Vichy, Teint Ideal fluid and creme iluminating foundations (Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej)

Sprawdź ceny produktu

Podkład rozświetlający, który wydobywa idealny koloryt skóry oraz poprawia jakość skóry. Lekka i nietłusta konsystencja fluidu przeznaczona do skóry normalnej i mieszanej. Łatwa aplikacja opuszkami palców lub za pomocą pędzla do makijażu.
Ujednolica koloryt skóry i koryguje jej wygląd. Zapewnia naturalny efekt i trwałość do 12 h. Technologia Płynnego światła oraz kompleks korygujący.
Kompleks korygujący , aby dzień po dniu poprawiać jakość skóry, zawiera witaminę C i E oraz składnik witalizujący dla skóry ujednoliconej, zdrowszej i lepiej chronionej przed czynnikami zewnętrznymi.
Lekka konsystencja fluidu idealna dla skóry normalnej i mieszanej.

świetny lekki podkład!

Jestem osobą bez większych problemów z cerą dlatego szukałam produktu, który jest lekki nie tworzy idealnie kryjącej maski. Taki jest właśnie ten fluid. Ma bardzo przyjemną , lekką konsystencję. Po nałożeniu cera staje się aksamitna, rozjaśniona a koloryt podkreślony. Odpowiednio kryje drobne niedoskonałości cery. Produkt zamknięty jest w bardzo ładnym i eleganckim flakoniku z pompką co jest bardzo istotne w postaci higienicznego zużywania produktu. Gama kolorów na tyle bogata, że każda pani powinna dobrać odpowiedni dla siebie kolor.

swietny

trwały podkład, nawilża ale nie tłuści skóry i się nie świeci, twarz jest promienna i rozświetlona, radzi sobie nawet moim tłustym nosem i czołem:)
nie wymaga poprawek w ciągu dnia, wydajne opakowania, maluje się codziennie i wystarcza na ok 6m

Mój ulubiony

Vichy fluid jest idealny do mojej cery. Aplikuje się go za pomocą pompki, dzięki czemu nie przesadzimy z ilością kosmetyku. Przeźroczysta buteleczka pozwala nam kontrolować ile jeszcze mamy fluidu i wiemy, kiedy nam się kończy. Kosmetyk ten jest lekko rzadkawy, dobrze rozprowadza się na skórze za pomocą palców jak i gąbeczki. Fluid szybko schnie komponując się idealnie ze skórą. Po wyschnięciu nie tworzy maski, nie zmienia koloru, nie wysusza mojej skóry. Utrzymuje się przez około 12 godzin, nie osypuje się ani nie roluje. Naprawdę polecam.

Niestety nie!!!

Kupiłam ten podkład , gdyz ma inny podkład z Vichy-liftingujący i tamten jest superr.
Kupiłam go w SuperPhram bez promocji , niestety za ok 100 zł :(((.
Podkład kryje srednio.
Bardzo szybko sie sciera.Mam kolor najjasniejszy ale wydaje mi sie lekko różowy.
Za ta cene naprawde nie polecam.

Jeden z moich najulubieńszych ;)

Podkład ten jest mega lekki (jak na fluid), zapewnia mi przy tym średnie krycie, gdyż nie potrzebuję silniejszego. Po nałożeniu nie czuć go na skórze co jest dla mnie ważne. Skóra oddycha, nie jest zapchana, zalepiona. Kolor jaki mam, to 15 najjaśniejszy, który pięknie stapia się z cerą co daje bardzo naturalny efekt. Podkład jest wzbogacony w witaminy E i C, wodę termaną Vichy, filtr SPF 20. Po użyciu Vichy TEINT IDÉAL skóra wygląda na wypoczętą , świeżą, zdrową Efekt rozświetlenia jest widoczny, ale nie są to jakieś świecące drobinki co jest kolejnym plusem. Jestem z tego produktu niesamowicie zadowolona. Na pewno nie będzie, to moje ostatnie opakowanie. Fluid ten jest dla mnie odkryciem obok podkładu z Lepo.

Naturalnie wyglądający

Podkład ma płynna, lekką konsystencję, która fantastycznie rozprowadza się na skórze. Nie tworzy smug, plam i innych dziwnych rzeczy. Kolor ładnie dopasowuje się do naszego odcienia skóry. Nie oksyduje, nie robi się brzydko pomarańczowy. Krycie ma średnie, w kierunku słabego. Raczej ładnie ujednolica twarz niż zakrywa niedoskonałości. Wykończenie ma bardzo naturalne, świetliste, ale nie tłuste. Mam cerę mieszaną i na początku nie byłam przekonana, czy podkład rozświetlający się u mnie sprawdzi. Teraz już wiem, że zakup tego produktu to był dobry pomysł.

