Basics, Multi Vitamin Body Lotion (mleczko do ciała)

Basics, Multi Vitamin Body Lotion (mleczko do ciała)

Zgłoszony przez Oliweczkę:

Świetny balsam do ciała z witaminami A i E. Skóra po jego zastosowaniu jest lekko natłuszczona, nawilżona i jedwabiście gładka. Odkąd zaczęłam go używać zniknęły problemy z suchą skórą na nogach. Balsam ma śliczny, ale delikatny różany zapach i jest bardzo wydajny - 400ml wystarcza na jakieś pół roku!

Cena; 16,90

sie klei

Uch, nie wiem czy dam rade go zuzyc. Nie wymagam zbyt wiele od balsamu do ciala - moze dlatego, ze od 10 lat, czyli od konca podstawowki;) regularnie uzywam jakichs, nie mam problemow ze skora i zwykle dobrze oceniam wszelkie mleczka, kremy itp. Ten balsam dosc dobrze sie wchlania, pachnie, jak dla mnie, przyzwoicie, byl tani i jest go wielka butla. Nawilzenie w normie. Jest tylko jedno wielkie ALE: potwornie sie klei. Nawet sie wchlania, niestety na skorze pozostaje klejaca sie warstwa, ktora byc moze przy okazji sciaga skore. Dlatego nie wiem czy go wykoncze, czy zwyczajnie pojdzie do kosza.

Używam tego produktu od:pare razy
Ilość zużytych opakowań:zaczelam pierwsze-ostatnie

lepik

Teego basalmu używałam bardzo dawno temu. Pamiętam, że poleciła mi go konsultantka, mówiąc, że dużo klientek go bierze i są zadowolone. Ja nie byłam. Balsam miał leistą konsystencję, więc mozna go było szybko rozsmarować. Niestety pozostawiał na skórze lepiacą się wasrtewkę. Wogóle nie anwilżał, skóra po nim była wręcz przesuszona.:

Strasznie go wspominam - miał lejącą konsystencję, słabo nawilżał, i brzydko pachniał - właśnie przeczytałam że różano ;) na całe szczęście róże pachną inaczej. Po wysmarowaniu tym balsamem skóra nieprzyjemnie się lepiła.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Nieciekawy

Kupiłam go dawno temu, bo był w promocji. Z zalet mogę wymienić to, że był wydajny i nawilżał skórę. Wady miał dla mnie nie do przyjęcia, dlatego więcej go już nie kupię. Otóż źle się wchłaniał, musiał długo smarować, aby się w końcu wchłonął no i ten zapach przeokropny.

totalna klapa

Minusy: ciężkie opakowanie, rozprowadza się go fatalnie, zamiast nawilzać zostawia lepki film na skorze. Czekałam bardzo długo aż sie wchłonie, niestety, dopiero kiedy założyłam ubranie lepka warstwa zniknęła (podejrzewam że w wsiąknęła ubranie). Zapach znośny, ale nie sprawia przyjemności, jakiś chemiczny...

kiepski

Miałam wersję już w niebieskim opakowaniu. Nie polecam, kiepski balsam. Nie czułam, żeby nawilżał, tylko raczej oblepiał skórę, pozostawiając lepką, niewchłaniającą się warstwę. Ogromne opakowanie w tym przypadku jest tylko dodatkową wadą.

fatalny

Tragedia!
Po mękach wklepywania tgo balsamu, który zdecydowanie nie ma zamiaru wniknąć w skórę okazuje się, iż skóra zaczyna się lepić jakby ją nasmarowano kleikiem.
Nie pomógł mojej suchej skórze.
po prostu fatalny, zapach też nie bardzo, drażniący, nieprzyjemny.

od biedy moze być ;)

Sięgnęłam po balsam zachęcona niewysoka ceną i duzą pojemnościa.I to są 2 niewątpliwe plusy.Podoba mi się kolorek,taki subtelny :D co do zapachu to jest mi obojętny,nie jest ani ładny,ani odpychajacy.Z tego niebieskiego opakowania wyciskam go z wielkim trudem..konsystencja jest ok,ale po wsmarowaniu zostaje tlusta warstwa,nawilża tak średnio...

a mi odpowiada

Bardzo dobrze nawilza i to jego najwiekszy plus. Poza tym jest wydajny a w promocji kosztuje jedyne 10 zl za 400 ml wiec oplaca sie bardzo!! To prawda ze nie wchlanie sie do konca i pozostawia na skorze troszke klejaca warstwe, ale mi to nie przeszkadza. przynajmniej czuje, ze naprawde sie balsamowalam a skora jest nawilzona. Zapach jest ok, choc ja wole owocowe.

ok

A mi się zapach podoba, pachnie przyjemnie kolorek tez ma przyjemny. Mógłby się tylko lepiej wchłaniać i nie zostawiać klejącej warstwy. Nawilża dobrze, opakowanie jest duże i starcza na długo. Nie jest napewno rewelacyjny ale od czasu do czasu można się skusic.

Więcej nie kupię

Nie podoba mi się ten balsam :( Skusiłam się bo ma dużą pojemnośc [400ml] i niską cenę [ok.10zł w promocji]. Na tym jego zalety się kończą, niestety... Jak już pisały moje poprzedniczki: jest klejący, bardzo wolno się wchłania, zapach niezbyt przyjemny, nawilżenie może jeszcze ujdzie, ale komu chce się przechodzić przez takie męki??? Ja smarowałam sie po kapieli tylko wieczorem a potem czekałam kilkanaście minut na wchłonięcie zajmując się w tym czasie pielęgnacją innych części ciała. Nie polecam :(

Używam tego kosmetyku : 1,5 roku [sic!] jedno opakowanie

hmmm

Nie podoba mi sie zapach i konsystencja - jest gesty i klei sie. Ale dzialanie nawilzajace na 5 gwiazdek. :) Gdyby nie zapach, to kupowalabym go stale - jako taki balsam ratunkowy. Niestety zapach jest meczacy i za bardzo intensywny - w zamierzeniu chyba rozany, ale wyszedl chemiczny. bleeee