Vichy, Teint Ideal fluid and creme iluminating foundations (Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej)

Cena już od 62,52 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład rozświetlający, który wydobywa idealny koloryt skóry oraz poprawia jakość skóry. Lekka i nietłusta konsystencja fluidu przeznaczona do skóry normalnej i mieszanej. Łatwa aplikacja opuszkami palców lub za pomocą pędzla do makijażu.
Ujednolica koloryt skóry i koryguje jej wygląd. Zapewnia naturalny efekt i trwałość do 12 h. Technologia Płynnego światła oraz kompleks korygujący.
Kompleks korygujący , aby dzień po dniu poprawiać jakość skóry, zawiera witaminę C i E oraz składnik witalizujący dla skóry ujednoliconej, zdrowszej i lepiej chronionej przed czynnikami zewnętrznymi.
Lekka konsystencja fluidu idealna dla skóry normalnej i mieszanej.

Świetny

Z całej tej trójki,fluid okazał się najlepszy.Podkład doskonale stapia się z moją jasną karnacją i ją idealnie ujednolica.Na twarzy utrzymał mi się niemalże cały dzień,niestety próbka starczyła mi tylko na jedną aplikację.Idealnie wtapia się w cerę, dzięki czemu buzia wygląda naprawdę naturalnie.Rozświetlenie jest subtelne, dzięki czemu twarz staje się promienna i wypoczęta.Polecam zwłaszcza fankom naturalnego efektu oraz posiadaczkom cery normalnej oraz mieszanej.Raczej nie nada się dla osób,które zmagają się z problemami skórnymi,ponieważ ma średnie krycie. Minusy do jakich mogłabym się doczepić,to alkoholowy zapach.Odniosłam również wrażenie,że w ciągu dnia ściemniał mi na twarzy a miałam najjaśniejszy odcień 25.Może kiedyś skusiłabym się na zakup ale puki co,to mam swój ulubiony podkład,który ostatnio nabyłam i jestem nim zachwycona.Niebawem będzie post,bo podkład jest jak dla mnie mega.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396216].usefull || 0 }}% pomocna.

Odcień 25

Ehhh i jeszcze raz ehhh. Bardzo słabiutki podkład, a to mi zaskoczenie.;-) No właściwie to spodziewałam się cudów i "ojej" i "rety", a tu się okazało, ze bardzo słaby podkład dostałam od Vichy. Jednak reklama zdziała cuda.
Jest to kolor dosyć ciemny, taki brązowo - pomarańczowy(?). Po nałożeniu na twarz widać go, po prostu go widać, dlatego musiałam dosyć się postarać go równomiernie rozprowadzić. Dlatego wcierałam, wmasowywałam i opukiwałam się paluszkami. Efekt końcowy jest taki, że go nie widać. Coś tam pokrywa, delikatnie wyrównuje koloryt. Troszeczkę rozświetla i daje taki efekt wypoczętej skóry. Przyzwoicie maskował cienie pod oczami.

Czy opis jest oszałamiający? No nie bardzo. Drogi ( rzecz względna) podkład powinien zrobić coś więcej niż taki, który można kupić za 10 zł.
Podsumowując : KLAPA zupełna. Kompletnie mi nie po drodze z tymi kosmetykami Vichy. Strata czasu i pieniędzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333216].usefull || 0 }}% pomocna.

Często wracam.

Dostałam kiedyś kilka próbek różnych podkładów Vichy do zakupu kremu tej samej marki.
Po przetestowaniu zdecydowałam się zakupić pełne opakowanie.
Mam jasną cerę, ale nie bladolicą i najjaśniejszy odcień z gamy ładnie wtapia się w moją skórę.

Plusy:
- aksamitne wykończenie
- lekki, nie czuć go na twarzy
- krycie średnie
- delikatnie rozświetla, widocznie, ale estetycznie- bez efektu tłustej twarzy
- jest raczej trwały, nie ściera się
- odmładza- moja 35 letnia cera jest zadowolona
- kolor beżowo-żółtawy
- eleganckie opakowanie z pompką

Minusy:
- cena
- wydajność

Lubię ten podkład

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330961].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać róż do policzków

Dobry, ale...

