Bielenda, Sexy Mama, Delikatna kremowa emulsja do higieny intymnej dla kobiet w ciąży i po porodzie

Specjalistyczna emulsja do higieny intymnej o formule dostosowanej do skóry kobiet w ciąży i po porodzie. Zapewnia skuteczną higienę okolic intymnych, koi, łagodzi stany zapalne. Zapobiega wysuszeniu błon śluzowych, intensyfikuje regenerację skóry po porodzie. Innowacyjna formuła, przyjazna dla wrażliwej i delikatnej skóry przyszłej mamy, została wzbogacona o prebiotyk, który utrzymuje w równowadze mikroflorę miejsc intymnych, chroni przed infekcjami. Produkt jest nieperfumowany, o niskiej zawartości substancji pieniących, nie zawiera mydła.

dla mnie bomba

Świetny produkt, bardzo dobry skład.
Nie wysusza, nie uczula, nie powoduję dyskomfortu.
Pachnie charakterystycznie dla probiotyków, jednak mi to nie przeszkadza, zapach jest delikatny i szybko znika.
Wszystko na plus, lepszego płynu do higieny intymnej nie znalazłam!!
Delikatnie się pieni - i bardzo dobrze.
Jest bardzo wydajny.
Wygodna butelka z pompką, do samego końca działała sprawnie.

Gdyby nie ta butelka

Zachęca wyglądem, opakowaniem różowym dedykowanym kobietom i przyjemnym łagodnym działaniem. Faktycznie dobrze się pieni i zawiera probiotyk co jest dodatkowym plusem. Dobrze, że nie ma mydeł.
ALE...
niestety obecność pompki nie pomaga, gdyż działa ona bardzo ciężko i pod prysznicem zawsze się namęczę mokrymi rękoma aby wycisnąć odpowiednią ilość z dozownika. Butelka się zasysa co jeszcze bardziej utrudnia używanie.
Zapach nie zachęca..pachnie trochę jakby był stary, ale może to wina inuliny.
Raczej nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Delikatny, ale brzydko pachnie

Lubię testować nowe produkty, a emulsja akurat była w promocji więc postanowiłam ją wypróbować.

Plusy:
-Duże opakowanie z wygodną pompką
-Kremowa, jedwabista konsystencja, dosyć gęsta co mi bardzo odpowiada
-Produkt bardzo delikatny, ale skuteczny

Minusy:
-Niestety ma okropny, chemiczny zapach, który mi osobiście bardzo przeszkadza

Używam tego produktu od: Około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego