Ogórkowa, Peeling ogórkowy w kremie

Ogórkowa, Peeling ogórkowy w kremie

Łagodny peeling w kremie do oczyszczania twarzy i całego ciała. Zawiera bogaty w sole mineralne i kwasy organiczne wyciąg z miąższu ogórka oraz substancje ścierne pochodzenia roślinnego. Łagodnie złuszcza i usuwa martwe komórki naskórka. Delikatnie oczyszcza, wygładza oraz poprawia ukrwienie i koloryt skóry. Regularnie stosowany pozwala utrzymać czystą i zdrową cerę. Polecany do cery normalnej, tłustej i mieszanej.

Dobry produkt

Peeling dostałam od córki z powodu nietolerancji produktu przez jej skórę i trochę obawiałam się użycia. Przeleżał w szufladzie parę miesięcy i wykorzystałam go wtedy, gdy okazało się, że nie mam innego. Nawet nie jest dedykowany mojej suchej skórze. I co się stało?

Okazał się być naprawdę sensowną alternatywą dla dotychczas stosowanych przez mnie peelingów. Kremowa konsystencja - bardzo mi pasuje, ziarenka drobniutkie - nawet myślałam, że może się z tego "leżakowania" w szufladzie rozpuściły. Fajnie się masuje, fajnie zmywa, nie ma drażniącego zapachu. Według mnie jest mało inwazyjny, raczej do regularnego stosowania ku potrzymaniu efektu gładkiej skóry.

Przyjemny, tani i delikatny peeling.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Ja nie narzekam

Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Nie pamiętam ile zapłaciłam za produkt, ale były to grosze. Kupiłam go w małej hurtowni kosmetycznej. Ostatnio nie mogę go znaleźć. Chyba został wycofany. Szkoda, bo lubię serię ogórkową. Mam nadzieję, iz kremiku ogórkowego też nie wycofają.

Peeling ma grube ziarenka, ale drobno skoncentrowane. Ładnie pachnie i ma kremową, otulająca skórę konsystencję. Czyli nie robi krzywdy skórze, tym bardziej, iż jest delikatny, co nie jest minusem. Nie o to chodzi, aby co chwilę agresywnie trzeć i odzierać skórę z jej warstwy ochronnej.

Podsumowując, polecam i chętnie kupiłabym ponownie. Fanki mocnych peelingów nie będa z niego zadowolone.

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

chemiczny zapach i mierne efekty

Więcej w tym produkcie kremowej mazi niżeli drobinek peelingujących.
Szał nie robi;delikatnie złuszcza.
Ma dziwny, chemiczny zapach który mnie odrzuca.
Plus za opakowanie i niezbyt wygórowaną cenę (choć i tak mało adekwatna do jakości i stopnia efektywności).

Używam tego produktu od: około dwóch lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego/resztę oddałam

Well 01

Średni

Ma słabo skoncentrowane grudki peelingujące, przez co nie jest zbyt efektywny, ale też nie jest zły, efekt po nim widać i czuć. Jest jednak do cery tłustej i mieszanej i normalnej, ja mam suchą, stąd też może dla mnie się nie sprawdził, na pewno jeśli ktoś ma cerę pasującą do opisu tego peelingu, to warto spróbować.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Nie zamienię na inny

Kolejny smaczek z ogórkowej serii Ziaji, który czaruje boskim zapachem.

Peeling jest bardzo dobry, jeżeli nie oczekujemy niczego wielkiego i silnie działającego. Nadaje się idealnie dla cery mieszanej, jak moja - suchej na policzkach i tłustej w strefie T. Jest bowiem na tyle mocny, by dać uczucie oczyszczenia (i baaaardzo gładkiej buzi! ^^), ale nie szoruje bezlitośnie, nie powoduje więc podrażnień, ani nie przesusza.

Jako jedyny minus mogę wymienić trudności z dokładnym spłukaniem.

Ilość zużytych opakowań: Trzy

Słaby

Kupiłam zachęcona promocją 2,33 w aptece.

Jestem rozczarowana produktem - początkowo miał ładny zapach ogorków zmielonych z kredą ale im dłużej go uzywałam tym mocniejszy wydawał się dyszący zapach kred aż pod koniec uzywania nie mogłam się doczekać aż się skonczy.