Ten podkład jest dobry dla mojej tłustej cery. Nie podkreśla suchych skórek, nie ciemnieje, dobrze się nakłada. Jest dosyć wydajny. Kolor - a używam jasnego (15) - jest ok. Szukałam podkładu bardzo jasnego i nieciemniejącego i ten spełnił oczekiwania. Trochę wchodzi w pory, ale wszystkie podkłady tak mają. Nie rzuca się w oczy. Ogólnie, jeden z najlepszych wypróbowanych przeze mnie kiedykolwiek podkładów obok Revlona. Revlon bardzo zniszczył mi cerę, mam nadzieję, że z Vichy będzie nieco lepiej.

Problemem jest to, że nie mogę nałożyć pod niego żadnego kremu ani serum nawilżającego (znaczy muszę go nakładać wprost na skórę), bo wtedy zaczyna potwornie się świecić, właściwie od razu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289876].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

Należę do osób bardzo wybrednych, ale w końcu znalazłam podkład idealny.
Używam go od ponad roku i jest dla mnie nr JEDEN.
Jest dla mnie jest stworzony
Uwielbiam podkłady rozświetlające, a ten rozświetla ale w niezwykle subtelny sposób.
Moja cera nigdy nie wyglądała tak zdrowo, promieniście.
Nie otworzy efektu maski, ma fajna konsystencje.
Oceniam kolor 25.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289691].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny podkład na codzień

Ten podkład jest moim hitem!

Plusy:
- ujednolica koloryt skóry,
- ma lekką niezapychającą konsystencję,
- nadaje się do codziennego użytku,
- daje efekt wypoczętej cery,
- nie świeci się na skórze mieszanej,
- nie podkreśla rozszerzonych porów
- wydajny,
- bardzo praktyczne opakowanie z pompką.

Polecam!!!

Dla

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265338].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla każdego

Hmmm, ten podkład zakupiłam po przetestowaniu próbki, choć skład nie zachwyca. Na 3 miejscu alkohol denat, co przy moich czarwonych policzkach nie jest dobrym rozwiązaniem. W składzie mamy też filtr przenikalny, niestabilny, którego się wtstrzagam. Za to wielka krecha!
Dlaczego kupiłam? Szukałam czegoś półkryjącego na lato, co pozwoli uzyskać efekt naturalnej skóry, ale lekko ujednolici koloryt.
Teint ideal spełnia te wymagania, wszędzie poza nosem :-) po nałożeniu daje efekt no make up. Nie przykryje niespodzianek, przebarwień, krycie jest zdecydowanie lekkie. Wyrównuje koloryt, dodaje blasku. Nie świeci się na twarzy niczym latarnia. Dodatkowo świetnie współpracuje praktycznie z każdym kremem i pudrem sypkim, nie zamieniając się w ciasto.

Niestety wchodzi w rozszerzone pory. Ja mam takie na nosie i tam wygląda paskudnie, więc w tę okolicę używam niezawodnego ELDW. To kolejny minus dla Vichy.

Raczej trwały, schodzi równomiernie. Minusem jest mocne świecenie przetłuszczających się okolic - u mnie aktualnie jest to nos.

Trzeba dobrze nawilżać twarz przed użyciem i po zmyciu- alkohol może przesuszać skórę.

Nie jest komedogenny, w przeciwieństwie do większości produktów Vichy, nie zawiera Caprylyl Glycol.

Po konsystencji przewiduję, że będzie bardziej widajny niż gęste podkłady. Ja lubię płynne fluidy.

Opakowanie wygodne, z pompką.

Pomimo paskudnych wad jestem z tego produktu bardzo zadowolona, a konkretnie z efektu jaki daje na twarzy (poza nosem oczywiście). Pomimo wad wygląda na twarzy bardzo naturalnie, kocham ten efekt. Kolor adaptuje się do skóry. Mam 15, ale i 25 nie była zła. Nie zauważyłam, żeby oksydował. Do ideału brakuje mu rozsądnego zachowania na przetłuszczających się fragmentach twarzy/w porach. Według mnie ten podkład zadowoli raczej cerę suchą lub mieszaną w kierunku suchej. Jednakowoz ten podkład pobił wysokopółkowe podkłady jak Gurlain parure lumiere ( nie lubi pudru), Clarins (spływał z twarzy) MUFE HD ( nietrwały). W połączeniu z trwałym podkładem na miejsca "porowate" i przetłuszczające to może być hit :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209603].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropność

Mam kolor niby najjaśniejszy (15), a jednak jest on dość ciemny i niestety natychmiast po nałożeniu potwornie się utlenia do pomarańczu...
Poza tym nasuwają mi się takie uwagi:
- nakładam go palcami, bo ma bardzo rzadką konsystencję
- nie czuję alkoholu, jedynie gdy pierwszy raz nałożyłam go na dłoń, wtedy czułam, ale podczas normalnego użytkowania podkład nie ma zapachu, nie tragizujmy
- trzeba go bardzo szybko rozetrzeć, bo robi okropne smugi
- bardzo małe krycie, ale ja akurat nie lubię mieć zaprawy na twarzy, więc to dobrze
- wchłania się do matu, ale ja go zawsze przypudrowuję, bo i tak musiałabym szybko to zrobić, gdyż twarz zaczyna się dość szybko po nim świecić
- podczas wstrząsania go w butelce lubi pryskać przez otwór pompki (!!!), więc radzę to robić z nałożonym korkiem (raz go zdjęłam i bluzka była do prania, a stół i lustro do czyszczenia)
- jest mało wydajny

Muszę go zmęczyć do końca, bo szkoda tyle pieniędzy wyrzucać do kosza, ale na pewno to moja ostatnia przygoda z tym czymś.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189658].usefull || 0 }}% pomocna.

Mógłby być idealny, ale...

Długo szukałam odpowiedniego podkładu dla cery mieszanej, ale czy znalazłam ten idealny trudno powiedzieć. Podkład Vichy ma bardzo dużo zalet, ale niestety też jedną poważną wadę. Z tego powodu próbuje znaleźć dla niego zamiennik, ale póki co każdy nowo wypróbowany podkład jest znacznie gorszy.

Zalet ma naprawdę sporo:
+bardzo lekka konsystencja, nie zapycha porów
+bardzo przyjemnie się rozprowadza, nie jest ani za gęsty ani za rzadki
+współpracuje z wieloma kremami i bazami, jeszcze nie miałam przypadku żeby zaczął się brzydko rolować/wałkować
+raczej delikatne krycie (na niedoskonałości potrzebny jest jednak korektor)
+nie tworzy efektu maski - bardzo naturalny efekt
+bardzo wydajny
+opakowanie z dozownikiem (nic się z niego nie wylewa, a buteleczka ładna stoi w porównaniu co do niektórych podkładów w tubce)

A jeśli chodzi o minusy
- podkład bardzo mocno się utlenia...kolor 15 jest dla mnie idealny ale niestety już po paru godzinach podkład mocno ciemnie (ciemnie, nie pomarańczowieje) i od razu wyglądam na znacznie bardziej zmęczoną - o rozświetleniu i świeżości mogę zapomnieć!

Ogólnie podkład nie jest zły, gdyby nie ciemniał byłby naprawdę super...także ja szukam dalej ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183488].usefull || 0 }}% pomocna.

Przez wszystkie metamorfozy tego podkładu przeszłam razem z nim, bo używam go od lat :)

Gdy ma się niedoskonałą skórę, to podkład jest naprawdę kluczowym kosmetykiem. Musi kryć, ale nie tworzyć efektu maski, musi dobrze rozprowadzać się na skórze i nie wałkować, musi być niewyczuwalny, no i powinien dobrze matować (ale nie przesuszać). Dlatego tak lubię ten podkład Vichy. Przyznam się, że kilka razy próbowałam go zdradzić z innymi, ale zawsze wracałam do Teint Ideal (kiedyś Aera Teint Pure) z podkulonym ogonem ;)

Cenię go ponieważ:
- dobrze kryje niedoskonałości - do zamaskowania pojedynczych pryszczy czy sporych przebarwień potrzebny jest dodatkowo korektor, ale to jak przy każdym innym podkładzie
- wspaniale się rozprowadza - konsystencja jest idealna, nic się nie wałkuje, nie zbiera w załamaniach skóry czy miejscach, gdzie jest ona przesuszona
- da się znaleźć "swój" odcień (mój to #15 - najjaśniejszy)
- podkładu nie widać na buzi i nie daje on efektu maski
- nie zapycha porów, nie ma działania komodogennego
- cera dzięki niemu nabiera zdrowego, piękniejszego wyglądu

Jedyny minus (a właściwie minusik) to kwestia matowania (nieco zbyt krótko tak działa) - moja cera mocno się przetłuszcza w strefie T, ale nie wyobrażam sobie podkładu, który miałby sobie z tym poradzić. A ten przynajmniej nie spływa z buzi razem z sebum :) Polecam!

PS O tym podkładzie piszę również na swoim blogu, opisując moje top 10 kosmetyków :) http://niedoskonalaskora.pl/top-10-kosmetykow/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170121].usefull || 0 }}% pomocna.