Slanted Brush (Pędzel do nakładania cieni ścięty)

Slanted Brush (Pędzel do nakładania cieni ścięty)

Pojemność 1 szt

Wąski, płaski, dość sztywny pędzelek ze sztucznego włosia, asymetrycznie ścięty pod kątem, służy do precyzyjnej aplikacji cieni wzdłuż załamania powieki, dolnych i górnych rzęs. Pozwala na idealne rzeźbienie makijażu oka. Ciemny cień nałożony tym pędzlem wzdłuż górnych rzęs spełnia rolę roztartego, łagodnego eyelinera. Dość długa rączka ułatwia użytkowanie.

pędzle
do eyelinera, do cieni
Wykonanie
sztuczne włosie
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Niesamowity pędzel

Pędzelek mam dzięki wizażowej wymiance. Jestem nim oczarowana i polecam laikom, którzy nie umieją zrobić kreski. Nadaje się raczej do dużych oczu, ale myślę, że każdy znajdzie dla niego zastosowanie.

Dzięki niemu zrobienie kreski, przed którą zawsze się wzbraniałam ze względu na marne umiejętności plastyczne głównie spowodowane brakiem precyzji w rękach oraz wprawy staje się dziecinnie proste. Można wyczarować zarówno delikatną i subtelną kreseczkę, jak i krechę z prawdziwego zdarzenia w roli głównej, idealnie równą, niekonieczną do roztarcia. Makijaż nie staje się jedynie przykrym obowiązkiem, ale przyjemnością.

Pędzel jest duży, lecz niezwykle precyzyjny, miękki i niedrapiący, ale wyjątkowo elastyczny, co sprawia, że idealnie przylega do linii rzęs i dopasowuje się do kształtu oka. Genialnie i gładko sunie po powiece równomiernie rozprowadzając kosmetyk także głębiej miedzy rzęsami. Niemożliwe staje się możliwe, zrobienie jaskółki z jego pomocą to pestka. Naprawdę idealna rzecz dla kogoś, kto ma dwie lewe ręce.

Na razie robię nim kreski z cieni do powiek na mokro, jak tylko zaopatrzę się w żelowy lub kremowy eyeliner, to na pewno edytuję recenzję, aby obwieścić, jak pędzelek sprawdza się z nimi, bo obecnie mam w prywatnym zbiorze same płynne tusze do kresek z wbudowanymi aplikatorami i żaden z nich nie dorównuje TBS.

Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to nieco za długi jak dla mnie trzonek. Jestem krótkowidzem i lubię mieć lusterko blisko twarzy podczas malowania, a dlugie trzonki to uniemożliwiają, mimo wszystko mam wrażenie, że przyrządem tym moglabym się malować w ciemno i z zamkniętymi oczami.

Ja serdecznie polecam, nie wypada mu włosie, jest to produkt wart swojej ceny, bardzo funkcjonalny. Używanie go to czysta przyjemność. Kosmetyki tej marki nigdy mnie nie powalały, ale ten pędzelek stłumił wszelkie gorzkie wspomnienia i żale:-)

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

nie dla mnie

Ładny pędzel, mam go już od jakoś ponad roku i nic się z nim nie dzieje. Jest dobrej jakości. Jednak w moim przypadku do niczego się nie nadaje, próbowałam go już do wszystkiego ale nie odpowiada mi.
Jestem drobną osobą, mam małe oczy i pędzel ten nie nadaje się u mnie ani do rozcierania ciemnego cienia na kreskach ani do robienia kresek. Nawet do brwi jest jakiś za duży. U mnie nie ma on żadnego zastosowania :(

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 leży sobie

Super ale trzeba umieć go użyć

Super pędzelek tylko trzeba umieć go używać. Czytam recenzje i widzę, że nie wszyscy potrafią wykorzystać potencjał tego pędzla. Moim zdaniem jest on idealny do pięknego podkreślenia oka ciemnym cieniem tak jak linerem- do eye linera w żelu sie nie nadaje choć można też użyć (wymaga dużej wprawy i niestety skupienia)
Ja używam go w następujący sposób- nakładam bardzo ciemny grafitowy cień Sephora wzdłuż powieki przy rzęsach robiąc kreskę jak linerem a następnie nabieram ten sam cień na pędzel i dokładnie dorysowuje do lini rzęs. Efekt super, wyglada jak liner tylko w wersji przydymionej, delikatniejszej niż ostra wyrazna kreska.

Używam tego produktu od:jednego roku
Ilość zużytych opakowań:jeden i wciąż jak nowy

Czym nakładać podkład?

po prostu pedzel z TBS

Kto raz sprobowal pedzli z TBS nie bedzie chcial miec innych....
Idealny do robienia kresek, poprawiania brwi. Nie odksztalca sie (a traktuje swoje pedzle czasem bardzo zle) ani nie lnieje, po prostu pedzel marzenie. Przed tym pedzlem nie zdawalam sobie sprawy ze jestem wstanie zrobic rowna kreske 1 ruchem - duza zasluga jest super wygodna raczka.

Używam tego produktu od: conajmniej roku
Ilość zużytych opakowań: niezniszczalny 1.

Przydatny

Pierwsze primo: Mam pędzlowego świra...
Drugie primo: Nie specjalnie cenię syntetyczne pędzle.

Ten pędzel TBS kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami na KWC. Ścięte pędzle mam już z Inglota (naturalne włosie) i z MUFE (syntetyk 9N). Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona.
Pędzel TBS jest poręczny, dobrze wyprofilowany, dużo bardziej gęsty niż pozostała ścięta dwójka. Do robienia kresek eyelinerem w żelu jest, jak dla mnie, za gruby, ale za to do nakładania samego cienia przy lini rzęs - fantastyczny.
Gdybym bardziej lubiła (chodzi tu tylko i wyłącznie o moje osobiste preferencje, nie mam nic do zarzucenia temu pędzelkowi) syntetyki, na pewno dokupiłabym inne TBSowskie pędzle.

Ilość zużytych opakowań: ?

Przydatny:)

Co prawda nałożyć cienie na powiekę tym pędzelkiem jest raczej trudno, ale on jest chyba nie do tego;) bo ma przede wszystkim za sztywne włosie. Natomiast bardzo łatwo można nim nałożyć cień wzdłuż górnej i dolnej lini rzęs. Wychodzi ładna i równa kreska mimo że nie mam zbyt dużej wprawy w tym temacie:D Troszkę gorzej jest kiedy chcę rozetrzeć namalowaną wcześniej kredką kreskę - pędzelek ściera kreskę a nie rozciera i wtedy muszę malować znów ze dwa razy i znów delikatnie rozcierać żeby było widać w miarę ładnie roztartą kreskę - więc do rozcierania kresek to on raczej się nie nadaje - za dużo zachodu;)
Kupiłam ten pędzelek głównie dlatego żeby malować nim kreski i tutaj jestem troszkę niezadowolona ponieważ pędzelek nabiera mało cienia i żeby namalować nim kreskę trzeba tego cienia nabierać i nabierać, a jak tą kreskę tak maluję i nie mogę namalować to znów mi taką grubaśna wychodzi;)No ale to pewnie też troche kwestia wprawy i cienia lub kredki(muszą być dobrze napigmentowane kolorem:))
Reasumując używam tego pędzelka codziennie odkąd go kupiłam i według mnie jest przydatny w robieniu codziennego makijażu oczu:).
Oczywiście jest bardzo solidnie wykonany (nie wypadł mi ani jeden włosek;)).
Nie wiem czy go kupię ponownie - może jeszcze znajdę inny pędzelek którym moje kreski będą wychodziły ładniej:D

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwszy pędzelek:)

Dno

Nie wiem czym się ludzie podniecają. Ogólnie pędzelek jest dla mnie do bani i tyle. Włoski wypadają, cienie się osypują. Nie potrafię nim dobrze rozetrzeć cienia. Nie polecam nikomu. Już lepsze są tansze pędzelki.

Bosssssssski:)

Pędzel bossssssski:)
mam to szczęście,że mam cały zapas wszystkich pędzli TBSu i każdy jeden jest idealny!
Tym świetnie nakłada się cienie na powiekę, można nim uzyskać świetne efekty! Jest idealny do podkreślania lini rzęs:) w połączeniu z cieniami z TBSu nawet makijażowy laik wyczaruje piękny makijaż:)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: jedno:)

Szałowy

Mój faworyt, jeśli chodzi o robienie kresek przy linii rzęs. Ma idealny kształt, idealną grubość, w ogóle cały jest idealny. Delikatny, acz stanowczy - chciałoby się rzec. ;) Wydaje się, że za toporny do eyelinera, a za miętki do brwi, ale to tylko pozory. Używam go do robienia kresek eyelinerem, do makijażu brwi, ale najlepiej wychodzi mi nim podkreślanie linii rzęs ciemniejszym cieniem. Równa, piękna kreska, lekko poprowadzona ku górze (i - w przypadku cienia - delikatnie roztarta), ale nie manierycznie wykręcona to efekt, który uzyskuje się za pomocą tego pędzla. I to w kilka chwil.

Trwałość i jakość doskonała - jest to zresztą znak rozpoznawczy pędzli TBS.

Ideał

Po pierwsze.. cena wynosi 16 a nie 10 euro.. po drugie... jest idealny.. uzywam go do podkreslenia brwi cieniami.. kupilam go w takim minizestawie z paroma innymi pedzelkami.. szerokosc pedzekla jest ta sama, tylko raczka jest krucuitka, a przez co staje sie baaardzo poreczny! samo wlosie jest dosc sztywne, ale przy tym bardzo gladziutkie.. doskonale trzyma cienie, ktore wcale sie nie obsypuja.. pieknie je rozprowadza!! Uwielbiam go, tak jak zreszta wszystkie cienie z TBS..Polecam:)

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Doskonały!!!

Jak każdy inny pędzel TBS idealny :D Świetny do robienia kresek na sucho i na mokro. Co go odróżnia od innych pędzli? Szerokość - pędzel TBS jest dwa razy szerszy od podobnych pędzli innych firm, przez co dobrze robi się nim kreski. Doskonały też do poprawiania brwi. Nie ma makijażu przy, którym bym go nie użyła. Mimo częstego prania, gdzie pędzle piorę minimum raz w tygodniu nie stracił swojego kształtu i nie zgubił ani jednego włoska.
Wszystkie pędzle TBS nadają się też do profesjonalnej pracy i każdy zauważa, że są wybitnie mięciutkie!!!
Ogromny plus to to, że są syntetyczne (a używam tylko takich, opis podaje błędną informację) i pokazują to, że można być piękną bez okrucieństwa wobec zwierząt!!!

Naprawdę polecam z całego serca!!! Napisałam, że kupię następny ale myślę, że takiej potrzeby nie będzie, gdyż wszystkie pędzle z tej serii wydają się być wieczne.

Używam tego produktu od: marzec/kwiecień 20089

genialny!

Uwielbiam ten pedzelek. Niesamowicie wygodny, latwy w uzyciu. Wspaniale maluje kreski;-)
Trwalosc znakomita, mimo wielokrotnego uzywania i mycia wyglada jak nowy. Nie wypadl ani jeden wlosek.
Wygodna raczka, ladne wykonanie. Super!

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań: moj pierwszy egzemplarz, nie wiem czy beda nastepne, skoro ten tak sie swietnie trzyma