Aquasource Levres

Aquasource Levres

Balsam do ust o intensywnym działaniu nawilżająco - ochronnym. Zawiera filt SPF 8, a więc chroni usta przed promieniowaniem słonecznym. Zawiera cenne oligominerały (m.in. magnez, mangan, cynk), olejek palmowy oraz naturalny składnik nawilżający. Odżywia, wygładza i nabłyszcza usta. Pięknie pachnie.

Cena: ok. 60 zł / 15 ml

Dobrze nawilża i nie klei się

Bardzo lubię ten balsam do ust. W ogole jestem uzależniona od balsamów w tubce, a moim hitem jest Lancome o ślicznym melonowym zapachu. Natomiast nie lubię błyszczyków, bo się kleją!
Balsam Biothermu nie jest lepki, usta nie dość, że są dobrze nawilżone to jeszcze się fajnie błyszczą. Do tego ten delikatny zapach..... Uwielbiam :)

Używam tego produktu od: przemiennie od ok. 3 lat
Ilość zużytych opakowań: cztery

wysusza

Balsam jest lekki, nie klei się i nie czuć go na ustach. Dodaje blasku, ale nie pielęgnuje. Wręcz przeciwnie! Po kilku użyciach moje usta były wysuszone i zaczerwienione. Prawdopodobnie była to reakcja uczuleniowa, ponieważ miałam już wcześniej uczulenie na krem i serum Biotherm.

Używam tego produktu od: kilka dni

nie widzę efektów

Podczas większych zakupów dostałam kilka miniatur produktów Biotherm, między innymi ten balsam.
Balsam a nie bezbarwny błyszczyk, który ma odżywiać i chronić usta.
Niestety w trakcie jego stosowania kondycja moich ust nie poprawiła się. Produkt jest bardzo rzadki. Po aplikacji wylewa się poza kontur warg. Momentalnie znika z ust po zetknięciu z włosami, dłonią czy poduszką (stosowałam głównie na noc).
Może to powoduje że tak naprawdę trudno poczuć jakieś jego wartości odżywcze skoro tak szybko się ulatnia.
Usta po krótkim czasie znów są spierzchnięte i domagają się jakiegoś konkretnego mazidła. Nie wyobrażam sobie stosowania go na dwór: późną jesienią lub zimą.

Ilość zużytych opakowań: 3x5 ml.

Botoksu zastosowania

też dalej szukam

Błyszczyk dający naturalny efekt.
Nie skleja ust, ale też za bardzo
go nie widać. Bezbarwny.
Nie wysusza ust, co dla mnie jest
bardzo ważne.
Nie odpowiada mi zapach, niby delikatny,
ale wkurzający.
Ogólnie lubię biotherm, ale tenże
błyszczyk to żadna rewelacja, w
tej kategorii wolę superbalma clinique.
Wydajność- szaleńcza.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

szukam dalej

na pewno lepszy niz drogeryjne preparaty tego typu, ale na pewno do niego nie wroce. nawilzenie jest calkiem dobre, ale z bardzo spierzchnietymi ustami sobie nie poradzi. co wiecej, w moim przypadku paradoksalnie spowodowal... wysuszenie w kacikach ust. tym, co ewidentnie zzniecheca mnie do stosowania jest wizualny efekt jaki daje- jak po uzyciu bezbrawnego blyszczyku, a tegoz efektu bardzo nie lubie. trwalosc- identyczna, jak w przypadku blyszczyku, czyli slaba.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

pielęgnacja ale nie reperacja

Kiedyś był moim nr 1 w pielęgnacji ust, w ramach kosmetycznych wspomnień kupiłam go po pięciu latach przerwy i juz nie zachwycił mnie tak jak dawniej. Uważam, że dla osób, które nie maja problemów z ustami jest wystarczający. Delikatnie nawilża, ładnie pachnie, ma subtelny połysk ALE nie nadaje sie do zniszczonych ust, po prostu sobie z nimi nie radzi i bardzo szybko schodzi.
Jako letni błyszczyko-balsam ok ale nic wiecej.

Ukojenie dla ust!

