Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Eveline, Argan Oil, SOS Lash Booster (Serum do rzęs z olejkiem arganowym 5 w 1)

Eveline, Argan Oil, SOS Lash Booster (Serum do rzęs z olejkiem arganowym 5 w 1)

SOS multifunkcyjne serum do rzęs 5 w 1 to produkt, który łączy w sobie właściwości serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa oraz bazy pod tusz. Formuła bogata składniki aktywne działające w synergii z olejkiem arganowym wykazuje działanie regenerujące i odżywcze. Pogrubia i zagęszcza rzęsy
. Składniki aktywne:
bioHyaluron Complex dzięki zawartości kwasu hialuronowego wnika w strukturę rzęs, nawilża, wygładza i stymuluje ich wzrost
. Luxury of Youth Complex bogaty w olejek arganowy, regeneruje, odżywia i wzmacnia rzęsy. odbudowuje i chroni włókna włosa przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.
 D - pantenol wnika w głąb rzęs, nawilża, wygładza i pogrubia włókno włosa, nadaje połysk, chroni, regeneruje i wzmacnia rzęsy od nasady aż po same końce.
Preparat nie zawiera substancji zapachowych. Polecany również dla osób noszących szkła kontaktowe i mających wrażliwe oczy.

hipoalergiczna
w tuszu
żel
10 – 50ml

Serum godne polecenia i wypróbowania

Dosyć niedawno skusiłam się na tą bazę, kosztowała ok 16 zł, jest w rosmanie, także dostępność łatwa.
I teraz tak: to serum ma kolor biały,po nałozeniu na rzęsy jednak tak bardzo tego nie widzimy.
Wedlug mnie swietnie nadaje się pod tusz
Widzę,że po niej rzęsy są odżywione i jakby wydłużone lekko.
Także polecam

Fajna baza

Idealnie sprawdza się jako baza pod tusz. Dzięki niej rzęsy są pogrubione i wydłużone, nawet przy słabej maskarze. Zaczęłam używać jej po spaleniu rzęs i troszkę odbudowały spalone włoski. Jednak efekt był chwilowy. Kupiłam drugie opakowanie, ale w porównaniu do pierwszego spiralka nabiera bardzo mało produktu.

Super

Bardzo dobra odżywka, świetnie nadaje się też jako baza pod tusz. Użyta w ten sposób wydłuża i zagęszcza rzęsy. Niestety resztki które pozostają na szczoteczce szybko wysuszają tusz I to chyba jedyny minus tej odżywki. Mam bardzo słabe i krótkie rzęsy a dzięki tej odżywcze są one nie tylko ożywione ale i odrobinę dłuższe. Nie wyobrażam sobie codziennego makijażu bez tej odżywki

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

Uczula i oblepia

Jak w tytule recenzji.
Może zacznę od samego działania...rzęsy usztywnia i podnosi, jako baza pod tusz, ale niestety jest ryzyko, że się skleją. Zostawiony sam sobie po prostu je usztywnia, raczej się nie wchłania, sama nie wiem co on ma niby robić, jak dałam go na noc to zastanawiałam się ile rzęs po prostu się połamie...

Co do 2 aspektu..po kilku dniach stosowaniu zaczęły piec mnie oczy, po tygodniu dostałam coś na kształt zapalenia spojówek...mam b. wrażliwe oczy, ale nie przesadzajmy, że aż tak.

Jestem oczarowana!

Stosowałam już wiele odżywek różnego typu do rzęs w r przeróżnych cenach, bo oczywiście jak każda z nas pragnie by były jak najdłuższe,były grube, najgęstsze i oczywiście jak najciemniejsze. Nigdy nie znalazłam tak wielofunkcyjnego produktu który nie dość że pielęgnuje i odżywia nasze rzęsy , pobudza wzrost nowych włosków, wydłuża te które już są i dodatkowo jest bazą pod tusz! Czyli jeżeli pomalujesz rzęsy to pogrubisz je i wydłużysz dodatkowo odżywisz. Mam już 3 opakowanie i nie sadzę bym szybko z niego zrezygnowała! Jest cudowny!! <3

Słaba odżywka

Eveline, Argan Oil, SOS Lash Booster - Serum do rzęs z olejkiem arganowym 5 w 1 u mnie kompletnie nie sprawdziło się jako odżywka, bo nie dawało żadnych obiecanych, niesamowitych efektów po długotrwałym stosowaniu. Nie zauważyłam poprawienia wyglądu rzęs: ich wzmocnienia, odżywienia, wzrostu etc. Natomiast jako baza pod tusz już jak najbardziej sprawdza się świetnie. Daje efekt pogrubionych, wydłużonych i podkręconych rzęs (po aplikacji są bardziej wywinięte ku górze).

