kilku lat, testowałam różne firmy, ale zatrzymałam się właśnie na Semilac, gdyż podpasowała mi konsystencja, trwałość i szeroka paleta kolorów. Dużym plusem jest też dostępność tego lakieru w paru sklepach na mojej dzielnicy, tak więc nie ma loterii związanej z kolorem - mogę wybrać kolor na wzorniku.

Konsystencja jest w sam raz - nie za gęsta, nie za rzadka. Pędzelek też jest w miarę ok, choć spotkałam się z bardziej poręcznymi, mógłby być odrobinę mniejszy. Trwałość ok. 2-3 tyg, jeśli mamy lakier już dłuższy czas lub jest przeterminowany to wtedy szybciej odchodzi.

Minusem jest zbyt duża buteleczka, producent mógłby rozważyć wszystkie kolory w tańszych i mniejszych buteleczkach (są, ale tylko niektóre kolory). Stosując go na własny użytek kilka kolorów na przemian, nie sposób jest zużyć lakierów przed końcem terminu ważności...

Na plus dla mnie jest jeszcze nazewnictwo kolorów :) Ja osobiście lubię, jak lakiery mają jakieś fajne i działające na wyobraźnię nazwy, a nie są tylko oznaczone numerkami :)

Świetna jakość

Semilac,Ruby Charm,lakier hybrydowy w odcieniu fuksji.
Ten lakier dostałam wraz z bazą oraz topem w ramach testowania na Wizażu.
Na początku nie byłam przekonana do koloru,ale ostatecznie mi się spodobał na paznokciach.
Lakier jest zamknięty w czarnym,szklanym opakowaniu o pojemności 7 ml.
Posiada dobrze wykonany pędzelek dzięki,któremu produkt łatwo się nakłada.
Kosmetyk ma odpowiednią gęstość co również ułatwia aplikację.
Lakier jest bardzo dobrze napigmentowany i już jedna warstwa świetnie pokrywa paznokcie.
Bez problemu utwardza się w lampie,nie uczula i jest trwały.

Bardzo dobre hybrydy

Z marką semilac zaczełam moją przygodę z manicure hybrydowym. Lakiery mają dobrą konsystencję, dobrze się utwardzają, mają w ofercie bardzo dużo rozmaitych i przepięknych kolorów. Ich trwałość jest rewelacyjna, paznokcie trzymają się spokojnie 2 tygodnie.

Moje ulubione

Byłam zrażona ze względu na liczne m opinie związane z reakcjami alergicznymi. Kupiłam jeden na próbę i przepadłam. Używałam lakierów hybrydowych licznych marek, ale żaden tak ładnie się nie rozprowadzał i nie poziomował. Mam kilka kolorów i żaden nie odstaje jakością od pozostałych. W zależności od koloru wymaga czasem nałożenia trzech cienkich warstw, ale biorąc pod uwagę łatwość malowania i szybkość nie ujmuje im to wcale w mojej ocenie!

Dobra reklama

Powiem szczerze, nie widzę różnicy pomiędzy nimi, a lakierami za 7,50 ze zwykłego sklepiku chemicznego. One również nie są specjalnie drogie, ale fakt, że mam 4 lakiery zamiast jednego o podobnej konsystencji, pigmencie czy objętości jakoś mnie przekonał. Opakowanie jest stylowe i taki zestaw wygląda elegancko, ale przecież liczy się efekt na paznokciach a nie w pudełku :) Jest tak samo trwały (u mnie utrzymuje się tydzień w idealnym stanie), dość wydajny (3-6 miesięcy przy regularnym używaniu), nie śmierdzi! Ale jednak takich lakierów obecnie jest multum w równie konkurencyjnych cenach.

Absolutna podstawa manicure hybrydowego

Uwielbiam produkty tej marki. Od niej zaczęła się moja przygoda z domowym manicure hybrydowym, która trwa do dziś. Kupowałam wiele lakierów różnych marek, ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Przede wszystkim świetnie się go aplikuje, nie rozlewa się po płytce paznokcia, ma odpowiednią gęstość, zapewnia doskonałe krycie. Na dodatek jest bardzo wydajny – jedna elegancka buteleczka starcza na bardzo długo. Ogromny plus za wytrzymałość – nie ściera się, nie odpryskuje, nie rozwarstwia, doskonale współpracuje z baza i topem tego samego producenta.

Super!

Mam około 10 lakierów semialca i wciąż dokupuję nowe. Gama kolorystyczna jest ogromna, każdy znajdzie coś dla siebie, a w dodatku jest ich coraz więcej. Pędzelek jest dość szeroki, ale dobrze się nim pracuje. Kolory starczają na wiele aplikacji, są bardzo wydajne. Wszystkie są świetnie napigmentowane i dobrze się je utrwala pod lampą. Nie miałam problemu z żadnym jaki kupiłam

Najlepsze lakiery!

Swoją przygodę z domowym manicure hybrydowym rozpoczęłam właśnie z marką Semilac. Od samego początku zakochałam się w tych lakierach, ponieważ spełniają wszystkie moje oczekiwania. Buteleczka jest poręczna, pędzelek dopasowany do płytki paznokcia. Kolory intensywne i ładnie kryją nawet za pierwszym razem. Lakiery są bardzo trwałe i malowanie to sama przyjemność.

Bardzo lubię

Kiedy tylko zaczęłam robić mani hybrydowe, te lakiery szybko zawitały do mojej kolekcji. Bardzo duży wybór kolorów, przyjemne w nakładaniu. Jeśli chodzi o ich trwałość na paznokciach, to nie można im nic zarzucić. Trzymają się dopóki ich sama nie zdejmę. Wystarczą dwie warstwy do uzyskania jednolitego koloru, bez żadnych smug. Cenowo wychodzą dosyć drogo, ale czasami można spotkać je na promocji. Nie podrażniają mojej płytki, nie uczuliły mnie. Opakowanie jest klasyczne, czarne, do pędzelka także nie mam żadnych zastrzeżeń.