Kozmetika Afrodita (Afrodita Cosmetics), Aroma (Żel do usuwania skórek)

Kozmetika Afrodita (Afrodita Cosmetics), Aroma (Żel do usuwania skórek)

Żel przywraca miękkość i elastyczność skórkom wokół paznokci. Na skutek działania żelu skórki są doskonale wypielęgnowane i zadbane. Już po 2 minutach od nałożenia żelu, można przystąpić do zabiegu odsuwania skórek (załączonym do opakowania patyczkiem).
Dzięki żelowej konsystencji preparat świetnie trzyma się na skórkach i nie spływa. Żel do usuwania skórek Kozmetika Afrodita utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia skórek. Specjalnie opracowana formuła żelu delikatnie pielęgnuje skórki wokół paznokci i zapobiega ich stwardnieniom.
Żel stosowany regularnie pomaga utrzymać skórki wokół paznokci w zdrowej i zadbanej formie.
Sposób użycia:
- żel należy nałożyć na skórki paznokci,
- po około 2 minutach działania, załączonym patyczkiem odsuwamy skórki z płytki paznokciowej,
- następnie dłonie myjemy wodą, a paznokcie szczotkujemy.

preparaty do skórek
w buteleczce

Podrażnia.

Żelu do skórek używam od dawna, zazwyczaj sięgam po niebieski żel Sally Hansen, ale ostatnio postanowiłam wypróbować słynną Afrodytę.

I cóż mogę powiedzieć - żel ten ma i plusy dodatnie, i plusy ujemne. Te ujemne jednak u mnie przeważają co skutkuje tym, że rzuciłam ten żel w kąt i nie zamierzam do niego wracać.
Zalety? Jest nieziemsko skuteczny - w moment rozpuszcza wszystko.
Wady? Jest nieziemsko skuteczny - przez co niesamowicie podrażnia skórki. Trzymałam go dosłownie sekundę a po zmyciu go z palców moje skórki były czerwone, bardzo tkliwe, cały obszar naokoło paznokcia bolał, był bardzo podrażniony. I sytuacja ta powtarzała się za każdym razem. Było to niesamowicie męczące i uciążliwe - moje dłonie wracały do siebie bardzo długo. I żeby nie było - każdą kolejną próbę użycia tego żelu uskuteczniałam po CAŁKOWITYM wyleczeniu poprzedniego podrażnienia. Po czwartym razie powiedziałam pas, bo ileż można czekać na przyzwyczajenie skóry, skoro reakcja występowała za każdym jednym razem?

Nie mogę odmówić temu kosmetykowi skuteczności, ale cena, którą za to zapłaciłam jest zdecydowanie za wysoka.

Skuteczny do walki ze skórkami!

Kupiłam ten płyn do usuwania skórek, ponieważ słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat.

Moje skórki rosną w zastraszającym tempie, dlatego zawsze muszę mieć taki specyfik pod ręką!

Muszę przyznać, że ten płyn jest naprawdę dobry! Usuwa skórki, w zasadzie nie trzeba już używać cążek - za to duży plus, ponieważ odchodzi nam dużo roboty z ich wycinaniem.. jedyne co wystarczy zrobić to usunąć skórki drewnianym patyczkiem. Dzięki temu nie niszczy się płytka paznokcia.

Niestety, nie jest taki idealny. Jeżeli ktoś ma wrażliwa skórę to po pewnym czasie od używania skóra w okolicy paznokci zacznie się nieładnie łuszczyć. Płyn jest bardzo rzadki, spływa po całych dłoniach, więc radzę uważać z dozowaniem :) najlepiej przelać go sobie do buteleczki np. po oliwce do skórek i nakładać pędzelkiem - wtedy mniejsze ryzyko polania sobie całych palców tym płynem :)

Poza tym, jak ktoś ma problemy ze skórą wokół paznokci, z rankami czy przetarciami, radzę sobie odpuścić ten płyn. Po aplikacji płynu podrażniona skóra strasznie piecze i trzeba szybko go zmyć.

U mnie niestety tak się działo, po używaniu tego specyfiku skóra się łuszczyła, piekła.. dlatego stosuje go tylko wtedy, kiedy już naprawdę muszę :)

Niemniej! Spełnia swoje zadanie, dlatego polecam :)

Jeśli chodzi o cenę, w pierwszej chwili pomyslalam - jakie to drogie?! Ale pojemność ma bardzo dużą, aż 50 ml, więc przekładając cenę na ilość produktu, to tak naprawdę cena nie jest bardzo wygórowana. Ja używam już tego płynu od kilku miesięcy a jeszcze zostało mi prawie pół buteleczki.

Usuwanie bez wycinania

Rewelacyjny produkt w usuwaniu skorek. Polecam zostawic na troche dluzej niz dwie minuty. Przy grubszych skorkach lepiej stosowac na dwa razy.
Troche rzadki, splywa ze skorek
Bardzo wydajny, uzylam go juz ponad na 30 aplikacji a zuzycia nie ubylo nawet 1/3 produktu.

Skórki znikają :)

W szkole kosmetycznej zawsze używałyśmy tego żelu do manicure. Jest świetny! Zamienia skórki dosłownie w galaretkę, przez co bardzo łatwo i bezboleśnie się je usuwa.

o Tak!

Doskonały do usuwania skórek, koniec z krwawymi wieczorami, pokaleczonymi palcami. To cudo jest idealne, wydajne, polecam wszystkim z problemem skórek. nie ma lepszego specyfiku.
Jest trochę rzadki i spływa po paznokciu ale da się z tym żyć

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, już prawie skończony

bardzo fajny

Żel dostałam dość dawno od znajomej, która miała kilka opakowań na zbyciu. Z ciekawości wypróbowałam i faktycznie – kosmetyk pomaga usunąć skórki, zmiękcza je, dzięki temu łatwiej usunąć je pilniczkiem. Polecam, bardzo dobry środek. Zużyłam całe opakowanie i kupiłam tańszy zamiennik, bo niestety 40 zł to dla mnie duży wydatek, nie mniej jednak typ kosmetyku bardzo mi odpowiada ;-)

Używam tego produktu od: wakacji 2013
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Rewelacyjny

Jest to najlepszy żel do skórek jaki do tej pory używałam. Usuwa tylko skórki nie niszcząc przy tym paznokci, działa rewelacyjnie. Po odczekaniu zalecanego czasu skórki wystarczy lekko usunąć patyczkiem i schodzą idealnie.
Nie kupię już żadnego innego bo się w tym produkcie po prostu zakochałam :)