Peeling jest bardzo delikatny, ma mało drobinek otoczonych kremową tłustą konsystencją, która pozostaje na skórze nawet po zmyciu peelinegu wodą. Ta tłusta warstewka nie daje żadnego nawilżenia więc zdcydowanie polecam dokładnie zmycie z twarzy.

Zielony ma garniturek

Bardzo lubie ten peeling.

+ nie podraznia skory co w moim przypadku jest czeste
+ ladnie pachnie i skora jest po nim bardzo przyjemna
+ jest wydajny, tani i latwo dostepny
+ podoba mi sie jego konsystencja, latwo go nalozyc

Bardzo przyjemny produkt do codziennego uzytku

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 3 cale

porażka

To najgorszy peeling jaki miałam. Kupiłam go zachęcona opiniami na wizażu i jestem mega rozczarowana. Jego konsysyencja jest kremowa i po spłukaniu mam wrażenie nie oczyszczonej skóry tak jakby pozostawił tłustą warstwę. Przez to po użyciu muszę koniecznie myć jeszcze twarz żelem. Ma bardzo mało drobinek peelingujących więc trzeba użyć większej ilości produktu przez co staje się on niewydajny. Opakowanie typowe dla producenta. Cena atrakcyjna ale jakość marna. Daję jedną gwiazdkę za miły zapach.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Zbyt delikatny

Jeśli chodzi o wszelkiego typu peelingi (do ciała czy do twarzy), to gustuję w mocnych zdzierakach. Peelining ogórkowy Ziaji jest bardzo, bardzo delikatny, dlatego kompletnie mi nie podpasował.

* ma konsystencję kremową, która nie wysusza skóry, raczej ją pielengnuje i nie pozostawia uczucia wysuszenia czy podrażnienia,

* malutkie drobinki peelingujące - dla mnie to minus, ponieważ takich nie lubię, dodatkowo, specyfik jest mało wydajny, bo kuleczek jest mało i za każdym razem musiałam się raczyć sporą dokładką, aby odczuć choć trochę skrobania na policzkach,

* wrażenie peelingu raczej marne, ale ja lubię szorować się grubym ziarnem :)

* nie zawiera parafiny i chwała mu za to,

* ma piękny zapach Hubby-Bubby, gumy balonowej namiętnie żutej w odległych czasach dziecięctwa :D,

* opakowanie smukłe, zgrabne, do stawiania na głowie, więc specyfik łatwo wydobyć,

* cena i dostępność w normie.

Jesli ktoś szuka delikatnego peelingu, który nie wysusza i nie podrażnia, to mogę polecić, jeśli ktoś lubi mocne zdzieraki gruboziarniste, to nie polecam wcale :D

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

nie jest zły:)

plusy:
+zapach ma cudowny, uwielbiam ,świeży i ogórkowy
+kremowa konsystencja, nawilża i nie wysusza
+przystępna cena (6-7zł)
+nie ma po nim żadnych podrażnień, ze względu na delikatne drobinki złuszczające , co prawda jest ich mało co nie każdemu podpasuje:) ale dla wrażliwej cery w sam raz:)

minusy:
-brak

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Wszystko, czego oczekuję od peelingu

Ten produkt spełnił wszystkie moje oczekiwania. Co prawda producent nie poleca go dla mojej skóry, ale sprawdził się u mnie doskonale (mam skórę normalną w kierunku suchej, a nie tłustej).
Konsystencja kremowa, w niej pływają małe drobinki - nie jest to niesamowicie skuteczny produkt (nie zedrze nam wszystkiego z twarzy), ale dla mojej wrażliwej skóry, która potrafi się podrażnić nawet przy stosowaniu toniku okazał się idealny.
Formuła: tutaj ogromne zaskoczenie - peeling nie wysuszył mi skóry, a wręcz delikatnie nawilżył. Dodatkowo: nie wysypało mnie od niego.
Zapach: fenomenalny. Świeży ogórek w czystej postaci.

Stosowałam go 2-3 razy w tygodniu, przed nałożeniem maseczki - uważam, że jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: październik 2011 -kwiecień 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 (80ml)

Nic specjalnego

Peeling ma bardzo drobne granulki, za drobne jak na moje potrzeby. Nie jest też jakoś nadzwyczajnie dużo w całym produkcie, przez co muszę go więcej nakładać, żeby uzyskać jakikolwiek efekt ścierania. Nie zapycha, nic złego nie robi. Zapach nawet przyjemny, ale chemiczny. Szybko się skończył, ale na pewno nie wrócę do niego. Plus za niską cenę.