For Students, Punktowy ziołowy żel przeciwtrądzikowy

For Students, Punktowy ziołowy żel przeciwtrądzikowy

Hypoalergiczny, bezbarwny żel z wyciągiem homeopatycznym, działa antybakteryjnie, cel - likwidowanie wyprysków małych i dużych.

Naprawdę dobry :)

Kupiłam go a dopiero później zaczęłam o nim czytać :)... I przestraszyłam się bo żel ten jest niby do cery tłustej a ja mam suchą, mieszaną...

Ale nic. Kiedy przyszedł posmarowałam moje krosteczki tym żelem i poszłam spać przekonana, że jak rano wstanę to bedę ich mieć dwa razy więcej. A tu niespodzianka :D nie dość, że większośc z nich znikła to jeszcze nic nie wyskoczyło nowego :) Żel sprawdza się przynajmniej w moim wypadku.

Nie jest tłusty (przynajmniej wg. mnie :D), bardzo ładnie pachnie (tak ziołowo, naprawdę przyjemnie :D ) i działa (a to jest przecież najważniejsze).Dałabym mu pięć gwiazdek, ale jedną odejmuję za cenę i dostępność. Cena przy zamówieniu internetowym sięga 12zł (ja zapłaciłam 20,79 z przesyłką a dla mnie nie jest to mało)

W moim wypadku żel się sprawdził.
Już go kocham. Polecam

do bani

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: prawie nic

Otóz ten kosmetyk jest ziołowy moze i ładnie pachnie ale to bujda na resorach jesli myslicie ze zlikwiduje pryszcze. Chwalą go konsultantki bo a jakze przeciez muszą. Powoduje on rozwój nastepnych prysczy. Dlaczego tak sie dzieje? Otóż to jest emulsja torche tłustawa ziołowa ale nie na skóe trądzikową, ponieważ skóra trądzikowa jest z reguły tłusta wydziela łój i dochodzi do powstanie okropienstw a taki ATW nic na to nie pomoze bo tylko swja konsystencja wzmoży dolegliwości. I nie uzywajcie do leczenia trdziku masci bo macie ten sam efekt wiecej pryszczy.
Recenzja: ...

więcej pryszczy :-/

Kupiłam go czytając pozostałe recenzje, już myślałam, że odkryłam cudo. A tu totalna porażka. Gdy posmaruję na noc małą krostkę rano jest ona gigantycznych rozmiarów. Zamiast pomagać ten żel pogarsza. Serdecznie dziękuję za robienie mi na buzi bolących głęboko schowanych pryszczy :-/ Po takim doświadczeniu uparcie smarowałam "wielkiego syfa" dalej i wyszło na to, że czas jego gojenia był dłuższy niż normalnie. Wczoraj wieczorem chciałam dać mu znowu szansę no i mam COŚ na czole :-/

Manicure - klasyczny

cudenko

chwale go na forum jak ktos potrzebuje cos na wypryski a jeszcze go nie ocenilam. Uzywalam jakis czas temu, nawet bylam konsultantka tej firmy to byl pierwszy kosmetyk jaki zakupilam i milosc dozgonna. Musze sie w niego zaopatrzyc, chodz teraz mam mniejszy dostep do tych kosmetykow a takze mniejszy problem z wypryskami. No ale cos tam zawsze wyskoczy.
Zelik posiada wyciagi ziolowe i nie zawiera konserwantow. Pachnie zilolowo, ja to lubilam. Wysusza w ekspresowym tempie, jesli porownamy do innych punktowych zeli. Jest wydajny ,tubka starczala mi na okolo rok czasu, akurat przed koncem daty waznosci sie konczyl. Nadawal sie tez do smarowania noska i co za tym idzie bylo mniej zaskornikow. Nakladalam do na noc i uzywalam pare razy w ciagu dnia, wtedy efekt wysuszenia byl szybszy i praszcz znikal. Wysuszal ekspresowo ale nie podraznial skory i gdy pryszcz znikl to nie bylo po nim przesuszonego placka skory. Dla mnie bomba , wspominam go z wielkim sentymentem.

Bomba

Bomba

Używam tego kosmetyku zaledwie od kilku dni i już widzę poprawę mojej buźki. Wcześniej okolicę ust i broda były pokryte małymi wstręciuchami, które w danej chwli są prawie niewidoczne, zaczerwienienia większych niespodzianek także znikają. Mam nadzieję, ze "wulkany" także poznikają :)) Wszystko wskazuje na to, że tak będzie.

eliminator wrogów

Żel jest bezbarwny, szybko się wchłania i, co ważne, nie zasycha w postaci cienkiej powłoczki, dzięki czemu można go stosować wielokrotnie w ciągu dnia (w tym na i pod makijaż). Zapach ziołowy, delikatny i przyjemny aż zachęca do smarowania. Tuba dość duża (zwykle jest to 15ml), aczkolwiek bez "dzióbka", ale relatywnie niska cena w zupełności mi to wynagradza. A sam żel spisuje się bardzo dobrze: pomaga leczyć krostki i wypryski wszelkiej maści (a nawet opryszczkę), łagodzi zaczerwienienia i co ważne, nie wysusza. Jeśli chodzi o czas działania to jest on różny i zależny i od rodzaju wroga, którego należy wyeliminować i od częstotliwości ataku ;) Faktycznie najmniejsze okazy znikają po kilku godzinach, a te większe po 2 góra 3 dniach. Jak dla mnie ważny jest jeszcze fakt, że po 3 miesiącach stosowania ów specyfik nadal na mnie działa, gdyż zdarzało się, że na inne tego typu mazidła uodparniałam się już po miesiącu.

niezbędnik

zgłosiłam, więc oceniam.Dala mnie to ostatnie odkrycie.Żele tego typu zawsze kojarzyły mi się z cuchnącymi mazidłami, wysuszającymi skórę.Ten kosmetyk jest inny- bezbarwny o lekkim po chwili nie wyczuwalnym zapachu ( także praktycznie można pokryć nim krostkę i cały dzień z tym siedzieć w szkole czy pracy), jest b.skuteczny, praktycznie mniejsze krostki eliminuje po kilku godzinach, te większe np.ropne wypryski zwalcza około 2 dni. Co dla mnie jest rewelacyjne to zauważyłam,że likwiduje zaczerwienione blizny po wyciskaniu krostek. Przy tym naprawdę wydajny i cena o.k.
Oparty na naturalnych składnikach - wyciągach z ziół.
Jedną * odejmuję za to,że cięzko go dostać, jak nie ma się dostępu do punktów ATW albo do kogoś kto je rozprowadza.Poza tym polecam z czystym sumieniem.