Sylveco, Balsam myjący do włosów z betuliną

Sylveco, Balsam myjący do włosów z betuliną

Hypoalergiczny, przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, szczególnie słabych, zniszczonych, pozbawionych blasku, z tendencją do wypadania. Zawiera bardzo łagodne, ale jednocześnie skuteczne środki myjące, które nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry głowy. Unikalne połączenie oleju jojoba i masła karite z naturalnymi składnikami nawilżającymi zapewnia włosom ochronę przed wysuszeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Przy regularnym stosowaniu normalizuje stan skóry głowy, a włosom nadaje miękkość, gładkość i lekkość bez efektu puszenia.
Zalety:
- skutecznie i długotrwale nawilża,
- pielęgnuje skórę głowy,
- zapewnia efekt miękkich, lekkich i lśniących włosów.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo fajny produkt

Zaznaczam, że po pierwsze mam ładne zdrowe, tylko hennowane włosy, które nie potrzebują żadnej super opieki:) i dodaję, że używałam tylko kilku próbek, ale balsam jest super, włosy są miękkie i sypkie, ładnie się układają, są sprężyste, skóra jest ukojona, generalnie wszystko super, tylko ta cena, troszkę drogo 30 zł za szampon do włosów, nie mam z nimi problemów więc szkoda mi wydawać tyle, ale jakbym miała włosy przesuszone, to na pewno na stałe zawitałby w mojej łazience.

Bardzo dobry.

Miałam obawy co do tego produktu ze względu na balsam w nazwie. Niepotrzebnie. balsam doskonale myje włosy :)
Plusy:
-wydajność,
-delikatny zapach,
-skład,
-oczyszczanie (włosy aż skrzypią przy odciskaniu wody),
-estetyczne opakowanie.
Minusów nie widzę. podukt godny polecenia.

Balsam myjący kupiłam dosyć niedawno. Znalazłam go przez przypadek buszując po różnych drogeriach kosmetycznych. Długo wahałam się nad kupnem, ponieważ odstraszała mnie cena. Przekonałam się przez dobre recenzje na internecie.
Używan balsamu od około miesiąca i bardzo go polubiłam.
Plusy:
+ piękny, ziołowy i naturalny zapach
+ skład ( bez zbędnych i stucznych składników)
+ włoski po nim błyszczą się, wyglądają zdrowo, nie puszą się, są odpowiednio dociążone. Dla osób z włosami przetłuszczającymi się może obciążyć włosy. Przy pierwszym użyciu radziłabym nie używać dodatkowo odżywki, bo łatwo przy tym balsamie włosy za bardzo obciążyć. Włoski, jeśli nie są zniszczone, mogą nie potrzebować dodatkowego nawilżenia.
+ dobrze się pieni, choć trzeba wykonać nico więcej ruchów ręką, okaże się że nie trzeba go wcale dużo nakładać.

Minusy:
- płynna konstystencja. Trzeba uważać, aby szampon nie uciekł z ręki.
- słabo współpracuje z odżywkami,osobiście nadal jestem na etapie prób i błędów jeśli chodzi o dobór odżywki do tego balsamu.
- może przerażać cena, chodź patrząc na skład można powiedzieć, że jest raczej przystępna, znam dużo droższe szampony z dużo gorszym składem
T

Drobne fale bez karbownicy KROK PO KROKU

Mieszane uczucia

Z jednej strony byłam zadowolona z tego balsamu.
Bardzo dobrze mył włosy, co prawda musiałam sporo nałożyć go na skórę głowy bo słabo się pieni ( ze względu na brak SLS co jest dla mnie plusem) ale zmywał wszystkie produkty ze skóry głowy i włosów bez większego problemu a wręcz zbyt dobrze. Musiałam go nakładać tylko na głowę i resztką produktu myć cale włosy bo powodował że robiły się one tępe i strasznie się plątały.
Po wysuszeniu były bardzo sypkie co mi odpowiadało i nie przetłuszczały się tak szybko jak przy innych szamponach ale przez to plątanie zaczęły niestety bardzo niszczyć mi się końcówki. Nie pomagały nawet moje sprawdzone maski do włosów które zawsze dają rade pomóc moim włosom.
Na minus jest też konsystencja balsamu. Jest on bardzo płynny i ciężko nałożyć go na głowę. Po jakimś czasie osadza się mydlina na spodzie i w opakowaniu zostaje gęsta papka a włosy myjemy dosłownie wodą.

NIE

Skusiłam się przez promocję. I czekałam aż w końcu się skończy....
Plusy
+ skład
Minusy
- podrażniał skóre głowy
- przetłuszczał moje włosy
- tępy w nakładaniu, ciężko się go rozprowadza
- 'wodnisty'
- zapach
Nie polubiliśmy się

bardzo delikatny

Moje włosy są dość gęste, zdrowe, ale przetłuszczają się u nasady. Lubię delikatne szampony, które pielęgnują moją skórę głowy. Balsam świetnie spełnia swoje zadanie - ma przyjemny skład i dobrze oczyszcza skalp, ale jest przy tym bardzo delikatny. Ma trochę za rzadką konsystencję, przelewa się między placami, ale mogę mu wybaczyć. Po jego użyciu moja skóra głowy jest ukojona, włosy sypie i błyszczące. Cena tylko trochę za wysoka, ale POLECAM! :)

całkiem całkiem ;)

No całkiem niezły, chociaż na moim długich włosach jest bardzo mało wydajny. Myje dobrze, ma delikatny ziołowy zapach. Delikatnie się pieni, łatwo spłukuje. Nie wysusza włosów, Trochę częściej muszę być włosy niż zwykłymi szamponami. No ale jednak skład ma od nich dużo lepszy, bardziej naturalny.

