Sylveco, Balsam myjący do włosów z betuliną

Sylveco, Balsam myjący do włosów z betuliną

Hypoalergiczny, przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, szczególnie słabych, zniszczonych, pozbawionych blasku, z tendencją do wypadania. Zawiera bardzo łagodne, ale jednocześnie skuteczne środki myjące, które nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry głowy. Unikalne połączenie oleju jojoba i masła karite z naturalnymi składnikami nawilżającymi zapewnia włosom ochronę przed wysuszeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Przy regularnym stosowaniu normalizuje stan skóry głowy, a włosom nadaje miękkość, gładkość i lekkość bez efektu puszenia.
Zalety:
- skutecznie i długotrwale nawilża,
- pielęgnuje skórę głowy,
- zapewnia efekt miękkich, lekkich i lśniących włosów.

Moje włosy się z nim nie polubiły..

O marce słyszałam wiele dobrego, przyglądając się ich ofercie ten produkt najbardziej przykuł moją uwagę ,opinie jak zawsze mieszane,ale przeważały te pozytywne. Co warto powiedzieć na początek? Ma rozmarynowo - miętowy zapach, lejącą konsystencję, biała barwę i kiepsko się pieni. Moje włosy u nasady są przetłuszczające,natomiast na długości suche. Okropnie przetłuszcza mój skalp i włosy u nasady, jeszcze tego samego dnia po umyciu są obciążone , dosłownie tłuste i przyklapnięte, za to na długości tępe. Efekt ten pojawia się przy każdym myciu. Próbowałam łączyć go z innymi produktami np. myjąc nim tylko nasadę ,albo tylko długość,ale te partie włosów które były nim myte są takie jak opisałam wyżej. U mnie totalnie się nie sprawdził, szkoda mi wydanych na niego pieniędzy ,bo za tę cenę ( 28zł regularna) można kupić szampon Matrixa albo dołożyć kilka złotych mieć świetny z L'oreala.

Używa produktu od: próbka

I tak i nie

Jak pachnie?
Rozmarynem lekarskim i za to u mnie wielki minus.. Pachnie na prawdę bardzo ziołowo, jak rozmarynowy olejek eteryczny.

Działanie?
Tutaj bardziej pozytywnie. Działanie bardzo pozytywnie mnie zdziwiło.
Mała próbeczka, a bardzo wydajna. Nigdy nie spotkałam się z taką konsystencją. To było coś oleistego, z balsamem? Dopiero na włosach balsam zamienia się w kremową pianę. Na prawdę dziwna sprawa, ale sprawdziła się bardzo dobrze. Mimo, że obawiałam się, że włosy nie będą domyte. Nie zgadzam się może z jeszcze jedną obietnicą producenta: brak puszenia się włosów. Moim zdaniem efekt był był przeciwny

Lepszy jako odżywka

Na początku używania moje włosy nie mogły się przyzwyczaić do konsystencji kosmetyku i tuż po umyciu wyglądały na obciążone. Zaczęłam więc stosować zaraz po nałożeniu balsamu zwykłego szamponu do włosów. Po pewnym czasie włosy się przyzwyczaiły i mogłam go stosować samodzielnie. Preparat dobrze się pieni. Pozostawia włosy miękkie i gładkie. Dodatkowo zauważyłam, że odkąd go stosuje na mojej głowie pojawiło się mnóstwo nowych włosów. Będę go używać na zmianę z innym szamponem właśnie ze względu na porost nowych włosów.

Widocznie i trwale nawilża włosy i skórę głowy

Wyjątkowo delikatny szampon o właściwościach nawilżających włosy oraz skórę głowy. Jest niezawodny w walce z łupieżem a także problemem łuszczącej się skóry głowy. Niweluje swędzenie skalpu a ponadto wzmacnia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu.

Po zastosowaniu szamponu włosy są przyjemnie gładkie, miękkie i pięknie się błyszczą! Nie elektryzują się i dają łatwo rozczesać.

Zakupiłam ten produkt ze względu na bardzo dobry skład INCI a także przyjemny, naturalny, ziołowy zapach. Nie zawiodłam się na nim i z pewnością kiedyś jeszcze do niego wrócę =)

Moje włosy go nie lubią

I to nie wiem dlaczego. Proteiny? Tak krotki kontakt z włosami podczas mycia chyba nie powinien źle na nie wplywać. Mam niewymagające włosy, zwykle po myciu są ładne lub bardzo ładne. Po myciu tym są jakieś sztywne, suche. Plus za piękny skład, ze wzgledu na niego polecę każdemu do spróbowania, u mnie jednak się nie sprawdza. Z bezsilikonowych i bez slsowych szamponów wolę vianka normalizującego, equilibre aloes i alterre granat. Osobiście nie jestem w stanie stosować czegoś co zostawia w kiepskim stanie nawet tak zdrowe włosy jak moje. Właściwości oczyszczajace poprawne, nie jest to zdzierak, ale też nie jest slabo myjący jak np. equilibra dla dzieci. Średnio wydajny, estetyczne opakowanie jak to zawsze u Sylveco. Najlepiej jest dorwać próbki w miarę możliwości.

bardzo dobry szampon

mogę w końcu napisać, że znalazłam szampon dla moich włosów. zacznę od jedynej wady jaką jest cena, ja kupiłam go na stronie triny.pl za 20 zł. balsam mógł by być troszkę tańszy.. ale wart jest tego ile za niego zapłaciłam. mam włosy, które się puszą, czasami gdzieniegdzie troszkę pokręcą, mam ich dużo i są dość grube. chciałabym żeby były wygładzone, lśniące i zarazem puszyste- a nie opadające strąki. i takie dokładnie są po użyciu tego balsamu. odżywione, bardzo miękkie, lśnią jak w reklamie, no i są wygładzone (nie muszę nawet stosować prostownicy), a jednocześnie nie są obciążone. szampon jest delikatny, ładnie pachnie i jest wydajny. to bardzo dobry produkt. jak dotąd najlepszy ze wszystkich Sylveco jakie testowałam. do tej pory moim nr 1 był krem brzozowo-rokitnikowy z betuliną ale teraz mamy ex aequo :)

Świetny, choć nie najtańszy

Przejęłam ten balsam od mamy, bo jej nie przypadł do gustu, i tym samym zużyłam z entuzjazmem właściwie pełne opakowanie produktu. Byłam zachwycona - co prawda balsam nie pieni się za dobrze (w końcu nie zawiera agresywnych środków myjących), ale nie zdarzyło się, by pozostawił włosy obciążone lub niedomyte. Piękny, naturalny, ziołowy skład, w żaden sposób nie podrażniał skóry głowy, a włosy dostawały dodatkowego energetycznego kopa. Miałam wrażenie, że balsam Sylveco, mimo że nie było to jego rolą, powodował także odżywienie i był kolejnym środkiem pielęgnacyjnym, poza odżywkami.

Zapach ziołowy, specyficzny, ale mi akurat bardzo się spodobał.

Pomimo kiepskiego pienienia się nie mogę narzekać na wydajność - przy codziennym stosowaniu używałam balsamu ponad miesiąc.

Jedyne, do czego się przyczepię, to stosunkowo wysoka cena. Około 25-30 zł za szampon to już dość sporo, zwłaszcza, że znam niewiele gorsze za połowę tej kwoty. Sylveco oczywiście wygrywa, jeżeli chodzi o efekty pielęgnacyjne, ale nie zależy mi na nim aż tak bardzo, by przepłacać...

Bardzo dobry.

Miałam obawy co do tego produktu ze względu na balsam w nazwie. Niepotrzebnie. balsam doskonale myje włosy :)
Plusy:
-wydajność,
-delikatny zapach,
-skład,
-oczyszczanie (włosy aż skrzypią przy odciskaniu wody),
-estetyczne opakowanie.
Minusów nie widzę. podukt godny polecenia.

Balsam myjący kupiłam dosyć niedawno. Znalazłam go przez przypadek buszując po różnych drogeriach kosmetycznych. Długo wahałam się nad kupnem, ponieważ odstraszała mnie cena. Przekonałam się przez dobre recenzje na internecie.
Używan balsamu od około miesiąca i bardzo go polubiłam.
Plusy:
+ piękny, ziołowy i naturalny zapach
+ skład ( bez zbędnych i stucznych składników)
+ włoski po nim błyszczą się, wyglądają zdrowo, nie puszą się, są odpowiednio dociążone. Dla osób z włosami przetłuszczającymi się może obciążyć włosy. Przy pierwszym użyciu radziłabym nie używać dodatkowo odżywki, bo łatwo przy tym balsamie włosy za bardzo obciążyć. Włoski, jeśli nie są zniszczone, mogą nie potrzebować dodatkowego nawilżenia.
+ dobrze się pieni, choć trzeba wykonać nico więcej ruchów ręką, okaże się że nie trzeba go wcale dużo nakładać.

Minusy:
- płynna konstystencja. Trzeba uważać, aby szampon nie uciekł z ręki.
- słabo współpracuje z odżywkami,osobiście nadal jestem na etapie prób i błędów jeśli chodzi o dobór odżywki do tego balsamu.
- może przerażać cena, chodź patrząc na skład można powiedzieć, że jest raczej przystępna, znam dużo droższe szampony z dużo gorszym składem
T

Mieszane uczucia

Z jednej strony byłam zadowolona z tego balsamu.
Bardzo dobrze mył włosy, co prawda musiałam sporo nałożyć go na skórę głowy bo słabo się pieni ( ze względu na brak SLS co jest dla mnie plusem) ale zmywał wszystkie produkty ze skóry głowy i włosów bez większego problemu a wręcz zbyt dobrze. Musiałam go nakładać tylko na głowę i resztką produktu myć cale włosy bo powodował że robiły się one tępe i strasznie się plątały.
Po wysuszeniu były bardzo sypkie co mi odpowiadało i nie przetłuszczały się tak szybko jak przy innych szamponach ale przez to plątanie zaczęły niestety bardzo niszczyć mi się końcówki. Nie pomagały nawet moje sprawdzone maski do włosów które zawsze dają rade pomóc moim włosom.
Na minus jest też konsystencja balsamu. Jest on bardzo płynny i ciężko nałożyć go na głowę. Po jakimś czasie osadza się mydlina na spodzie i w opakowaniu zostaje gęsta papka a włosy myjemy dosłownie wodą.

NIE

Skusiłam się przez promocję. I czekałam aż w końcu się skończy....
Plusy
+ skład
Minusy
- podrażniał skóre głowy
- przetłuszczał moje włosy
- tępy w nakładaniu, ciężko się go rozprowadza
- 'wodnisty'
- zapach
Nie polubiliśmy się

bardzo delikatny

Moje włosy są dość gęste, zdrowe, ale przetłuszczają się u nasady. Lubię delikatne szampony, które pielęgnują moją skórę głowy. Balsam świetnie spełnia swoje zadanie - ma przyjemny skład i dobrze oczyszcza skalp, ale jest przy tym bardzo delikatny. Ma trochę za rzadką konsystencję, przelewa się między placami, ale mogę mu wybaczyć. Po jego użyciu moja skóra głowy jest ukojona, włosy sypie i błyszczące. Cena tylko trochę za wysoka, ale POLECAM! :)