Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Sylveco, Hibiskusowy tonik do twarzy

Sylveco, Hibiskusowy tonik do twarzy

Hypoalergiczny, delikatny tonik do twarzy Sylveco z ekstraktami hibiskusa i aloesu o działaniu ochronnym, rewitalizującym i wzmacniającym, przeznaczony do każdego rodzaju cery. Dzięki dużej zawartości składników nawilżających, skutecznie zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci, zapewniając jej odpowiedni poziom nawodnienia. Tonik do twarzy hibiskusowy Sylveco o lekkiej żelowej formule odświeża i zmiękcza, łagodzi podrażnienia. Uzupełnia demakijaż, może być stosowany wielokrotnie w ciągu dnia na twarz, szyję i dekolt. Pozostawia skórę wyraźnie czystą i promienną, przygotowując ją do dalszych etapów pielęgnacji. Przebadany dermatologicznie. Bezzapachowy.

Cera
normalna
w butelce
płyn
50 – 100ml

Taki sobie

Do kosmetyków sylveco mam abiwalentny stosunek , używałam kilka kosmetyków tej marki i żaden nie zrobił na mnie wrażenia . Konsystencja ciekawa galaretowata zapach nie wszystkim może podpasować , mi nie przeszkadza . Im dłużej stosowałam tonik tym bardziej skore mojej twarzy zapychał, po stosowaniu skura nie była przyjemnie nawilżona a wręcz wysuszona, nie jestem fanką tych kosmetyków i raczej już po nie nie sięgnę .

Trochę zbyt ziołowy zapach

Tonik ma gęsta konsystencję i ziołowy zapach. Ja chyba jednak wolę transparentne i lekkie toniki Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego działania upiększającego, więc więcej nie kupię.

Świetny

Używam go codziennie wieczorem po oczyszczeniu twarzy, bardzo dobrze oczyszcza i nawilża skórę. Ma bardzo delikatny i ładny zapach. Dobry i naturalny skład, jest bardzo wydajny. Uwielbiam go to najlepszy tonik jaki do tej pory używałam.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Jest w porządku.

Tonik zakupuję w osiedlowym sklepie zielarskim. Lubię go za to, że jest taki inny i nietypowy. Produkt ten trzymam w zaciemnionym miejscu, gdyż w jasnych pomieszczeniach zwyczajnie traci właściwości - tak powiedziała pani konsultantka z Sylveco. Używam go po wieczornym demakijażu, nakładam go bezpośrednio na dłoń a potem wmasowuję w buzię. Nie marnujemy produktu. Podoba mi się ta żelowa konsystencja, jest ona taka treściwa i konkretna. Tonik nawilża i koi moją skórę, sprawia, że jest ona delikatna. Pielęgnuje ją o wiele lepiej, niż te sklepowe toniki z sztucznym składem. Będę po niego sięgać, bo widzę, że robi wiele dobrego dla mojej skóry. Jest bardzo wydajny, wystarczy mała ilość produktu, by starczyło na całą twarz. Nie wiem jak jest z wacikami, podejrzewam, że wpija go, więc wtedy może okazać się zwyczajnie niewydajny.

Czuję, że działa

Pierwszy tonik, którego używałam i czułam, że robi coś dobrego dla mojej skóry. A jego działanie opiera się na odczuwalnym nawilżeniu i ukojeniu. Przez chwilę rzeczywiście jest delikatnie lepki, ale zaraz się zupełnie wchłania. Nakładam go dłońmi bezpośrednio na skórę i tylko taki sposób aplikacji polecam, ponieważ jest gęstszy niż inne tego typu produkty. I w ogóle szkoda go marnować na waciku :) Dodam, że wystarczy większa kropla na całą twarz.

Dziwny

-nie jest to typowy tonik, zdziwiłam się i nawet miałam podejrzenia o to, że moja sztuka jest nieświeża, poczytałam jednak w Internecie i okazało się, że jednak nie, że on tak ma,
-wszystkiemu winna konsystencja, tonik ma formę żelową i to bardzo gęstą, co prawda miałam już taki tonik z firmy Yves Rocher, ale tamten wspominam wspaniale, ten niestety mniej,
-brzydka barwa kosmetyku, ciemny brąz, wygląda jakby był troszkę zepsuty,
-a pachnie, jakby był troszkę sfermentowany, nie, nie, nie, jakiś dziwny ziołowy zapach, taki "głęboki", nie umiem za bardzo tego opisać, ale coś jak syrop na kaszel, w tym stylu,
-pozostawia na twarzy lepką warstwę,
-z reguły od razu po toniku stosuję krem, po tym jednak trzeba chwilę poczekać, bo inaczej krem się z nim zmiesza,
-pojemność mała, wydajność też, więc cena wysoka,

-/+opakowanie takie sobie,

+mocno nawilża skórę,
+po jego użyciu jest miękka,
+produkt polski

Po jakimś czasie konsystencja toniku nawet mi się spodobała, koiła moją skórę, więc śmiem twierdzić, że to fajny produkt na zimę. Nie wykluczam, że kupię, mimo tylu wad.

