Kopf - Bis - Fuss Waschgel (Żel do mycia niemowląt z rumiankiem i nagietkiem `Od stóp do głów`)

Babydream Żel do mycia ciała i włosów zawiera łagodne substancje myjące bez mydła, które delikatnie lecz gruntownie myją skórę i włosy. Pantenol chroni skórę przed wysuszeniem. Rumianek koi delikatną skórę.
Zalety:
- nie zawiera barwników i substancji konserwujących,
- nie zawiera oleju mineralnego i parafinowego,
- pH neutralne dla skóry,
- tolerancja potwierdzona dermatologicznie.
Do mycia: żel po prostu nanieść na skórę i włosy po czym dobrze wypłukać.
Do kąpieli: dodać 2 - 3 porcje żelu do wody do kąpieli.
Wg producenta żel jest idealny również do wrażliwej skóry dorosłych.

Skóra
wrażliwa
zapachowa
z pompką
żel
250 - 500ml

Po czasie wysusza

Żel stosowałam od 1 dni życia córki przez ładnych kilkanaście miesięcy. W tym okresie bardzo dobrze się spisywał. Łagodnie myje delikatną skórę dziecka.
Jest gęsty, ładnie się pieni. Zapach jest delikatny, bez szału, ale w przypadku takich produktów powinno się unikać alergenów, więc nie biorę tego jako wadę. Nie pozostawia osadu i dobrze się spłukuje.
Byłoby całkiem pięknie, gdyby nie fakt, że po tak długim stosowaniu zaczął wysuszać i powodować swędzenie u córki. Gdzieś obiło mi się o uszy, że może to być spowodowane zasadowym pH. Musieliśmy odstawić i stan skóry uległ poprawie.

Ja i mąż żelu używaliśmy go podczas wyjazdów, żeby nie taszczyć ze sobą miliona butli kosmetyków. I w naszym przypadku też spisywał się dobrze, nie podrażniał i łagodnie mył (stosowany ciągiem max 2 tygodnie). Ja jednak jestem uzależniona od mocno pieniących się i pachnących żeli pod prysznic.

Kilka razy użyłam go również do mycia włosów, ale szybko z tego zrezygnowałam. Z natury mam włosy wysokoporowate i puszące się. Żel powodował, że włosy bardzo się plątały i nawet z odżywką ciężko było je ujarzmić. Jest wiele łagodnych szamponów na rynku, które nie sieją takiego spustoszenia na mojej głowie, więc z Babydream nie będę już eksperymentować.

Produkt zapakowany jest w butelkę z pompką, co ułatwia dozowanie podczas kąpieli, zwłaszcza kiedy musimy pilnować maluszka. Pompkę można zablokować na czas podróży.
Skład łagodny, krótki i bez zbędnych zapychaczy.
Cena niziutka za dużą pojemność. Dostępny w każdym Rossmannie.

Polecam, bo stosuję !

Kupiłam go dla swojej córeczki po poleceniu przez "doświadczoną" mamę.
Delikatny, łagodnie oczyszcza skórę noworodka, jak również starszego dziecka. W takiej cenie i z takim składem zakup takiego produktu to nie lada wyzwanie. Stosuję i polecam dalej !

Stosuję razem ze swoimi dziećmi

Mam wymagającą skórę ( AZS, sucha, wrażliwa skóra) a ten żel nie robi mi krzywdy, delikatnie myje, nie podrażnia, zapach jest neutralny. Ma dobry skład. Stosuję go również dla dzieci - do ciała i włosów sprawdza się świetnie, włosy są błyszczące i nawilżone, odrobinkę się plączą, ale z takim składem to nie jest nić dziwnego. Zużyłam już mnóstwo opakowań.

Plac zabaw - najlepsza szkoła pod Słońcem

Bardzo dobry wybór dla mojej córeczki

Na początku używałam innych płynów do kąpieli.Podczas wizyty w Rossmannie sprzedawczyni bardzo polecała mi ten produkt- że naturalny, bez tych wszystkich sztucznych dodatków. Postanowiłam wziąć go na próbę. I używam go dziś....Żel jest bardzo wydajny, ładnie pachnie i dobrze się pieni. Córka lubi się w nim pluskać i co ważne nie szczypie jej w oczka.. Po użyciu tego żelu skóra jest tak dobrze nawilżona, że nie ma potrzeby smarowania innymi kremami. Polecam. Bardzo dobry produkt w niskiej cenie.

Bardzo dobry

Produktów Babydream używam już od dawna i jak na razie się nie zawiodłam. Ten żel kupiłam córce po wcześniejszym wypróbowaniu mydełka. Kiedy mała dostała uczulenia (używałam też innego płynu do kąpieli) lub cokolwiek się działo na skórze to jednak tylko ten żel i mydełko ratowali sytuację i łagodziły wszystkie podrażnienia.

Idealny dla każdego domownika

Zarówno dla tego najmniejszego, który zaledwie przyszedł na świat jak i dla atopowca oraz osoby dorosłej z egzemą ;). Jest przyjazny dla każdego rodzaju skóry - tej bardziej wymagającej i tej, która potrzebuje jedynie oczyszczenia.

Najlepszy

Uzywamy go juz bardzo dlugoo, nigdy nic sie nie dzialo ze skora moich dzieci. Nie szczypie w oczka (sprawdzalam na sobie), ma przyjemny zapach i wygodna w uzyciu pompke.dobrze myje, dobrze sie pieni-jak dla mnie najlepszy. Warto tez wiedziec, ze ma niepodrazniajacy sklad :)

Ulubiony szampon do codziennego stosowania :)

Moje włosy myję codziennie więc potrzebuję czegoś, co dobrze umyje skórę głowy jednocześnie nie przesuszając jej. Babydream sprawdza się idealnie.
+ delikatnie myje włosy
+nie zawiera sls'ów
+dość dobrze się pieni
+jest tani i wydajny
+przyjemny zapach
+daje sobie radę ze zmywaniem olejów
Minusów nie widzę żadnych :)

mój Ulubiony :)

Używam go głównie do mycia twarzy i spisuje się świetnie. Mam po nim ładną zadbaną skórę, do ciała też go stosuje. Bardzo lubię jego skład :). Ogólnie to mój hit.

Zaskoczenie

Duża pojemność, niska cena, przyjemny zapach, a do tego bardzo dobry skład to najważniejsze cechy produktu. Bardzo wydajny produkt, który jednocześnie myjąc- pielęgnuje delikatną skórę mojego dziecka. Uważam, że jest to jeden z lepszych produktów na rynku dla maluszków.

Nie jest zły

Żel ten kupiłam mając nadzieję na tańszy zamiennik tego, którego na stałe używamy do kąpania córeczki (niestety jest drogi). Jedyne co mogę mu zarzucić (dla niektórych może być to zaletą) jest brak zapachu- umyte nim ciało dziecka nie nabiera tego charakterystycznego aromatu "czyściutkiego dzidziusia" ;). Poza tym nie uczula, łatwo się spłukuje, jest wydajny, niska cena, wygodne opakowanie. Teraz używamy go do "punktowego przemywania z pomocą płatków", if you know what I mean ;). Tzn. jest do pupy, bez żadnych dwuznaczności ;).

Bardzo fajny

Jak dla mnie i dla mojej córki idealny. Myje, ładnie pachnie, nie podrażnia, posiada krótki i dobry skład. Nie szczypie w oczy ;) Bardzo duży plus za opakowanie i pompkę, bardzo ułatwia to używanie produktu. Niska cena także jest plusem