The Body Shop, Face/Body Brush (Pędzel do nakładania pudru na twarz i ciało)

The Body Shop, Face/Body Brush (Pędzel do nakładania pudru na twarz i ciało)

Pojemność 1 szt

Duży, pełny, zaokrąglony pędzel do nakładania na twarz i ciało sypkiego pudru. Można go też stosować do usuwania z twarzy nadmiaru pudru. Pędzel wykonany ze sztucznego, syntetycznego i miękkiego włosia, osadzony na wygodnej rączce.

Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

The Best!

Najlepszy pędzel jaki posiadam, długo się pewnie nie rozstaniemy. Zaskoczył mnie pozytywnie. Z pozoru nic specjalnego - klasyczny duży pędzel, jednak stał się moim ulubionym narzędziem do aplikacji pudrów sypkich, rozjaśniających, mineralnych.
Wlosie jest bardzo miękkie, gęste i przyjemne w dotyku. Dobrze sprawdza się zarówno na aplikacje strefy T jak i całej twarzy. Wielki plus za trwałość! Czasem zdarzało mi się trzymać pędzel w torebce i trochę razem podróżowaliśmy, a on jaki był taki pozostał. Żadnego śladu zniszczenia, wszystkie włoski na swoim miejscu. Używam pędzla już ponad roku, a wydaje się jakbym kupiła go wczoraj.
Zdecydowanie mój faworyt! Cena może trochę odstraszyć, ale jest to produkt na długie lata, jak nie na zawsze. Warto więc postawić na jakość.

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: Jeden pędzel

nigdy się nie rozstaniemy :)

Nie mam wielkiego doświadczenia jeśli chodzi o pędzle. Wcześniej używałam może 2-3 raczej niskiej jakości. W końcu postanowiłam zakupić porządny pędzel i zdałam się opinie na Wizażu. Padło na pędzel Body Shop. Od tej chwili minęło już jakieś 5 lat i wciąż jesteśmy razem :)

Pędzel jest bardzo komfortowym akcesorium w codziennym makijażu. Delikatny, dobrze wyprofilowany, włosie idealnie rozprowadza kosmetyk. Stosuję go codziennie do nakładania zarówno pudru (sypkiego/w kamieniu), jak i różu, i w obu przypadkach pędzel BS zdaje egzamin na 5.

A propos trwałości, ten pędzel jest naprawdę niezniszczalny! Włosie jest w doskonałym, nienaruszonym stanie od lat. Nic się nie powyginało, nic nie powypadało, pędzel służy mi równie dobrze jak w dniu zakupu. Wiekowość mojego pędzla BD zdradza jedynie trochę sfatygowana rączka.

Czy polecam? Tak. Czy kupiłabym ponownie? Jeśli się zniszczy(w co wątpię) - z przyjemnością. Nie mam co prawda porównania (nie stosowałam chociażby pędzli z włosia naturalnego), ale w sumie po co szukać dalej, jeśli pędzel BS spełnia wszystkie oczekiwania?

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Perfection :)

Ten pedzel, jak i inne firmy Body Shop, doskonale spelnia swoje zadanie. Jesli jestes osoba o wrazliwej skorze, czesto sie czerwienisz czy masz problem z widocznymi naczynkami na twarzy - ten pedzel jest wlasnie dla Ciebie. Zostal wykonany z syntetycznego wlosia i jest baaaardzo miekki. Niedawno wybralam sie do siostry i niestety, zapomnialam zabrac moich pedzli, pozyczylam jej - no name\'y kupione na allegro. Po ich uzyciu bylam czerwona jak burak, zoraly mi twarz po prostu - nie ma o tym mowy przy pedzlach z BS. Poza tym sa bardzo trwale, posiadam moje juz od przeszlo 1,5 roku a trwaja w stanie nie zmienionym. Doskonale sie ich uzywa, pieknie nakladaja puder, roz, czy inny kosmetyk. Jestem w posiadaniu szesciu, dzis kupilam pedzel do podkladu , jutro zamierzam wyprobowac wiec moze zamieszcze recenzje. Mam nadzieje, ze rowniez zostanie moim ulubiencem, jak reszta Body Shopowych produktow. Serdecznie polecam!
P.S. cena moze nie jest najnizsza, ale porownujac do np MACa widac ogromna roznice a sadze ze komfort uzycia i trwalosc podobne.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Manicure - pastelowe paski

niezniszczalny

Mam go już - uwaga - ponad 4 lata i włos mi z niego nie wypadł, kształt jakby wczoraj dotarł ze sklepu. Piorę dwa razy w tygodniu, używam prawie codziennie.
Nie rozumiem odejmowania gwiazdki za to, że słabo aplikuje róż czy bronzer - nie do tego został zaprojektowany. Natomiast do nakładania pudru na twarz i ciało nadaje się idealnie. Jest nie za mały, nie za duży, dobrze wyważony, jako jeden z nielicznych nie podrażnia delikatnej i wrażliwej skóry, nabiera nie za dużo kosmetyku, tak że efekt jest bardzo naturalny. Nigdy nie miałam problemów z plamami czy też plackami na twarzy. Jeden z moich ulubionych "must have".

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Dobry lecz wybiórczo

Pedzel otrzymałam w prezencie.
Poczatkowo zachwycił, pozniej zachwyt ostygł. Zasadniczo słuzy do pudru, niemniej jego własciwosci sprawiaja, ze obecnie faworyzuję i stosuję pedzel Clarins a\'la Kabuki, zas TBS wyłacznie do pudru rozświetlającego.

Co oferuje ?

+ dobry ksztalt pedzla
+ dobrze lezy w dłoni
+ pedzel sie nie rozczapierza
+ latwo sie myje
+ jakosc wykonania
+ nie gubi włosia
+ niezwykle miekkie i przyjemne włosie
+ idealny do aplikowania rozswietlaczy do ciala

+/- jest zbyt sliski, elastyczny co sprawia ze nie rozporowadza dobrze pudru
+/- nadaje sie tylko do nakładania cienkiej warstwy pudru/rozswietlacza i zbierania nadmiaru (omiatania twarzy)

- śliskie syntetyczne włosie
- cena

Pedzel sluzy do do pudrów sypkich i do rozswietlaczy. Posiada syntetyczne niezwykle miekkie i przyjemne wlosie oraz wygodną rączkę rozszerzaną ku dolowi, dzieki czemu mozna pedzel postawic. Niestety pedzel mimo ze niezwykle przyjemne posiada wlosie, to stanowi to rowniez o jego wadzie.
Wlosie syntetyczne od wlosia naturalnego ma wiele plusów, ale ma rowniez minus. Takie włosie jest łatwiejsze w utrzymaniu, nie wypada, jest rowniez elastyczne, sprezyste, trwalsze i odporniejsze na zlamania, uszkodzenia i rozczapierzenia, ale tym samym posiada śliskie wlosie, co sprawia z pigment nie trzyma sie go dobrze.

Aplikowanie nim pudru do twarzy było dla mnie nieco klopotliwe, gdyż wlosie spręzyste, obijalo sie od twarzy, puder sypki czy w kamieniu aplikowany byl nierownowmiernie tworzyły sie placki, szczegolnie, kiedy puder aplikowany jest na filtr/tlustszy krem, dodatkowo włosie wygina sie na wszystkie strony . Takiego efektu przy pedzlach z naturalnego wlosia nie ma.
Nadaje sie najwyzej do aplikowania cienkiej warstwy pudru, poniewaz wlasciwosci wlosia sprawiaja ze pedzel nabiera mala ilosc pudru.

Gietkosc i sprezystosc wlosia sprawiaja ze idealnie nadaje sie do omiatania twarzy w celu zebrania nadmiaru pudru oraz do rozswietlaczy, ktore rozprowadza w sposob bardzo dobry, dzieki czemu efekt rozswietlenia nie jest przesadzony. Tutaj spisuje sie w moim przypadku najlepiej.

Najlepiej pracuje mi sie z pedzlami na które mogę nabrać większą ilość pudru, stopniując docisk, rozprowadzić je cienką warstwą równomiernie po całej twarzy. Taka aplikacja gwarantuje mi estetyczne wykonczenie szczegolnie przy filtrach, niestety pedzel takiej aplikacji nie umozliwia, stosuję zatem pedzel Clarins a\'la Kabuki. Bronzer czy roz nie probowałam nim nakładać, gdyz faworyzuję do tego kabuki Bourjois, ktory mimo sztucznego wlosia o wiele lepiej wspołpracuje. Sam pedzel dobrze lezy w dłoni, jest dobrze wykonany, wygodny i bardzo estetycznie sie prezentuje. Bardzo dobrze sie nim operuje.

Cena zawyzona, nie mam poprownania ale mam wrazenie ze podobne prezentowalby sie pedzel z Elite.
Mam mieszane odczucia wzgledem pedzla, przyznam ze preferowalabym naturalne wlosie, co poszerzylo by w moim przypadku spektrum zastosowania. Jeden z najslabszych pedzli w mej kolekcji i najmniej chetnie stosowany.

