Vichy, Teint Ideal fluid and creme iluminating foundations (Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej)

Podkład rozświetlający, który wydobywa idealny koloryt skóry oraz poprawia jakość skóry. Lekka i nietłusta konsystencja fluidu przeznaczona do skóry normalnej i mieszanej. Łatwa aplikacja opuszkami palców lub za pomocą pędzla do makijażu.
Ujednolica koloryt skóry i koryguje jej wygląd. Zapewnia naturalny efekt i trwałość do 12 h. Technologia Płynnego światła oraz kompleks korygujący.
Kompleks korygujący , aby dzień po dniu poprawiać jakość skóry, zawiera witaminę C i E oraz składnik witalizujący dla skóry ujednoliconej, zdrowszej i lepiej chronionej przed czynnikami zewnętrznymi.
Lekka konsystencja fluidu idealna dla skóry normalnej i mieszanej.

Całkiem w porządku

Dobrze się rozprowadza, wchłania, nie zapycha, ma ładny jasny odcień (15). Nie jest jednak trwały jakoś specjalnie. Gdybym miała jakieś krostki, blizny, pryszcze, jak w przeszłości, chyba bym mu nie ufała do końca.

Zawiodłam się

Kupiłam ten podkład bez czytania żadnych recenzji, tak na oślep, trochę ufając marce. I niestety się zawiodłam. Teraz służy mi jako kosmetyk podręczny/podróżny.

Bardzo dobry, ale ciężko dobrać kolor

Podkład bardzo dobry, lekka formuła idealna dla miłośniczek rozświetlania i witaminy C. Nie jest super trwały ale wytrzymuje kilka godzin. Jak na lekką konsystencje jest ok. Zdecydowaną wadą tego podkładu, jak i innych aptecznych, jest kiepska gama kolorystyczna. Tutaj jest podobnie, kolory są cztery, a przypuszczam ze wsród Półek sprzedają sie dwa pierwsze. Dla mnie jeden jest za jasny i to dużo, drugi nieco za ciemny w zimie ale radzę sobie za pomocą mixera NYX. Cena trochę wysoka, ale dla mnie podkład jest dość wydajny.

Bobbi Brown - Jak dobrać puder

pomyłka

Kupiłam podkład zachęcona recenzjami. Stwierdziłam, że skoro tyle osób zachwala to spróbuję i ja. Po pierwszym użyciu byłam zadowolona, bo twarz wyglądała rzeczywiście bardzo fajnie i widać to też było na zdjęciach. Jednak z każdym kolejnym użyciem było gorzej. Podkład świeci się niemiłosiernie, cena nieadekwatna do jakości, moim zdaniem niehignieniczne okpakowanie, ponieważ podkład jest bardzo wodnisty i brudzi białą pompke, wiecznie spadająca nakrywka. Pomyliłam się co do niego a szkoda, bo do najtańszych nie należy.

Bardzo lubię.

Mam cerę mieszaną, z przetłuszczającą się strefą T. Teoretycznie powinnam używać podkładów matujących, jednak nie lubię efektu pudrowego, płaskiego wykończenia. Preferuję delikatne rozświetlenie z efektem zdrowej, promiennej cery, dokładnie takie, jakie daje Vichy Ideal Teint. Podkład ma lekkie krycie, fajnie wyrównuje koloryt. Ma lejącą konsystencję, łatwo rozpowadza się palcami. Nie pozostawia smug, u mnie nie ciemnieje. Twarz jest ujednolicona i delikatnie rozświetlona, ale nie jest to efekt świecenia (w podkładzie nie ma żadnych drobinek). Podkład dobrze trzyma się na twarzy, ja delikatnie pudruję tylko nos, nie spływa, ściera się równomiernie. Fajne opakowanie z pompką. Jedyny mały minus za lekko alkoholowy zapach.

