Sally Hansen, Creme Hair Bleach For Face (Wybielacz do włosów na twarzy, nowa wersja)

Pojemność 28,3 g

Creme Hair Bleach For Face Aloe to nowa wersja produktu. Formuła Creme Hair Bleach szybko i delikatnie rozjaśnia ciemne włoski na twarzy, dopasowując je do koloru Twojej skóry. Preparat zostal wzbogacony w wyciąg z aloesu- jest to więc nowa ulepszona wersja produktu Creme Hair Bleach. Aoles łagodzi skórę i koi podrażnienia.
Zestaw zawiera: krem wybielający, aktywator, pojemniczek do mieszania, szpatułkę do nakładania oraz instrukcję.

Jedno z moich najlepszych odkryć

Kupiłam żeby sprawdzić czy to w ogóle działa i ma sens. Szukałam alternatywy do wosku i innych metod usuwania owłosienia (niestety :(
I okazał się strzałem w dziesiątkę. Włoski są rozjaśnione i dzięki temu praktycznie niewidoczne czyli problem mam z głowy.
1 opakowanie starcza na bardzo długo bo nie ma potrzeby zbyt częstego powtarzania zabiegu.

genialny

Zauważyłam że od jakiegoś czasu niewinny meszek nad górną wargą podejrzanie ściemniał i zaczął mi przeszkadzać. Ale z powodu złych doświadczeń z depilacją w ogóle, bałam się zastosować plastry z woskiem albo krem depilujący na twarzy. Wtedy z ratunkiem przyszedł ten specyfik i okazało się, że to prawdopodobnie najlepszy sposób na uporanie się z niechcianym wąsikiem.

Produkt spełnia obietnice producenta: po nałożeniu odżywki a następnie mieszanki rozjaśniającej i trzymania jej przez 8 minut wąsik staje się praktycznie niewidoczny, jedynie w ostrym świetle widać że są tam jakieś włoski, ale są cieniutkie i miękkie więc nie odróżniają się od meszku na policzkach. Na razie zabieg wykonałam raz, więc nie wiem jak często będzie konieczne jego wykonywanie, ale już wiem, że mimo dość wysokiej ceny produkt jest mega wydajny (następnym razem koniecznie muszę zmniejszyć ilość użytych składników, bo z przygotowanej wg. wskazówek mieszanki spokojnie mogłyby skorzystać 4 osoby). Po nałożeniu mieszanki szczypie skóra, a po jej zmyciu jest czerwona, ale po kwadransie nie widać już że cokolwiek się majstrowało przy twarzy :)

Jestem pod wrażeniem, podobnie jak koleżanka z którą wspólnie testowałyśmy rozjaśniacz. Jeśli nie chcecie depilować wąsika to można go unieszkodliwić dzięki temu produktowi i mieć święty spokój ;)

EDIT:
Jako, że w międzyczasie przerzuciłam się na inny produkt do radzenia sobie z wąsikiem, muszę dopisać tutaj powód w ramach ucziwego traktowania kwestii recenzowania ;)

Nie zmieniam oceny, rozjaśniacz nadal pozostaje moim KWC, ale w okresie wiosna-lato najwyraźniej nie będę go mogła stosować. Okazało się bowiem, że im słoneczniej się robiło, tym bardziej widoczny stawał się biały wąs. Po pierwsze dlatego, że, hmm, nie pasował mi do karnacji, nawet przy ochronie anty-UV i zapobieganiu opalaniu, a po drugie słońce strasznie uwydatnia włoski. Więc do stosowania cały czas nadaje się tylko dla osób z bardzo, bardzo delikatnymi włoskami. Ja pewnie wrócę do niego na zimę, żeby nie katować skóry kremem do depilacji, ale póki co poszedł w odstawkę.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam pierwsze

Świetna alternatywa dla wosku

Zdecydowałam się na niego, ponieważ wosk i kremy do depilacji okrutnie podrażniały mi skórę a męczące jest golenie wąsika maszynką co trzy dni. Cena na początku wydawała mi się wysoka, zwłaszcza, że gdzieś w internecie przeczytałam, że komuś to starcza na trzy razy. Po wypróbowaniu okazało się, że produkt jest mega wydajny i chyba musiałabym smarować tym całą twarz, żeby mi to starczało tylko na trzy razy. Na początku zrobiłam sobie próbę na ręce i wyszło super. Potem nałożyłam nad wargę i zaczęło mnie lekko piec, więc szybko zmyłam bojąc się, że będę mieć podrażnione. Okazało się, że nie ma śladu, więc nałożyłam jeszcze raz. Znowu zapiekło, ale wytrzymałam, zmyłam po 8 minutach i zero śladu po ciemnych włoskach. Produkt ma według mnie dwa minusy. Tacka i szpatułka są niewygodne do mieszania. Poza tym przed użyciem trzeba porządnie zapuścić wąsik, bo co to za wybielanie jak wybielę krótkie włoski a za kilka dni wyrosną kolejne. Jak wychodzi mi za dużo kremu to nakładam też na ciemne włoski na policzkach. Jest bardzo skuteczny i daje długotrwały efekt, użyłam go jakieś dwa-trzy tygodnie temu i nadal mam wybielone włoski. Produkt uważam za naprawdę godny polecenia i bardzo wygodny, sama będę używać go regularnie :D

