Brow/Lash Comb (Szczoteczka i grzebyk do brwi i rzęs)

Brow/Lash Comb (Szczoteczka i grzebyk do brwi i rzęs)

Pojemność 1 szt

Szczoteczka i grzebyk do nadawania kształtu brwiom i rozczesywania rzęs. Mogą też służyć do nakładania różnorakich odżywek i rozdzielenia rzęs, jeśli skleiły nam się tuszem.
Długa rączka czyni ten zestaw łatwym w obsłudze.

grzebyki
do brwi, do rzęs
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Za 28zł oczekiwałam lepszej jakości

Chociaż w wypadku tego produktu szczoteczka i grzebyk są ,,syjamskimi bliźniętami”, to jednak pozwolę sobie ocenić je odrębnie.
Grzebyk – ma dość rzadko umiejscowione ząbki, co powoduje, że nie jest w stanie rozczesać rzęs, które po prostu mu umykają. Trzeba by mieć naprawdę bardzo gęste rzęsy (chyba najlepiej sztuczne), żeby był przydatny. Zamierzałam wspomagać się nim przy aplikacji odżywki do rzęs, ale niestety nie nadaje się do tego, bo pozostawia ją na ząbkach zamiast przenieść na rzęsy.
Szczoteczka- jest z bardzo sztywnego włosia (dla mnie to akurat minus, bo wolałabym bardziej giętkie, naturalne włosie)- ale uczciwie trzeba przyznać, że do rozczesywania zmierzwionych, niesfornych brwi i nadawania im kształtu jest dobra. Do nałożenia na nie odżywki czy serum też się nadaje. Tyle że rozprowadzić te produkty można równie dobrze palcem.
Najbardziej zależało mi na tym, by pomagała rozprowadzić na rzęsach nienajlepsze: sklejające bądź tworzące grudki tusze (które niestety zdarzają się także wśród tych z górnej półki, a które później szkoda wyrzucić i chce się je jakoś ,,zmęczyć”), ale na tym polu poniosła klęskę.
Reasumując: w grzebyku zęby są w zbyt dużej odległości jeden od drugiego, a w szczoteczce włosie jest za twarde .
Osobiście nie polecam i szukam czegoś analogicznego, ale lepszej jakości.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i zarazem ostatnie tej marki

Przydaje się

Bardzo przydatna rzecz, aż jestem zaskoczona:) Szczoteczką przylizuję sobie brwi a grzebyk służy mi do rozczesywania rzęs przy pośpiesznym nakładaniu tuszu, lub po prostu przy byle jakim tuszu. Muszę tu pochwalić akurat ten grzebyk (bo ostatecznie oceniam chyba bardziej samą koncepcję takiego produktu niż ten konkretny produkt, niewiele mogą się wszak wszystkie między sobą różnić): ma dość drobne ząbki i jest odpowiednio szeroki, więc roczesywanie bezproblemowe.
Włosie szczoteczki naturalne, sztywne jak w szczotce do włosów, doskonałe do nabłyszczania brwi.