The Body Shop, Eye Colour (Cienie do powiek)

The Body Shop, Eye Colour (Cienie do powiek)

Pojemność 2,5 g

Cienie o kremowo gładkiej konsystencji, dostępne w palecie ponad 20 kolorów o różnych wykończeniach: matowym, perłowym i satynowym. Jedwabiście delikatne, bardzo łatwe do nakładania, trzymają się wiele godzin bez gromadzenia się w załamaniach skóry. Zawierają drobinki rozpraszające światło oraz olej z orzechów marula i witaminę E, pielęgnujące delikatną skórę wokół oczu.
Pakowane pojedynczo.
Testowane dermatologicznie.
Brak substancji zapachowych.

bardzo dobre cienie

Moim hitem pośród cieni jest (bardzo) jasny roz nr 360. Zuzylam juz kilka opakowań i nie zamierzam z niego rezygnować gdyż pasuje mi do każdego makijażu. Spełnia dla mnie role bazy i rozswietlacza. Trzyma się cały dzień, nie osypuje się i z samą tylko kreską rowniez wygląda świetnie. Mam również kilka innych kolorkow i z nich tez jestem bardzo zadowolona. Wygodne opakowanie, wydajne i trwale cienie. Niczego im nie brakuje i na pewno jeszcze parę kolorkow dołączy do mojej kolekcji. Polecam

ciekawe

Miałam 4,2 wydałam...co znaczy tyle,że poszczególne kolorki nieco różnią się jakością.

Biało - srebrzysty niezbyt dobrze się trzymał,i do tego się sypał,był słabo napigmentowany - podobnie jak złoto - brązowy.

Kolorek 40,delikatny,pięknie opalizujący róż jest świetny,z bazą trzyma się cały dzień nie tracąc ani trochę na intensywności.Do tego nigdzie indziej nie spotkałam się z takim kolorkiem...ma super konsystencję,jakby lekko kremowa,przez co super się nim pracuje.

02 to z kolei niepozorny jasny kolorek,opalizujący na lekkie,ciepłe złoto...super do miejscowego rozświetlania,w kącikach,bądź do punktowej aplikacji na powiece.Trwałość również dobra.

Opakowanie jest w porządku,lubię gdy cień widać bez potrzeby otwierania,ponadto jest małe i poręczne.

Nie są to jakieś super szałowe cienie,ale w gamie kolorystycznej można znaleźć prawdziwe perełki!Radzę uważnie testować w sklepie,bo niektóre faktycznie się osypują za mocno,bądź też znikają po chwili ze skóry.

Ogółem jednak polecam się z nimi zapoznać!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Szczerze polecam

Uzywam cieni z TBS od kwietnia 2011. Jestem z nich bardzo zadowolona. Cienie są w wygodnych opakowaniach. Są trwałe- utrzymują sie caly dzien, nie zbierają sie w zalamaniach powiek.

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: kilka

Cellulit adipocyty

Średni

Posiadam trzy sztuki tego cienia. Kupiłam za 5 zł podczas promocji w The Body Shop.

Najczęściej używałam tego cienia w kolorze 29. Beżowy kolor, lekko satynowy. Stosowałam jako bazę na ruchomą część powieki do dziennego makijażu.

Cień nie był zły - nie wiem jak z trwałością, bo zawsze używam bazy pod cienie.

Fajnie odświeżał oko.

Cień ma pojemność 1,4g i jest niewydajny. Na ogól męczę się z cieniami 2 lata. Ten zużyłam w niecały rok

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe, dwa w użyciu

świetne

Świetne cienie, kupiłam od koleżanki, która przywiozła je z Anglii. Mam 3 kolory: szary z drobinkami, jasnobrązowy matowy i jasnobrązowy z drobinkami.
Plusy:
- super kremowa konsystencja
-mega trwałość, maluję powieki bez bazy, zmatowione jedynie odrobiną pudru i cień trzyma się bez problemu cały dzień
- dokładne odwzorowanie koloru z pudełka
- ogromna wydajność

Minusy:
- brak

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: wszystkie są jeszcze w trakcie używania

Zadowolona

Mam kolor zielonkawy/ butelkowy, satynowy, delikatnie polyskujacy.
Zdecydowanie jest to kolor wielowymiarowy, nie jest plaski.
Trwalosc bardzo zadowalajaca. Mocno napigmentowany.
Bardzo dobrze rozprowadza sie na powiece i ladnie wyglada solo jak i w towarzystwie innych cieni jako delikatna poswiata koloru.

Nie osypuje sie.
Zaznaczyla, ze nie wiem czy kupie ponownie bo jest bardzo wydajny i rzadko kiedy udaje mi sie zuzyc cienie do konca.
Opakowanie male i zgrabne, nie latwo je otworzyc przez przypadek wiec raczej nie powinno narobic balaganu w kosmetyczce.