Nie klei się,ladnie nablyszcza usta,efekt utrzymuje sie kilka godzin,mimo,że pracuje w klimatyzowanym popieszczeniu.

Warty swojej ceny-mam problem ze spierzchniętymi,pękajacymi ustami.Ten balsam we wspolpracy z peelingiem do ust zdzialał cuda.Usta są naprawde wyglądzone i nawilżone ,a w dodatku bardzo odpowiada mi zapach.

Wcześniej mialam Guerlaina,Murada i Lancome,ale z tego jestem najbardziej zadowolona,w dodatku nadaje sie w gory bo ma filtr :).

Używam tego produktu od:miesiaca

Ukochany :)

Zdecydowanie mój THE BEST w kategorii pielęgnacja ust. Wygodne i ładne opakowanie, niesamowicie wydajny. Natychmiastowo radzi sobie z przesuszonymi ustami. Długo się na nich trzyma. Czuć że nawilża. Super wygładza. Mając go na ustach nie potrzeba już błyszczyka :) Bardzo ładnie pachnie!
Cena przy wydajności nie jest wysoka :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

rewelacja

jako posiadaczka bardzo złego nawyku oblizywania ust ( walka bezskuteczna ) botykam się bezustannie z suchymi, pękającymi wargami. Ponieważ nie używam szminek a jedynie błyszczyków, przyznaję że przepuściłam na nie majątek a niejedna kobietka uszczęśliwiona została nimi w spadku. Szukając ideału trafiłam po przeczytaniu opinii na wizażanek na Biotherm i .... stał się cud. Używam go nałogowo, a jako jedyny przy częstym używaniu nie daje efektu jeszcze bardziej wysuszonych ust. Ślicznie nawilża i nabłyszcza a także delikatnie powiększa usta. uwydatnia niesamowicie naturalny kolor choć stosuję go także na odrobinę kolorowych błyszczyków innych marek dla spotęgowania efektu. Wydajny niesamowicie - jedno opakowanie wystarcza mi na kilka miesięcy. Sprawdza się i na wakacjach nad morzem i na nartach i na ważnej imprezie. Co do zapachu - mi akurat nie przeszkadza, a zresztą nawet gdyby brzydko pachniał - i tak zawsze będę go mieć w torebce albo kieszeni.

Używam tego produktu od:2 lata

idealny (gdyby nie zapach)

Nie będę się rozpisywać nad jego zaletami, bo już chyba wszystko zostało powiedziane przez poprzedniczki.
Odejmuję jedną gwiazdkę za
- paskudny (a niezwykle trwały!) zapach
- średnią trwałość na ustach... Nie jest bardzo źle, ale do KWC brakuje.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie starcza na niespełna rok regularnego używania

mmm...

ha! drogi jest, to na pewno, nie mniej po pierwsze go dużo, po drugie wydajny, po trzecie skuteczny - czyli nadaje miękkości, wygładza, pielęgnuje, poprawia kondycję moich ust:), po czwarte trzyma sie trochę na ustach, po czwarte nie zlepia, po piąte, nic się z czasem nie zmienia - nie zaczyna śmierdzieć i obrzydliwie smakować:) jestem bardzo zadowolona choć naprawdę mógłby być tańszy...aaaa! i na początku zapach wydawał mi się tragiczny i już myślałam, że się wkopałam ale z czasem mi przeszło, i teraz już lubię...i zapach i ten słodkawy smak:) bezbarwny, nabłyszczający fajny balsamik-błyszczyk:)

Ilość zużytych opakowań: początek 2

w porzadku

mam ten blyszczyk od dwoch miesiecy ,zostalo juz chyba nieduzo,choc codzien go nieuzywalam, zapach ma fajniutki, efekt swiecenia tez fajny ale niedlugo,kosystencja fajna, duzy plus nie klei sie ,fajnie sie rozprowadza,no i ma filtr 8.na temat pielegnowania nie wypowiem soe bo poprostu nie wiem. jest to moj pierwszy z drozszych blyszczykow,lubie probowac ciagle cos nowego a wiec niedlugo zakupuie chyba YSL z tym fajniutkim aplikatorem

Używam tego produktu od:16;03;2007
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 tubki 15ml