Sally Hansen, Creme Hair Bleach (Wybielacz do włosów na ramionach, nogach i twarzy)

Pojemność 42,5 g

Rozjaśnia ciemne, niepożądane włosy, dopasowując je do koloru Twojej skóry. Działa łagodnie dzięki zawartości aloesu.

Krem 42,5 g, aktywator 21,2 g, balsam podkładowy 29,5 g

dobry.

Kupiłam ten rozjaśniacz pierwszy raz 2 lata temu przed wakacjami z założenia do rozjaśniania włosków na brzuchu(tej okropnej linii). Wg mnie efekty były i są takie jak zapewnia producent(na cienkich włoskach, grubsze muszę traktować nim 2 razy), czyli włoski rozjaśnione, PRAWIE niewidoczne, pomijając to, że są w kolorze platynowego blondu i pod słońce dość intensywnie się błyszczą :| I jeszcze jak na ciele mi to nie przeszkadza to już na twarzy (rozjaśniam wąsik, w zasadzie to tylko jego traktuje rozjaśniaczem regularnie) nawet ten blond mnie wkurza. Ponadto zauważyłam, że stosując specyfik bez przerwy od 2 lat (wtedy gdy tylko zauważę że są ciemniejsze - czyli mniej więcej co jakieś 2 tygodnie) w miejscach gdzie go nakładam włoski są dłuższe i jest ich więcej niż kiedyś(patrz wąsik), można powiedzieć, że je osłabia i rozkrusza a one wracają, nie grubsze i ciemniejsze, choć na tle tych jasnych dość widoczne, a w większych ilościach i nieco dłuższe, stąd tylko 3 gwiazdki. Jeśli chodzi o wszelkie podrażnienia to ja raczej ich nie zauważyłam (chyba, że nakłada się go na podrażnioną skórę-nie polecam, wtedy szczypie), po nałożeniu czuć lekkie mrowienie, skóra po tym zabiegu jest troszkę zaczerwieniona a potem lekko rozjaśniona ale po paru minutach wszystko wraca do normy. Ponadto jest łatwy w użyciu i bardzo wydajny, chociaż ja nie stosuję go regularnie na ciele(chyba, że jest lato i trzeba się rozebrać np. na plaży). od czasu do czasu jak wymieszam za dużo składników i nie mam co zrobić z resztą to aplikuję w inne miejsca niż wąsik :)
Jeśli chodzi o cenę to może i nie jest najtańszy, ale raz do roku nie jest jakimś ogromnym wydatkiem. Co innego jakbym się uparła i chciała rozjaśniać wszystkie ciemniejsze włoski- wtedy koszty w skali roku były by zapewne nie małe :P (jestem ciemną brunetką o bardzo jasnej karnacji więc włos jest u mnie dość mocno widoczny)
Ogólnie to dobry kosmetyk, warty polecenia :)
Używam tego produktu od: 2 lata

Never ever!

Kasa wyrzucona w błoto. Może to tylko ja jestem taka genetyczną pomyłką, ale ten kosmetyk mi nie pomógł w oczekiwanym stopniu.
Wady:
-po nałożeniu swędziało tak okropnie, że wytrzymałam 3 minuty; za drugim razem wytrzymałam 15, ale to tylko dzięki determinacji;
-rozjaśnia włosy max.o 2-3 tony;
-złe proporcje, powinno być więcej tego czegoś w dużej tubce czy tam butelce;
-miałam wrażenie jakby włosy po jakimś czasie powróciły do swego pierwotnego koloru;
-pomimo tego, że nie chodzę na solarium, ani nie używam samoopalaczy rozjaśniacz wybielił(nie rozjaśnił) mi skórę;
-śmierdzi okropnie.

Mi nie pomógł, zdecydowanie nie polecam. Ja kupiłam w Rossmanie rozjaśniacz do włosów z Joanny. 5 razy tańszy, 10 razy lepszy. (pomimo tego, że trzymany 15 min.)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

ideał

stosujac go po raz pierwszy byłam zachwycona, pózniej jednak jak wloski zaczely znowu ciemnieć i ponowiłam \zabieg\ nie widziałam już aż takich efektów, ale bardzo sie ciesze, że jest taki produkt i przede wszystkim , że jest skuteczny. nawet plamy ktore po zmyciu sie pojawiają nie przekonuja mnie do tego aby nie kupic po raz kolejny

Używam tego produktu od: 3 miesiace

warto spróbować

Jestem zadowolona z produktu, zapach może trochę nie przyjemny ale to w końcu wybielacz. Świetna alternatywa dla depilacji po której włoski odrastają jeszcze bardziej widoczne i mocniejsze. Pyzatym jest wydany i starcza na długo.

Mimo wszystko - POLECAM

Produkt bardzo rozjaśnił moje ciemne i mocne włosy na rękach. I to tylko jedyny plus, jaki mogę wymienić. Efekt utrzymał się tydzień ( powiem szczerze, że myślałam że ten czas będzie troszkę dłuższy). Bardzo nieprzyjemny zapach podczas aplikacji, poza tym odczuwałam nieprzyjemne swędzenie. Włoski nie stały się przeźroczyste, ale blond (w słońcu przyrudawy blond). Zdecydowanie złe proporcje poszczególnych kosmetyków zestawu. Jedno mi się skończyło, a drugiego zostało pół opakowania. Poza tym, zbyt wysoka cena preparatu, jak na częstotliwość z jaką trzeba go stosować. Jednak mimo wszystko daję 3 gwiazdki [zmieniam na 4], bo efekt był zadowalający. Używam tego produktu od: miesiąca [obecnie od dwóch lat]
Ilość zużytych opakowań:1 [b.dużo]

na więcej nie zasługuje

Po 5 latach rozjaśniania włosków na rękach nadal uważam, że zasługuje tylko na 3 gwiazdki. Przede wszystkim kiepskie przygotowanie, po czym wychodzi jakaś pasta z granulkami. Krem szczypie, nie można się ruszać, bo zasycha i się sypie naokoło, mała pojemność, wysoka cena. Owszem, działa, ale odkąd wiem, że istnieje chociażby produkt z Bootsa (nie używałam jeszcze Jolena), to SH musiałoby być dla mnie koniecznością z braku innych.

