Timotei, Precious Oils, Szampon do włosów `Drogocenne olejki`

Timotei, Precious Oils, Szampon do włosów `Drogocenne olejki`

0% parabenów. 0% barwników. Do włosów normalnych lub suchych.
W delikatny sposób nawilża włosy. Bogata, upiększająca formuła z organicznym ekstraktem z jaśminu, drogocennym olejem arganowym oraz olejem migdałowym, która intensywnie nawilży nawet suche włosy aby uszlachetnić ich piękno. Napełnia włosy żywym blaskiem i nadaje subtelny zapach. Pomaga uzyskać jedwabiste w dotyku i lśniące włosy każdego dnia.

Warty uwagi

Może skład samego szamponu nie powala, ale lubię go :) Dobrze się pieni, jest wydajny, bardzo ładnie pachnie. Włosy nie plączą się aż tak strasznie po nim ( i tak zawsze nakładam odżywkę). Po umyciu są lekkie i puszyste. Włosy nie swędzą mnie po nim co jest dobrym znakiem, bo zawsze mam z tym problem.
Można powiedzieć, że opakowanie jest wygodne. Butelkę łatwo się zamyka. No i jest w niewysokiej cenie, często można go znaleźć na promocjach.

Lubię go :)

Po ten szampon sięgnęłam ze względu na naturalny skład i olejki. Przy wrażliwej skórze głowy i cienkich włosach istotne jest dla mnie dobranie delikatnego szamponu. Produkt marki Timotei jest umieszczony w ładnej butelce, która umożliwia szybką i wygodną aplikację. Konsystencja jest kremowa, ale nie za gęsta. Szampon dobrze się pieni i delikatnie domywa skórę głowy. Nie miałam po nim podrażnionej skóry głowy, łupież nie wystąpił. Włosy się nie plątały, były gładkie i miękkie. Czasami jednak włosy były bardzo oklapnięte u nasady, nie wiem od czego to zależy. Z racji tego,że przerzuciłam się całkowicie na szampony naturalne bez SLS, parabenów itp. nie wiem czy zakupię go ponownie, jednakże polecam jak najbardziej do wypróbowania.

Ulubiony

Świetny szampon od Timotei. Jestem mu wierna od kilku lat i co jakiś czas do niego wracam, ponieważ szampony i odżywki używam rotacyjnie.
Świetnie myje włosy, nie podrażnia skóry głowy, nie podrażnia, nie wysysza. Włosy po umyciu są miekkie, lśniące, delikatne w dotyku. Szampon nie wysusza włosów i ich nie plącze.
Ma bardzo przyjemny zapach, gęstą konsystencje która nie spływa z włosów i fajnie się pieni.
Bardzo dobry szampon drogeryjny w niskiej cenie.
Zdecydowanie mój ulubieniec.

Naprawdę świetny szampon

Skuszona dość przystępną ceną, postanowiłam jakiś czas temu wypróbować ten szampon. Efekt? Obecnie kończę już czwartą butelkę :). Ale przejdźmy do recenzji.

Na samym wstępie muszę przyznać, że bardzo lubię produkty, które w opisie i składzie zawierają słowo "olej". Zapala mi się wówczas zielona lampka i myślę: "Koniecznie muszę to mieć!". Tak też było w tym przypadku. I wiecie co? Nie rozczarowałam się.

Szampon ma dość gęstą konsystencję i przyjemny zapach. Dobrze rozprowadza się na długich włosach, nie spływa z nich. Doskonale się pieni, bardzo fajnie oczyszcza włosy i chyba lekko je nawilża, gdyż po jego użyciu były bardziej zdyscyplinowane i ułożone, niż przy użyciu innych szamponów :).

Butelka bardzo poręczna, wygodna. Zakrętka posiada możliwość otwarcia poprzez naciśnięcie na nią palcem (wówczas wysuwa się "dziubek"), co daje ogromny komfort w użytkowaniu.

Produkt jest bardzo wydajny, ma dobrą cenę, łatwo go spotkać. Bardzo go lubię i na pewno długo się z nim nie rozstanę :).

Kolejny dobry Timotei

Timotei to jedne z moich ulubionych szamponów, właściwe te, które moje włosy lubią najbardziej, ale ja też. :D Tym razem też się na nich nie zawiodłam.

Opakowanie - poza tym, ze ładne i proste to niesamowicie wygodne. Posiada wysuwany dzióbek, genialne udogodnienie szczególnie dla posiadaczek długich paznokci. Wystarczy wcisnąć jedną stronę i z drugiej wychodzi mały otwór przez który ciężko wylać zbyt dużo produktu.

Działanie - jestem posiadaczką włosów suchych, problematycznych, plączących się. Szampon działa na nie jak trzeba - dobrze myje, po osuszeniu włosy nie są splątane ( zazwyczaj używam dodatkowo odzywek bez spłukiwania, ale bez nich też daje radę ) , mają fajna objętość, ale nie są napuszone i naelektryzowane. Jest też bardzo delikatny dla skóry głowy. Nie podrażnia jej, nie powoduje łupieżu.