Uwielbiam

Kupiłam go w zeszłym roku pozna jesienia przed wakacyjnym wyjazdem. Sprawdzil sie idealnie ale wraz z zimą trafił do szuflady. Gdy wyciągnełam go na wiosne pokochalam go jeszcze bardziej. Super sie wtapia, daje efekt idealnego matu, skora pod nim wrecz odpoczywa, Mam dobra cere wiec nawet jesli sie sciera nie robi to duzej roznicy. Nie podkresla skorek, ale moze dlatego ze mam dobrze nawilzona skore i ich nie mam. Przy dobrej pielegnacji twarzy sprawdza sie idelanie. Mam dwa kolory i w zaleznosci od stopnia opalenizny albo uzywam jasniejszego, 15+25 albo tylko 25. Na lato bomba!

przyjemny

używałam przez jakiś czas, w zeszłym roku. Zużyłam dwa opakowania. I generalnie jestem/byłam zadowolona. Jest to dość lekki podkład - takie preferuje. Dość łatwo się go rozprowadza na twarzy, nie tworzą się smugi. Zamiennie robiłam to bb bądź palcami. nie tworzył maski, ładnie się wtapiał w skórę. Nie ma jakiegoś super krycia, ale dla mnie nie była to wada. Mam suchą i wrażliwą skórę, ale nie podkreślał żadnych skórek i nie wysuszał buzi. Co do trwałości - hmm zależało od dnia. Ale nigdy nie trzymał się dłużej niż 6-7 godzin. więc tu może mogłabym się przyczepić bo najtańszy nie był. Nie ciemniał. właściwie używałabym go nadal, ale odkryłam azjatyckie kremy bb i zakochałam się. Ogólnie polecam :)

Jeden z ulubieńców

Jest to mój ulubiony lekki podkład, idealny na lato. Miałam też wersję dla cery suchej w tubce, jednak uważam, że ta jest trochę lepsza. Na pewno ma bardziej lejącą konsystencję, która mi bardziej odpowiada.

Podkład wyrównuje koloryt, rozświetla cerę. Daje delikatne krycie, w efekcie twarz wygląda na wypoczętą i naprawdę rozświetloną. Podkład jest wydajny i w wygodnym opakowaniu, z którego łatwo wydobyć dokładnie tyle ile potrzebujemy. Nie zapycha porów i nie podkreśla suchych skórek.

Minusem jest trwałość, natomiast szczerze mówiąc chyba jeszcze nie natknęłam się na lekki i równoczesnie bardzo trwały podkład. Cena nie powala, ale można upolować na promocji.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Taki sobie

Podobnie jak w przypadku wersji liftingującej fluid ten się nie sprawdził.
Ładny odcień, po nałożeniu twarz wygląda na świeżą i wypoczętą, dobrze nawilża. Ale jest bardzo nietrwały, słabo kryje. Może wersja kremowa będzie lepsza.

jeden z moich ulubionych

Teint Ideal jest lekki, nie tworzy efektu maski. Skóra po jego użyciu wygląda naturalnie. Bardzo przyjemnie się go rozprowadza, nie jest ani za gęsty, ani za rzadki. Z racji tego, że jest przeznaczony do cery normalnej i mieszanej ma nietłustą formułę. Na skórze zostawia satynowe wykończenie.

Faworyt

Jeśli chodzi o fluidy zawsze używałam jednego. W końcu zaczęłam kombinować. z innymi. Ostatnio miałam okazję wypróbować fluid z vichy i śmiało mogę napisać ze dla mojej skóry jest idealny.
Więcej na moim blogu dyed-blonde.blogspot.com

Hmm..

Co by tutaj napisac ? sama nie wiem.. zaczac, od tego ze podklad po paru godzinach ciemnieje ? czy zaczac od tego ze podklad pachnie alkoholem? Wielka poraszka. Podklad nie wtapia sie. Trzeba go wcierac i rownomiernie nakladac bo robi niestety smugi na twarzy i co najgorsze wchodzi w rozszerzone pory.
NIE i jeszcze raz NIE! Wielkie rozczarowanie jezeli chodzi o Vichy.
Pomimo wszystkiego ma bardzo fajne opakowanie.