mógłby by być jeszcze lepszy

krem owszem rozjasnia włoski ,ale efekt mogłby byc "mocniejszy".mam jasniejsze to fakt ,o wiele mniej je widac,ale za taka cene to wymagam wiecej - maja byc jasniutkie prawie niewidoczne,ale niestety aby uzyskac taki efekt zabieg trzeba powtorzyc jeszcze raz.Na rozjasnieniei całych rąk i brzuszka schodzi mia całe opakowanie( dwukrotna aplikacja i po opakowaniu)...troche mało wydajnie.tym bardziej ze kosztuje swoje.jeszcze dodatkowo przy okazji rozjaniania rąk robie wąsik.nie ma ma najnijesyzch obaw,troche szczypie,ale podraznienia i zaczerwienia znikaja za jakis czas, skóra nie jest wybielona.tylko uwazac tzreba jesli jest sie posmarowanym np.samoopalaczem- wtedy zostana jansijesze miejsca.troche szczypie ,ale nie jest tragicznie.aha no i w porownaiu to tego białego proszku za mało jest w tubce kremu,zawsze mi go brakuje a proszek zostaje niezużyty.troche mnie to denerwuje :/ w anglii w bootsie jest rewelacyjny wybielacz za 2 funciaki i w porownaniu z nim sally hansen wypada blado.no ale niestety nie mam jzu mozliwosci dostania bootsa wiec sally jest niestety niezastopiony.trudno trzeba sie wykosztowac,efekt ogolnie dobry, nie robi skórze krzywdy ani nie wybiela,rozjaśnia , wiec daje 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od:2 lat

jestem rozczarowana

kupilam ten krem za 38 zl. Nalozylam na rece bo mam dosc ciemne owlosienie. Odczekalam ile trzeba...zmylam...i co sie okazalo-ze poza rozjasnionymi wlosami mam tez niezle rozjasniona skore.(zaznaczam ze nie jestem bardzo opalona-tyle co na wakacje a juz styczen wiec opalenizna zeszla)

jesli cos sie zmieni, czyli moj kolor skory wroci do "normalnosci" to napisze

biale plamy zeszly po paru dniach. nalozylam krem jeszcze raz ale cudownych efektow nie ma. wlosy sa jasniejsze ale bez przesady
po przeczytaniu recenzji wizazanek myslalam ze dziala rewelacyjnie, no coz na mnie tej rewelacji nie widac

Używam tego produktu od: dzisiaj (27.01.08)

Rewelacja

Rewelacja, polecam każdej dziewczynie! Po przeczytaniu recenzji postanowiłam sobie kupic, nie zawiodłam sie chociaż miałąm pewne obawy. Rozjaśniłam sobie to i owo i jestem wielce zadowolona z efektów, przeszły moje oczekiwania tak szczerze mówiąc. Jeszcze chyba nigdy żaden kosmetyk mnie tak nie zadowolił. Postaram sie updateować ten post za jakis czas, bo muszę sprawdzic, czy to prawda, że te włoski z biegiem czasu ciemnieją.
Pozdrawiam wszystkie wizażanki!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze

Rewelacja :)

Produkt, bez którego trudno byłoby mi się obejść.
Doskonały do rozjaśnienia włosów na rękach oraz zbędnego "wąsika"...
Preparat nie podrażnia mojej skóry, jest łatwy w użyciu i szybki.
Rozjaśnione włoski mają bardzo "naturalny" kolor, tzn. stają się niewidoczne, przeźroczyste - to ogromna zaleta!
Ponad to produkt jest bardzo wydajny.

Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam...

Naprawdę warto spróbować!

To działa! Preparatu używam do ciemnych włosków na rękach i efekt jest bardzo zadowalający. Takie jasne włoski w ogóle mi nie przeszkadzają, są wręcz urocze :)
Owszem produkt ma kilka minusów: dość wysoka cena, ciężka dostępność, troszkę piecze (ale da się wytrzymać), włoski dość szybko odrastają, tubka zawiera za mało kremu rozjaśniającgo w stosunku do aktywatora. Ale mimo wszystko uważam go za rewelacyjny! Jeśli przeszkadzają Wam ciemne włoski na ciele, ale niekoniecznie chcecie od razu je usuwać - spróbujcie Creme Hair Bleach. Zabieg powtarzam raz na tydzień. Jedno opakowanie starczy mi na 4-5 aplikacji.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

SUPER!!!!

Kosmetyk bardzo dobry. Rozjaśnia włsoki, tak że stają się prawie nie wiodoczne. Dla mnie super, gdyż nie chciałam wyrywać włosków koło ust, ponieważ było ich parę i mi nie przeszkadzały i nie rzucały się tak bardzo w oczy,ale ten produkt sprawił, że teraz są zupełnie niewidoczne. Dodatkowo zastosowałm go na brzuszek i efekt był taki sam ja na twarzy. Ogólnie polecam. Wadą może być cena, niezbyt niska, ale i niezbyt wysoka mozna się śmiało skusić, myślę, że warto.Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań: