Hugo Boss, Deep Red EDP

Hugo Boss, Deep Red EDP

Zapach mocny i ciepły, bardzo intensywny, zdecydowanie wieczorowy. Na specjalne okazje.
DEEP RED to nieokiełznana eksplozja energii i uczuć, siły i kobiecości. Skrywa we flakonie dwie skrajności. Pierwsza z nich to intensywny, energodajny koktajl, rozpalający ciało i zmysły. Druga instynktownie odkrywa namiętną stronę kobiety, lubieżnie wodząc na pokuszenie.
Kształt, forma, kolor i wreszcie styl flakonu stworzone w hołdzie kobiecej nowoczesności podkreślają charakter kompozycji. Kobieta Deep Red jest łowcą. Jest inteligentna, sprawna, aktywna i czarująca, owoczesna i elegancka. Jest przede wszystkim kobieca i bardzo, bardzo seksowna, wie, czego chce i zdobywa to w taki sposób, że zdobycz wyobraża sobie, iż to ona jest zdobywcą - to najlepsza rekomendacja dla obu stron.
Linię zapachową uzupełniają żel do kąpieli, balsam do ciała i dezodorant.

Kategoria: kwiatowo-owocowe

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka, mandarynka, czerwona pomarańcza
nuta serca: kwiat imbiru, frezja, Pittosporum, nasiona hibiskusa
nuta bazowa: sandalowiec z Mysore, cedr, wanilia, piżmo

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Deep Red

Są to perfumy, które używałam przez długi czas. Mają elegancki, prosty flakon wykonany z matowego szkła, dzięki czemu nie ślizga się w ręce. Powiedziałabym, że zapach nie należy do "młodzieżowych", a raczej pewnych siebie i doświadczonych kobiet, które chcą podkreślić swoją pewność. Perfumy dość ciężkie, zdecydowanie na wieczór bądź zimowe dni - taki na rozgrzanie zmysłów. Są bardzo trwałe i wydajne, nie potrzeba ich dużo, aby dobrze były wyczuwalne.

lubię :)))

Będąc w drogerii trzy dni przed ślubem,mój facet kupując perfum dla siebie stwierdził ,że mam zobaczyć ten zapach, bo uważa że jest ładny ,ja bym w zyciu po niego nie sięgnęła, bo zwracam uwagę na śliczne flakoniki ,a ten byl prosty ,w momencie pierwszego psiknięcia i powąchania , wiedziałam czym pachną kobiety ,których zapach zostawał w mojej głowie gdy je mijałam na ulicach,to był deep Red :) WZIĘŁAM GO ;)

Bardzo dobra EDP

plusy:
+ zapach jest intensywny, ale nie duszący
+ kobiecy i seksowny
+ elegancki
+ wieczorowy
+ utrzymuje się dość długo

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ eleganckie opakowanie pokryte matowym szkłem
+ odpowiedni dozownik

Miłość nie, ale sympatia... owszem ;-)

Czy to miłość od pierwszego wejrzenia? Nie. Można to jednak określić mianem sympatii, do której trzeba było się przekonać. Zapach raczej wieczorowy - niezależny, zadziorny. W dzień jakby nieco drażnił (chyba, że potdzebuję mocnego startu od rana - wtedy pasuje :-D) Niestety, po kilku godzinach już go prawie nie czuć, na ubraniach też. Na moim mężczyźnie raczej wielkiego wrażenia nie robi, więc będziemy się tak od czasu do czasu spotykać z deep red, ale miłości z tego chyba nie będzie.

Uwielbiam!

Pierwszy raz z tym zapachem spotkałam się przeglądając z nudów gazetę (kilka lat temu) a tam próbka "jakiejś perfumy" i od tamtego czasu Hugo Boss Deep Red jest moim ulubionym zapachem :) Bardzo kobiecy i zmysłowy. Jest niezwykle trwały. Często komplementowany. Może troszeczkę ciężki a to dlatego iż w swoim składzie ma piżmo poza tym można wyczuć również wanilię i frezję.

Ideał;-)

Hugo Boss wyprodukował najpiękniejszą nutę zapachową dostępną na rynku. Zapach jest intensywny i trwały. Idealnie nadaje się na romantyczne wieczory. Czujesz go na sobie długie godziny. Mówi o Twojej kobiecości i pewności siebie. Wokół czuć namiętność i pasję. Polecam każdej kobiecie, która czuje się świetnie w swoim ciele i pragnie swą kobiecość podkreślić uwodzicielskim zapachem.Idealny dla kobiety pewnej siebie, intensywny zapach zwraca uwagę mężczyzn, mój facet szaleję za tym zapachem! Najbardziej zmysłowy zapach Hugo Boss!!

