Brush-on Beads (Rozświetlający puder w kulkach)

Brush-on Beads (Rozświetlający puder w kulkach)

Niewielkie pudełeczko z dobnymi mieniącymi się kuleczkami. Kuleczki wspaniale, subtelnie rozświetlają i ożywiają twarz; dostępne są 4 odcienie: złoty, brązowo-opalony, różowo-cielisty i pastelowy róż.

Do nakładania pędzlem.

Zawierają olej z orzechów marula i witaminę E dla pielęgnacji skóry, oraz rozpraszające światło składniki pozwlające na optyczne wygładzenie cery.

Testowane dermatologicznie, nie komedogenne, bez dodatku substancji zapachowych.

moze byc

Mam najjasniejsza wersje kuleczek. Uzywam tego pudru rzadko bo nie lubie tych brokatowych drobinek w dziennym makijazu. Pomimo to efekt jest bardzo subtelny i dopiero w sloncu i w sztucznym swietle widac go na twarzy.Poza tym uwazam ze kulki sa troche za twarde.

niezly!

Posiadam najjasniejsza wersje perelek (na zdjeciu te lekkoprzykryte wieczkiem). Efekt jest bardzo subtelny, aczkolwiek wolalabym jeszcze mniejsze drobinki, za to jeszcze mocniej rozswietlajace. Zazwyczaj trzeba je porzadnie \\\'wetrzec\\\' w pedzel, coby przeniosly efekt na buzke ;) Moze to wina pedzla, bo jest za miekki (uzywam tego do bronzera/pudru EDM). Bardzo wydajne. Niemniej jednak perelki moglyby byc nieco lepsze.

Jak najbardziej polecam

Jesli ktos poszukuje rozswietlajacych kulek dobrej jakosci i w rozsadnej cenie to polecam TBS. Bardzo przyjemne w uzyciu, spelniaja swoja funkcje - ja uzywam ich jakos rozswietlacza na kosci policzkowe. Mienia sie bardzo ladnie, efekt utrzymuje sie dlugo, nie mozna im nic zarzucic!

Używam tego produktu od: 1 rok

Manicure - velvet nails

Tak!

Mam wersję brązującą. Używam do modelowania twarzy, jak najbardziej nadaje się do tego celu. W połączeniu z dobrzym pędzlem zrobienie placków na twarzy jest niemożliwe. Kuleczki mają piękny złocistobrązowy kolor i na twarzy dają pół satynowy efekt. Długo trzymają się na twarzy, są niesamowicie wydajne. Ja mam je z wymiany ale uważam, że cena jest adekwatna do jakości. Opakowanie estetyczne i wytrzymałe.Zaznaczyłam, że nie kupię ponownie ponieważ jak już napisałam są bardzo wydajny i wystarczą jeszcze na bardzo długo ;)

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: jeszcze długo będę w trakcie pierwszego ;)

Robi placki na twarzy.

Niestety puder ten nie spełnia swojej roli. Po początkowym zachwycie muszę zmienić swoją recenzję.
Ani to róż ani rozświetlacz, chociaż do ego pierwszego mu bliżej.
Robi połyskliwe jak rybia łuska placi na twarzy.
Najmniejsza ilość w świetle dziennym wygląda sztucznie i nieciekawie.
Czasem używam na wieczór.

super

znowu sie zgadzam w 100% z pixie.
swietne perelki - ja mam brazujace. bardzo wydajne, czasami mi wchodza w pedzel i musze je gonic po lazience ;) zal mi kazdej zmarnowanej.
daja bardzo naturalny kolor - zadnych pomaranczy ktorych nie znosze

Używam tego produktu od:0.5 roku
Ilość zużytych opakowań:troszke

Błysk nie z tej ziemi! :)

Ulubiony rozświetlacz! Będąc "szczęśliwą" posiadaczką cery mieszanej/tłustej, mogę tylko z daleka oglądać rozświetlacze w kremie, suchych zaś przetrenowałam wiele i najlepiej zdają egzamin Bourjois i Body Shop.
Mam kuleczki złote, mienią się wprost niewiarygodnie, wygląda mi, że nie tylko złotem, ale i srebrem, czerwienią i odrobiną zieleni. Krótko mówiąc cudnie opalizują w słońcu i sztucznym oświetleniu (zimą, przy rozproszonym chłodnym świetle w ogóle nie ma tego efektu, lepiej sobie odpuścić), ożywiają i rozpromieniają twarz, drobinki są prawdziwie drobne, pudrowe, cera skrzy się i mieni.
Uwaga! Nakładać oszczędnie! Odrobina całkiem wystarczy. Chyba, że chcemy użyć na powieki, jako cień, wtedy można nałożyć obficie, zwłaszcza na letnie disco!:)
Kuleczki są bardzo wydajne, jednak opakowanie dość płytkie i notorycznie mi się wysypują, stąd dokupiłam już 3 pudełko... Powinnam za to odjąć 1*, ale nadrabiają jakością!:)