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

depilacja bikini rodzaje

Bardzo dobry

Rozjasniacz ten stosuje juz jakis czas. Jestem z niego zadowolona bo jest super alternatywa dla wosku, ktorego nienawidze i mam wrazenie ze efekt jest nawet dluzszy. Oczywiscie bez bolu i podraznien. Dodam ze uzywam rozjasniacza wylacznie na wasik.
Rozrabiam i trzymam tak dlugo jak jest podane w instrukcji czyli ok 8 min. Mam troche problem z dozowaniem bo w sumie zawsze wychodzi mi za duzo tej papki i sama nie jestem w stanie jej zuzyc dlatego czesto robie ja kiedy mam mame w poblizu:) Rozjasniacz jest tez dosc wydajny wiec cena rozkladajac na kilka miesiecy wcale nie jest taka wysoka...
Jedyny minus jaki zauwazylam to, jak juz ktos wczesniej wspomnial, aktywator po jakims czasie sie zbryla i ciezko go wyciagnac z buteleczki. Ale na szczesnie nie ma to wplywu na dzialanie. No i moze rzeczywiscie ta szpatulka nie ulatwia zadania- jest plaska wiec trudno cokolwiek na nia nałożyć, szczegolnie aktywator.
Polecam jesli ktos ma dosc wosku, bo po tym rozjasniaczu wloski co prawda zostaja ale sa naprawde malo widoczne:)

Używam tego produktu od: 1 rok

Świetny produkt!

Długo zwlekałam z zakupem tego cuda ale lepiej późno niż wcale.
Szczerze mówiąc spodziewałam się że wybielacz najzwyczajniej w świecie nie będzie działał tak jak obiecuję producent. Jakie było moje zdziwienie jak włosy faktycznie się rozjaśniły!

PLUSY
+ wybiela włosy (co prawda czasami nakładam produkt dwukrotnie ale spełnia swoje działanie mimo wszystko)
+ nie podrażnia (po zastosowaniu rozjaśniacza zawsze na wszelki wypadek używam zwykłego kremu nivea - wole dmuchać na zimne)
+ gdy produkt nałożony jest na skórę nie odczuwa się żadnych nieprzyjemnych reakcji (nie występuję żadne szczypanie, pieczenie czy inne tego typu dolegliwości)
+ zapach (spodziewałam się prawdziwego śmierdziela a tu miłe zaskoczenie. oczywiście produkt ma swój charakterystyczny zapach ale jest on naprawdę znośny)
+ wydajny

MINUSY
- łopatka dołączona do zestawu nie mieści się do pojemniczka z aktywatorem

NEUTRALNE
+/- dostępność (ja znalazłam rozjaśniacz tylko na allegro; a co za tym idzie trzeba się liczyć z nieco większą ceną niż normalnie)

jest super!

Mam 15 lat i mam dosyć widoczny wąsik. Nie chciałam go wyrywać pęsetą, bo zajęło by mi to dużo czasu, a plastrami podobno boli, więc też nie jestem przekonana. Postanowiłam rozjaśnić i udało się :) Trzymałam go 7 minut, żeby włoski nie były zbyt jasne. Wąsik widać dopiero jeżeli przyjrzy się pod słońce. Oczywiście ma tez pare minusów :
- śmierdzi
- wybiela skórę, ale na szczęście po paru godzinach już jest ok
- aktywator ma za wąskie opakowanie, nie da się włożyć do niego szpatułki

Nie wiem ile trzyma, bo zastosowałam go dopiero dzisiaj :)

Używam tego produktu od: dzisiaj

zdecydowanie na tak<3

Pordukt świetny jeśli chodzi o działanie. Podrażnienie w trakcie trzymania go na twarzy zauważyłam małe, a czasami w ogole go nie było.
Rozjaśnia włoski, przez co stają się prawie niewidoczne:)
Odejmują pół gwaizdki za to, że nie zuzywa się równomiernie, a po czasie aktywator się zbryla albo rozpuszcza...ja tak miałam właśnie co utrudnia wyciągnięcie go z opakowania, jednak na +jest to że nie zmienia się jego działanie

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe opakowania

KWC

robi dokładnie to co w opisie. Ja mojego wąsika nie lubię depilować, bo po tym odrastaje mi ich więcej, jak to się stało z moim pozostałym owłosieniem.
Wybielacz dobrze użyty wybiela włoski na biało/przezroczysta i w zależności od słońca problem mam z głowy na 2-4 miesięcy!!