nie jest idealny, ale kupiłam drugie opakowanie

Jak w tytule, tonik nie jest jakiś zniewalający, ale skusiłam się na drugie opakowanie, mimo że moja tłusta, odwodniona skóra bardziej toleruje dermokosmetyki, i mimo że mam przed sobą do przetestowania inne toniki oraz mimo że nie spełnia wszystkich obietnic producenta.
Może będzie on częstym gościem w mojej łazience, chyba że znajdę coś, co zadowoli mnie, a przede wszystkim moją wymagającą skórę. Po pierwsze wybieram kosmetyki, które poradzą sobie z odwodnieniem i jego skutkami.
Ten tonik nie jest przeznaczony do mojego typu cery (chociaż producent przeznaczył go dla wszystkich) i nie zadowala wszystkich jej potrzeb, a mimo to zapewnia skórze optymalne nawilżenie - tak głosi etykieta na butelce i tak jest w rzeczywistości. Po aplikacji skóra wypija produkt, łagodzi, przynosi ulgę. Nie jest to ekstremalne nawilżenie, ale dosłownie optymalne, skóra przygotowana jest na dalsze zabiegi.
Co do obiecywanej świeżości... no, ja jej nie odczuwam, ale nie wymagam.
Co do uzupełnienia demakijażu. Problem polega na tym, że konsystencja toniku nie jest standardowa. Jest nieco żelowa, nie wchłania się w wacik i ucieka z niego. Sprawdza się w tym wypadku aplikacja dłońmi. Nalewam odrobinę na rękę, rozcieram i wklepuję w twarz. W ten sposób nie zmyję resztek makijażu. Ale odpowiednio tonizuje i złagodzi cerę.
Przede wszystkim nie szkodzi - nie podrażnia, nie zatyka porów, nie wywołuje przykrych niespodzianek.
Zapach jest nieco ziołowo-apteczny, subtelny, nienachalny. Odpowiada mi.
Tak samo jak opakowanie. Butelka zamykana klapką z małym otworkiem przez który dozujemy odpowiednią ilość toniku. Butelka po środku jest też na tyle miękka (ale nie za miękka) by po lekkim naciśnięciu wydobyć kosmetyk.
Produkt jest bardzo wydajny, a przy tym opłacalny.
Na razie przerzucam się na kolejne, które planuję przetestować,a Wizażankom,które jeszcze go nie miały polecam spróbować.

Mieszane uczucia

Nie do końca wiem co o nim sądzić. Z jednej strony ma fajny naturalny skład,dobrze oczyszcza,ale z drugiej ściąga mi skórę,ma dziwną konsystencję. Jest dość wydajny,a opakowanie ładnie wygląda. Dozowanie jest troszkę problematyczne właśnie przez konsystencję,mi sie zawsze coś wyleje,lepszym rozwiązaniem byłaby zdecydowanie pompka. Zapach mi się podoba,jest przyjemny.

nic specjalnego

Zdziwiły mnie bardzo dobre recenzje tego produktu, bo według mnie nie jest to nic specjalnego.
Tonik ma żelową konsystencję, ciężko się go wylewa na wacik.
W teorii tonik ma przygotować naszą buzię na kolejny kosmetyk, przy tym nawilżając skórę.
Tego nawilżenie skóry nie zauważyłam.
Zapach - bardzo dziwny, trochę apteczny.

Krzywdy mi ten kosmetyk nie zrobił, ale żadnego super efektu też nie zauważyłam.

Jest ok

Tonik kupiłam po przeczytaniu pozytywnych recenzji na KWC. Używam go codziennie po wieczornym oczyszczaniu twarzy a przed nałożeniem kremu.
Plusy:
*ma bardzo dobry, naturalny skład
*dobrze oczyszcza i tonizuje cerę, a przy tym lekko ja nawilża
*ma ładny, delikatny zapach
*nie podrażania, nie zapycha i nie uczula cery
*jest bardzo wydajny
*dostępność – w każdej Naturze

Minusy:
*ma żelowatą konsystencję, przez co skóra po użyciu trochę się lepi (nie wchłania się do końca). Wacik nasączony tonikiem też trochę tępo sunie po twarzy.
Jest dobry, ale ja wolę jednak te wodniste. Nie będę jedna się bronić przed nim rękami i nogami.

Tak czy inaczej – mogę polecić ten produkt.

Nawilża i chroni

Kolejna perełka wyszukana dzięki KWC :)
Jest to kosmetyk do zadań specjalnych. Ogólnie to z tonikami nie mam za dużego problemu, wręcz wcześniej je traktowałam po macoszemu.
Ten jest dość unikatowy jeśli chodzi o toniki. Skład ma krótki i naturalny, ekstrakt z kwiatu hibiskusa na drugim miejscu.
Postać ma lekko żelową, na waciku zaskakuje ciemniejszym kolorem - inne toniki mają postać wody. Pachnie autentycznie hibiskusem.
Nałożony na twarz od razu natychmiastowo nawilża i koi uczucie ściągania. Widocznie poprawił się stan moich słabych naczynek przy systematycznym używaniu. Niezastąpiony, kiedy chcemy dać skórze odpocząć od smarowideł - kiedy spędzam dzień domowo, nakładam tylko ten tonik dla lekkiego odświeżenia i nawilżenia, więcej nie trzeba.
I dziwo, przy tym wszystkim nieźle oczyszcza i radzi sobie z wypryskami.
Jestem niezwykle zadowolona z tego produktu. Sylveco ma wiele takich perełek, warto używać kosmetyków tej firmy.

Ciekawy produkt

Ciekawy produkt marki Sylveco, dostałam go przy zamówieniu innych ich produktów. Tonik ma ładne opakowanie, ciekawą żelową konsystencję i ładny kolor, dobrze nawilża skórę.