Renergie Yeux (krem przeciwzmarszczkowy i ujędrniający pod oczy)

Renergie Yeux (krem przeciwzmarszczkowy i ujędrniający pod oczy)

Niezwykle delikatny przeciwzmarszczkowy i ujędrniający krem pod oczy z serii Renergie. Wzmacnia epidermę czyniąc ją bardziej zwartą, co koryguje widoczne oznaki starzenia się skóry wokół oczu: worki, zmarszczki, utratę jędrności.

Cena: 250 zł / 15 ml

Mam mieszane uczucia

Spodziewalam sie bardziej spektakulatnego efektu, mam cienie pod oczami i drobniutkie zmarszczki, uzywam juz od jakiegos czasu i splycenia zmarszczek nie zauwazylam, ujedrnienia tez nie. Ale trzeba przyznac, ze krem fajnie odzywia i nawilza skore. Nie roluje sie i nie wazy. Ma przyjemny zapach. Nie jest jednak moim zdaniem warty az tak duzych pieniedzy (to jego zasadnicza wada), znam duzo tansze kremy, ktore lepiej ujedrniaja skore wokol oczu.

Używam tego produktu od: miesiac

Mocno odżywczy

Ponownie wypowiadam się w imieniu mojej mamy, która upodobała sobie serię Renergie. Krem bardzo jej się podoba, mówi, że wspaniale nawilża i autentycznie spłyca drobne zmarszczki, a juz na pewno likwiduje cienie pod oczami zmniejsza poranną opuchliznę (to widziałam i ja). Bogata konsystencja mogłaby młodszym osobow wydawać się za ciężka, ale dla starszych jest idealna (to znów opinia mamci), przynosi ulgę przesuszonej skórze wokół oczu. Krem nie podrażnia i nie uczula.
Świetnie sprawdza się w duecie z Renergie Contour Lift Yeux, czyli serum ujędrniającym pod oczy, istny cud kosmetyczny!:)
Jedynym minusem jest mała wydajność - może lepiej byłoby zamknąć krem w butelce z pompką albo w tubie?..