Hugo Boss, Deep Red EDP

Hugo Boss, Deep Red EDP

Zapach mocny i ciepły, bardzo intensywny, zdecydowanie wieczorowy. Na specjalne okazje.
DEEP RED to nieokiełznana eksplozja energii i uczuć, siły i kobiecości. Skrywa we flakonie dwie skrajności. Pierwsza z nich to intensywny, energodajny koktajl, rozpalający ciało i zmysły. Druga instynktownie odkrywa namiętną stronę kobiety, lubieżnie wodząc na pokuszenie.
Kształt, forma, kolor i wreszcie styl flakonu stworzone w hołdzie kobiecej nowoczesności podkreślają charakter kompozycji. Kobieta Deep Red jest łowcą. Jest inteligentna, sprawna, aktywna i czarująca, owoczesna i elegancka. Jest przede wszystkim kobieca i bardzo, bardzo seksowna, wie, czego chce i zdobywa to w taki sposób, że zdobycz wyobraża sobie, iż to ona jest zdobywcą - to najlepsza rekomendacja dla obu stron.
Linię zapachową uzupełniają żel do kąpieli, balsam do ciała i dezodorant.

Kategoria: kwiatowo-owocowe

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka, mandarynka, czerwona pomarańcza
nuta serca: kwiat imbiru, frezja, Pittosporum, nasiona hibiskusa
nuta bazowa: sandalowiec z Mysore, cedr, wanilia, piżmo

Ideał;-)

Hugo Boss wyprodukował najpiękniejszą nutę zapachową dostępną na rynku. Zapach jest intensywny i trwały. Idealnie nadaje się na romantyczne wieczory. Czujesz go na sobie długie godziny. Mówi o Twojej kobiecości i pewności siebie. Wokół czuć namiętność i pasję. Polecam każdej kobiecie, która czuje się świetnie w swoim ciele i pragnie swą kobiecość podkreślić uwodzicielskim zapachem.Idealny dla kobiety pewnej siebie, intensywny zapach zwraca uwagę mężczyzn, mój facet szaleję za tym zapachem! Najbardziej zmysłowy zapach Hugo Boss!!

Wykorzystała: kilka próbek

Mieszanka damsko-męska

Jak byłam nastolatką byłam zauroczona tym zapachem, wydawał mi się taki ognisty i sexi. Teraz kiedy mineło jakieś 10 lat zapach wydaje mi się dużo bardziej męski, kojarzy mi się z męśkim zapachem Malizia dostępnym w rossmanie. Raczej bym go nie kupiła. Kobiecości w nim 0%.

Ciężkie, ale ciekawe

Bardzo ciekawy zapach, dość ciężki, więc nie ma co z nim przesadzać. Trwały i pewnie bardziej dla dojrzałcyh kobiet. Ale ma bardzo zmysłową nutę. Myślę, że może trochę bardziej na wieczór, niż na dzień.

TOP 10 męskich perfum

Pozytywny i supertrwały

Piękny, delikatny, nieoczywisty, kojarzy mi się z poranną rosą, ale nie taką, po której chodzimy bosymi stopami, raczej taką, którą oglądamy zza okna w naszym luksusowym domku, najlepiej z łóżka z baldachimem. Perfumy są czystą kwintesencją luksusu - kobiecego, łagodnego, szykownego, bardzo kwiatowego i nonszalanckiego.
Uważam, że to zapach radosny, ciepły, otulający, każde psiknięcie wprawia mnie w dobry nastrój. Zapach na całe życie, nie ma możliwości, żeby nas nudził, przytłaczał lub drażnił.
Nie bardzo podoba mi się flakon, bo wygląda jak flakon perfum męskich.
Czuję czarną porzeczkę, mandarynkę, imbir, frezję, hibiskus, sandałowiec, a na sam koniec wanilię, która sprawia, że perfumy kojarzą się z rodzinną atmosferą, stabilizacją.
Polecam wszystkim miłośniczkom klasyki, bo dla miłośniczek zapachów kwiatowych będzie pewnie zbyt owocowy.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

całkiem dla mnie

Dostałam w prezencie a wiadomo jak to bywa w takich przypadkach z zapachami.
A tu niespodzianka.
Zapach całkiem mój -
mocny, słodki, ale jednocześnie tajemniczy i prosty.
Rozwija się w harmonijny bukiet zdecydowanej tajemniczości :) Nie można jednak przesadzić, gdyż jego zbyt duża dawka powowduje , iż staje się za silny, zbyt intensywny, nieco nachalny.
Zapach raczej codzienny dla zdecydoewanych, silnych i seksownych kobiet ;), albo na nocne szaleństwa przez duże S ;).
Dla mnie idealny. Trwały
Napewno sama po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: tygodnia

Erotyczny...

Perfumy kupuję głównie w ciemno po przeczytaniu opinii i nut zapachowych :D Kocham zawiesiste, słodkie zapachy na bazie owoców, wanilii, czekolady, rumu itp.
Zauważyłam, że takie bardzo często są w czarno-czerwonych flaszkach ;)
Kupiłam w zaufanej perfumerii. Gdy kurier przyniósł mi do pracy, psiknęłam i szczęka mi opadła a przynoszący tamże pocztę listonosz powiedział: \'Jak pięknie Pani pachnie\'! Początek jest po prostu obłędny :love: Taki słodki, owocowy, waniliowy...ach! Trwa tak kilanaście minut, a szkoda, bo jak dla mnie mógłby wiecznośc! No, ale na skórze perfumy ewaluują, żeby nie było nudno ;) Potem robi się bardziej kwiatowo-czuc bardzo hibiskus plus ten imbir. I faza ostatnia-wanilia, piżmo, ale poprzednie nuty też gdzieś pobrzmiewają w tle.
Zapach jest faktycznie seksowny, nadaje się na randki i nie tylko :brzydal: Może i bardziej wieczorowy, ale ja i tak psikam się w dzień...
Chyba jest do mnie idealnie dopasowany, bo czuję go z 10min [mam oryginał]. To samo mam z mocarzem-Alienem. Cierpię z teg powodu, bo mój nos ignoruje, a otoczenie czuje... Czasem jak dotknę szyi lub gwałtowniej poruszę-daje o sobie znac.
Buteleczka może nie jest za cudna, ale to matowe szkło całkiem fajnie wygląda, no i kolor... ;)
Myślę, że wielbicielkom Amor Amor, Love Potion, Black XS powinien się spodobac ;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte 90ml

