True Radiance Foundation - Light Reflecting Oil-Free

True Radiance Foundation - Light Reflecting Oil-Free

Podkład odbijający światło, rozświetlający, wygładzający i wyrównujący cerę. Zapewnia idealną, rozświetloną cerę o naturalnie wygładzonym wyglądzie w każdym świetle i klimacie. Sekretem tego podkładu jest złoty kompleks "Auto-focus" będący kombinacją pigmentów przyciągających i rozbijających światło tak aby dać cerze wygląd promiennego rozświtlenia. Dzięki True Radiance Foundation zmarszczki i niedoskonałości są optycznie zmniejszone a beztłuszczowa formuła zapewnia, iż kolor podkładu pozostanie niezmieniony przez cały dzień. Ekstrakt z owoców figi sprawia, że skóra jest miękka i chroni ją przed odwodnieniem. Podkład ten chroni skórę także przed zanieczyszczeniami i klimatyzowanym powietrzem. Delikatnie podkreśla wewnętrzne piękno każdej cery.

bardzo dobry

Ten podklad juz jest chyba wycofany. Uzywalam go w tamtym roku i bylam raczej zadowolona. Niestety, fatalnie dobralam kolor (3.5 - Sandy Beige)

Plusy:
+ opakowanie: solidna, elegancka, szklana buteleczka z pomka. Napisy w ogole sie nie scieraja (a nosilam go wiele razy w torebce lub kosmetyczce
+ lekki, wodnista konsystencja, swietnie sie rozprowadza na skorze
+zupelnie niewidoczny na skorze, trzyma sie caly dzien
+mega wydajny, chyba zawdziecza to swej wodnistej konsystencji
+malenkie drobinki takie jak byc powinny, rozswietlaja skore ale ich nie widac

Minusy
-wycofany (bardzo tego nie lubie u Clarins\'a, bardzo czesto wycofuja dobre kosmetyki
-mimo ze formula jest oil-free nie polecam tlustym skora (trzeba uzyc pudru i mialam wrazenie ze skora sie bardziej swieci po nim)
-ciemnieje na skorze, robi sie pomaranczowawy

Fatalnie dobralam kolor, za ciemny. Podklad ie kryje ale i tez tego nie obiecuje, to tylko obserwacja dla osob ktore tego oczekuja od podkladu

Używam tego produktu od: ponad rok

Subtelnie rozświetlony efekt drugiej skóry

Podkład zakupilam zadowolona kolorówką Clarinsa i chęcia sprobowania czegoś nowego. Wybrałam odcien najaśniejszy 01- Linen.

+ przyjemna aplikacja
+ perfumowany
+ zawiera bardzo subtelne rozświetlające drobinki
+ subtelne krycie
+ bardzo wydajny
+ trwaly
+ daje naturalny efekt końcowy
+ nie zauwazyłam zapchania
+ subtelnie wygładza i zmiekcza rysy
+ szklane opakowanie z pompką
+ nie wysusza
+ beztłuszczowa formuła

+/- podklad w kontakcie ze skorą nieco ciemnieje i nadaje cerze efekt "bonne mine", czy slonecznego rozświetlenia
+/- krycie. Podklad nie kryje, co zreszta producent nie obiecywał, za to mamy pieknie ujednolicony kolory cery
+/- zawiera phenoxyethanol więc uwaga dla naczynkowców
+/- zawiera silikony, ale łatwo usuwalne(rozpuszczalne w wodzie), zatem nie powinien zapychać, zaletą jest ze wygładzają, zatrzymują wilgoć w naskórku
+/- nie zawiera SPF, ale dobrze współpracuje z filtrami 50+
+/- cena/słaba dostępność/wysofywany
+/- może uwidaczniać pory, zatem warto go rozsmarowywac w kierunku ku dołowi, bo inaczej "pchamy" podkład prosto w pory

True Radiance zamkniety jest , szronionym z grubego szkła flakonie ze sprawnie dozującą pompką. Flakon dosc ciezki, wiec malo wygodny w podróż.

Konsystencja jest lekka, plynna, szybko się wchlania i stapia z cerą. Jest niewidoczny na twarzy, subtelnie wygładza, krycie średnie. Podkład moim zdaniem dobry, lecz słabszy niz Instant Smooth Foundation, który jest niemalże kolorową bazą Lisse Minute.

True Radiance pieknie rozświetla zarówno kolorem jak i bardzo drobnymi pigmentami złota odbijającymi światło (formula Autofocus). Rozświetlenie w przypadku tego podkładiu polega na kolorze, który wpada wciepłe zółtawe tony (podobnie jak w podkladzie w pedzlu YR oraz Wake Me Up Rimmel). True Radiance w kontakcie ze skórą (ciepła?) zmienia kolor z jasnego bladego beżu na słoneczny i ciepły brzoskwiniowy. Zalaczam zdjecie poniżej, kropla podkładu przed roztarciem oraz po. Jest to ważne szczegolnie dla tych, którzy oczekują koloru tożsamego jak w butelce. Kolor mimo to pięknie stapia się z kolorytem cery, nadajac je wypoczety wyglad, subtelnie musnietej sloncem. Cera wyglada bardzo dobrze zarowno w sztucznym jak i dziennym świetle.

Zle nalożony może wręcz czynic coś odwrotnego do rozświetlenia. Nakladany ku gorze bedzie uwidaczniac pory jako ze kosmetyk prosto w nie "pchamy". Na cerze uprzednio nie wypeelingowanej i słabo nawilżonej będzie podkreślał suche skórki.

Podkład jest dośc trwały, choc przez fakt ze jego wykonczenie jest poltransparentne trudno stwierdzić kiedy blednie.
Nie wiem czy kupię ponownie, gdyż podkład jest szalenie wydajny oraz trudno dostępny z uwagi na wycofywanie go z kolekcji na rzecz nowszej Skin Illusion Radiance.

Podsumowując podkład dobry, rozświetlający. Zachwyca sie osoby szukające rozświetlenia, subtelnego krycia i naturalnego efektu.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Ilość zużytych opakowań: 1x30ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Efekt naturalnego wyglądu

zalety :
- podkład zadowalająco kryje wszelkie niedoskonałości
- dobrze się rozprowadza
- daje efekt naturalnego wyglądu , nie robi efektu maski
- podkład nie zapycha ; mało tego jeżeli miałam na skórze jakieś wypryski to po użyciu tego fluidu widać było , że krostki goją się
- dosyć trwały
- twarz jest rozświetlona
-wydajny
- wygodne opakowanie z pompką

wady :
cena

Podsumowując : dobry podkład, który każdemu mogę polecić ale cena jest odstraszająca

Używam tego produktu od: 2 lata

depilacja metody

SŁABY

Miałam możliwość "przetestowania" tego podkładu gdyż dostałam kilka próbek, po wykorzystaniu których śmiało mogę się wypowiedzieć na temat tego produktu. Mój kolor to 07.
Ogromny plus jak dla mnie to..zapach..bardzo przyjemny, wyczuwalny jeszcze kilka godzin po nałożeniu na twarz:) Podkład bardzo dobrze się rozprowadza, krycie nie jest jakieś ogromne, jednak zakrywa wszystko to co trzeba. Niestety bardzo szybko "znika" z twarzy gdyż kilka godzin po jego aplikacji skóra zaczyna się świecić i przetłuszczać. Podkład wchodzi w załamania skóry oraz podkreśla zaskórniki. Mam skórę mieszaną i ten podkład całkowiecie mnie rozczarował.

Ilość zużytych opakowań: 5 próbek (1,5 ml)

lubię:)

Mam cudowny kolor 07 ivory tendre..tworzy efekt cery musniętej słońcem..taka ,równa powierzchnia jakby pokryta satyną..jednolita..bez smug,zacieków,włazenia w pory czy uwidaczniania zmarszczek..Nie wiem w czym tkwi jego sekret..rozjasnia,rozpromienia,zespala sie z moja cerą absolutnie wyjątkowo i ten kolor..przesliczny!!!wygładza, minimalizuje zmarszczki i cienie na twarzy oraz zmiękcza rysy ..takie moje poranne przebudzenie..:)

Używam tego produktu od: 4 mcy

dla naturalnego efektu

Jeśli nie szukamy mocnego krycia to ten podkład będzie ok. Gdy cera mi się pogarsza niestety potrzebuję czegoś mocniejszego (niestety mocno kryjące podkłady podkreślają mi zmarszczki - patrz Dermablend lub nowy clarins Everlasting). W dobre dni jest jak najbardziej wystarczający. Daje delikatne rozświetlenie ale nie błysk co przy mojej mieszanej cerze nie byłoby wskazane. Nie podkreśla porów ani suchych skórek.Używam koloru 07 - ładny, dość ciemny z żółtymi pigmentami. Polecam dla osób bez dużych problemów na twarzy do ukrycia :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Rozczarowana

