Eveline, Argan Oil, SOS Lash Booster (Serum do rzęs z olejkiem arganowym 5 w 1)

Eveline, Argan Oil, SOS Lash Booster (Serum do rzęs z olejkiem arganowym 5 w 1)

SOS multifunkcyjne serum do rzęs 5 w 1 to produkt, który łączy w sobie właściwości serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa oraz bazy pod tusz. Formuła bogata składniki aktywne działające w synergii z olejkiem arganowym wykazuje działanie regenerujące i odżywcze. Pogrubia i zagęszcza rzęsy
. Składniki aktywne:
bioHyaluron Complex dzięki zawartości kwasu hialuronowego wnika w strukturę rzęs, nawilża, wygładza i stymuluje ich wzrost
. Luxury of Youth Complex bogaty w olejek arganowy, regeneruje, odżywia i wzmacnia rzęsy. odbudowuje i chroni włókna włosa przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.
 D - pantenol wnika w głąb rzęs, nawilża, wygładza i pogrubia włókno włosa, nadaje połysk, chroni, regeneruje i wzmacnia rzęsy od nasady aż po same końce.
Preparat nie zawiera substancji zapachowych. Polecany również dla osób noszących szkła kontaktowe i mających wrażliwe oczy.

hipoalergiczna
w tuszu
żel
10 – 50ml

Super baza po tusz!

Powinna go używać każda dziewczyna. Super odżywka i baza pod tusz.
Odżywka pięknie wydłuża i podkręca rzęsy. Sprawia, że stają się dłuższe i gęściejsze. Mam wrażenie, że trochę też je przyciemnia. Ma białą, gęstą konstystencję, ale nie skleja rzęs, wręcz przeciwnie lepiej się po niej maluje.
Z czystych sumieniem polecam ją każdemu.

Delikatnie wzmacnia, choć niestety nie zagęszcza rzęs

Serum stosowałam jako bazę pod tusz do rzęs na dzień oraz jako odżywkę na noc - a zatem smarowałam nim rzęsy dwa razy dziennie. Produkt posiada biały kolor i gęstą, kremową konsystencję. Został wyposażony w silikonową szczoteczkę, za pomocą której można precyzyjnie zaaplikować go na rzęsy. Trzeba jednak na nią uważać, gdyż można podrażnić nią oczy z uwagi na jej twardość.

Serum delikatnie wzmocniło i odżywiło moje cienkie rzęsy - wypada ich znacznie mniej, ponadto minimalnie się wydłużyły. Znacznie lepiej się układają i nie plączą się, a niestety dawniej miałam problem z ich precyzyjnym rozdzieleniem podczas malowania rzęs. Teraz znacznie wygodniej jest mi pomalować rzęsy, kiedy każdy włosek sterczy osobno i nie nachodzi na inny.

Niestety, nie zauważyłam zagęszczenia rzęs, na co mocno liczyłam - to pierwsze rozczarowanie. Drugie rozczarowanie to trudne zmywanie tego serum z rzęs, po nocy - trzeba się trochę namęczyć, aby ostatecznie je usunąć. Co ważne, produkt do demakijażu z dodatkiem olejku znacznie lepiej tu sobie poradził niż zwykły płyn micelarny o wodnistej formule.

Serum jest dość wydajne, spokojnie wystarczyło mi na ponad 2 miesiące stosowania. Nie chciałam używać go dłużej, choć w opakowaniu były jeszcze dostępne jego resztki, gdyż ze względów higienicznych wymieniam produkty do oczu po 2-3 miesiącach stosowania.

Nie wiem czy do niego wrócę, gdyż bardziej przypadła mi do gustu zielona wersja serum do rzęs Eveline, którą aktualnie stosuję.

Świetny jako baza pod tusz

Używam jako baza pod tusz (dwie warstwy) oraz jako odżywkę na noc. Efekt jest niesamowity, rzęsy wyglądają pięknie, każdy się mnie pyta czy mam sztuczne rzęsy. Polecam gorąco!

Rzęsy wyglądają mega :-)

Serum używam już od bardzo dawna.Stosuję głównie jako bazę pod tusz do rzęs.Po jej zastosowaniu rzęsy są widocznie wydłużone i pogrubione. Nie umiem uzyskać takiego efektu stosując tylko maskarę. Zauważyłam że rzęsy są wzmocnione zdecydowanie mniej ich wypada.Czy są dłuższe tego nie wiem.. Ale bardzo podoba mi się efekt jaki uzyskuję po zastosowaniu tego serum.Produkt jest bardzo wydajny a cena niska. Polecam wypróbować, ja je uwielbiam! :-)

Słabiutko

Gdyby nie to, że nie wyobrażam sobie malowania rzęs bez tego serum przed tuszem - nie dałabym dwochyba gwiazdek. Z natury mam bardzo cieniutkie i krótkie rzęsy, a to serum sprawia że gdy pomaluje je tuszem, są długie i mają fajna objętość. Zauważyłam minimalne wydłużenie, które nie jest wg mnie satysfakcjonujące i prawie niewidoczne. Co najgorsze, szczoteczka jest bardzo ostra, nie raz ukłułam sie nią w oko, wiec to wielki minus no i rano ciężko zmyć serum z rzęs.

taki sobie

używałam go miesiąc ,codziennie na noc, jednak najgorsze było to że rano budziłam się z białym nalotem na rzęsach, nie można tego było w 100 % domyc płynem micelarnym, zawsze jakieś białawe grudki pozostawały, ludzie się mnie pytali czy mam jakąś chorobę rzęs, straszny wstyd. Nie zauważyłam jakiejś spektakularnej zmiany, jedynie niewielkie wydłużenie

Ładny efekt

Robi to,co miała robić.Sprawia,że rzęsy nie opadają w kącikach,otwiera oko,nie rozmazuje się dzięki niej tak tusz ponieważ idealnie zastyga na rzęsach tworząc efekt lalki.
Jedyną wadą to wypadanie pojedynczych rzęs przy zmywaniu oczu,ale można było się tego spodziewać przy ich utwardzaniu .

Nie sprawdza się

Miałam tą odżywkę, użyłam, ale niestety mnie nie zachwyciła, a wręcz momentami przeraziła. Zwykle nie mam problemu z rzęsami, mogę stosować na nie wszystko. Od czasu do czasu wypadnie jakaś rzęsa przy demakijażu, jest to u mnie normalne. W przypadku tej odżywki niestety było inaczej. Rzęsy zamiast odżywione i zregenerowane zaczęły się delikatnie kruszyć i trochę bardziej wypadać. Rzęsy stały się osłabione i z dnia na dzień krótsze przez kruszenie. U mnie wyrządziła więcej krzywdy niż pożytku. Zdecydowanie wolę wersję zieloną, która na rzęsach czyni cuda.

Wypadają rzęsy!!

Po pierwszym użyciu byłam mega zadowolona, niestety do momentu demakijażu. Efekt po użyciu serum jako bazy pod tusz jest niesamowity, ludzie mówią że mam piękne rzęsy, ale... zauważyłam że za każdym razem jak używam tego serum przy zmywaniu makijażu wypada mi 4-5 rzęs !!. Może to jest spowodowane tym, że rzęsy są zbyt obciążone ilością warstw ale inne produkty Eveline też tak na mnie wpływają, więc to raczej wina składu. Niestety pomimo efektu wow nie mogę używać tego produktu.

Miłe zaskoczenie

Kupiłam ten produkt na promocji w Rossmanie za niedużą kwotę. Stosowałam odżywkę zawsze przed nałożeniem maskary, co dla mnie jest bardzo wygodną opcją. Przyznaję, że przy regularnym stosowaniu widać efekty. Rzęski są dłuższe i gęstsze. Produkt jest także bardzo wydajny.

Poprawia wygląd rzęs

Serum zakupiłam z myślą, żeby stosować je pod tusz. Ma ono biały kolor, który zostawia na rzęsach. Ładnie wydłuża je i podkręca. Kiedy zaraz po aplikacji pomalujemy je tuszem, rzęsy staną się pięknie rozdzielone i dadzą wrażenie sztucznych. Produkt jest niedrogi a zdecydowanie warty zakupu, zwłaszcza, że w chwilę można uzyskać naprawdę fajny efekt.

przedłużone rozdzielone

Serum minimalnie przedłuża rzęsy. Nie jest to aż tak efektowne przedłużenie jak w przypadku bazy z maybelline ale jest zadowalające. Co najważniejsze rzęsy są przedłużone a przy tym serum nie posklejało je w pajęcze nóżki. Co do optycznego zwiększenia gęstości czy grubości to nie zauważyłam niczego takiego. Biały tusz dobrze chowa nam się pod czarnym. Serum pielęgnuje rzęsy i jest to widoczne gołym okiem. Po demakijażu rzęsy są śliskie i błyszczące. Jako odżywkę szczerze polecam ale jako bazę to radziłabym użyć bazy z innej firmy przeznaczonej do efektownego optycznego zwiększenia grubości i wydłużenia.