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1xsztuka

jestem na TAK :)

zdecydowanie jestem na tak jesli chodzi o pedzelki z Body Shop\'u... bardzo lubie tez Ruby and Mile...ale niestety te juz sa wycofane z Boots\'a... wiec na poszukiwania pedzelka wskoczylam do TBS i milo sie zaskoczylam - milutkie, dbam o nie jak moge - wloski nie wypadaja a myje je tydzien w tydzien - i na nic narzekac nie mozna - wygodne :) i na pewno nasteny pedzel tez bedzie z TBS :)

Używam tego produktu od: rok?
Ilość zużytych opakowań: 3 rozne pedzelki

bardzo dobry

Kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji na wizazu - i faktycznie wersja do pudru i do rozu - stały sie teraz moimi ulubionymi pedzlami :) Sa wygodne w uzyciu, dobrze wyprofilowane, włosie jest mieciutkie i delikatne, nie wypada...A poniewaz kupiłam bezposrednio z anglii - kosztowały mnie połowe tej kwoty, ktora osiagaja w Polsce. Po prostu bez wad :D

Używam tego produktu od: jakies 2 miesiace

najlepszy

Jest to najlepszy pędzel jaki miałam PRZYJEMNOŚĆ używać.

Jest mięciutki, aplikuję tyle pudru ile potrzebuję, nie robi krzywdy mojej twarzy w postaci nieestetycznych ,pudrowych placków. Muskanie nim twarzy to nie lada przyjemność, uwierzcie mi ;)

Trikowo sprawdza się również do aplikowania różu i bronzera, jeśli oczywiście wiemy jak się tym cudem odpowiednio obchodzić :)

Mam już trzeci egzemplarz, używam tych pędzli od lat i ze swojego doświadczenia wiem, że biją na głowę inne: MACA czy Mufe.

BRAWO DLA TBS - genialny produkt!

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Lubimy się

Znam się z nim kilka lat. Świetnie się nim nakłada dosłownie wszystko :)
Cieszy mnie fakt syntetycznego włosia zamiast prawdziwego. Łatwość w utrzymaniu go w czystości. W ogóle jest git:)
Polecam, choć fakt do najtańszych nie należy, ale to inwestycja na długi czas :)

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowy

Milaczek :-)

To zdecydowanie najmilszy w dotyku pędzel, jaki kiedykolwiek miałam w ręku :) Używanie go to jak pieszczota skóry :love:, tak bardzo jest delikatny.

Jest też bardzo uniwersalny - nakładam nim głównie puder sypki, ale i przy tym w kamieniu świetnie się sprawdza. Można się pokusić również o aplikację wszelkiego rodzaju rozświetlaczy - u mnie sprawdza się np. do meteorków Guerlaina.

Trwały, mam go ponad rok, piorę średnio dwa razy w tygodniu, a wciąż zachował wszystkie swoje pierwotne właściwości.

Bardzo wygodne jest też to, że można go, tak jak pozostałe pędzle tej firmy, postawić na nóżce - wygodne rozwiązanie zwłaszczy przy suszeniu go po praniu.

Polecam, ja na pewno kupię kolejny :)

Używam tego produktu od: Ponad rok.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, na pewno skuszę się na drugi egzemplarz.

swietny!

Mam ten pedzel od okolo dwoch lat i jestem z niego bardzo zadowolona. Stosuje go codziennie do pudru sypkiego lub w kamieniu. Latwo sie go myje, nie traci wlosia, nie drapie buzi... stosuje sie go latwo i przyjemnie.

Mysle, ze wkrotce kupie kolejny egzemplarz:)

Superb!

Swietny pedzel. Z poczatku nie bylam nim zachwycona, myslalam wrecz ze zrobilam blad wybierajac go - mial nieladny, sztuczny zapach a jego dotyk na twarzy wydawal mi sie nieprzyjemny przez syntetyczne wlosie. Jednak po upraniu i stosowaniu przez dluzszy czas, do roznych pudrow, stal sie niezastapiony! Jest baardzo miekki co przy mojej mega wrazliwej naczynkowej cerze jest priorytetem. Idealnie naklada mineralny puder brazujacy w kamieniu Maca ktory latwo sie kruszy, tak samo z mineralnymi pudrami sypkimi Mary Kay - doskonale je rozciera!
Nie moglabym sie chyba obejsc bez tego pedzla.

Używam tego produktu od: 3 miesiace