Lucidity (Puder sypki)

Lucidity (Puder sypki)

Puder sypki przeznaczony dla cery suchej, normalnej i mieszanej. Zapewnia nieskazitelną, rozświetloną twarz. Spłyca optycznie zmarszczki i nierówności skóry. Zawiera specjalne drobinki rozpraszające światło, które pozwalają osiągnąć efekt idealnej ale naturalnej gładkości.
Testowany dermatologicznie.
Na europejskim rynku dostępny tylko w 3 kolorach, na amerykańskim - aż w sześciu.

Lubimy się :)

Puder cudowny, drobniutki, idelanie stapia się ze skórą, skóra nie błyszczy się i wygląda bardzo naturalnie. Ubolewam nad tym, ze jest niedostępny w PL. Koleżanka w USA mi zakupiła, ale u nich też juz wycofują. Jak dla mnie puder znakomity, wielkie pudełko, delikatny swieży zapach, nieodczuwalny na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039257].usefull || 0 }}% pomocna.

Szkoda, że go wycofali

Duże opakowanie, które wygląda pięknie i luksusowo i mieści świetny, przyjazny skórze kosmetyk.
Drobno zmielony, naturalny odcień, lekkie drobinki rozświetlające - to plusy.
Matowi, świetnie wykańcza makijaż, odświeża skórę.

Nie mam zastrzeżeń, prócz jednego : dlaczego go wycofali?

Używam tego produktu od: kiedyś

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025282].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Dotychczas używałam tylko i wyłącznie pudru prasowanego. Ten jest moim pierwszym puderem sypkim, mam odcień 03 MEDIUM.
Puder jest drobniutko zmielony, idealnie się rozprowadza, nie pozostawia plam, nawet jesli nałożysz go za raz po aplikacji podkładu.Doskonale matuje, Skóra wygląda na wypoczętą. Jego jedną z wielu zalet jest również wydajność, opakowanie to az 21 g!!!!!!!!

Używam tego produktu od: od poł roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943663].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make up - usta

Całkiem ok

Mam bardzo jasną karnację, więc pani w douglasie doradziła mi kolor 01 light. Po nałożeniu jest super, niestety po krótkim czasie ciemnieje :( Gdyby nie to, byłby to idealny puder wykańczający.

+ bardzo wydajny
+ łatwa aplikacja
+ matuje
+ pozostawia twarz idealnie wygładadzoną, taką gładką w dotyku
+ za tak duże opakowanie, cena też jest plusem

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 pudełeczko

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943296].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry puder

Kupiłam ten puder za namową konsultantki z Sephory i nie żałuję. Mam kolor 02 light medium, dla mnie idealny. Sam puder jest bardzo drobno zmielony, mamy aż 21 gram produktu. U mnie sprawdza się idealnie. Matuje, jednocześnie rozświetlając. Nie czuć i nie widać go na twarzy. Współpracuje z wszystkimi moimi podkładami. Trochę trudno się go aplikuje tzn.trudno wydobyć z opakowania odpowiednią ilość, ale nie będę za to odejmowała gwiazdki, bo puder jest świetny. Zdecydowanie Polecam !!

Używam tego produktu od: Od 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 - go

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876500].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny kosmetyk

To baaardzo dobry puder. Dla mnie najwazniejsze - nie wysusza!! Cerom suchym trudno o dobry puder, a ten naprawdę nie zawodzi!! Cera staje się aksamitna, rysy miękkie, wygladzone. Ważne jednak, aby trafić z kolorem. Ja mam 02 i widzę, że jednak jest to odcień lekko żółtawy. Mimo wszystko - zużyję go, bo na twarzy dopasowuje się do podkładu i jest bardzo miły w użytkowaniu. Puszek świetny, nie potrzeba pędzla. Uwaga - daje lekko pudrowy efekt!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[853605].usefull || 0 }}% pomocna.

doskonały!

+nie zawiera talku
+nie zapycha
+matuje na dluuugo, ja nie robię juz poprawek w ciągu dnia i do ok.18 wytrzymuje
+nadaje zdrowy wygląd cerze. Bez płaskiego matu, bo ma jednak zadanie rozswietlac i łączy doskonale te dwa zadania.
+jest bardzo wydajny, wystarczy bardzo niewielka ilosc
+najjaśniejszy kolor jest wystarczająco jasny
+w porównaniu do clinique jest bardziej miękki, delikatny, aksamitny

Jest doskonały i wart swojej ceny, tym bardziej, ze wystarcza na 10-12 m-cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[844373].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatny pyłek

Kupiłam go bo nie zawiera talku, chciałam coś nie zapychającego i lekkiego i sprawdza się świetnie, nie wysusza, swietnie sprawuje sie na podkład sam raczej nic nie zakryje i nie ma on jakis super własciwości matujących do cer tłustych sie nie nadaje. Kupiłam odcień najciemniejszy super ciepły beż, jest drobno zmielony, twarz wygląda na wypoczętą i zdrową kto lubi tynk na twarzy to nie ten puder, polecam cerom suchym i mieszanym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[792316].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Cóż, jako puder jest niezły, nie zwala z nóg ale jest dobrze. Coś tam rozswietla, nie matuje (ale wcale nie musi), wtapia się w skórę ... Ale ciemnieje i koszmarny wybór kolorów ! Albo za ciemny albo wpada w róż , masakra. Dodatkowo ma silny zapach - ladny ale silny i strasznie pieka i szczypia mnie oczy jak sie nim pomaluje, bo przeciez cos tam sie do oczu jednak dostaje. Leży w szufladzie i czeka na lepsze dni :) nie sadze bym kupiła go ponownie.

+ za ładny opakowanie
+ za lekkie rozswietlenie
+ za wydajność

- za wybór kolorów
- za to ze ciemnieje

Używam tego produktu od: listopad 2012
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[746964].usefull || 0 }}% pomocna.

porządny produkt

Kupiłam ten puder ponad rok temu i nawet nie zużyłam połowy (przy codziennym stosowaniu) - tu pojawia się pierwsza zaleta Lucidity - jest szalenie wydajny.
Po jego użyciu buzia ma łagodniejsze rysy, jest zmatowiona, ale nie jest to płaski mat. Czy przedłuża trwałość makijażu? Trochę tak, aczkolwiek mógłby sobie lepiej z tym radzić. Jeśli chodzi o matowienie, to na mojej mieszanej cerze delikatny błysk pojawia się po ok. 4 godzinach, więc nie jest źle. Nie wysusza i nie powoduje powstawania niespodzianek. Mógłby być trochę tańszy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[744346].usefull || 0 }}% pomocna.