Jako baza fantastyczny

Nie zauważyłam żadnej poprawy stanu rzęs, za to jako baza jest genialne! Nie skleja rzęs (oczywiście jeśli nałoży się z umiarem, czyli dosyć mało, bo produkt jest bardzo wydajny) do tego optycznie je wydłuża i pogrubia. Czasami korzystam z niego nawet bez tuszu, bo jak zaschnie to rzęsy wyglądają jakby naturalnie były takie długie, polecam!

Fajna baza

Nie wierzę że tego typu odżywka może wpłynąć na kondycję rzęs dlatego nie oceniam produktu pod tym kontem.
Zato jako baza pod tusz do rzęs jest fantastyczny.

Po nałożeniu tego serum rzęsy pięknie się podwijały bez użycia zalotki i już jedna warstwa tuszu nałożona na takie rzęsy wyglądała pięknie nawet po tuszu średniej jakości.

Sylikonowa szczoteczka dobrze rozczesuje i rozdziela rzęsy dzięki czemu po nałożeniu tuszu prezentują się bardzo ładnie i nie sklejają się.

Cena bardzo przystępna.

To nie serum :/

Obietnica porducenta nie została spełniona poniewaz ani nie zagęściła ani nie pogrubiła i nie wzmocniła moich rzęs. Uzywam jej do bazy pod tusz bo innej opcji wykorzystania tego nie widzę. Używałam jej na noc ale moje rzesy nie wchłaniały tego "serum" tylko wciaz były białe takie jak po nałozeniu wieczorem i w sumie rano musiałam to cos zmywac. Bubel straszny. Nie kupie ponowanie

Eveline, czyli 2w1, 3w1, 4w1 (...) 999w1 :P

Jak w tytule, marka ta przyzwyczaiła nas do kosmetyków wszystko w jednym. W myśl przysłowia, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Jedyna zaleta produktu to, że stanowi doskonałą bazę pod mascarę. W takiej roli sprawdza się idealnie, oblepia rzęsy przez co zdwaja efekt każdego tuszu. Mocno pogrubia rzęsy i co istotne - przedłuża żywotność każdego tuszu. ;)

Jesteśmy w związku

Zacząć należy od faktu, że jestem fanką mocno zaakcentowanych, teatralnych rzęs na codzień. Tego produktu używam jako bazy, tylko na dzień pod tusz.
Moje rzęsy są naturalnie dość długie, gęste i podkręcone, ale jak powszechnie wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Testowałam kilka różnych baz pod tusz i Eveline Lash Booster to mój zdecydowany faworyt.
Nakładam ją dokładnie na górne i dolne rzęsy, czekam ok. 30sek żeby baza delikatnie wyschła, ale nadal była plastyczna i maluję rzęsy tuszem.
W efekcie otrzymuję rzęsy o efektownym, teatralnym wyglądzie i przedłużoną trwałość tuszu, który pod wpływem tej bazy mniej się kruszy.

Spełniło moje oczekiwania

Zacznę od tego, że skusiłam się na to serum ponieważ była akurat promocja 1+1, a ja potrzebowałam czegoś na brwi. Kupiłam go z myślą o stosowaniu głównie na brwi, ale przy okazji także rzęsy. Chciałam żeby brwi były grubsze i ciemniejsze. Żebym mogła tylko nałożyć żel utrwalający i wyjść. Natomiast rzęsy mam z natury długie, jednak po kilku latach używania tuszów lekko wyblakły i zrobiły się cienkie.
Stosuję go ponad miesiąc, nakładając codziennie na noc na rzęsy i brwi. Moje oczekiwania co do przyciemnienia zostały spełnione.
Co zauważyłam to:
-brwi są ciemniejsze, przez co do makijażu codziennego nawet nie muszę malować ich kredką/cieniem/pomadą bo wyglądają dobrze,
-brwi także się zagęściły, w jednej miałam ubytek ( nie rosły w jednym miejscu, bądź rosło ich tam mniej mniej) i aktualnie go nie mam,
-rzęsy także stały się ciemniejsze oraz grubsze,
Serum z racji tego, ze długo utrzymuje się na rzęsach to pomimo tego, że nakładam go na noc to rano stanowi jeszcze dodatkową bazę pod tusz. Po pomalowaniu tuszem moje rzęsy wyglądają super. Kilka razy dostawałam pytania czy mam sztuczne, ale tak jak mówię mam długie rzęsy z natury, a dzięki odżywce są grubsze i podkręcone.
Polecam tą odżywkę. Nie widzę minusów. W innych opiniach czytałam, że pozostawia biały kolor na rzęsach, ale ja tego nie zauważyłam. U mnie jest to raczej kolor mleczny widoczny na końcach rzęs, który z czasem blednie ( rano już go nie widzę).

Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ na promocji kupiłam również inną odżywkę z tej firmy i czeka na swoją kolej :)