Seria Do Skóry Z Problemami Naczyniowymi, Korektor zielony

Seria Do Skóry Z Problemami Naczyniowymi, Korektor zielony

Precyzyjnie kryje zaczerwienienia, pajączki oraz zmniejsza widoczność zmian rumieniowych skóry. Wyrównuje koloryt skóry, idealny przed zastosowaniem make-upu. Dobrze się rozprowadza. Precyzyjna, higieniczna aplikacja.

jestem zadowolona

Dostałam go w prezencie do tuszowania śladów po wypryskach. Uzywam ogromu różnych antybiotykow (na skorę też) ktore szybko wysuszają krostkę pozostawiając czerwone, różowe ślady i wyraźnych konturach i suchej powłoczce.
Używam korektora tylko na te punkty , czasami pod oczy kiedy się nie wyśpię i mam lekko sine worki.
Z jednym i drugim problemem sobie doskonale radzi. Stapia się szybko ze skórą, nie wymaga specjalnego przygotowania, utrwalania. W połączeniu z podkladem czy BB jest nie widoczny. Bardzo wydajny, przydatny sztyft. Użyłam pół a mam go dwa miesiące. Nie uczula mnie i nie powoduje zmian w krostce wiec nie zapycha. Polecam.

Używam tego produktu od: 2miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1pelnowymiarowe

niezły

To mój pierwszy korektor tego typu. Dostałam go w gratisie do kremowej maseczki z tej samej serii. Używam go punktowo na pajączki i zaczerwienienia. Kładę go na serum i nie przykrywam fluidem, podkładem, pudrem etc. Lekko maskuje i wycisza wizualnie twarz. Niestety nie mogę powiedzieć czy jest jakiś dobry czy nie bardzo bo nie mam porównania. Plus za wygodny, długi sztyft.