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 opakowania

Zdecydowanie jestem na tak

Kupiłam to, bo byłam ciekawa czy to wszystko prawda. Tym bardziej, że miałam ciemny wąsik co mnie krępowało :O Kupiłam Sally Hansen i po problemie. Wszystko ładnie, pięknie działa... tak jak opisywały dziewczyny niżej. Jednak 8minut tego nie trzymałam, bo włoski miałabym białe. 5 minut jest wystarczające ;)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

CUDO, MÓJ NOWY SKARB

Mam 16 lat, od bardzo dawna męczę się z wąsikiem. Mam ciemne włosy i jest on dość widoczny. Bardzo mi to przeszkadza. Boję się używać plastrów woskowych a o kosmetyczce nie ma co myśleć nawet. Tak więc po przeczytaniu mnóstwa pozytywnych opinii na temat rozjaśniacza Sally Hansen zamówiłam go na allegro w cenie około 10 zł. Dzisiaj przyszedł, zrobiłam szybki test na środkowej stronie łokcia, po godzinie nic się nie działo. Nie czekałam 24h tylko zabrałam się za wąsik od razu. Bałam się podrażnień czy zaczerwień. Nic z tych rzeczy ! Po 7-8 min mój wąsik został całkowicie rozjaśniony i nie rzuca się już w oczy ! Ten produkt to strzał w 10 ! Na pewno będę po niego sięgać bardzo często !

Używam tego produktu od: Dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Fajna sprawa : )

Warto na początku dodać, że mam bardzo jasną karnację. I nigdy nie miałam problemów z &quot;wąsikiem&quot; ale po kuracji skrzypowitą nie tylko włosy na głowię się wzmocniły, ale także nas górną wargą... Nieznacznie, no ale jednak zaczęło mi to przeszkadzać.

Nie chciałam ich wyrywać, bo wiadomo - zaczęłyby odrastać grube i czarne...

Na allegro zamówiłam ten produkt i jestem bardzo zadowolona : ) - i tak poleciłabym go kupować bo wychodzi taniej niż w sklepie.

Troszkę piecze i buzia, zwłaszcza wrażliwa może być lekko zaczerwieniona więc ja wykonuje to zawsze wieczorem.

Nakładamy preparat na nasze włoski, czekamy 8 minut i gotowe. Dla ciemniejszej karnacji radziłabym skrócić ten czas do 5 minut bo włoski są naprawdę jasne, więc uważajcie :)

Ja taki zabieg wykonuję co 2 miesiące.

Instrukcja jest bardzo prosta:

Zestaw zawiera:
1. Aktywator -7g
2. Krem rozjaśniający- 28,3g
3. Szpatułka
4. Tackę do rozrabiania preparatu

Sposób użycia:
Powierzchnię, którą chcesz rozjaśnić, umyj mydłem i chłodną wodą, a następnie delikatnie osusz.
Przygotuj mieszankę rozjaśniacza: na tackę połóż 1/4 łyżeczki do herbaty aktywatora (jedna pełna szpatułka), 1/2 łyżeczki do herbaty (2 pełne szpatułki) rozjaśniacza w kremie. Dokładnie wymieszaj składniki.

1. Przy pomocy szpatułki nałóż mieszankę na powierzchnię, którą chcesz rozjasnić. Pokryj dokładnie wszystkie włoski.
2. Odczekaj 8 min., a następnie za pomocą szpatułki usuń mieszankę. Jeśli włosy nie są rozjaśnione całkowicie, zastosuj więcej mieszanki i odczekaj kolejne 5 minut.
3. Po zakończeniu rozjaśniania umyj twarz chłodną woda i osusz.
Umyj szpatułkę i tackę oraz je wysusz.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: pare razy

Uwielbiam!

Świetna alternatywa dla osób posiadających wąsik. Nie słyszałam dotychczas o innym specyfiku. Naprawde wybiela, jest wydajny i daje niewiarygodny efekt, na allegro bardzo przyjemna cena :)