Eveline, Argan Oil, SOS Lash Booster (Serum do rzęs z olejkiem arganowym 5 w 1)

Eveline, Argan Oil, SOS Lash Booster (Serum do rzęs z olejkiem arganowym 5 w 1)

SOS multifunkcyjne serum do rzęs 5 w 1 to produkt, który łączy w sobie właściwości serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa oraz bazy pod tusz. Formuła wykazuje działanie regenerujące i odżywcze. Pogrubia i zagęszcza rzęsy.
Składniki aktywne:
bioHyaluron Complex - wnika w strukturę rzęs, nawilża, wygładza i stymuluje ich wzrost
. Luxury of Youth Complex - regeneruje, odżywia i wzmacnia rzęsy. odbudowuje i chroni włókna włosa przed działaniem czynników zewnętrznych.
 D - pantenol wnika w głąb rzęs, nawilża, wygładza i pogrubia włókno włosa, nadaje połysk, chroni, regeneruje i wzmacnia rzęsy od nasady aż po same końce.
Preparat nie zawiera substancji zapachowych. Polecany również dla osób noszących szkła kontaktowe i mających wrażliwe oczy.

hipoalergiczna
w tuszu
żel
10 – 50ml

Hit czy kit?

Odżywka na początku dobrze się sprawowała, była idealna pod tusz, ale po kilku dniach stosowania zaczęła uczulać oczy (łzawiły, leciała ropa itd.) Zdecydowanie lepiej się ją stosuje się na brwi

Sos lash Booster

Testuje nie długo ale efekty jest juz widać. Rzesy wydają sie troszke dłuższe i mocniejsze. Jak najbardziej polecam używać odżywkę pod tusz. Dzięki temu rzęsy sa mega gęste.

Eveline, Argan Oil, SOS Lash Booster

Używam serum okazyjnie jako baza pod tusz, świetnie wydłuża i zagęszcza rzęsy. Jednak lepiej nałożyć tusz zanim serum całkowicie zaschnie, bo wtedy nieco utrudnia ich pomalowanie. Nie używam go regularnie, a więc nie wiem jak wpływa na kondycję rzęs. Ogólnie bardzo polecam, umożliwia w tani i szybki sposób uzyskać efekt sztucznych rzęs.

Zagęszcza

Bardzo fajne serum w postaci tuszu do rzęs .ma dwa zastosowania
-baza pod tusz do rzęs
-serum odżywcze do rzęs
Sprawdza się w 100%
Przede wszystkim zagościły moje rzęsy i bardzo .
Fajna cena ,fajny produkt .

niezła

Odżywka zamknięta jest w opakowaniu niemalże identycznym do tuszów do rzęs, ma zachęcający złoto czarny motyw. Ja używałam jej jako i bazy pod tusz i odżywki na noc, w obu przypadkach wypadła całkiem nieźle. Naniesiona na rzęsy sprawia że stają się one białe, bo taki też jest jest kolor, które z czasem gdy odżywka wysycha wracają do naturalnego wyglądu. Użyta jako baza nie skleja rzęs i lekko je pogrubia więc to całkiem fajne działanie. Przy regularnym stosowaniu przez około miesiąc zauważyłam minimalną poprawę, więc myślę że jak na tak krótki czas spisała się nieźle.

jako podkład pod tusz

Czy moje rzęsy jakoś zyskały w kontakcie z tym serum? Myślę, ze tak - chociażby przez to, że jest doskonałą bazą pod tusz do rzęs. Jakoś tak osadza się na rzęsach, że jak się po chwili maluje rzęsy robią się naprawdę długie i pogrubione - takie "firanki". Myślę, że odrobinę poprawił ogólną kondycję moich rzęs, ale stosuję go głównie jako podkład, bo w tym zakresie czyni cuda.

STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!

Ta odżywka idealnie sprawdza się jako baza pod tusz. Wydłuża i odżywia rzęsy. Po dłuższym stosowaniu można zauważyć wzrost rzęs. Cena za produkt bardzo dobra.

