The Body Shop, Eye Definer (Kredka do powiek)

The Body Shop, Eye Definer (Kredka do powiek)

Pojemność 1,15 g

Kredka do powiek o gładkiej, kremowej konsystencji, zawiera olej z orzechów marula i witaminę E, pielęgnujące delikatną skórę wokół oczu. Trzyma się wiele godzin, dziecinnie łatwa w obsłudze, łatwo też rozetrzeć kreskę dla uzyskania przydymionego efektu.
Testowana dermatologicznie i okulistycznie, bezzapachowa.

Cena: ok. 5EUR / 1,15g

średniak

Kredkę kupiłam na promocji za 5 zł. W innym przypadku pewnie bym jej nie nabyła.

Zalety:
- ładny - szary kolor
- ładne estetyczne opakowanie
- cena na promocji
- nawet nieźle się trzymała na oczach

Wady:
- twarda - ciężko sie rozporowadzała na powiece, musiałam sie trochę z nią pomęczyć i to jest główny powód dlaczego nie kupię jej ponownie

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Za takie pieniądze nie warto

Mam brązową, kolor jest bardzo ładny, nie jest zbyt ceglasty, dość neutralny. Kredka dobrze się temperuje.

Niestety, przynajmniej w moim przypadku nadaje się tylko do zaznaczania linii dolnych rzęs i linii wodnej ewentualnie. Do górnych powiek w ogóle mi się nie sprawdza, jest bardzo twarda, tępa i słabo napigmentowana. Namalowanie nią górnej kreski jest katorgą, można delikatnie obrysować, ale efekt jest mało estetyczny i wlaściwie staje się zbędną opcją.

Kredki używam tylko na dolnej powiece i wtedy daję sobie z nią radę i ładnie podkreśla spojrzenie i jest trwała.

W tej cenie można liczyć na więcej. Kredkę wygrałam w jednym konkursie, myślę, że gdybym za nią zapłaciła z własnej kieszeni, dostałaby mniej gwiazdek, bo gorycz jednak rośnie z każdą wydaną złotówką.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Nie ...

Rysik kredki jest twardy i dosc ciezko rozprowadza sie na powiece. Zdecydowanie wole bardziej miękkie kredki np. Diora, Clinique czy Shiseido.
Kolor - 07 Smoke Blue - jest po prostu szary, taki przecietny. Na stoisku TBS nie bylo testeru, a produkt byl zafoliowany, wiec nie moglam sprawdzic dokladnie odcien. Kupilam z nadzieja, ze bedzie to intrygujace polaczenie przydymionego nieskiego i szarego....
Niestety nie podoba mi się ani kolor ani kreska wykonana za pomoca tej kredki. Moze to kwestia tego konkretnego koloru czy danej parti, ale osobiscie nie kupie juz kredki TBS.

Używam tego produktu od: Nie uzuwam obecnie, kredka lezy w kosmetyczce wsrod wielu innych
Ilość zużytych opakowań: centymetr

NARS

Ulubiona :)

Bardzo lubię tą kredkę, jest miękka dzięki czemu jest "łatwa w użyciu", nie rozmazuje się, długo utrzymuje się na powiece, co jest ogromną zaletą, nadaje się zarówno do rozcierania jak i "klasycznej" kreski. Używam jej tylko na górnej powiece.
Kolor jaki posiadam to 03 Taupe.
Niestety nie wiem czy w Polsce jest ona dostępna, gdyż dostałam ją w prezencie od koleżanki..
Gorąco polecam :)

jestem na TAK :)

jezeli kredka to tylko ta :)
nie mozna na nia narzekac, wydajna, czrny kolor jest rzeczywiscie czarny a nie czarno-podobny, delikatnie sie naklada i trzyma sie dlugo :)

poleccam :)

Ilość zużytych opakowań: 1,5 kredki ;)

dobra kredka

według mnie jest to dobry kosmetyk...
-konsystencja w sam raz, nie jest szczególnie miękka więc nie rozmazuje się
-utrzymuje się długo
-intensywna czerń
-jest bardzo wydajna

podczas temperowania może się złamać...

problem jest tylko z dostępnością, ja dostałam z UK, w Polsce ciężko dostać, ale z chęcią kupię gdy będą dostępne.

Ilość zużytych opakowań: obecnie już druga

bardzo przeciętna

Niestety nie jestem zadowolona z tej kredki. Bardzo krótko utrzymuje się na oku, rozmazuje się, przez co często muszę poprawiać makijaż. Na dodatek moja kredka w kolorze czarnym tak naprawdę nic z czernią nie ma wspólnego. Bardziej przypomina kolorem grafit.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Najlepsza kredka do oczu

Od kredek do oczu jestem uzależniona- wypróbowalam ich setki - kilka lat temu kupiłam w Niemczech pierwsza kredkę Body Shop - która zadomowila sie w mojej kosmetyczce :)
Wycofanie jej z rynku doprowadziłoby mnie do obłędu!

Maluję przede wszystkim dolną powiekę - piękny kolor bardzo długo się trzyma, nie rozmazuje się, dobrze się nią "pracuje".

Jest wydajna - do codziennego makijażu służy mi ponad 6 miesięcy.

Używam kolorów - 01/Black, 02/Rich brown, 03/Taupe

Używam tego produktu od:4lata
Ilość zużytych opakowań:dziesiątki

Fajny

Mam kredkę w kolorze czarnym.
Na początku używałam jej na górnej powiece, długo się trzymała i miała intensywny kolor, łatwo ją można było rozetrzeć by uzyskać fajny efekt, potem przerzuciłam się na eyelinery i kredka zaczęła mi służyć do podkreślania dolnej powieki, a właściwie jej wnętrza (wiecie o co mi chodzi?). Tak utrzymuje sie w niezmienionym stanie przez 1,5 godziny, a potem niestety zanika.
Dlatego też dostaje trzy *

Używam tego produktu od: pare miesięcy

Trwałość i 0 komplikacji

Ulubiony, obok Le Crayon Khol Lancome, ołówek do powiek. Miękki, ale nie rozmazuje się, nakłada sie idealnie, ma gładką, kremową konsystencję, intensywny kolor, daje się fajnie rozetrzeć w przydymiony cień, no nie mam mu nic do zarzucenia!:) W dodatku upodobałam sobie kolor "Taupe", który mam i mam, ten sam od jakichś 3 lat, a używam go co najmniej co 2-gi dzień.:)
Kupiłam też biały, do rysowania po wewnętrznej stronie dolnej powieki i sprawdza się doskonale, nie podrażnia, nie zbija się w grudki - super ołówek, krótko mówiąc!:)