Wykorzystała: kilka próbek

Mieszanka damsko-męska

Jak byłam nastolatką byłam zauroczona tym zapachem, wydawał mi się taki ognisty i sexi. Teraz kiedy mineło jakieś 10 lat zapach wydaje mi się dużo bardziej męski, kojarzy mi się z męśkim zapachem Malizia dostępnym w rossmanie. Raczej bym go nie kupiła. Kobiecości w nim 0%.

Ciężkie, ale ciekawe

Bardzo ciekawy zapach, dość ciężki, więc nie ma co z nim przesadzać. Trwały i pewnie bardziej dla dojrzałcyh kobiet. Ale ma bardzo zmysłową nutę. Myślę, że może trochę bardziej na wieczór, niż na dzień.

Pozytywny i supertrwały

Piękny, delikatny, nieoczywisty, kojarzy mi się z poranną rosą, ale nie taką, po której chodzimy bosymi stopami, raczej taką, którą oglądamy zza okna w naszym luksusowym domku, najlepiej z łóżka z baldachimem. Perfumy są czystą kwintesencją luksusu - kobiecego, łagodnego, szykownego, bardzo kwiatowego i nonszalanckiego.
Uważam, że to zapach radosny, ciepły, otulający, każde psiknięcie wprawia mnie w dobry nastrój. Zapach na całe życie, nie ma możliwości, żeby nas nudził, przytłaczał lub drażnił.
Nie bardzo podoba mi się flakon, bo wygląda jak flakon perfum męskich.
Czuję czarną porzeczkę, mandarynkę, imbir, frezję, hibiskus, sandałowiec, a na sam koniec wanilię, która sprawia, że perfumy kojarzą się z rodzinną atmosferą, stabilizacją.
Polecam wszystkim miłośniczkom klasyki, bo dla miłośniczek zapachów kwiatowych będzie pewnie zbyt owocowy.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

całkiem dla mnie

Dostałam w prezencie a wiadomo jak to bywa w takich przypadkach z zapachami.
A tu niespodzianka.
Zapach całkiem mój -
mocny, słodki, ale jednocześnie tajemniczy i prosty.
Rozwija się w harmonijny bukiet zdecydowanej tajemniczości :) Nie można jednak przesadzić, gdyż jego zbyt duża dawka powowduje , iż staje się za silny, zbyt intensywny, nieco nachalny.
Zapach raczej codzienny dla zdecydoewanych, silnych i seksownych kobiet ;), albo na nocne szaleństwa przez duże S ;).
Dla mnie idealny. Trwały
Napewno sama po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: tygodnia

Erotyczny...

Perfumy kupuję głównie w ciemno po przeczytaniu opinii i nut zapachowych :D Kocham zawiesiste, słodkie zapachy na bazie owoców, wanilii, czekolady, rumu itp.
Zauważyłam, że takie bardzo często są w czarno-czerwonych flaszkach ;)
Kupiłam w zaufanej perfumerii. Gdy kurier przyniósł mi do pracy, psiknęłam i szczęka mi opadła a przynoszący tamże pocztę listonosz powiedział: \'Jak pięknie Pani pachnie\'! Początek jest po prostu obłędny :love: Taki słodki, owocowy, waniliowy...ach! Trwa tak kilanaście minut, a szkoda, bo jak dla mnie mógłby wiecznośc! No, ale na skórze perfumy ewaluują, żeby nie było nudno ;) Potem robi się bardziej kwiatowo-czuc bardzo hibiskus plus ten imbir. I faza ostatnia-wanilia, piżmo, ale poprzednie nuty też gdzieś pobrzmiewają w tle.
Zapach jest faktycznie seksowny, nadaje się na randki i nie tylko :brzydal: Może i bardziej wieczorowy, ale ja i tak psikam się w dzień...
Chyba jest do mnie idealnie dopasowany, bo czuję go z 10min [mam oryginał]. To samo mam z mocarzem-Alienem. Cierpię z teg powodu, bo mój nos ignoruje, a otoczenie czuje... Czasem jak dotknę szyi lub gwałtowniej poruszę-daje o sobie znac.
Buteleczka może nie jest za cudna, ale to matowe szkło całkiem fajnie wygląda, no i kolor... ;)
Myślę, że wielbicielkom Amor Amor, Love Potion, Black XS powinien się spodobac ;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte 90ml

Wulkan namiętnosci

Kolejny mój faworyt. Słyszę o nim same pochwały, w szczególnosci od płci męskiej. Skrywa w sobie czysty seks. Na pewno spodoba się kobietom wyzywającym, pewnym siebie. Deep Red ma w sobie cos.. Co ciężko jest okreslić. Cos, co sprawia, że czuję się w nim mega seksownie. Już od trzech lat gosci w mojej toaletce i na pewno zostanie tam do końca. Jestem bardzo wybredna co do perfum, ale ten spełnia wszystkie moje wymagania w 100%.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania