Christian Dior, Multi - Gloss

Christian Dior, Multi - Gloss

Jak sama nazwa wskazuje jest to uniwersalny mocny błyszczyk do ust i policzków. Jego lekka, bazująca na wodzie formuła daje wrażenie ciągłej świeżości.

Okropność...

Miałam wiele kosmetyków z tej firmy, ale po raz pierwszy spotkałam tak okropny błyszczyk. Jedna gwiazdka za zapach, ale reszta? Nie polecam.

Za słaby jak na diora

Zdecydowanie mógłby mieć więcej zalet. Przede wszystkim mógłby być trwalszy. A tak poza ty, lubię ten zapach i ma fajne kolory. No i mogliby zmienić to opakowanie na bardziej ekskluzywne, bo ładniejsze ma nawet Loreal.

Niezły

Używałam przez długi czas , jak miałam fioła na punkcie kosmetyków Diora. Nie był zły, miał bardzo intensywny słodki smak, na moich ustach dość trwały. Połysk raczej delikatny, subtelny- ale ja wolę takie niż efekt " obślinionych ust". Ogólnie niezły- ale wolę teraz błyszczyki Chanela.

Serum na zmarszczki

nietrwały

Używałam tego błyszczyku latem i własnie znalazłam opakowanie z odrobiną kosmetyku na dnie, przez te kilka miesięcy zapach się nie zmienił, dalej mi się podoba. Ładnie wygląda na ustach - wydają się pełniejsze. Ale to koniec jego zalet. Opakowanie raczej średnie, niczym nie różni się od błyszczyków 10 razy tańszych! Nietrwały, a przez to mało wydajny, zużyłam go w tempie ekspresowym! Rozczarował mnie.

znam lepsze

kolor który posiadam to 04 [beżowy].

nie jest to zwykły błyszczyk i bynajmiej nie mówię tak ze względu na jego multi-formułę.

błyszczyk ten nie nawilża, nie nabłyszcza "na wilgotno" jak to błyszczyki a daje lekką złotą poświatę na ustach. śliczną!

niestety efekt jest nietrwały! a szkoda, bo nie mogę znaleźć odpowiednika tej złotej poświaty wśród innych marek. ponadto trzeba wcześniej wsmarować w usta krem i poczekać, az wsiąknie, bo błyszczyk ten ewidentnie wysusza usta. na pewno nie nadaje się do ust "z problemami"

co do stosowania na policzkach.. hmm.. jak dla mnie.. nic nie widać.

za to nadaje się na oczy [sic!]. delikatna warstewka [bo grubsza przykleja powieki :-)] daje namiastkę modnego wyglądu 'mokrej powieki'. podkreślam: namiastkę. o niebo lepiej radzi sobie z tym metaliczny cień Rimmel'a [nieco tańszy :-)zwłaszcza, że w moim przypadku był dodatkiem do gazety :-)].

Używam tego produktu od paru miesięcy, sporadycznie / Ilość zużytych opakowań: wciąż to samo i raczej już nie kupię [dla koneserów]

ach! smak ma niezbyt przyjemny :(

nietrwały

Nie jest zbyt dobry jakościowo-znika szybciutko z ust i wałkuje się. Drażni mnie jego zapach-strasznie słodki. Sam efekt jaki daje błyszczyk też nie jest spektakularny, a przy tej cenie spodziewałam się czegos przynajmniej tak efektownego jak u Chanel. Ciągle obstaje przy zdaniu,że nie ma błyszczyków lepszych niż Chanel

bardzo dobry

Lubię jego zapach i połysk, dzięki niemu usta wyglądają na większe i pełniejsze. Podstawowa wadą kosmetyku jest fatalna trwałość. Błyszczyk błyskawicznie "zjada się" co w przypadku dośc dorgiego produktu stanowi znaczna wadę. jego jakośc i gama kolorystyczna nie jest lepsza od kosmetyków o wiele tańszych i uważanych za przecietne.

kiepski!

Jestem zawiedziona jakością zarówno tego kosmetyku, jaki i jakichkolwiek szminek Diora, w tym najnowszej Addict. <BR>Opakowanie - zwykłe<BR>zapach - strasznie karmelowy<BR>jakość - mniej niż średnia, po jakimś czasie nadmiar zbiera się na ustach.<BR>Moim zdaniem jedynym godnym polecenia kosmetykiem do ust Diora jest błyszczyk Plastic Shine.

Oceniam na 4.00

wydajny i całkiem trwały jak na błyszczyki; ładnie podkreśla usta, mozna stosować solo lub na szminkę, w każdej z tych kombinacji wygląda super!!!

Oceniam na 4.00

Bardzo go lubię używam koloru 467 i dzięki niemu mam pełne błyszczące usta. Jedyną wadą jest to że nie zbyt trwały ale większość błyszczyków taka jest. Świetnie nawilża usta. Gdy go użyłam pierwszy raz mój chłopak powiedział : jakie Ty masz seksowne usta. chyba dlatego też go tak lubię