Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bania Agafii, Maska do twarzy oczyszczająca

Bania Agafii, Maska do twarzy oczyszczająca

Aktywna maska na bazie błękitnej glinki efektywnie oczyszcza skórę twarzy, ściąga pory, matuje i przywraca naturalny wygląd skóry. Naturalne składniki zapewniają dodatkowe odżywienie i nawilżenie. Nadaje się idealnie do skóry tłustej i mieszanej.
Błękitna glinka - zawiera sole mineralne i mikroelementy, wykazuje działanie przeciwzapalne, skutecznie oczyszcza.
Organiczny ekstrakt malwy - bogaty w witaminy grupy A, B, C, tonizuje i podnosi ochronne właściwości skóry.
Otręby owsiane - zawierają witaminy grupy B, PP, E, odżywiają i przywracają skórze zdrowy i zadbany wygląd.
Woda bławatkowa - tonizuje i nawilża skórę.

Warta wypróbowania

Na samym początku używania tej maseczki byłam trochę zawiedziona, nie było żadnego efektu wow, na który niepotrzebnie się nastawiłam. Miałam wrażenie, że nic ona nie robi. To że coś robi, zauważyłam, gdy przez pewien czas przestałam jej używać. I wow. Działa rewelacyjnie.

+ ściąga i oczyszcza pory
+ dzięki niej skóra mniej się błyszczy
+ skóra po niej wygląda zdrowo
+ bardzo bardzo wydajna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495246].usefull || 0 }}% pomocna.

REWELACJA

Zużyłam już kilka opakowań i na pewno nie zrezygnuję z tej maseczki prędko. Ja kupuję maseczki z tej firmy na stronie kosmetykizameryki.pl

Plusy:
+ maska wspaniale oczyszcza, cera jest po niej bardzo odświeżona ale również gładka i sprężysta
+ cena - 6 zł to śmieszne pieniądze
+ wydajność - maseczka starczy na około 7-10 użyć
+ maska zastyga nam na skorupę co sprzyja utrzymaniu wody i substancji nawilżających w skórze
+ opakowanie wygodne i można produkt "wydłubać" aż do ostatniej kropli
+ zapach dość świeży
+ konsystencja gęsta i nie spływająca z twarzy przed zastygnięciem

Minusy:
- trudność zmywania - trzeba się bawić w zmywanie w gorącej wodzie nawet kilka minut
- oczywiście maska, jako że zastyga, powoduje ściąganie twarzy i nieprzyjemne odczucia swędzenia (w okolicy nad ustami)
- jest trudno dostępna jak wszystkie produkty z tej firmy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448621].usefull || 0 }}% pomocna.

super oczyszcza

Bardzo polubiłam maseczki Bani Agafii, za skład, działanie o opakowanie, dzięki któremu kosmetyk jest bezpieczny i możemy użyć go kilka razy - nic się nie marnuje :)

+ cena
+ pojemność
+ skład
+ przyjemny zapach
+ bardzo dobrze oczyszcza, pory są zwężone, a niespodzianki szybciej się goją
+ matowi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379651].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Zbyt delikatna

Zawsze używam maseczki dziegciowej z serii i jestem bardzo zadowolona. Ten produkt jest dużo bardziej delikatny, oczyszcza subtelnie, w przypadku większych zanieczyszczeń mam wrażenie że wogóle sobie z nimi nie radzi.
Na pewno będzie odpowiednia dla wrażliwej cery ponieważ nie podrażnia, nie zasycha na twarzy mocno i nie ściąga skóry.
W moim przypadku działanie jest znikome jak i oczyszczenie cery choć nie mam jakiś niebotycznych problemów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376506].usefull || 0 }}% pomocna.

robi dobrze mojej cerze :)