Uwielbiam puder Clarinsa i myslam, ze ten podklad tez bedzie dobry. Niestety. Nie moge uwiezyc, ze jest taki nijaki.
Plusy to bardzo ladne opakowanie z pompka i latwe nakladanie.
Minusy to to, ze bardzo slabo kryje, prawie wogole, slaby wybor odcieni, podkresla pory.
Za ta cene i od tej firmy nalezaloby oczekiwac czegos lepszego!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy na przemian z innymi podkladami

na tak

bardzo dobrze kryje, skora ma wyrownany koloryt, ladny zapach, ladnie sie rozprowadza, i utrzymuje na skorze caly dzien, super dopasowany do mojej cery, szczerze polecam !!!

Używam tego produktu od:miesiac

Nie polecam

Zawsze gdy konczy mi sie podklad, ide do sklepu i kupuje cos innego w nadziei ze moze tym razem trafie na ideal. Mialam taka nadzieje kupujac ten wlasnie podklad. Niestety, nie sprawdzil sie, tak samo jak poprzednie. Rozprowadza sie go fajnie, ale efekt ktory pozostawia nie jest fajny. W trakcie nakladania kolor jest ok, ale po kilku minutach wydaje sie, ze jest za ciemny.
Jesli chodzi o krycie, nie kryje wcale. No moze odrobine.
Czy rozswietla ? Nie wiem, mi raczej ,,przyciemnia,, :)
Buteleczka jest fajna, jesli chodzi o dozownik, dozuje male porcje, nie wylewa wielkiej kropli na palec, tak jak co poniektore podklady.
Zapach, niby fajny, niby dziwny. Trudno ocenic.
No i to chyba na tyle, odnosnie tego podkladu.

Ilość zużytych opakowań: wciaz pierwsze

dziwny

Oceniam kolor 05.
Jeden z nielicznych produktow przy ktorych nie jestem w stanie wypisac plusow i minusow... Nie wiem od czego to zalezy:
- jednego dnia wychwalalabym go pod niebiosa
> cudownie stapia sie ze skora
> na twarzy wyglada super naturalnie
> pieknie ujednolica cere
> buzia nie swieci sie, ale jest wspaniale rozswietlona
- drugiego dnia ach!...lepiej nie mowic...
> wchodzi w pory
> podkresla suche skorki
> twarz swieci sie niemilosiernie
> skora wyglada jak papier scierny
Jednak niektore cechy pozostaja nie zmienne:
- wodnisty :(
- piekne i praktyczne opakowanie :)
- delikatnie kryje (jedynie drobne przebarwienia)
- nie tworzy maski :)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Na 3 +

Podklad na trojke z plusem. To w zasadzie krem tonujacy, dlatego jesli ktos spodziewa sie jakiegokolwiek krycia bedzie rozczarowany. Duzy wybor kolorow, ale raczej dla kobiet opalonych, moj najjasniejszy Linen 01 okazal sie ziemisty i pol tonu za ciemny, chociaz jak to czesto w przypadku kremow tonujacych wtopil sie idealnie i poza delikatnym "brudnym" odcieniem nie bylo widac ze kolor jest niezbyt dobrze dobrany. "Podklad" wydziela dosc silny zapach ktory ulatnia sie po 2 godzinach. Nie wchodzi w pory. Szczegolnego rozswietlenia niestety nie zauwazylam. Tuz po nalozeniu zostawia dosc lepiaca warstwe ktora na szczescie wsiaka po jakims czasie (mam cere przesuszona i pudru nie uzywam). Podklad nie jest zly, ale za te cene .... sredniaczek. Dobrze ze to byla probka.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: probka

milusi

może zacznę od tego, iż wprost uwielbiam jego zapach, aż chciałabym go zjeść!! fluid nie jest za ciężki, kryje umiarkowanie, co mi odpowiada, ponieważ mam cerę mieszaną, więc co ma ukryć ukrywa, ale nie robi też maski. mam dość ciemny kolor - halzenut i obawiam się że po wakacjach będzie za ciemny, ale na wakacje do opalonej skóry jest bardzo efektowny i podkreśla jej brązowy kolor. twarz jest rozświetlona, naturalna. właściwie nie zauważam żadnych minusów poza nakładaniem gdy trzeba uważać, by nie pozostały żadne smugi ale to chyba dotyczy wszystkich fluidów.