Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Kopf - Bis - Fuss Waschgel (Żel do mycia niemowląt z rumiankiem i nagietkiem `Od stóp do głów`)

Babydream Żel do mycia ciała i włosów zawiera łagodne substancje myjące bez mydła, które delikatnie lecz gruntownie myją skórę i włosy. Pantenol chroni skórę przed wysuszeniem. Rumianek koi delikatną skórę.
Zalety:
- nie zawiera barwników i substancji konserwujących,
- nie zawiera oleju mineralnego i parafinowego,
- pH neutralne dla skóry,
- tolerancja potwierdzona dermatologicznie.
Do mycia: żel po prostu nanieść na skórę i włosy po czym dobrze wypłukać.
Do kąpieli: dodać 2 - 3 porcje żelu do wody do kąpieli.
Wg producenta żel jest idealny również do wrażliwej skóry dorosłych.

Skóra
wrażliwa
zapachowa
z pompką
żel
250 - 500ml

Zaskoczenie

Duża pojemność, niska cena, przyjemny zapach, a do tego bardzo dobry skład to najważniejsze cechy produktu. Bardzo wydajny produkt, który jednocześnie myjąc- pielęgnuje delikatną skórę mojego dziecka. Uważam, że jest to jeden z lepszych produktów na rynku dla maluszków.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434676].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest zły

Żel ten kupiłam mając nadzieję na tańszy zamiennik tego, którego na stałe używamy do kąpania córeczki (niestety jest drogi). Jedyne co mogę mu zarzucić (dla niektórych może być to zaletą) jest brak zapachu- umyte nim ciało dziecka nie nabiera tego charakterystycznego aromatu "czyściutkiego dzidziusia" ;). Poza tym nie uczula, łatwo się spłukuje, jest wydajny, niska cena, wygodne opakowanie. Teraz używamy go do "punktowego przemywania z pomocą płatków", if you know what I mean ;). Tzn. jest do pupy, bez żadnych dwuznaczności ;).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1339381].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Jak dla mnie i dla mojej córki idealny. Myje, ładnie pachnie, nie podrażnia, posiada krótki i dobry skład. Nie szczypie w oczy ;) Bardzo duży plus za opakowanie i pompkę, bardzo ułatwia to używanie produktu. Niska cena także jest plusem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333296].usefull || 0 }}% pomocna.

Plac zabaw - najlepsza szkoła pod Słońcem

Tani i dobry

Zel jesten z tanszych na rynku , ma bardzo dobry sklas-nie uczulajacy, zapach nie jest zbyt intensywny, ani nie za slaby. Dobrze sie pieni, dzieki czemu szybko mozna umyc marudzace dziecko. Nie wysusza skory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319261].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny do wszystkiego

Ten produkt stoi u mnie pod prysznicem i ma wiele zastosowań. Przede wszystkim, myję nim buzię po całym dniu; zmywa makijaż bezbłędnie, nie zostawia ani odrobiny tuszu między rzęsami. Świetnie się sprawdza również do mycia włosów, są czyste, nieobciążone i miękkie. Można nim również myć ciało, bo nie wysusza skóry. Ma żelową konsystencję, słabo się pieni i pachnie dzidziusiem.
Jest bardzo wydajny, jedna butelka wystarcza mi na 3 miesiące codziennego używania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1290511].usefull || 0 }}% pomocna.

Czego chcieć więcej!

Zacznę od tego, ze jestem mamą już od prawie 10 lat. I prawie przez cały czas towarzyszy mi i mojemu synowi ten produkt. Od kiedy pojawił się na rynku, najpierw poprzednia wersja teraz obecna, gości na stałe u nas w łazience zajmując iście honorowe miejsce. Dlaczego? To proste! Ten kosmetyk łączy w sobie kilka innych i z powodzeniem można wyrzucić wszystkie inne i zastąpić je właśnie tym niepozornym produktem!

Zalety:
- dostępność
- cena
- opakowanie z niezawodną pompką
- bardzo wydajny
- konsystencja dość gęstego żelu, który nie ucieka z rąk lub z gąbki
- przyjemny delikatny zapach
- idealny kosmetyk dla całej rodziny
- spokojnie zastępuje żel pod prysznic, szampon, żel do higieny intymnej, żel do twarzy, płyn do kąpieli
- wydajny
- idealny w podróż! nie trzeba brać torby kosmetyków, wystarczy on i wszyscy są zadowoleni
-jako żel pod prysznic i płyn do kąpieli nie podrażnia skóry i jej nie wysusza
- jako szampon nie obciąża włosów i przyjemnie je myje
- jako żel do twarzy bardzo delikatnie myje twarz i nie powoduje ściągnięcia i przykrych niespodzianek
- dobrze się pieni

Wady:
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1290391].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Używam żelu do mycia dziecka. Zastąpił żel innej marki który nie był wówczas dostępny w drogerii i został z nami na stałe.

Plusy:
+ dobry skład
+ nie powoduje podrażnień
+ dobrze się pieni
+ ma całkiem przyjemny zapach
+ łatwo dostępny
+ wygodne opakowanie
+ niska cena (często też jest w promocji)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247888].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjaciel całej rodziny

Używamy go całą rodziną. Pierwszy raz kupiłam, gdy urodziła się starsza córka i tak kupujemy już od 8 lat. Wczesniej starszą wersję, która miała odrobinę lepszy skład, a obecnie tę.

Żel jest delikatny, nadaje się dla noworodka, a także do mycia twarzy czy higieny intymnej dla dorosłych. Dobrze sie pieni, choć piana nie jest puszysta ani objętościowo duża. Żel jest wydajny, wystarcza nieduża ilość, by umyć całe dziecko. Do mycia długich włosów się nie nadaje, bo bardzo je plącze. Natomiast dla niemowlaka z krótkimi włosami jest świetny.

Opakowanie z pompką świetne, bardzo ułatwia aplikację jedną ręką, szczególnie gdy jedna osoba myje maleńkie dziecko, które trzeba podtrzymywac drugą ręką.

Zapach delikatny, choć charakterystyczny, mi się podoba.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201158].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry skład

Kupuję kosmetyki babydream dla mojej 8mio miesięcznej córeczki.
Na plus:
* dobry skład
* fajne opakowanie, z pompką, wygodne
* produkt jest bardzo wydajny! nawet na włoski nie nakładam kolejnej 'porcji' produktu tylko myję powstałą wcześniej pianą, tak naprawdę 1/2 pompkami można umyć całe ciałko dziecka
* niska cena, a jeszcze bywają promocje, to wychodzi prawie jak za darmo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201138].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry produkt

Jak dla mnie bardzo dobry produkt, za dobrą cenę. Fajny skład, pompka co wiele ułatwia- dużo plusów. Wracam do tego produktu często.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145336].usefull || 0 }}% pomocna.