Wulkan namiętnosci

Kolejny mój faworyt. Słyszę o nim same pochwały, w szczególnosci od płci męskiej. Skrywa w sobie czysty seks. Na pewno spodoba się kobietom wyzywającym, pewnym siebie. Deep Red ma w sobie cos.. Co ciężko jest okreslić. Cos, co sprawia, że czuję się w nim mega seksownie. Już od trzech lat gosci w mojej toaletce i na pewno zostanie tam do końca. Jestem bardzo wybredna co do perfum, ale ten spełnia wszystkie moje wymagania w 100%.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Po prostu mój!

Dostałam go w prezencie na 18 urodziny i... przepadłam :-) Od 12 lat mam go zawsze w swojej toaletce. Choć zdarza się, że przestaję go używać na kilka miesięcy, ponownie mam ochotę do niego wracać. Zapach kojarzy mi się z kobietą elegancką, zmysłową, ale też silną i zdecydowaną. Mam wrażenie, że otula mnie zapachowym obłoczkiem, który porusza się wraz ze mną i roztacza swoje uroki. Dla mnie absolutny nr 1, choć zdaję sobie sprawę, że może to być wybór bardzo emocjonalny.

Ilość zużytych opakowań: kilka (30 i 50 ml)

Milutki zapach

Na mojej skórze Deep Red nie jest mocny ani pudrowy. Wyczuwam przede wszystkim świeże czarne porzeczki albo jagody. Flakonik sugeruje, że zapach jest wieczorowy i ciężki, ja zdecydowanie się z tym nie zgadzam, ale może na innych osobach jest ostrzejszy.

Znane-nieznane...

Nie raz obiecywałam sobie, że przy kolejnej wizycie w perfumerii będę sięgać wyłącznie po te, zupełnie nieznane mi zapachy, by niczym dawni odkrywcy wstąpić na obiecany ląd. Jednak niejednokrotnie zawiedziona doznaniami, będącymi wynikiem tychże wypraw, szukam wśród zdobnych flakonów, kuszącego swą prostotą i elegancją Deep Red.
Zamknięta w nim kompozycja, stopniowo przechodząca z nut owocowych (m.in. czarna porzeczka i gruszka), przez kwiatowe i drzewne (dla mnie najbardziej wyczuwalny hibiskus), po ciepłe akordy bliskiej memu sercu wanilii i piżma, trafia zarówno w mój gust, jak i pobudza inne zmysły.
Wyobrażam sobie grę pomiędzy kobietą, która bez słów, jedynie za pomocą gestów, zachęca swojego mężczyznę do wędrówki krok w krok za nią po mieście, nocą. Mieście znanym za dnia, ale zaskakującym po zmroku, kiedy to, co wydawało się znajome i bezpieczne, staje się dwuznaczne i na nowo ekscytujące.
Na mnie Deep Red brzmi wyraźnie przez kilka godzin, zaaplikowany więc wieczorową porą jest w stanie wydać swój ostatni, najsłodszy oddech jeszcze o wschodzie słońca.
Polecam.

Używam tego produktu od: Wielokrotnie testowany od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ...

Niezapamiętywalne

Są takie perfumy, którymi wiele osób się zachwyca, a ja je testuję i testuję, lecz nię wywierają na mnie żadnego wrażenia. Ba, nawet nie mogę zapamietać, jak pachną. Takimi perfumami są np. Zen, Downtown i właśnie Deep Red. Niby kobiecy, wieczorowy, klasyczny... A ja czuję jakieś owoce na drewnianej bazie, dosyć nijaka kompozycja, a to wszystko znika w mgnieniu oka - trwałość na mnie jest żadna. Jestem na nie.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Zmysłowe

Deep Red kojarzy mi się z kobietą-wampem w czerwonej sukience, która zwabia słodkim, niewinnym uśmiechem ale w środku jest odważną i kuszącą uwodzicielką. Gorąca czerwień doskonale pasuje do tego zapachu. Godne podziwu jest połączenie w tych perfumach słodkich nut z piżmem i drzewem sandałowym. Piżmo jest wyjątkowo silne w tym zapachu i wyjątkowe jest to, że ukrywa się za nutami słodkich, niewinnych jagód. Uwielbiam dynamikę tego zapachu.
Otwarcie jest cytrusowo-owocowe z wyraźną nutą imbiru. Przekształca się w słodki hibiskusowy bukiet. W tle czuć piżmo i drzewo sandałowe. Ten suchy dół jest bardzo intensywny. W miarę upływu czasu piżmo staje się bardziej wyczuwalne. Zapach jest bardzo silny i długotrwały. Odejmuję jedynie 0,5 gwiazdki za to, że jest on nieco syntetyczny.

Używam tego produktu od: kilka testów na skórze
Ilość zużytych opakowań: kilka testów na skórze