AA, AA Young, Krem pielęgnacyjny-antybakteryjny

AA, AA Young, Krem pielęgnacyjny-antybakteryjny

Przyjemny kremik. Jest przeznaczony i na dzień i na noc, a jego zadania to matowienie i nawilżanie skóry. Faktycznie nawilża, nie ma problemu z nałożeniem na niego podkładu, ale matować mógłby na dłużej. Ponadto ładnie pachnie, dobrze się wchłania i rozprowadza. Można spróbować, może u kogoś zagrzeje miejsce na dłużej?

Tragedia

Powiem wprost- paskudztwo!!! Najgorszy krem jaki uzywalam. Matowania zero, za to swiecenia- lepiej niz 100- watowa zarówka!!! Po nim robily mi sie zaskorniki, ktore wczesniej rzadko wystepowaly. Nieudany produkt i strata pieniedzy.:(

ilość zużytych opakowań: 1 i never again

nie jest doskonały, ale..

Używam całej serii już bardzo długo.
Krem jest wydajny, tubka umożliwia higieniczną aplikację.
Zapach jest delikatny.
Trzeba używać małej iliści, bo łatwo można przesadzić.
Co do właściwości pielęgnujących: Nie zatyka porów, ładnie nawilża, koi podrażnienia.
Nie ma ewidentnie działania matującego-skóra świci się tuż po użyciu, a i z działaniem antybakteryjnym to trochę przesada.
Lubię go, ponieważ zapewnia łagodną pielęgnację i jest lekki, a przy tym nawilża. No i niespodzianki są rzeczywiście rzadsze. Po tym kremie mnie nie wysypuje. Jak na razie pozostaję mu wierna :)

Tłuszcz :(((((((

To jest po prostu okropne!!!! Działanie matujące???? O nie!
- nie matuje
-okropnie natłuszcza skórę w strefie T - tłuszcz aż 'cieknie' :(
- okropny zapach
Do plusów mogę zaliczyć..:(
+ dość wydajny
+ smaruję nim policzki - tylko do tego się u mnie nadaje :(

Nie polecam tego kremu komuś kto ma choć trochę przetłuszczającą się cerę - bardzo pograsza stan.

dzienny smoky eyes

nie spełnia obietnic

Żel z tej serii bardzo lubie, natomiast na tym kremie sie zawiodłam. Nawilża średnio, matuje- wcale.Nie zauważyłam, żeby poprawiał wygląd skóry. Lekki, dobry pod podkład.

Hmm?

Zapach mocno nie-teges, zero matowienia, konsystencja rzadka - "leista", kiepsko z wchłanianiem... coś tu mi nie gra :( Zawsze chwalę Oceanica za świetne kosmetyki, ale nie tym razem. A szkoda :(Ilość zużytych opakowań: jedno i na tym koniec.

Jest spoX

kremik ładnie pachnie, jest lekki, dobrze sie rozsmarowuje, nie wiem jak wy ale ja sie po nim nie świecę :)), najlepiej kupować całą serię, a przynajmniej jescze tonik, wtedy efekty będą wymierniejsze. POZDROOFKI!!

keeping shine!

Zastosowany po umyciu twarzy żelem z tej samej serii psuje cały efekt - dlatego daję tylko dwie gwiazdki! Sam żel myjący jest świetny.Posmarowana tym kremem buzia jest może matowa przez minutkę, potem zaczyna się świecić. To tak, jakby wręcz pobudzał twarz do świecenia. Jako podkład pod makijaż jest więc średni. Po zastosowaniu na noc, rankiem budziłam się z super świecącą i do tego lepiącą się buzią. Szczególnie w strefie T. Poza tym krem nie powoduje podrażnień. Mimo że przeciwtrądzikowy, nadaje się także dla wrażliwców. Jednak bardzo słabo nawilża i skóra wygląda szaro.Niezbędny jest umiar w ilości nakładanego kremu!!!Kosmetyk jest bardzo wydajny. Jedną tubkę zużywałam chyba przez rok.

zwyczajny

niezly kremik, jezeli ma sie dobrze utrzymana cere. nie nadaje sie do stosowania w zimie, kiedy buzia jest wysuszona, bo zdecydowanie za malo nawilza. jest lekki, nie uczula, zapach nie drazni. nalozony zbyt groba warsztwa lepi sie paskudnie, dlatego najlepiej stosowac go na noc.

Niespecjalny

Kremik jest przyjemny w użyciu, lekki i ma miły, świeży zapach, niestety ani działania antybakteryjnego, ani matujacego nie zauważyłam. Szybko się wchłania, jest wydajny i trochę rozjaśnia cerę (to zadecydowało o trzeciej gwiazdce :-)) Ogólnie nie jest zły, ale szkoda, że obietnice producenta nie są spełnione.

tylko na noc

Całkiem dobry krem... Tylko nie można nałożyć go za dużo, bo wtedy w ogóle nie matuje, a wręcz przeciwnie, twarz się świeci i lepi niemiłosiernie. Trzeba go porządnie wsmarować, wtedy się nic nie świeci, ale matować nadal nie matuje... Broń boże zastosować go pod makijaż, bo będzie sie cieęzko rozprowadzał i będą się robić smugi. Zapach ledwo wyczuwalny, trochąę apteczny. Krem jest bardzo wydajny, mimo iż w małej tubce. Działa dość silnie, dlatego nie wolno go stosować na podrażnioną cerę, bo będzie piekła lub swędziała... Nie wiedzieć czemu u mnie takie reakcje wystąpiły po zastosowaniu go po maseczkach i to dwóch różnych, nie tylko jednej... Właściwie polecam go na noc, bo wtedy twarz jest rano gładka, matowa i przyjemna w dotyku.

Cena i jakość

Jest wydajny - mi wystarczył na ponad trzy miesiące, dość łatwo się wchłania (szybciej niż Krem-żel ultranawilżający Eris poniżej 20 i żel nawilżający na dzień z serii Tea Tree Oriflame'u, ale zdecydowanie wolniej niż BioBalans Ziaji), ma biały kolor, zapach męskich perfum, wygodne opakowanie. Nie matowi na długo i nie wpływa znacząco na poziom nawilżenia skóry, czasami po jego użyciu miałam uczucie obciążenia ale muszę dodać, że rzadko wtedy używałam peelingu i toniku. <BR>W każdym razie - nie szkodził i nie był wybitny.

Całkiem całkiem

Nie zachwyca, ale nie jest zły. Przede wszystkim niewystarczająco matuje, ale dobrze się wchłania i nawilża też całkiem ok. Ale nie zauważyłam żeby jakoś wpłynął na liczbę pryszczy.