Super baza po tusz!

Powinna go używać każda dziewczyna. Super odżywka i baza pod tusz.
Odżywka pięknie wydłuża i podkręca rzęsy. Sprawia, że stają się dłuższe i gęściejsze. Mam wrażenie, że trochę też je przyciemnia. Ma białą, gęstą konstystencję, ale nie skleja rzęs, wręcz przeciwnie lepiej się po niej maluje.
Z czystych sumieniem polecam ją każdemu.

Delikatnie wzmacnia, choć niestety nie zagęszcza rzęs

Serum stosowałam jako bazę pod tusz do rzęs na dzień oraz jako odżywkę na noc - a zatem smarowałam nim rzęsy dwa razy dziennie. Produkt posiada biały kolor i gęstą, kremową konsystencję. Został wyposażony w silikonową szczoteczkę, za pomocą której można precyzyjnie zaaplikować go na rzęsy. Trzeba jednak na nią uważać, gdyż można podrażnić nią oczy z uwagi na jej twardość.

Serum delikatnie wzmocniło i odżywiło moje cienkie rzęsy - wypada ich znacznie mniej, ponadto minimalnie się wydłużyły. Znacznie lepiej się układają i nie plączą się, a niestety dawniej miałam problem z ich precyzyjnym rozdzieleniem podczas malowania rzęs. Teraz znacznie wygodniej jest mi pomalować rzęsy, kiedy każdy włosek sterczy osobno i nie nachodzi na inny.

Niestety, nie zauważyłam zagęszczenia rzęs, na co mocno liczyłam - to pierwsze rozczarowanie. Drugie rozczarowanie to trudne zmywanie tego serum z rzęs, po nocy - trzeba się trochę namęczyć, aby ostatecznie je usunąć. Co ważne, produkt do demakijażu z dodatkiem olejku znacznie lepiej tu sobie poradził niż zwykły płyn micelarny o wodnistej formule.

Serum jest dość wydajne, spokojnie wystarczyło mi na ponad 2 miesiące stosowania. Nie chciałam używać go dłużej, choć w opakowaniu były jeszcze dostępne jego resztki, gdyż ze względów higienicznych wymieniam produkty do oczu po 2-3 miesiącach stosowania.

Nie wiem czy do niego wrócę, gdyż bardziej przypadła mi do gustu zielona wersja serum do rzęs Eveline, którą aktualnie stosuję.

Świetny jako baza pod tusz

Używam jako baza pod tusz (dwie warstwy) oraz jako odżywkę na noc. Efekt jest niesamowity, rzęsy wyglądają pięknie, każdy się mnie pyta czy mam sztuczne rzęsy. Polecam gorąco!

Rzęsy wyglądają mega :-)

Serum używam już od bardzo dawna.Stosuję głównie jako bazę pod tusz do rzęs.Po jej zastosowaniu rzęsy są widocznie wydłużone i pogrubione. Nie umiem uzyskać takiego efektu stosując tylko maskarę. Zauważyłam że rzęsy są wzmocnione zdecydowanie mniej ich wypada.Czy są dłuższe tego nie wiem.. Ale bardzo podoba mi się efekt jaki uzyskuję po zastosowaniu tego serum.Produkt jest bardzo wydajny a cena niska. Polecam wypróbować, ja je uwielbiam! :-)

Słabiutko

Gdyby nie to, że nie wyobrażam sobie malowania rzęs bez tego serum przed tuszem - nie dałabym dwochyba gwiazdek. Z natury mam bardzo cieniutkie i krótkie rzęsy, a to serum sprawia że gdy pomaluje je tuszem, są długie i mają fajna objętość. Zauważyłam minimalne wydłużenie, które nie jest wg mnie satysfakcjonujące i prawie niewidoczne. Co najgorsze, szczoteczka jest bardzo ostra, nie raz ukłułam sie nią w oko, wiec to wielki minus no i rano ciężko zmyć serum z rzęs.