Tonizje, matuje, delikatnie napina i oczyszcza. Choć moim zdaniem osoby z poważniejszymi problemami skóry mogą się na niej zawieść. To maseczka dla tych z nas, które mają bezproblemową cerę i tylko od czasu do czasu stosują maseczkę oczyszczającą.
Ma delikatny zapach, kremową konsystencję i dobrze się rozprowadza. Stosunkowo szybko zasycha, tworząc skorupkę na twarzy. Dobrze się też zmywa, jak na maskę oczyszczającą, jednak mogą tutaj wystąpić podrażnienia i zaczerwienienia. Wiadomo - maseczki oczyszczające bardziej wżerają się w skórę.
Duże plusy za opakowanie (zakręcana saszetka), wydajność i cenę. Za niespełna 6 zł za 100 ml naprawdę warto wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1345531].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Maseczka ma kolor jasnoniebieski, pachnie przyjemnie glinką. Konsystencja jest dosyć gęsta i bardzo dobrze nakłada się ją na twarz. Bardzo dobrze się zmywa.
Działanie jest na dosyć przyzwoitym poziomie. Dla mojej skóry jest wystarczające i widzę, że skóra jest oczyszczona. Lubiłam ją stosować, choć mam jedno "ale", mianowicie zauważyłam, że po jej użyciu pojawiały mi się 1 - 2 krostki na grodzie. Niektóre były drobne i szybko znikały, ale miałam też problem z wielką krostą, która nie chciała tak szybko zniknąć. Jestem dosyć przewrażliwiona na punkcie swojej cery, bo bardzo długo borykałam się z trądzikiem, dlatego każdy kosmetyk, który wyprawia takie cuda na mojej buzi nie jest mile widziany w mojej kosmetyczce.
Dlatego ostrożnie z tą maseczką, ale ogólnie jest bardzo dobra

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324356].usefull || 0 }}% pomocna.

Must have dla cery mieszanej ze skłonnością do zapychania!

Uwielbiam używać tej maseczki zawsze wtedy, kiedy jestem leniwa i nie chce mi się samodzielnie rozrabiać glinki.

Zalety:
+ fantastyczne działanie oczyszczające, błękitna glinka sprawdza się tu fantastycznie
+ bardzo przyjemna aplikacja i zapach
+ spełnia obietnice producenta
+ bardzo wydajna
+ naturalny skład
+ niska cena

Wady:
- dosyć ciężko jest zmyć maseczkę, dlatego do jej zmycia najczęściej używam gąbki konjac

Musimy pamiętać, że zawiera ona glinkę, dlatego co jakiś czas należy ją spryskać wodą lub hydrolatem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321866].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię ją

Podoba mi się ta maska a dlaczego:
- fajnie oczyszcza moją trądzikową, tłustą cerę. Buzia jest czysta i gładka. Nie ma efektu wow, ale jest to bardzo porządne działanie.
- jest bardzo wygodna w użyciu, gdyż nie musimy przygotowywać porcji maski w miseczce itd., tylko mamy od razu gotowy produkt, wyciskamy odpowiednią ilość i po problemie
- bardzo fajne opakowanie, bez udziwnień, odpowiednio małe, żeby zabrać ze sobą w podróż
- cena śmiesznie niska, zapłaciłam ok. 6 zł, a z dostępnością tej marki też jest coraz lepiej. Kupiłam w jakiejś aptece.
Myślę, że spróbuję jeszcze witaminową.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321766].usefull || 0 }}% pomocna.

Wysypka :(

Próbowałam kilka razy. Po pierwszym użyciu moja buzia była miła i gładka w dotyku. Po drugim razie niestety ale wylądowałam u lekarza. Zasypało mnie okropnie. Chciałam się przekonać ze to na pewno ta maska wiec użyłam jej raz jeszcze kilka tygodni pózniej. Niestety to samo :( używam teraz tej maski do oczyszczania ramion i plecow... Szkoda :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184938].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardziej nawilżanie niż oczyszczanie

Bardzo lubie maseczki z tej serii. Poza fajną ceną i opkowaniem mają niezgorsze składy i działanie.
Po tą sięgnełam aby oczyścić moją skłonną do zaskurników i noszącą ślady potrądzikowe .
Niestety ze wzg na sporą ilość emolientów ta naseczka bardziej nawilża niż oczyszcza. Zostawia buzie miękką ale nie jest to efekt maseczki glinkowej. Może jeszcze ją kupie ale ze wzg na nawilżające a nie oczyszczające właściwości

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1127116].usefull || 0 }}% pomocna.