Celine Dion, Sensational, Parfum Deodorant Natural Spray (Dezodorant perfumowany z atomizerem)

Dezodorant perfumowany sygnowany nazwiskiem Celine Dion. Jest doskonałym uzupełnieniem wody toaletowej.

uzupełnienie perfum
zapachowa
50 - 100ml

Kobiecy

Zapach jest bardzo kobiecy i tajemniczy. Dla żadnej świata kobiety. Typowo na wieczorne eskapady ;) Musiałam z dobrego serca oddać mamie, gdyż bardzo się jej spodobał. Jestem o dziwno bardzo zaskoczona trwałością kosmetyku... Naprawdę bardzo długo utrzymuje się na skórze! Pewnie nie jest tak trwały jak perfum, ale i tak daje radę,

Bardzo kobiecy

Bardzo przyjemny niesamowicie kobiecy i sexowny zapach . Jak dla mnie zdecydowanie bardziej na wieczór , gdyż ma w sobie pazur i ciągnie się za nami ogonem. Mimo ,iż jest to dezodorant perfumowany bardzo długo się utrzymuje .Zapach jak dla mnie jest mocno kwiatowy ale nie ciężki , wyczuwam tutaj także świeże nuty , nie jest przytłaczający. Nie jest także ciężki , myślę że dla młodych kobiet i nastolatek będzie idealny. Ogólnie lubię go używać każdą porą gdyż uważam że jest uniwersalny i dobrze się wpasowuje w każdą. Starczył mi na dość długi okres czasu a nie kosztował wiele , więc myślę ,że tym bardziej warto go wypróbować.

Fajny zapach

Zapach jest bardzo przyjemny, słodki ale nie przesadnie. Jeszcze nie spotkałam kogoś, komu by się nie podobał.
Opakowanie jest ładne i praktyczne. Noszę perfumy ze sobą w torebce, więc napis z etykiety częściowo się starł, ale i tak jest ok.
Trwałość nie jest powalająca, ale perfumy nie znikają w oka mgnieniu. Tutaj może być.
Ogólnie lubię używać tych perfum i kiedyś pewnie do nich wrócę.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

wrastające włoski

bardzo ładny :)

Zapach jest słodki ale bez przesady, delikatny, kwiatowo - owocowy. Kojarzy mi się z nieśmiałą nastolatką. Uwielbiałam go za wyczuwalną nutę jabłka, gruszki. Ja już od dawna nie jestem nastolatką, mam do zużycia dużo innych bardziej wyrazistych perfum. Zapach utrzymuje się na skórze ok. 2 - 3 godziny. Czy do niego wrócę - nie wiem, ale polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 75 ml

Kobiecy i uwodzicielski

Od kilku lat jestem wierna temu dezodorantowi. Kiedy zużyję, robię sobie kilka miesięcy do pół roku przerwy, a potem kupuję znowu. Dlaczego? Bo uwielbiam ten zapach - jest bardzo kobiecy, intensywny i może być przytłaczający dla tych, które lubią delikatne, dziewczęce wręcz zapachy. Wydaje mi się, że przebijają się tu przede wszystkim kwiatowe nuty, ale nie jestem znawczynią, więc nie będę udawać, że umiem wyróżnić kolejne nuty. Raczej nie nadają się na lato, za to jesienią i zimą, zwłaszcza wieczorową porą... wspaniałe. Niewątpliwym atutem jest trwałość tego dezodorantu - nigdy bym nie pomyślała, że może tak długo utrzymywać się na skórze. Z tego powodu też nie kupiłam nigdy perfum - jakość i trwałość dezodorantu mi wystarcza.
Zdecydowanie jeden z moich ulubionych zapachów, do których będę wracać chyba do końca życia :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5 opakowań

****

niecodzienny zapach
długo utrzymuje się na skórze i ubraniach
odpowiedni na każdą okazję
raczej nie dla nastolatki
duże opakowanie, szklane, ciężkie - nie do torebki

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania