Aqua Lash (Tusz wodoodporny wydłużająco - pogrubiający)

Aqua Lash (Tusz wodoodporny wydłużająco - pogrubiający)

Aqua Lash jest maskarą o udoskonalonej recepturze, która pozwala utrzymać tusz na rzęsach do momentu, w którym same go usuniemy. Ten w pełni wodoodporny, chociaż nie pozbawiony właściwości pielęgnujących, tusz, całkowicie zachowuje naturalną elastyczność rzęs. Nie kruszy się i nie rozmazuje. Spiralna szczoteczka rozprowadza równomiernie tusz na rzęsach, wzmacniając ich kolor, jednocześnie je wydłużając i pogrubiając.

Mimo, iż tusz jest odporny na wodę - w każdej chwili, gdy tego zapragniemy można łatwo go usunąć.

Aqua Lash jest idealną maskarą dla aktywnych kobiet, które chcą wyglądać pięknie, lecz nie mają czasu by troszczyć się o drobiazgi. Można na nim polegać przy zmieniających się warunkach atmosferycznych i wielu niespodziewanych sytuacjach, które przynosi dzień współczesnej kobiety. Sprawdza się równie doskonale podczas plażowania, pływania i w podróży, jak i w codziennym życiu. Wysoka wilgotność otoczenia, deszcz, płacz i inne "mokre" sytuacje nie będą miały wpływu na makijaż naszych oczu.

Nie zawiera substancji zapachowych i tłuszczowych. Dostępne kolory: Black, Black/Brown, Navy.

Rewelacja

Szkoda, że produkt jest już wycofany ze sprzedaży. Prawdziwie wodoodporny produkt w bardzo dobrej cenie. Przez 10 lat mój absolutny faworyt. Nie kruszy się, nie sklejał się podczas sesji zdjęciowych z udziałem dużej ilości wody. Panny młode mogły się wzruszać do woli. Szukam wciąż kosmetyku, który mu dorówna jakością i trwałością. Bez problemu usuwałam go preparatem stosowanym do demakijażu w charakteryzacji.

Mój tusz od lat

Jak dla mnie najlepszy tusz jakiego używałam pogrubia, wydłuża i ładnie separuje rzęsy, juz od dłuzego czasu próbuje innych, bo ten niestety jest wycofany ze sprzedaży i mozna go dostać tylko na allegro, niestety żaden nie jest podobny do Aqua. I jest naprawdę wodoodporny, dobrze zmywa go dwufazowy płyn do demakijażu oczu.

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:

Tusz jest bardzo dobry utrzymuje sie tak dlugo az sama go nie zmyje. Nawet po imprezie jak go nie zmyje to nad ranem nie mam rozmazanych oczu. Latwo sie naklada, mozna zlapac nawet te male rzesy. Nie skleja. Pogrubia. Tylko dlatego nie wiem czy go kupie ponownie, bo chce sprobowac innego. Ewentualnie wroce do MF Aqua Lash ;)

Używam tego produktu od:2 lata

Make up no make up H&M

Niezawodny nad wodą.

Idealny dla kobiet, którym zależy na delikatnym podkreśleniu rzęs, jak najbardziej nadaje się więc do pracy lub do szkoły. Ponadto polecam osobom aktywnym, które nie mają czasu na ciągłe poprawianie i sprawdzanie stanu makijażu. Po całym dniu mam pewność, że tusz nadal dobrze się trzyma.

Ogromnym plusem w jego przypadku jest to, że towarzyszy mi często przy spontanicznych wypadach na basen, nad jezioro lub morze - ani słona woda, ani chlorowana basenowa nie powodują, że po wyjściu wyglądam jak clown, tudzież panda :)

Używam tego produktu od: ..dłuższego czasu

Szału nie ma

Trudno stwierdzić jak to jest z jego wodoodpornością, gdyż nie testowałam na basenie... w codziennym użytkowaniu niestety się rozmazuje. Bardzo ciężko go zmyć, jeszcze nie trafiłam na specyfik, którym udałoby się go zmyć w 100 %. Nie podkręca rzęs, lekko pogrubia i wydłuża. Naprawdę mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od: od lipca
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

naturalny efekt

Plusy:
- ładnie wydłuża i podkręca rzęsy
- wodoodporny (świetnie nadaje się na basen)
- ładne opakowanie
- ładna głęboka czerń
Minusy:
- nie jest dostępny w Polsce (tylko na allegro)
- najprawdopodobniej produkt testowany na zwierzętach
- nie pogrubia
- baaardzo wodoodporny - czasami aż trudno go zmyć:/
- mało precyzyjna szczoteczka

