Lip Defining Pencil / Brush (konturówka z pędzelkiem do ust)

Lip Defining Pencil / Brush (konturówka z pędzelkiem do ust)

Klasyczna konturówka do ust. Trwała formuła, kremowa konsystencje, precyzyjna aplikacja bez rozmazywania. Kredka zaopatrzona jest w pędzelek, którym można rozetrzeć zbyt ostry kontur oraz nałożyć pomadkę.
Dostępne kilka kolorów.

Cena: 80 zł / 2g

bardzo dobra!

nie za twarda, nie za miękka. W sam raz! Długo się trzyma. Nie rozmazuje się. Pędzelek jest przemyślanym roziązaniem. Posiadam kolor Wine. Jak narazie nie znalazłam lepszej.. i chyba nie będę innych testować;)

Używam tego produktu od:10/09
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Bardzo dobra

Właściwie trudno coś zarzucić tej kredce - gama kolorów jest satysfakcjonująca, konsystencja - bardzo przyjemna (wygodna w aplikacji, ale nie maże się), dość dobrze trzyma się na ustach, można ją stosować ze szminką lub bez, a pędzelek pozwala na komfortowe wycieniowanie linii ust lub roztarcie nałożonej warstwy na całych wargach.
Zaznaczyłem, że nie wiem, czy kupię ten produkt ponownie, bo bardzo lubię testować nowe konturówki, ale na pewno jest to kosmetyk godny polecenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Super

Bardzo podoba mi się formuła tego kosmetyku. Używam koloru Russet - bardzo uniwersalny do szminek posiadanych przeze mnie :) Długo utrzymuje się na ustach a szminkę też potrafi utrzymać w ryzach ....

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Jest OK

A ja myślę, że jest niezła, nie rozmazuje się i trzyma naprawdę długo, łatwo zaaplikować. Pędzelek to świetny pomysł.
Używam tylko 1 koloru, "spice" (dość uniwersalny różo-brąz, nie wiem, czy jest ciągle na rynku?...), kredka była dodana do czegoś jako prezent, już nie pamiętam do czego, pewnie o zakupie bym nawet nie pomyślała. Używam rzadko, ale dobrze mieć choć ze dwie kredki do ust, czasem się przydają.;)
Nie mam do czego się przyczepić, może tylko do ceny, nie wierzę, że nie ma dobrych kredek o co najmniej połowę tańszych!

średnia

Mówiąc szczerze rozczarowała mnie ta konturówka. :(
Nie dość, że jest minimalnie za twarda, co utrudnia precyzyjny makijaż, to w dodatku dostępne kolory - przynjamniej jak dla mnie - są dokładnie POMIĘDZY tymi, które mnie interesują, czyli albo za ciemne, albo za jasne, albo zbyt różowe, albo zbyt brązowe.
Daję plusa za bardzo przydatny i poręczny pędzelek oraz za trwałość - wytrzymuje nawet drobne posiłki czy picie w ciągu dnia, choć oczywiście poprawki są nieuniknione.