Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Vichy, Teint Ideal fluid and creme iluminating foundations (Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej)

Cena już od 59,93 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład rozświetlający, który wydobywa idealny koloryt skóry oraz poprawia jakość skóry. Lekka i nietłusta konsystencja fluidu przeznaczona do skóry normalnej i mieszanej. Łatwa aplikacja opuszkami palców lub za pomocą pędzla do makijażu.
Ujednolica koloryt skóry i koryguje jej wygląd. Zapewnia naturalny efekt i trwałość do 12 h. Technologia Płynnego światła oraz kompleks korygujący.
Kompleks korygujący , aby dzień po dniu poprawiać jakość skóry, zawiera witaminę C i E oraz składnik witalizujący dla skóry ujednoliconej, zdrowszej i lepiej chronionej przed czynnikami zewnętrznymi.
Lekka konsystencja fluidu idealna dla skóry normalnej i mieszanej.

Uwielbiam

Kupiłam go w zeszłym roku pozna jesienia przed wakacyjnym wyjazdem. Sprawdzil sie idealnie ale wraz z zimą trafił do szuflady. Gdy wyciągnełam go na wiosne pokochalam go jeszcze bardziej. Super sie wtapia, daje efekt idealnego matu, skora pod nim wrecz odpoczywa, Mam dobra cere wiec nawet jesli sie sciera nie robi to duzej roznicy. Nie podkresla skorek, ale moze dlatego ze mam dobrze nawilzona skore i ich nie mam. Przy dobrej pielegnacji twarzy sprawdza sie idelanie. Mam dwa kolory i w zaleznosci od stopnia opalenizny albo uzywam jasniejszego, 15+25 albo tylko 25. Na lato bomba!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567406].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemny

używałam przez jakiś czas, w zeszłym roku. Zużyłam dwa opakowania. I generalnie jestem/byłam zadowolona. Jest to dość lekki podkład - takie preferuje. Dość łatwo się go rozprowadza na twarzy, nie tworzą się smugi. Zamiennie robiłam to bb bądź palcami. nie tworzył maski, ładnie się wtapiał w skórę. Nie ma jakiegoś super krycia, ale dla mnie nie była to wada. Mam suchą i wrażliwą skórę, ale nie podkreślał żadnych skórek i nie wysuszał buzi. Co do trwałości - hmm zależało od dnia. Ale nigdy nie trzymał się dłużej niż 6-7 godzin. więc tu może mogłabym się przyczepić bo najtańszy nie był. Nie ciemniał. właściwie używałabym go nadal, ale odkryłam azjatyckie kremy bb i zakochałam się. Ogólnie polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523446].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z ulubieńców

Jest to mój ulubiony lekki podkład, idealny na lato. Miałam też wersję dla cery suchej w tubce, jednak uważam, że ta jest trochę lepsza. Na pewno ma bardziej lejącą konsystencję, która mi bardziej odpowiada.

Podkład wyrównuje koloryt, rozświetla cerę. Daje delikatne krycie, w efekcie twarz wygląda na wypoczętą i naprawdę rozświetloną. Podkład jest wydajny i w wygodnym opakowaniu, z którego łatwo wydobyć dokładnie tyle ile potrzebujemy. Nie zapycha porów i nie podkreśla suchych skórek.

Minusem jest trwałość, natomiast szczerze mówiąc chyba jeszcze nie natknęłam się na lekki i równoczesnie bardzo trwały podkład. Cena nie powala, ale można upolować na promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1519876].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki.pl- Natalia Klimas

Taki sobie

Podobnie jak w przypadku wersji liftingującej fluid ten się nie sprawdził.
Ładny odcień, po nałożeniu twarz wygląda na świeżą i wypoczętą, dobrze nawilża. Ale jest bardzo nietrwały, słabo kryje. Może wersja kremowa będzie lepsza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517256].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z moich ulubionych

Teint Ideal jest lekki, nie tworzy efektu maski. Skóra po jego użyciu wygląda naturalnie. Bardzo przyjemnie się go rozprowadza, nie jest ani za gęsty, ani za rzadki. Z racji tego, że jest przeznaczony do cery normalnej i mieszanej ma nietłustą formułę. Na skórze zostawia satynowe wykończenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507461].usefull || 0 }}% pomocna.

Faworyt

Jeśli chodzi o fluidy zawsze używałam jednego. W końcu zaczęłam kombinować. z innymi. Ostatnio miałam okazję wypróbować fluid z vichy i śmiało mogę napisać ze dla mojej skóry jest idealny.
Więcej na moim blogu dyed-blonde.blogspot.com

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506171].usefull || 0 }}% pomocna.

Hmm..

Co by tutaj napisac ? sama nie wiem.. zaczac, od tego ze podklad po paru godzinach ciemnieje ? czy zaczac od tego ze podklad pachnie alkoholem? Wielka poraszka. Podklad nie wtapia sie. Trzeba go wcierac i rownomiernie nakladac bo robi niestety smugi na twarzy i co najgorsze wchodzi w rozszerzone pory.
NIE i jeszcze raz NIE! Wielkie rozczarowanie jezeli chodzi o Vichy.
Pomimo wszystkiego ma bardzo fajne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501981].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Z całej tej trójki,fluid okazał się najlepszy.Podkład doskonale stapia się z moją jasną karnacją i ją idealnie ujednolica.Na twarzy utrzymał mi się niemalże cały dzień,niestety próbka starczyła mi tylko na jedną aplikację.Idealnie wtapia się w cerę, dzięki czemu buzia wygląda naprawdę naturalnie.Rozświetlenie jest subtelne, dzięki czemu twarz staje się promienna i wypoczęta.Polecam zwłaszcza fankom naturalnego efektu oraz posiadaczkom cery normalnej oraz mieszanej.Raczej nie nada się dla osób,które zmagają się z problemami skórnymi,ponieważ ma średnie krycie. Minusy do jakich mogłabym się doczepić,to alkoholowy zapach.Odniosłam również wrażenie,że w ciągu dnia ściemniał mi na twarzy a miałam najjaśniejszy odcień 25.Może kiedyś skusiłabym się na zakup ale puki co,to mam swój ulubiony podkład,który ostatnio nabyłam i jestem nim zachwycona.Niebawem będzie post,bo podkład jest jak dla mnie mega.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396216].usefull || 0 }}% pomocna.

Odcień 25

Ehhh i jeszcze raz ehhh. Bardzo słabiutki podkład, a to mi zaskoczenie.;-) No właściwie to spodziewałam się cudów i "ojej" i "rety", a tu się okazało, ze bardzo słaby podkład dostałam od Vichy. Jednak reklama zdziała cuda.
Jest to kolor dosyć ciemny, taki brązowo - pomarańczowy(?). Po nałożeniu na twarz widać go, po prostu go widać, dlatego musiałam dosyć się postarać go równomiernie rozprowadzić. Dlatego wcierałam, wmasowywałam i opukiwałam się paluszkami. Efekt końcowy jest taki, że go nie widać. Coś tam pokrywa, delikatnie wyrównuje koloryt. Troszeczkę rozświetla i daje taki efekt wypoczętej skóry. Przyzwoicie maskował cienie pod oczami.

Czy opis jest oszałamiający? No nie bardzo. Drogi ( rzecz względna) podkład powinien zrobić coś więcej niż taki, który można kupić za 10 zł.
Podsumowując : KLAPA zupełna. Kompletnie mi nie po drodze z tymi kosmetykami Vichy. Strata czasu i pieniędzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333216].usefull || 0 }}% pomocna.

Często wracam.

Dostałam kiedyś kilka próbek różnych podkładów Vichy do zakupu kremu tej samej marki.
Po przetestowaniu zdecydowałam się zakupić pełne opakowanie.
Mam jasną cerę, ale nie bladolicą i najjaśniejszy odcień z gamy ładnie wtapia się w moją skórę.

Plusy:
- aksamitne wykończenie
- lekki, nie czuć go na twarzy
- krycie średnie
- delikatnie rozświetla, widocznie, ale estetycznie- bez efektu tłustej twarzy
- jest raczej trwały, nie ściera się
- odmładza- moja 35 letnia cera jest zadowolona
- kolor beżowo-żółtawy
- eleganckie opakowanie z pompką

Minusy:
- cena
- wydajność

Lubię ten podkład

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330961].usefull || 0 }}% pomocna.