Lavande Essentielle, Gommage a la Pierre Ponce (Peeling do stóp z pumeksem) (Stara wersja)

W 100 % naturalny peeling do stóp z pumeksem skutecznie, ale delikatnie złuszcza martwe komórki, stwardnienia i zgrubienia na stopach. Stopy odzyskają miękkość i delikatność.

Do stóp za słaby

Uważam że jest zdecydowania za słaby jak na peeling do stóp, niektóre peelingi do twarzy są zdecydowanie lepsze i skuteczniejsze.
Zwykły krem z drobinkami, które niewiele robią, trudno tu mówić o złuszczaniu naskórka.
Peeling który jedynie myje i odświeża, nic więcej nie robi, nie spełnia obietnic producenta.
Nie wart tych pieniędzy. Używałam, skoro zapłaciłam za niego, ale efekt żaden.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Lawendowe cudeńko

Dziwi mnie to, że niektórzy od peelingu wymagają, by efekt był podobny do wyszorowania tarką czy pumeksem :confused:
Peeling YR jest delikatny, ale jak na peeling ściera rewelacyjnie. Do tego cudnie pachnie świeżą i naturalną lawendą.:slina: Pozostawia pachnące, gładkie stopy, a przy regularnym stosowaniu zmniejsza tendencję do ich rogowacenia. :)
Bardzo podoba mi się kremowa konsystencja, w której zatopione są niezliczone ilości pumeksowych drobinek. Zabieg tym peelingiem daje dużą przyjemność głównie przez ten wspaniały zapach.
Cena jest wysoka, ale ja dostałam ten peeling w prezencie za uzbierane pieczątki :) (zresztą jak większość recenzentek) .
Niestety nie można już kupić w YR tego peelingu. :( Nowsza wersja jest już zupełnie inna (nie mówię, że gorsza) - ma inny skład, inne drobinki.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku

OK

Dobry peeling :)
Plusy?
-Ładnie pachnie,
-delikatnie wygładza naskórek,
-jest wydajny,
-w wygodnej tubce :)
Minusy?
Mógłby być "mocniejszy" (lepiej ścierać naskórek), ale i tak jest DOBRY jak na peeling :)

Polecam!

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

3 rodzaje dolnej kreski

bardzo lubię

Bardzo lubię ten produkt przede wszystkim ze względu przez jego piękny zapach prawdziwej lawendy, który relaksuje i odpręża. Oczywiście użycie w nazwie słowa pumeks jest mocno przesadzone bo ściera martwy naskórek dość delikatnie i sam nie poradzi sobie ze zgrubieniami. Ale chyba logiczne jest,że sam peeling nie poradzi sobie z problematycznymi stopami, jest za to bardzo przyjemnym dodatkiem do tarki i pumeksu. Stopy po jego użyciu są miekkie, miłe w dotyku, odprężone. Cena może nie jest niska zważywszy, że ma małą pojemność, ale jest wydajny. Jeśli ktoś szuka mocno ścierającego złuszczacza stóp, tym kosmetykiem będzie raczej rozczarowany.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Super

Właściwie to peeling mojej mamy...;) Czasem jej go podkradałam i mogę stwierdzić ot co;
OPAKOWANIE-Poręczna,dobra tubka.
ZAPACH-prawdziwa lawenda! Super!
EFEKT I DZIAŁANIE-Ja stosowałam ten peeling po straciu stóp w celu ich zmiękczenia,potem nakładał krem. Efekt był cudowny! Szczególnie dobrze radził sobie ze skórkami przy paznokciach u stóp :)
OCENA OGÓLNA-kolejny KWC z Yves Rocher. Nie ma to jak bogacto naszej Planety ;)Używam tego produktu od:Kiedy to było...;) Rok temu?

coś niesamowitego

Nie pamiętam już okoliczności, w jakich kupiłam pierwszy raz ten peeling do stóp, ale to był strzał w 10! Głównie używam go po wakacjach, lecie, kiedy moje stopy są dość zniszczone od gorąca i klapek.Już po kilku użyciach stopy robią się miękkie, nawet bardzo zrogowaciały naskórek ulega zmiękczeniu, znikają pęknięcia, stwardnienia i inne tym podobne nieprzyjemne rzeczy ;)
Działa bardzo szybko, pachnie bardzo naturalnie, nie zauważyłam żadnych minusów. Cena jest rozsądna za taką jakość, a w promocji można kupić za grosze.

Używam tego produktu od: 3-4 lat,nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: ok 3 - 4

Spełnia obietnice.

Kupiłam go z myślą bardziej o przyjemności używania i relaksie niż o skuteczności. ;) Tymczasem ten peeling miło mnie zaskoczył. Faktycznie wygładza stopy, usuwa stwardniały naskórek (z większymi ewelacjami może sobie nie radzić, ale od czego są tarki do stóp? ;)), jest bardzo przyjemny w użyciu, zostawia stopy wypielęgnowane oraz pachnące. Jest dość silny, ma grube drobinki, wg mnie idealne to skóry stóp.
Będzie dla mnie niezbędny, szczególnie latem. :)

Używam tego produktu od: 2 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Dobry!

W pierwszej chwili wydaje się, ze mamy do czynienia z niepozornym słabym peelingiem ale w rzeczywistości okazuje się całkiem dobrym ścierakiem. Bardzo skutecznie wygładza stopy, są po nim miękkie, bez zgrubień i skórek. Peeling jest też bardzo wydajny, chyba dzięki swojej dość zbitej i gęstej konsystencji, wystarcza niewielka ilość a efekt świetny. Zapach przyjemny, o ile ktoś lubi lawendę, ja uwielbiam a ten zapach mnie relaksuje, używanie tego peelingu sprawia mi przyjemność.
To wad zaliczam cenę, regularna jest zbyt wysoka jak na tego rodzaju produkt, kupuje go tylko w prompcji. Pojemność też mogłaby być większa ale tu taj przynajmniej nadrabia wydajnością.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

moze byc

Zgadzam sie z porzedniczka, peeling przyjemny ale dla stop chyba zbyt delikatny. Nie czuje sie wielkiej roznicy przed i po uzyciu.
Ma ladny kolor, mily zapach, odpowiednia konsystensje.
Ale generalnie nie jest to moj hit.

Używam tego produktu od:pol roku

średniak

przyjemny, ładnie pachnący ale za delikatny do stóp. ot taki sobie krem myjący. szkoda na niego czasu. szkoda mi go wyrzucić więc się trochę męczę...

Używam tego produktu od: od czasu do czasu

Delikatnie wygładza

Rzeczywiście ładnie wygładza a raczej "poleruje" naskórek- na bardziej twarde miejsca np. pięty jest trochę za słaby- trzeba wspomóc go wcześniej np.pumeksem. Ładnie odświeżająco pachnie- można spróbować, ale nie jest niezbędny.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

delikatnośc

pelling ten dostałem także za pieczatki. Jest bardzo delikatny, wręcz zbyt łagodny. Odświeża, myje stopy, ale nie jest to żadne ścieranie. Moim zdaniem pumeks w nim zawart mógłby byc bardziej ostry i w większej ilości. Przyjemny zapach. produkt niekoniecznie potrzebny w łaience, aczkolwiek przyjemny w stosowaniu.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 -szego