Ogólnie można spróbować.Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Wierny towarzysz przez całe LO

Jak poszłam do LO zaczelam sie malowac i kiedys w 1 klasie mama kupiła mi ten tusz. Od tej pory bylam mu wierna jakies 5 lat (pozniej w ogole przestalam sie malowac:)).
Tusz delikatnie podkresla i ma fajny kolor (moj brązowy prawie nie roznil sie od czarnego, ale w sloncu nie dawal reflexow zimnych). Po nalozeniu 2 czy 3 warstw rzesy wciaz byly ladnie rozdzielone. Efekt jednak nigdy nie teatralny, a zawsze taki dziewczeco-delikatny.
Najmocniejszą jego stroną jest wytrzymałość - pociłam sie na WFie, myłam twarz pod kranem, siedziałam kolejne kilka godzin w szkole i nigdy nie zdarzylo sie zeby sie starł czy rozmazał/kruszył. Byłam tak pewna jego wytrzymalosci ze nawet nie zwracalam uwagi na deszcz. rewelacja.
Co do zmywania to ja nakładałam nazwyklejsza Nivea na rzesy, odczekwiałam kilka minut po czym scierałam krem chusteczka. tusz ładnie schodził.
---
Ogolnie polecam każdemu, komu zalezy na wytrzymalosci i delikatnym efekcie, a szczegolnie tymktorzy, jak ja, lubia czasem odruchowo przetrzec oczy. tego tuszu chyba nic nie ruszy :)
Tzn polecaabym gdyby jeszcze był, bo podobno nie ma :)

Używam tego produktu od:przez 5 lat
Ilość zużytych opakowań:no, troche tego bylo :)

fajny był...

Nie kupię go więcej, bo go już nie ma:( Jak zwykle kiedy spodobał mi się tusz, okazało się, że go wycofują! A moje wymagania są dziwne jak na tusze ze średniej półki: ma być wodoodporny i brązowy. Niby nic, a jednak trudno takie coś znaleźć...
Ten tusz spełniał oba wymagania - był naprawdę wodoodporny. Rzęsy podkreślał na tyle, ile było mi to potrzebne - jako studentka nie potrzebuję "teatralnego" wachlarza rzęs;) Lekko je pogrubiał, lekko unosił, nie zostawiał grudek (chociaż dochodzę do wniosku, że to kwestia wprawy).
Zmywał się tak jak to wszystkie wodoodporne - dość opornie, ale mój ukochany YR dawał sobie z ndm radę:D

No i nie powypadały mi od niego rzęsy.
Polecam, jeśli jeszcze gdzieś go produkują...

Używam tego produktu od: uzywałam ok. pół roku

Wspaniały

Właściwie nie ma wad: idealnie wodoodporny, nie skleja rzęs, nie kruszy się, nie osypuje, nie podrażnia... i nie powoduje efektu "podstarzałej prostytutki", jakim straszą niektóre tusze nakładając się w nadmiernych ilościach dzięki kiepskiej szczoteczce lub przesadnie pogrubiając rzęsy.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: pewnie z 10

Trafiony prezent

Tusz, który mnie mile zaskoczył.
Ale po krótce.
Zalety:
- nie kruszy się,
- nie osypuje,
- rzeczywiście wodoodporny i trwały,
- dobrze się nakłada,
- mam go już długo, a nie stracił nic na jakości, nadal można go z powodzeniem używać,
- nie podrażnia wrażliwych oczu,
- nie uczula

Wady, tylko jedna:
- nie nadaje się na wieczorne wyjścia, po prostu nie ma niesamowitego efektu wydłużonych czy też niesamowicie poczernionych rzęs, raczej więc na codzień

Używam tego produktu od: 1 rok

To jest to!!!

Nareszcie!!!! Długo szukałam tego tuszu!!! Dla mnie same zalety, wodoodporny az do bólu :D, rewelacyjna szczoteczka, nie skleja rzęś i co najwazniejsze jest opcja w kolorze brązu!!!!! No cóz mysle ze bee mu wierna jak nadłużej

rewelacja!!!

To najlepsz tusz jakiego używałąm, mając na uwadze oczywiście głównie jego właściwości wodoodporne. Mam długie, gęste i ciemne rzęsy, nie potrzebuję więc specjalnego wydłużania a już napewno nie pogrubiania (wyglądałabym jak ze sztucznymi), ale uważam, że tusz i tak je wydłuża i pogrubia, ale tak w sam raz. Jest gęsty, nie spływ z moich rzęs i wytrzyma każdy basem!!! No i na bardzo długo wystarcza.