Konsystencja - łatwo się rozprowadza i dobrze się pieni, więc za to dodatkowy plusik, tak jak i za wydajność.

Zapach niekoniecznie przypadł mi do gustu, ale nie lubię zapachów kwiatowych, więc nie biorę tego pod uwagę, nie jest jakoś mocno drażniący i na pewno znajdzie swoich zwolenników.

Zawsze mam go w swojej łazience

Mam w zwyczaju używać wymiennie szamponów łagodnych i tych mocniej oczyszczających. Raz lub dwa razy w tygodniu, gdy potrzebuję silniejszego szamponu z SLS sięgam właśnie po Timotei Drogocenne Olejki.

Mam długie, niskoporowate włosy, które przy końcówkach są dość suche a u nasady lubią się szybko przetłuszczać. Timotei dobrze je oczyszcza, sprawia, że są świeże i sypkie, po myciu nie mam problemów z ich rozczesaniem. Przy okazji pięknie pachnie, jest wydajny i tani.

Spełnia wszystkie kryteria jakie stawiam produktom myjącym do włosów, nie oczekuję też cudów, bo od tego mam odżywki i oleje.

super szampon!

Wersja Precious Oils bardzo przypadła mi do gustu. Perłowa konsystencja, która bardzo dobrze się pieni, solidnie oczyszcza. Włosy są mięciutkie, sypkie, puszyste, odbite od nasady, łatwo się rozczesują i prostują, nie elektryzują. Dzięki temu, że mogłam myć swobodnie włosy co 4, a nawet 5 dni, baaardzo wydajny. Najlepszy z tej marki.
Malutki minusik - drobny łupież... ale z tego co zauważyłam pojawia się on po wszystkich Timotei'ach.

Jeden z ulubionych

Jestem fanką tego szamponu! Mam włosy długie, farbowane i przede wszystkim potrzebujące codziennego mycia. Ten szamponik doskonale się do nich sprawdza.
Przede wszystkim pięknie pachnie, dobrze się pieni, delikatnie oczyszcza skórę głowy i dobrze się spłukuje ( co jest niezwykle istotne będąc posiadaczką grubych i długich pasm).
Cena jest dosyć niska, włosy są po nim miękkie i miłe w dotyku, do tego ślicznie pachną cały dzień.
Jest zdecydowanie moim hitem.

Całkiem ok.

Ciekawy ,przyjemny zapach. Włosy odczuwalnie nawilżone. Szampon wydajny,dobrze się pieni. Ale włosy strasznie ciężko rozczesują się po nim,dlatego obowiązkowo w pielęgnacji włosów z tym szamponem,powinna wystąpić maska lub odżywka. Nie wiem,czy kupię ten produkt ponownie. Jest wiele innych świetnych w podobnej cenie i z większym efektem.

bez użycia odżywki się nie obędzie

Jestem posiadaczką włosów długich, zniszczonych farbowaniem i rozjaśnianiem. Szczególnie końce są wysuszone i często się plączą.

Szampon Timotei Drogocenne Olejki do włosów suchych i matowych zachęcił mnie niską ceną oraz wcześniejszymi dobrymi doświadczeniami o szamponach Timotei (2w1 z odżywką).

Wygląd: Opakowanie jest typowe dla Timotei - otwór z dziubkiem na klik, nieprzezroczysty plastik przez co nie widać zużycia.
Zapach: jest przyjemny, kwiatowy choć mnie nie przypomina jaśminu.
Użycie: szampon przyjemnie się pieni, łatwo się go spłukuje.
Efekt: dobrze oczyszcza bez podrażniania skóry głowy - to według mnie najważniejsze zalety. Nie zauważyłam odżywienia, ani poprawy miękkości i gładkości. Wręcz przeciwnie - bez użycia odżywki ciężko mi po myciu rozczesać włosy.

Podsumowując, jeśli następnym razem kupię szampon Timotei to znowu poszukam 2w1, bo one u mnie sprawdzają się lepiej.

Tani dobry

Po szampon sięgnęłam ze względu na cenę, był na promocji za niecałe 6zł., więc mówię "co mi szkodzi". Kosmetyk dostajemy w ładnej, białej, plastikowej butelce, z otworem "dziubkiem", który otwieramy na klik. Bardzo lubię to rozwiązanie, ponieważ łatwo się otwiera nawet z mokrymi rękami (co przy innych kosmetykach bywa nie raz skomplikowane).
Szampon jest takiej standardowej gęstości, ładnie pachnie, a także szybko i mocno się pieni. Dobrze myje, równie dobrze się spłukuje. Nie zauważyłam jakiś większych właściwości pielęgnacyjnych, ale absolutnie tego nie oczekuję od szamponu za parę złotych.

Według mnie nie wyróżnia się na tle innych szamponów drogeryjnych, taki zwyklaczek do codziennego użytku.

Mój ulubieniec!

Bardzo dobry szampon. Włosy są nawilżone, delikatne w dotyku, a przede wszystkim lśniące, uniesione od nasady i świetnie się układają. Bardzo dobrze się pieni i przez to jest wydajny. Jego kolejną zaletą jest niska cena. Z olejkiem arganowym czyni cuda.