Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Timotei, Precious Oils, Szampon do włosów `Drogocenne olejki`

Timotei, Precious Oils, Szampon do włosów `Drogocenne olejki`

Cena już od 10,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

0% parabenów. 0% barwników. Do włosów normalnych lub suchych.
W delikatny sposób nawilża włosy. Bogata, upiększająca formuła z organicznym ekstraktem z jaśminu, drogocennym olejem arganowym oraz olejem migdałowym, która intensywnie nawilży nawet suche włosy aby uszlachetnić ich piękno. Napełnia włosy żywym blaskiem i nadaje subtelny zapach. Pomaga uzyskać jedwabiste w dotyku i lśniące włosy każdego dnia.

Przeciętny

Szampon po prostu myje włosy. Ładnie pachnie, ale zapach nie utrzymuje się na włosach. Jest tani i starcza na długo. Można go nabyć prawie w każdym sklepie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562876].usefull || 0 }}% pomocna.

Krótkodystansowy

Mam włosy suche i kręcone. Zakupiłam szampon myśląc że olejki to cud i moje włosy też będą teraz pochodną cudu. Przez pierwsze opakowanie były :D
Staram się kupować co jakiś czas nowy szampon i trafiłam właśnie na ten w promocji w sklepie Rossmann. Na początku tak jak mówię było bardzo dobrze, moje włosy wyglądały świetnie, błyszczały, skręt się poprawił. W tamtym czasie myłam włosy mniej więcej raz na 5 dni ponieważ zbytnio się nie przetluszczaly, nie używałam przy tym odżywki twierdząc że oleje z włosów wiedzą co robić.
Okazało się że ten szampon działa trochę jak chłopak. Na początku jak jest nowy jest super, z biegiem czasu wychodzą jego grzeszki i wady.
Przy drugim opakowaniu okazało się że moje włosy po jednym dniu stawały się już zmęczone a drugiego dnia po pracy konieczne było ich mycie. Włosy tak się odzywily że nie mogły żyć bez codziennej dbałości o to żeby jednak żyły trochę spokojniej. Finalnie szampon stosuję sporadycznie w momencie kiedy kończą się inne. Robię rundę honorową timotei ale jeśli zdarzy mi się go użyć więcej niż dwa razy pod rząd wracam do tłustych smutnych loków.
Trochę polecam, ale jako uzupełnienie, na pewno nie szampon bieżący. Za bardzo obciąża i za szybko przyzwyczaja włosy do siebie powodując że z tej miłości stają się zwiędłe.
Pieni się bardzo ładnie, jest wydajny aczkolwiek przetłuszczania nie wybaczę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556471].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny

Szampon był przyjemny. Otwieranie było fajne, bo wystarczyło nacisnąć i już się wylewał szampon. Otwór był niewielki, więc zawsze trzeba było dolewać szamponu na rękę. Oczyszczenie włosów było normalne.
Bardziej odżywiał niż oczyszczał. Odpowiednio dociążał włosy. Przyjemnie je nawilżał. Nie puszyły się i nie elektryzowały.
Szampon przyjemnie pachnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459662].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

łądny zapach przyjemny produkt

moje włosy się elektryzują. po każdym szamponie trochę ale po tym bardzo;D i to jest chyba największa wada- konieczna jest odżywka po każdym myciu chociaż i to niewiele mi pomaga.

po za tym same plusy, bo jest fajna butelka lubię tego typu zamknięcia, ładnie pachnie, jest wydajny, niedrogi, dostępny, dobrze się pieni i dobrze spłukuje, czyli na co dzień może być ;) podobnie jak inne szampony z tej serii timotei

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449952].usefull || 0 }}% pomocna.

Mały ale wariat

Szamponu używam raz w tygodniu do oczyszczania ze względu na zawarty w nim SLES. Na moich gęstych, plączących się włosach działa cuda, wygładza je i rozplątuje. Poza tym fajnie pachnie. Bardzo polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395401].usefull || 0 }}% pomocna.

9/10

Plusy:
+ cena
+ wydajnosc
+ zapach
+ działanie - moje włosy są po nim cudownie lśniące, ładnie nawilżone i odżwione
+ dostępność
+ opakowanie
+ szybko się rozprowadza i dobrze się pieni
Minusy:
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392231].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemny szampon

Szampon kupiłam w Rossmannie.

Ma piękny zapach i poza tym do zakupu skusiła mnie jeszcze obietnica producenta, że włosy będą jedwabiście gładkie i miękkie w dotyku.

I faktycznie tak jest. Włosy są po nim mięciutkie, gładkie, piękną się błyszczą i łatwo rozczesują, jednak zawsze dodatkowo używam odżywki.

Szampon bardzo dobrze myje, choć ja zawsze dla pewności myję głowę dwukrotnie. Miewałam już szampony, które bardzo plątały włosy (mimo używania odżywki) i powodowały uczucie jakby było niedomyte, co w przypadku tego produktu nigdy nie miało miejsca.

Nie przetłuszcza także włosów co jest bardzo ważne, bo mam włosy do pasa i mogę je myć co kilka dni (4-5) i przez cały ten czas wyglądają na czyste i są sypkie oraz błyszczące.

Szampon jest wydajny. Wystarczy niewielka ilość, żeby spienić głowę i włosy na całej długości.

Nie spowodował u mnie żadnego uczulenia, łupieżu, przetłuszczenia czy efektu oklapniętym włosów.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka z przerwami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1391211].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny i tani

Bardzo często można go dostać na promocjach. Jest naprawdę w porządku. Włosy po umyciu są miękkie i przyjemne, nawet bez używania odżywki. Myślę, że za cenę 8 złotych nie można znaleźć żadnego lepszego. Jest wydajny i po prostu; moje włosy się z nim lubią :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389941].usefull || 0 }}% pomocna.

Straszny!

generalnie większość szamponów nie robi na mnie wrażenia - są i myją, to tyle, ale ten jest tu wyjątkiem od reguły!!!
kupiłam bo liczyłam na jakieś odżywienie, czy regenerację a może nawilżenie mocą olejków, i co? nigdy nie miałam gorszego szamponu! nie tylko po skorzystaniu z niego miałam włosy strasznie suche i nieprzyjemne w dotyku ale co najgorsze szampon wywołał u mnie mega łupież, co nie udało się jeszcze żadnemu kosmetykowi! (i nie chodzi o złe spłukanie bo robiłam to dokładnie). szamponem myłam głowę dokładnie 3 razy i ani razu więcej,!!!
plusy:
nie zauważyłam
minusy:
-wysusza włosy
-potęguje puszenie
-powoduje łupież

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388556].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny szampon.

Szampon jest porządny. Dobrze myje oraz pieni się. Ładnie pachnie. Nie obciąża włosów. Po umyciu włosy są miękkie, puszyste i błyszczące. Ogólnie szampon jest produktem zasługującym na 4. Cena i dostępność również na plus. Nie wiem czy kupię ponownie, bo uwielbiam testować nowe produkty. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1381696].usefull || 0 }}% pomocna.