Używam tego produktu od: pol roku

kiepski

Kupiłam nr 01 czyli biel z iskrzącymi drobinkami.
I powiem szczerze że testowałam już bardzo wiele białych cieni do powiek i droższych i tańszych. I ten wypada bardzo słabo. Poprostu nie lubię go. Ma słabą pigmentację przez co trzeba trzeba się nieźle namachać żeby całość wyglądała fajnie. Słabo się miesza z innymi cieniami. Bardzo szybko zbiera mi się w załamaniach i to niezależnie czy z bazą czy bez.
Na plus zaliczam fajny iskrzący kolor.

Podsumowując znam dużo lepsze i dużo tańsze cienie. Raczej innych kolorów cieni tbs nie będę próbować ;)

Używam tego produktu od: 6 miesięcy okazyjnie
Ilość zużytych opakowań: 1 pudełeczko

Beznadziejny

Kupilam ten cien poniewaz byl na promocji, i bardzo sie ciesze bo gdybym zaplacila cala cene byla bym zla na siebie.
Zaczne od minusow bo tych jest wiecej
- slaba pigmentacja
- kiepska trwalosc
- dziwna konsystencja umozliwiajaca cieniowanie czy chocby normalne nalozenie go na powieke
- walkuje sie nawet na bazie
Plusy
+ladne opakowanie
+ naturalne kolory

rozczarowanie

Pod wplywem impulsu kupilam odcien nr 43, przepiekna ciemna zielen. Niestety, musze potwierdzic zastrzezenia kilku poprzednich recenzentek co do jakosci tego cienia. Przy nakladaniu, niewazne jakim sposobem i pedzlem, osypuje sie niemilosiernie, a co najgorsze roluje sie momentalnie (!) na powiece (z baza lub bez). Kolor blednie natomiast po dwoch godzinach od nalozenia. Probowalam nakladac go ukosnym pedzelkiem zamiast eyelinera, wygladal efektownie,ale nie chcial sie wcale dluzej trzymac na powiece. Druga gwiazdka przyznana tylko i wylacznie za kolor. Uwazam, ze to pieniadze wyrzucone w bloto, po prostu nie da sie go uzywac. Nie polecam!

Używam tego produktu od: sporadycznie od poltora roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Tragedia.

Kupiłam śliczny chabrowy kolor, w promocji za pół ceny i co się okazało? On jest po prostu beznadziejny, najgorszy cień jaki w życiu miałam, kolor jest na powiece tak wyblakły, że prawie go nie widać a nakładam go na bazę Artdeco. Poza tym gdy już mi się go uda nałożyć w miarę dobrze to jak chcę go rozetrzeć ładnie z innym kolorem to robi się goły placek- jakby nic tam nie było! Jestem wściekła, że taka firma pozwoliła sobie na wypuszczenie czegoś tak okropnego! Nie polecam.

Używam tego produktu od:kilka razy użyłam i chyba wyrzucę.
Ilość zużytych opakowań:

jestem bardzo zadowolona

Cienie są świetne. Makijażem zajmuję się zawodowo więc sprawdzam i używam mnóstwo kosmetyków z różnych półek cenowych.
Doskonałe do modelowania oka za pomocą miękkich pędzli (mają dosyć kruchą konsystencję), można używać ich również na mokro, dają wtedy skrzącą metaliczną powłokę. Miękko się rozprowadzają i łączą z innymi kosmetykami. Używam ich z reguły z bazą pod cienie. Są dobrze napigmentowane, mają ciekawą i różnorodną kolorystykę. Najbardziej przypadły mi do gustu odcienie metaliczne, posiadam również satynowe.
Cena jest adekwatna do jakości, nawet myślę że są one stosunkowo tanie. Dodatkowo w sale ceny są śmiesznie niskie. Polecam!
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku opakowań

bubel

Te cienie to jak dotad moje nawieksze rozczarowanie TBSem. Twarde, jak kamien kiedy chcesz go uskrobac na skad inad rewelacyjny TBSowski pedzel. Trzeba sie niezle napocic, co by uzyskac jako-taki kolor na powiece. Niestety im dalej tym gorzej, osypuje sie makabrycznie i wlasciwie zaraz po nalozeniu jest wszedzie tylko nie tam gdzie go umiejscowilam.
Zywot zakonczyl spektakularnie usilowalam go otworzyc i spryciarz wysunal mi sie z rak spadajac doslownie kilkadziesiat cm (20-30) na stol pokrywajac go przepiekna feria drobinek i dobrze... nigdy wiecej!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy