Liquid Lip Colour (Błyszczyk do ust)

Liquid Lip Colour (Błyszczyk do ust)

Pojemność 4,5 ml

Błyszczyk do ust zapewniający piękny kolor i połysk na długo. Nie klei się, można stosować bezpośrednio na usta lub na pomadkę. Zawiera olej z orzechów marula i witamnię E, pielęgnujące delikatną skórę warg.

Produkt testowany dermatologicznie, bez dodatku substancji zapachowych.

Dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Błyszczyk cudo

Używam tego błyszczyku od miesiąca i już mogę stwierdzić, ze jest moim faworytem. Nigdy nie przepadałam za tego rodzaju błyszczykami, zawsze wolałam te w tubce, gęstsze, ale ten okazał się ideałem.

Plusy:
+ bardzo ładny połysk - mam wersję naturalną bez drobinek, błyszczyk super podkreśla usta
+ konsystencja troszkę tłustawa, nie klei się, nie spływa z ust, nie jest zbyt rzadka, ani zbyt ciężka
+ wygodny aplikator z mięciutką gąbeczką
+ bardzo dobrze chroni usta - sprawdził się przy mrozach -20 st.C
+ pielęgnuje - skóra ust jest gładka i nawilżona
+ ładnie, delikatnie pachnie

Minusik:
- cena - 39 zł za błyszczyk to sporo
- wydajność - przez miesiąc codziennego stosowania poszła już 1/3 opakowania - choć dla mnie to nie do końca minus, gdyż zazwyczaj ciężko mi zużyć cały produkt w jakimś rozsądnym czasie i muszę wyrzucić część opakowania z zawartością w obawie przed zestarzeniem się kosmetyku.

Ogólnie - bardzo polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Idealny!!!

Blyszczyk jest naprawde swietny.Zawsze go mam przy sobie.Pachnie przepieknie, pielegnuje, wygladza usta- sa mieciutkie i nawilzone.Nie nalezy do blyszczykow-"klejow".Jest delikatny, lekki.Prawie go nie czuc na ustach.Aktualnie uzywam nr.10- sunrise pink, wczesniej nr.04- blush pink.Obydwa kolory swietne.Mozna regulowac natezenie koloru- od delikatnego, naturalnego do mocnego efektu mokrych ust.Jedyna wada moze byc to,ze nie jest super trwaly- jednak jak dla mnie kolejna aplikacja tego blyszczyka to sama przyjemnosc! Nie zamienie go na zaden inny.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego

swietny w super cenie

Ten blyszczy jest naprawde dobry:). Posiadam go juz jakis czas i mam kolorek 02 jest to delikatny jasny bez. Utrzymuje sie na ustach dlugo, ma przepiekne drobinki ktore sa bardzo malutkie i niewyczuwalne, cudnie pachnie i wspaniale smakuje. Wogle sie nie klei za taka cene naprawde ciezko jest znalesc blyszczyk idealny wiec dla mnie bomba. Ze wzgledu na jakosc i cene napewno sie skusze na kolejny :delikatny roz z niebieskimi drobinkami:)

Używam tego produktu od:4 miesiace

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Bezbarwny jest super

Uczciwie wyznaję, że używam tylko błyszczyka bezbarwnego z tej serii, więc jego dotyczy moja ocena. Koloru żadnego jakoś nie mogę dla siebie wybrać, żaden mi nie pasuje...:(
Bezbarwny za to nie jest tak totalnie bezbarwny, ma cień naturalnego koloru, bardzo mi to odpowiada. Nie jest klejący, "zjada się" równomiernie, jak na błyszczyk jest w miarę trwały, choć mnie poprawki nie przeszkadzają.:)
Zapewnia naturalny, subtelny połysk jak po jedzeniu owoców:), nie jest to efekt "lakierowanych warg", którego z resztą nie lubię.