Średnio

Długo uzywałam tego podkładu w najjaśniejszej wersji kolorystycznej i tutaj pojawia się pierwszy minus- nawet ten jasny kolor nie jest wystarczająco jasny, mimo tego, ze początkowo dobrze się dopasowuje do koloru cery, to oksyduje w ciagu dnia, w moim przypadku twarz wydawała się ciemniejsza niz szyja. A najgorsze jest w tym to jak oksyduje- pomarańcza gorsza niż twarz Donalda Trumpa ;( Wykonczenie z perspektywy czasu takie sobie- da się nim osiagnąć dość naturalny efekt jak na klasyczne podkłady, ale po pierwsze mija on wraz z pomarańczowieniem, po drugie do efektu po dobrych minerałach (Pixie) się nie umywa. Od razu po nim przeszłam na podkłady mineralne i nie dość, ze wybór kolorystyczny jest szerszy, to potrafią wyglądać ładniej i dawać taki sam efekt zdrowej rozświetlonej cery przy o wiele lżejszym, lepszym skladzie. Gdyby nie Vichy to być może nie trafiłabym na minerały, bo to własnie takiego efektu rozswietlenia poszukiwałam i to Vichy wyznaczył w tym względzie standardy.

Całkiem w porządku

Dobrze się rozprowadza, wchłania, nie zapycha, ma ładny jasny odcień (15). Nie jest jednak trwały jakoś specjalnie. Gdybym miała jakieś krostki, blizny, pryszcze, jak w przeszłości, chyba bym mu nie ufała do końca.

Zawiodłam się

Kupiłam ten podkład bez czytania żadnych recenzji, tak na oślep, trochę ufając marce. I niestety się zawiodłam. Teraz służy mi jako kosmetyk podręczny/podróżny.

Bardzo dobry, ale ciężko dobrać kolor

Podkład bardzo dobry, lekka formuła idealna dla miłośniczek rozświetlania i witaminy C. Nie jest super trwały ale wytrzymuje kilka godzin. Jak na lekką konsystencje jest ok. Zdecydowaną wadą tego podkładu, jak i innych aptecznych, jest kiepska gama kolorystyczna. Tutaj jest podobnie, kolory są cztery, a przypuszczam ze wsród Półek sprzedają sie dwa pierwsze. Dla mnie jeden jest za jasny i to dużo, drugi nieco za ciemny w zimie ale radzę sobie za pomocą mixera NYX. Cena trochę wysoka, ale dla mnie podkład jest dość wydajny.

pomyłka

Kupiłam podkład zachęcona recenzjami. Stwierdziłam, że skoro tyle osób zachwala to spróbuję i ja. Po pierwszym użyciu byłam zadowolona, bo twarz wyglądała rzeczywiście bardzo fajnie i widać to też było na zdjęciach. Jednak z każdym kolejnym użyciem było gorzej. Podkład świeci się niemiłosiernie, cena nieadekwatna do jakości, moim zdaniem niehignieniczne okpakowanie, ponieważ podkład jest bardzo wodnisty i brudzi białą pompke, wiecznie spadająca nakrywka. Pomyliłam się co do niego a szkoda, bo do najtańszych nie należy.

Bardzo lubię.

Mam cerę mieszaną, z przetłuszczającą się strefą T. Teoretycznie powinnam używać podkładów matujących, jednak nie lubię efektu pudrowego, płaskiego wykończenia. Preferuję delikatne rozświetlenie z efektem zdrowej, promiennej cery, dokładnie takie, jakie daje Vichy Ideal Teint. Podkład ma lekkie krycie, fajnie wyrównuje koloryt. Ma lejącą konsystencję, łatwo rozpowadza się palcami. Nie pozostawia smug, u mnie nie ciemnieje. Twarz jest ujednolicona i delikatnie rozświetlona, ale nie jest to efekt świecenia (w podkładzie nie ma żadnych drobinek). Podkład dobrze trzyma się na twarzy, ja delikatnie pudruję tylko nos, nie spływa, ściera się równomiernie. Fajne opakowanie z pompką. Jedyny mały minus za lekko alkoholowy zapach.