Renergie (krem przeciwzmarszczkowy i ujędrniający)

Renergie (krem przeciwzmarszczkowy i ujędrniający)

Przeciwzmarszczkowy, ujędrniający krem do skóry twarzy i szyi działa poprzez wzmacnianie komórek epidermy zwiększając ich objętość. Wzmocnione komórki sprawiają, że skóra staje się "ciaśniejsza", a tym samym jej powierzchnia gładsza, zmarszczki spłycone, mniej widoczne.
Występuje także w wersji beztłuszczowego fluidu, do cery mieszanej i tłustej.

Trudna miłość, ale jednak!

Moje pierwsze zetknięcie z tym kremkiem to był niewypał. Kupiłam na Allegro (idiotka - myślałam, że trafiłam na okazję!) i to, co do mnie dotarło natychmiast wzbudziło moje podejrzenia i niechęć.
Jako, że nie znałam wcześniej tego produktu i nie miałam żadnego porównania poszłam do Sephory i zażyczyłam sobie próbki, którą, oczywiście, dostałam. Otóż: TO NIE BYŁ TEN SAM KREM!
Zużyłam próbkę, nabyłam potem na Allegro kolejne dwie i w końcu, ostatecznie przekonana, kupiłam pełnowymiarowe opakowanie.

To naprawdę świetny krem! Począwszy od komfortu użytkowania (zapach, konsystencja, kolor), przez natychmiastowy efekt odżywienia i wygładzenia skóry, po ostateczne, długofalowe działanie polegające na tym, że zachowuje się ona (i wygląda) jak skóra młodsza po prostu.
Nie znam kremów Shiseido, nie mam więc porównania, ale, prawdę mówiąc, nie wiem, czego jeszcze mogłabym oczekiwać po kremie.
Moja twarz wygląda po nim młodo, zdrowo, nie puchnie, nie widać na niej zmarszczek, nabiera takiego ciepłego kolorytu (żadna tam opalenizna: kość słoniowa zamiast żółtego sera) i aksamitnej fakturki.
Nie podrażnia okolic oczu, jeśli w pośpiechu napacia się nim całą buzię.
Zamierzam pozostać przy nim, jeśli tylko będzie mnie na to stać, bo tani nie jest...

Używam tego produktu od: Z małymi potknięciami z pięć miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Próbki i teraz z 50% pierwszego opakowania.

niezły....

No cóz można powiedzieć??? kremik wyraźnie odmładza, nawilża, ma lekka konsystencje, jest bardzo wydajny...czyli same wydawałoby sie plusiki. Używam tego kremiku na noc na zmianę z absolue ( jak jest słoneczko niestety musze zabezpieczac twarz blokerem i Mela - D) i no cóz moge powiedzieć, chyba tylko to, że spełnia wszystkie warunki podane przez producenta:) Dałabym pięc gwiazdek gdyby nie to, że skusiłam się i zakupiłam sisheido z tej samej grupy kremików..no i zakochalam sie chyba:) jest rewelacyjny!!!. Z Lancome Renergie nie zrezygnuje...zwłaszcza, że bedac w Paryżu zrobiłam zapasy i mam jeszcze dwa pełne opakowania:). Daję **** gwiazdki jedną odjęłam gdyż dodam ja Sisheido Bio- Performance.
Używam tego kosmetyku od ok. dwóch lat
ilość zużytych opakowań nie pamietam kilka-naście? oraz jedno rozpoczete i dwa w zapasie:)

Wyraźnie odmładza ;)

Pozwolę sobie ocenić ten krem w imieniu mojej mamy, która go używa i jest bardzo zadowolona. Ja też widzę, że mama wygląda super świeżo, już po pierwszym tygodniu skóra była rozjaśniona, ładnie zaróżowiona, wypoczęta, rozpromieniona, młodsza:)
Krem ma dość bogatą konsystencję, ale mama twierdzi, że wchłania się błyskawicznie i nie zostawia żadnej tłustej warstwy, przyjemny w zastosowaniu. Dodatkowym plusem była możliwość nakładania na dzień i na noc, choć nie jestem pewna, czy krem ma filtry przeciwsłoneczne, więc zmuszałam mamę do smarowania się dodatkowo czymś z filtrami na dzień.:)
Teraz Lancome wypuszcza Renergie Lift, wersję "wzmocnioną", na dzień i na noc, mama pewno się przerzuci, choć jestem lekko sceptyczna wobec deklarowanych przez firmę rewolucyjnych ulepszeń i zmian - oprócz ceny...;)
Dość wydajny krem, jak na stosowany dzień i noc, słoiczek wystarcza na ok. 10 tygodni.