Beautiful Skin, Dewberry & Peppermint Hydrating Toner (Jeżynowo - miętowy tonik nawilżający)

Tonik jest bezalkoholowy, dzięki zawartości wyciągu z jeżyn nawilża i przywraca blask skórze. Delikatnie zmywa wszelki brud i makijaż. Mięta stymuluje i oczyszcza skórę nie naruszając jej naturalnego odczynu. Do każdego rodzaju cery.

Nie dla mnie

NIe zauważyłam żadego działania. Zniechęcił mnie sybko i został zapomniany na dnie szafki.
Ma ładny delikatny miętowy zapach.
Taki tonik do profilaktyczngo pomazania wacikiem twarzy.

Używam tego produktu od:2mcy
Ilość zużytych opakowań:1/4

wart uwagi

Bardzo przyjemny tonik. Dobrze odświeża tłustą cerę, nie powoduje wysypu krostek, nie wysusza, jest wydajny. Zapłaciłam za niego niecałe 13 zł. Polecam

Sama przyjemność

Tonik bardzo przyjemny,delikatny i odświeżający. Nie za drogi ale naprawdę dobry. Po użyciu skóra jest odświeżona,lekko oczyszczona,zapach bardzo smakowity,kojący.Szkoda że tak trudno go dostać...

Manicure - velvet nails

coś pięknego!

Stawiam go obok toniku CITRO z Idei25 - dosłownie i w przenośni, bo stoją obok siebie i używam ich na zmianę :)
Tonik cudownie odświeża i ożywia skórę, jednocześnie jest super delikatny! W dodatku naprawdę dokładnie oczyszcza (tym byłam szczerze zaskoczona - wiadomo, tonik mają w tym swoje ograniczenia).
Już samo działanie i komfort używania dają mu pierwsze miejsce egzekwo z tonikiem Idei25 w moim prywatnym rankingu toników i 5 gwiazdek na KW.
Ale ten tonik ma jeszcze dwie ponadprogramowe zalety:
- wygląda pięknie: proste opakowanie i śliczne kolory (fotka tego tak dobrze nie odzwierciedla niestety, ale wiadomo - skaner)
- pachnie obłędnie - co ciekawe zapach jest w pełni wyczuwalny dopiero podczas używania, wąchany z butelki jest znacznie bardziej miętowy niż w użyciu.

Jestem bardzo zadowolona! ;)