Bardzo przyjemny szamponik

Na początku mojego włosomaniactwa, kiedy to jeszcze nie potrafiłam czytać składów, nie wiedziałam nic o własnej strukturze włosów, załamana ich kondycją, a właściwie kompletnym jej brakiem, chwytałam wszystko co wpadło mi w ręce, a co miało ratować moje włosy i wrócić im życie. Wtedy wpadły mi dwie próbki tego balsamu w ręce przy okazji zakupów tony odżywek i masek do włosów ( w większości kompletnie nieodpowiednich do moich włosów jak się okazało później) w sklepie zielarskim. Wypróbowałam....i okazały się bardzo przyjemnym i przyjaznym moim wysokoporowatym włosom produktem, co skutkowało kupieniem całej butelki. Co mogę powiedzieć...Balsam bardzo dobrze sprawował się na moich włosach, dawał efekt puszystości, ale nie spuszenia, włosy wygładzone, ale dobrze odbite od nasady, bardzo delikatny okazał się dla skóry głowy, żadnych podrażnień, wręcz przeciwnie, wygoił mi wszystkie podrażnienia spowodowane przez nieodpowiednio dobrane inne kosmetyki włosowe, baaaardzo przyjemny zapach, który pozytywnie zaskoczył mnie, no i wygodna butelka. Minusem było samo nakładanie, sztywno i tępo, jak został rozprowadzony na włosach było już lepiej, ale i tak za mało poślizgu, nakładało się go dużo, żeby ten efekt wywołać, przez co szampon był bardzo mało wydajny, co z kolei wydajność kompletnie nie przekładała się na cenę, ta jest po prostu jeśli chodzi o tego typu produkt, maksymalnie wywindowana, A sam balsam na pewno aż takich pieniędzy wart nie jest. I jeszcze jeden wielki minus, po umyciu rozczesanie włosów prawie niemożliwe, maski nakładam zawsze już po rozczesaniu włosów, tutaj nie dało się, więc musiałam przed. Gdybym nie używała odżywek, masek do włosów, te zostałyby nie rozczesane, bo to graniczyło by z cudem jakimś i garściami wyrwanych włosów.

Używa produktu od: próbka

Tragedia

Miałam tylko próbkę tego "cuda" i całe szczęście!
- tępy w nakładaniu, mimo, że się pieni to ciężko się go rozprowadza
- wodnisty - ucieka z dłoni
- pachnie jak tani środek do czyszczenia toalety

Nigdy więcej!

obłędny zapach

balsam w miłej dla oka buteleczce, zakupiony w drogerii natura (dostepny w tej sieci w Krakowie) za 28 zł.
pierwsza przyjemność z uzycia : spodziewałam się ziołowej nalewki babuni, a tutaj zaskoczenie - OBŁĘDNY zapach: tymianek, miód i cos jakby mentol. najważniejsze, to nie jest sztucznym "parfum", tylko naturalna pochodna składu.
a skład naturalny, doskonale dobrany! działa łagodząco przede wszystkim na skórę głowy, choc włosom nie zaszkodzi. pomyciu sa miękkie, puszyste (moga wymagać odzywki), odbite u nasady. nie hamuje ani nie wzmaga przetluszczania, nie nasilił wypadania (ale tez nie pomógł w tej kwestii, czego producent nie obiecuje). pieni się obficie i przyjemnie (dozuje "kieliszek" i rozcieńczam), zapach przyjemny, trwały, do pozostawianego "filmu" na włosach można sie przyzwyczaić :)
cena w porządku jak za 300ml dopieszczonego składu. wad nie widzę (wydajnośc uznaje za neutralną, ponieważ wolę płynne a nie kleiste szampony)

Przyjazny wysokoporowatym

Jedyne zadowalające mnie myjadło do włosów marki Sylveco. Lubię ich kosmetyki do twarzy, te do włosów średnio. Ale balsam się im udał! :)

Działanie: balsam jest żelowo-kremowy i delikatnie się pieni. Domywa oleje nałożone w niewielkiej ilości, ale stylizatorów oczywiście nie. W przeciwieństwie do szamponów tej marki nie pozostawia plączących się włosów, są gładkie i dają się rozczesać. Mniej wymagające włosy nie będą potrzebowały po nim odżywki, wiec jest to takie eco 2w1.

Na plus:
-myje łagodnie, ale skutecznie oczyści normalną skórę głowy
-włosy są leciutko dociążone i rozczesują się łatwo, pięknie błyszczą;
niektórym starczy za odżywkę
-moim zdaniem, mimo, że spienienie go wymaga więcej ruchów ręką niż standardowego szamponu, pieni się fajnie, kremową, przyjemną pianą
-jak wszystko od Sylveco ma ładny zapach, dopieszczoną otoczkę produktu i używa się tego z przyjemnością

Na minus:
-wydajność jest poniżej krytyki
-wobec tego, jest drogi

Podsumowując: Balsam jest naprawdę łagodnym myjadełkiem. Polecam posiadaczkom suchych i nieznośnych, plączących się włosów, które chciałyby spróbować czegoś od Sylveco.

Super

Nareszcie szampon, który jest naturalny a moje włosy po nim są tak odświeżone jak po normalnym szamponie. Ba nawet jak po szamponie i odżywce w jednym.

I nie prawdą są opinie,że sie nie pienii, bo pieni sie i to bardzo :)

Polecam, nawet konto założyłam, żeby móc sie wypowiedzieć :))))